ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Veliki Problem!!!!!
Old 12-08-2013, 02:00   #1
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Registrovan: Jan 2010
mica_maca je na dobrom putu
Standardno Veliki Problem!!!!!

Imam veliki problem, ne znam sta da radim... naime, radi se o sledecem
bila sam sa deckom u vezi 9 meseci, veza nam je bila divna i ako nismo iz istog grada vidjali smo se u proseku jednom nedeljno po nekoliko dana, zaista smo se jako dobro kapirali ... nakon nekih 4 meseca tacnije u aprilu 2013. ostala sam u drugom stanju, on je iz pocetka to prihvatao kasnije ni da cuje za bebu ... krenuo je period jesmo zajedno, nismo zajedno, dolazilo je cak do potpunog prekida kontakta medjutim izdrzali smo svega 3 dana da ne razgovaramo, nastavljamo vezu i dalje ... ali opet se nesto u njemu prelomilo i ne zeli bebu ... ostavljam i svoju i njegovu kartu ako neko moze da pogleda ima li sanse, da li da se nadam necemu ili ...

moja karta http://www.dodaj.rs/f/3O/12F/3cVJfUgV/moja-karta.gif
njegova karta http://www.dodaj.rs/f/Y/wm/1YnPm6Hc/njegova-karta.gif

Hvala unapred

Old 12-08-2013, 02:14   #2
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mica_maca VIdi Poruku
Imam veliki problem, ne znam sta da radim... naime, radi se o sledecem
bila sam sa deckom u vezi 9 meseci, veza nam je bila divna i ako nismo iz istog grada vidjali smo se u proseku jednom nedeljno po nekoliko dana, zaista smo se jako dobro kapirali ... nakon nekih 4 meseca tacnije u aprilu 2013. ostala sam u drugom stanju, on je iz pocetka to prihvatao kasnije ni da cuje za bebu ... krenuo je period jesmo zajedno, nismo zajedno, dolazilo je cak do potpunog prekida kontakta medjutim izdrzali smo svega 3 dana da ne razgovaramo, nastavljamo vezu i dalje ... ali opet se nesto u njemu prelomilo i ne zeli bebu ... ostavljam i svoju i njegovu kartu ako neko moze da pogleda ima li sanse, da li da se nadam necemu ili ...

moja karta http://www.dodaj.rs/f/3O/12F/3cVJfUgV/moja-karta.gif
njegova karta http://www.dodaj.rs/f/Y/wm/1YnPm6Hc/njegova-karta.gif

Hvala unapred
Možda ti ne mogu astrološki pomoći...ali čemu panika?
Ne znam jeste li u braku ili niste...ali toliko žena koje same odgajaju svoju djecu a i muškaraca isto tako...ako su oni sposobni, zbog čega i ti ne bi bila...ako ima ljubavi između vas, to će vas i održati zajedno, a ako nema, bolje je prije završiti nego poslije...dijete ima oba roditelja, živa i zdrava, znaće ko mu je otac i majka...
Sigurno nije ono što bi ti htjela da čuješ, vjerovatno će me i mnogi osuditi zbog ovog što sam napisala...ali to je realnost...preispitajte se ima li ljubavi između vas, ako ima, onda se i borite da riješite probleme, ako nema, pružite priliku jedno drugom za sreću u životu a ne do kraja života biti u problemima...pozzz...
Submit to Digg   Veliki Problem!!!!! Reply With Quote

Old 12-08-2013, 02:32   #3
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Pa i realno je da si ostala trudna kad je vladar djece Jupiter koji je u egzaltaciji u Raku,a tranzitni Jupiter je usao u Raka i aktivirao ti trigon izmedju Urana i Jupitera i Uran to odradio iznenada.
Ja ti savjetujem da se ne lisavas tog djeteta,jer je on/ona ovaj Jupiter u Raku,ali obzirom da je kvadrat sa Plutonom koji vlada smrcu, bojim se da ga ne abortiras. Jer se ovaj kvadrat Mjeseca i Saturna onda moze bolno aktivirati,pa ti napraviti problem da ostanes ponovo trudna.
I potpuno realno je da jedna osoba se stelijumom u Vodoliji moze zeljeti nesto tako,oni obicno bjeze od takve vrste odgovornosti. Mozda da racunamo da ce ovaj Mjesec u Ribama i Merkur u Ribama odraditi na kartu osjecanja kod njega. Razgovaraj sa njim sto vise... potrudi se da probudis kod njega osjecaj za ocinstvo,jer ga ima,ali ga je strah odgovornosti. Pozdrav.

Old 12-08-2013, 07:07   #4
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Standardno

sto se abortusa tice ne dolazi u obzir jer sam vec 4 meseca trudna a i tako sam odlucila, a razgovor sa njim ... sve sam pokusala ali nije vredelo sada smo u fazi kada vise i ne razgovaramo, ne cujemo se ...
Da, on jednostavno ne zeli da prihvati tu odgovornost na zalost

Old 12-08-2013, 07:47   #5
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Sve ce to da legne na svoje kad tranzitni saturn dodje na tvog natalnog urana, brzo ce to Natalni uran, dobro aspektovan, satur ce da pokrene te aspekte. Mozda budes prosla kroz njegovu sumlju tipa "ko zna da li je moje"zbog ovog nepuna u cevroj kuci, koji je vladar osme (koja izmedju ostalog predstavlja i trudnocu).

Ti se sada fokusiraj na svoju trudnocu, shvati da u tebi raste malo bebce i da je svako nerviranje na neki nacin utice i na tu malu bebicu. A on, kad razbistri glavu eto njega. A ti onda dobro razmisli da li zelis zajednicki zivot sa takvom osobom, jer u braku ima puno uspona i padova i tezak je brak gde neko od partnera ne ume da se nosi sa obavezama.

Old 12-08-2013, 08:27   #6
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Standardno

Kod njega to razbistravanje glave traje puna 4 meseca
sto se sumnje tice tome nema mesta jer je on 100% siguran da je dete njegovo o tome smo vec i razgovarali. Koliko god mogu trudim se da se ne nerviram, ali tesko je biti sam i nemati podrsku osobe koja je trenutno najbitnija u tvom zivotu

Old 12-08-2013, 08:40   #7
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Sta je njemu trenutno u glavi ti ne znas, naravno ni mi ne znamo.
Ubedjena sam da ce se vratiti, a ti vidi sta ces.

Znam da ti je tesko, mene je moj bivsi muz poceo da vara kad sam bila sedmi mesec trudnoce, bilo mi je tesko, ali tu su bile moje prijateljice, moja nana i to sam pregrmela. Posle se razvela od njega i prodisala.

I nije on trenutno najbitnija osoba u tvom zivotu, nego ta beba koja raste u tebi I drugi ljudi oko tebe su podjednako bitni, nije svet u njemu...shvatices to

Old 12-08-2013, 08:44   #8
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Standardno

Tinna hvala puno na podrsci, nisam bukvalno mislila najbitnija osoba u zivotu nego on je neko ko je ucestvovao u pravljenju bebe

uh uh uh ako se vrati, da znas da cu morati dobro da razmislim sta cu

Old 12-08-2013, 11:48   #9
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

standardna prica da se muskarci povlace kad se desi trudnoca....uzdaj se u sebe i onog ko je tu za tebe...ukljesten ti znak u petoj ,a vladar saturn u dvanaestoj koji ima sa mesecom jedini aspekt i to kvadrat..donosi gubitke i nerealizovanje u okviru ovog polja.....

Old 12-08-2013, 12:07   #10
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Standardno

milupino sad si me malo uplasila, jer bi to znacilo da bi mogla da izgubim bebu??? i zar vladar 5k nije jupiter?

Old 12-08-2013, 12:23   #11
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Moras da prihvatis da on ima pravo da odluci da li zeli da bude roditelj ili ne. Ti si odluku donela za sebe. Njega nemas pravo da prisiljavas. Pogotovo sto je on tako izrazita vodolija, a vodoliju kad silis na nesto ona ce uraditi suprotno, samo da sacuva svoju slobodu. Moj ti je savet -PROSTO GA PUSTI. Ne forsiraj, ne pricaj o tome, neka sam prelomi.

Old 12-08-2013, 12:27   #12
mica_maca
Obično gatalo

mica_maca's Avatar

mica_maca je offline
Standardno

Ma kakvo prisiljavanje, cutim svo ovo vreme, ni rec ne pominjem o trudnoci ... cak sam i resila da mu nestanem iz zivota u tom smislu da je doslo do potpunog prekida kontakta

Old 12-08-2013, 12:33   #13
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Mudro ...........
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-08-2013, 14:23   #14
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

ne mislim na gubitak bebe...predbracne veze...jupiter je vladar ,a iza njega saturn...ukljesteni znak je ono sto je pritajeno..i pri tom u XII..

Old 12-08-2013, 22:27   #15
DraganaPe
Obično gatalo

DraganaPe's Avatar

DraganaPe je offline
Registrovan: Mar 2012
DraganaPe je na dobrom putu
Standardno

On je mlađi od tebe?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules