ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Život i problemi ove žene
Old 04-10-2010, 00:53   #1
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno Život i problemi ove žene

Evo, karta jedne ženske osobe starije od 40g...žive...ja ću odgovoriti na sva pitanja, a vi vježbajte

- porodica i djetinjstvo
-bolesti
-ljubav
-muž i brak
-djeca
- posao i profesija
-školovanje
-ličnost - kakva je
-izgled

http://i55.tinypic.com/2cofl36.gif
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-10-2010, 20:56   #2
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Evo, ja da zapocnem sa nekoliko pretpostavki....

Imamo zenu sa neptunom na Asc-u, koji je vladar 4. kuce. Mozemo pretpostaviti da kod nje postoji neka tajna u vezi porodice, ali meni se pre cini da to ovde ukazuje prvenstveno na zenu razvijene intuicije i maste.

Vladar Asc-a su pluton u 10 polju u devici, i mars u sedmom u biku. Iako se ni pluton ni mars ne opsecaju bas najbolje u tim znakovima, oni grade slabasan trigon, pa mozemo pretpostaviti da su njena usmerenja prilicno uskladjena. Pri tome, sunce takodje u sedmom polju, a mars u recepciji sa venerom u petom - vazno joj je da ono sto radi zaista i voli.

Primetih da zena ima 5 planeta, kao i osu IC-MC na stepenima blizanca. Izgelda da je imala dosta raskrnica u zivotu, i da je dosta puta morala da bira, iako joj nije uvek bilo lako.

Zbog te naglasenosti blizanca, vladara horsokopa u devici u 10. polju, mekruru na vrhu sedmog, i marsa i sunca u sedmom u biku (javnost+umetnost), mogla bi i da bude pisac.

Sa jedne strane imamo Neptuna na Asc-u koji prosto trazi skrivanje i tajne, a sa druge toliko naglaseno sedmo polje koje trazi kontakt sa javnoscu.
Reci su verovatno njen veliki talenat, i moguce je da se iza njih krije. Mogla bi da bude i dobar lazov, ali i divni pripovedac, sa obiljem maste.

Konjukcija plutona i urana, pri cemu uran dolazi iz ukljestene vodolije u 3. kuci, mogao bi da da kasnije razvijanje talenata i ideja.

Kada se radi o partnerstvu, cini mi se da je ljubav kod nje bila jako vazna prilikom ulaska u brak (zbog recepcije venere i marsa kao vladara 5. i 7. kuce).
Takodje cini mi se, po direkcijama da je mogla da se uda negde oko 22-23 godine.

Egazkatn sekstil izmedju sunca i saturna, i zajednicka dispozicija sunca i marsa cini verovatno da ova zena ima izgradjen stav prema autoritetima, postovanje i mogucnost saradnje sa njima.
Ipak, uran u 10. kuci, prirodnoj kuci saturna bi mogao da daje povremene ispade, i nedostatak volje da se radi po konvencionalnim pravilima.

Hajde, Zvjezdice da cujem neki feedback, pa da nastavimo

Old 04-10-2010, 23:20   #3
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
Evo, ja da zapocnem sa nekoliko pretpostavki....

Imamo zenu sa neptunom na Asc-u, koji je vladar 4. kuce. Mozemo pretpostaviti da kod nje postoji neka tajna u vezi porodice, ali meni se pre cini da to ovde ukazuje prvenstveno na zenu razvijene intuicije i maste.

Pa tajne baš i ne postoje, ali mašte i intuicije ima. taj NE kao vladar 4 polja govori o nečemu drugome u porodici.

Vladar Asc-a su pluton u 10 polju u devici, i mars u sedmom u biku. Iako se ni pluton ni mars ne opsecaju bas najbolje u tim znakovima, oni grade slabasan trigon, pa mozemo pretpostaviti da su njena usmerenja prilicno uskladjena. Pri tome, sunce takodje u sedmom polju, a mars u recepciji sa venerom u petom - vazno joj je da ono sto radi zaista i voli.

Važno joj je da radi što voli, ali ne bih rekla da su joj usmjerenja ikad u životu bila usklađena.

Primetih da zena ima 5 planeta, kao i osu IC-MC na stepenima blizanca. Izgelda da je imala dosta raskrnica u zivotu, i da je dosta puta morala da bira, iako joj nije uvek bilo lako.

Istina, mnogo izbora koji nisu bili laki.

Zbog te naglasenosti blizanca, vladara horsokopa u devici u 10. polju, mekruru na vrhu sedmog, i marsa i sunca u sedmom u biku (javnost+umetnost), mogla bi i da bude pisac.

Nije pisac, zanimanje joj je dosta teško pogoditi, kao i školovanje. Piše u slobodno vrijeme.

Sa jedne strane imamo Neptuna na Asc-u koji prosto trazi skrivanje i tajne, a sa druge toliko naglaseno sedmo polje koje trazi kontakt sa javnoscu.
Reci su verovatno njen veliki talenat, i moguce je da se iza njih krije. Mogla bi da bude i dobar lazov, ali i divni pripovedac, sa obiljem maste.

Riječi su kod nje jako moćne. Nije u pitanju lažov, ali nešto slično i problematično.

Konjukcija plutona i urana, pri cemu uran dolazi iz ukljestene vodolije u 3. kuci, mogao bi da da kasnije razvijanje talenata i ideja.

Kada se radi o partnerstvu, cini mi se da je ljubav kod nje bila jako vazna prilikom ulaska u brak (zbog recepcije venere i marsa kao vladara 5. i 7. kuce).
Takodje cini mi se, po direkcijama da je mogla da se uda negde oko 22-23 godine.

Naprotiv, nije se udala iz ljubavi niti je željela taj brak, postoji i zagonetka oko toga kako je došlo do braka. Udala se sa 21. Blizu si bila, bravo!

Egazkatn sekstil izmedju sunca i saturna, i zajednicka dispozicija sunca i marsa cini verovatno da ova zena ima izgradjen stav prema autoritetima, postovanje i mogucnost saradnje sa njima.
Ipak, uran u 10. kuci, prirodnoj kuci saturna bi mogao da daje povremene ispade, i nedostatak volje da se radi po konvencionalnim pravilima.

Ispadi postoje, nedostatak volje. Autoriteti joj ne leže, ali postoji i jedna stavka vezana za autoritet kod nje u životu.
Hajde, Zvjezdice da cujem neki feedback, pa da nastavimo
Eto, lijepo si započela Sada probajte nastaviti sa smjernicama

Old 04-10-2010, 23:33   #4
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Mislim da bi svima bilo lakse kada bi postavila kartu sa aspektima...ljudi ovde nekako navikose na to.

Bas me cudi ovo sa autoritetima, moguce je valjda da dolazi od losijeg poloazsaja saturna i marsa...ne vidi ih kao autoritete...ili su joj autoriteti upravo oni koji se ne postavljaju autoratativno...

Ako u brak nije usla zbog ljubavi, onda bi opet trebalo da bude vezano za simboliku 5. kuce. Posto mi 'zabava' ne deluje kao optimalno resenje, glasam za dete!

Zanimljivo da je usla u njega kada je dir. mesec bio na 0 blizanaca...opet merkur

Da li zena ima neke vidovitosti? Ili neke specijalne parapsiholoske sposobnosti?
Jeste da nema tog 29. stepena....ali taj T kvadrat...

Old 04-10-2010, 23:43   #5
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Ne podnosi autoritete.
I nije djete razlog braka. Kad smo kod djece, koliko ih je imala?

Ima ona i dosta zdravstvenih problema, teških za pogoditi. pa i to može biti izazov za otkrivanje.

Nema nikakve sposobnosti, samo kad nekoga proklinje to se i dogodi Intuicija joj je jaka.

Old 04-10-2010, 23:47   #6
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Ok, nemoj joj nista reci sto bi je nateralo da nas proklinje

Nije da sam bas od onih koji veruju da je konacan broj 'zapisan' u natalu...al ajde da pokusam...
Mislim da moze imati vise...vladar 5. polja u plodnom biku, pa mesec takodje u biku,u sekstilu sa jupiterom...mora daje dobra i brizna majka

Ali nesto mi se cini da se odlucila za jedno.

Old 04-10-2010, 23:48   #7
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Evo i mojih zapazanja ali sam na brzinu bacila pogled mislim da se dugo trazila u poslu ili zbog finansijske situacije stihijski menjala isti pa zbog toga zanemarila talenat koji je tek u kasnijim godinama razvila moguce pisanje dar za umetnost merkur i mesec u 6 sreca sto se tice dece pozitivni ljudi koje je pravilno usmerila takodje jako velika pomoc prijatelja jer u mladosti nedostatak podrske od njene porodice neka slozena situacija u kuci mozda kruti stariji roditelji teska kucna pravila koja su stezala njen slobodan duh i mastu moguc nagli brak bas iz tih razloga pa i razvod mislim da je sada u drugom braku !!!to bih rekla zbog marsa u Vii...da li je ova osoba rano ostala bez majke?nisam bas sigurna ali mozda zbog toga stroziji pa cak i prek otac?Veoma srdacna ne lepa kolko draga umiljata recita i zanimljiv sagovornik..cesto problem sto sve gleda ruzicastim naocarima previse veruje ali ponekad ta pozitiva je izvuce iz teskih stanj u kojima je bila mozda problemi sa stomakom organima za varenje !!!E sad reci ti nama zvezdice jesmo li na pravom putu?

Old 04-10-2010, 23:58   #8
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Ok, nemoj joj nista reci sto bi je nateralo da nas proklinje

Nije da sam bas od onih koji veruju da je konacan broj 'zapisan' u natalu...al ajde da pokusam...
Mislim da moze imati vise...vladar 5. polja u plodnom biku, pa mesec takodje u biku,u sekstilu sa jupiterom...mora daje dobra i brizna majka

Ali nesto mi se cini da se odlucila za jedno.
Više ih je. A spol?

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Evo i mojih zapazanja ali sam na brzinu bacila pogled mislim da se dugo trazila u poslu ili zbog finansijske situacije stihijski menjala isti pa zbog toga zanemarila talenat koji je tek u kasnijim godinama razvila moguce pisanje dar za umetnost merkur i mesec u 6 sreca sto se tice dece pozitivni ljudi koje je pravilno usmerila takodje jako velika pomoc prijatelja jer u mladosti nedostatak podrske od njene porodice neka slozena situacija u kuci mozda kruti stariji roditelji teska kucna pravila koja su stezala njen slobodan duh i mastu moguc nagli brak bas iz tih razloga pa i razvod mislim da je sada u drugom braku !!!to bih rekla zbog marsa u Vii...da li je ova osoba rano ostala bez majke?nisam bas sigurna ali mozda zbog toga stroziji pa cak i prek otac?Veoma srdacna ne lepa kolko draga umiljata recita i zanimljiv sagovornik..cesto problem sto sve gleda ruzicastim naocarima previse veruje ali ponekad ta pozitiva je izvuce iz teskih stanj u kojima je bila mozda problemi sa stomakom organima za varenje !!!E sad reci ti nama zvezdice jesmo li na pravom putu?
E bravo Čoko...
-tražila se u poslu tj. svašta je radila u životu
- problemi u porodici jesu, kruta pravila (ali i još nešto)
- roditelj isu joj živi oboje (zanimljivo je njihovo stupanje u brak - dob) i njihovi roditelji
-brak je bio radi roditelja bravo!
- u mladosti je bila lijepa dosta.
- jeste u oblacima, ali nije nimalo naivna
- nema problema sa varenjem, ali jeste dio stomaka u pitanju kao jedan od problema
- nije rastavljena

Old 05-10-2010, 00:05   #9
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

E ako nije rastavljena sigurno ima tu jos neki muskarac u njenom zivotu neko ko joj je mnogo pomogao neka muska podrska mislim da ima nekog pored muza da li gresim?

Old 05-10-2010, 00:07   #10
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Nema. Ali i oko još jednog mupkarca u njenom životu postoji velika misterija i problematika.

Old 05-10-2010, 00:07   #11
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Standardno

Jooj Zvjezdice, bolje da na lupam u vezi toga, kada nikada nisam ozbiljnije procavala. Recimo da je zelela devojcice?

Problem u stomaku bi mogao biti vezan za pankreas?

A problem u porodici alkoholizam?

E, sad. Ta situacija - vladari 4. i 10. kuce u opoziciji, a mesec i sunce u istom znaku, i to sa venerom kao vladarom...gde to ima?

Citala nesto skoro o astrologiji i Alchajmeru...kazu merkur opozicija neptun...eto kod nje...mozda je ona ili neko u porodici malo senilan?

Old 05-10-2010, 00:11   #12
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Taj drugi muskarac vezan za inostranstvo?????

Old 05-10-2010, 00:17   #13
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Jooj Zvjezdice, bolje da na lupam u vezi toga, kada nikada nisam ozbiljnije procavala. Recimo da je zelela devojcice?

Problem u stomaku bi mogao biti vezan za pankreas?

A problem u porodici alkoholizam?

E, sad. Ta situacija - vladari 4. i 10. kuce u opoziciji, a mesec i sunce u istom znaku, i to sa venerom kao vladarom...gde to ima?

Citala nesto skoro o astrologiji i Alchajmeru...kazu merkur opozicija neptun...eto kod nje...mozda je ona ili neko u porodici malo senilan?
Bravo neddo, djevojčice.
Nije pankreas.
Alkoholizam jest.
Nije alchajmer, ali jesu senilni, pogotovo ona, zaboravna je.

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
Taj drugi muskarac vezan za inostranstvo?????
Bravo, kako si to vidjela
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-10-2010, 00:26   #14
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Ma razbijam sta da ti kazem neznam privukla me fortuna U 11 putovanja prijatelji!

Ode mi post bez konacnog odgovora i vladar devete u sedmoj?

Last edited by dadiska; 11-11-2010 at 21:17.. Reason: spojeni postovi

Old 05-10-2010, 00:30   #15
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Da...muž joj nije bio iz inostranstva, ali taj muškarac jest i tu je bio neki problem oko toga.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules