ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Tumor na mozgu, slabe prognoze
Old 17-07-2015, 04:37   #1
Ramsus
Švrća

Ramsus je offline
Registrovan: Aug 2014
Ramsus je na dobrom putu
Standardno Tumor na mozgu, slabe prognoze

Pozdrav . Prijateljici mi je pre mesec dana dijagnostifikovan tumor na mozgu. Sa lekraske strane stanje nije dobro. Daju joj jos oko mesec dva. I kazu da ima nade ali da su slabe.
Zanima me ako bi neko mogao da pogleda kartu sa zdravstvenog aspekta , puno bi mi znacilo .Cisto kao vezbu. Hvala.
Submit to Digg   Tumor na mozgu, slabe prognoze Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-07-2015, 13:06   #2
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Ramsus, ja cu probati da vezbam. Nista nemoj ozbiljno shvatiti. Nisam astrolog. Mozda se ukljuci jos neko.

Vidim nekoliko sumbolika takvog tumira ali naravno ne znam koja jw bas prava i koja sw odnosi na bilesr. Tu ce , nadam se uskociti iskusniji.

Vladar Ac je Sa koji je u konjukciji sa Me(mozak). Cudno mi je da se ro odnosi na tumor mozga jer su obe planete dobro postavljene. Sa u sedistu, Me u egzaltaciji. U kvadratu sa Ne.
Merkur je vladar seste i umetnutog znaka u osmoj, maleficna polja.

Da li je ona imala operaciju? Mozda vise opeeacija? Jer je Ma u osmoj kuci, u vrhu osme. MA (operacija, hirurg, glava). Osma kuca takodje operacije. (Moj brat je imao vladara osme Ma u prvoj i umro je zbog bolesti nakon operacija). Mars je retro zato sam pomislila na vise operacija. Vladar osme je Sunce u prvoj, mozda oama(operacija) u prvoj (glava)

Eto ja sam potraazila eventualne pokazatelje. Najverovatnije nisam u pravu ali sam vezbala.
Prognoze se ne bih usudila. Mada je trPl izmedju AC i Sunca. Sa ce uskoro na Ve vladara IV polja...progresivno So negde blizu Jupitera. Hajleg je Mo, anareta Ma. Ne znamo gde je prMa. On je po mojoj proceni spor i tek je krenuo iz stacionara...znaci ni progresivni nije daleko odmakao, negde oko nat Mo

P.S. Ja sam trazila pokazatelje onoga sto su doktori rekli. Nisam ni pokusala da trazim nesto drugo, eventualni spas ili tako nesto jer nisam kompetentna.

Old 17-07-2015, 14:51   #3
Ramsus
Švrća

Ramsus je offline
Registrovan: Aug 2014
Ramsus je na dobrom putu
Standardno

Pa prvo hvala ti na odgovoru mrgud78. :-) I ja nesto gledam I gledala sam 6 polje i sve ali nisam bas iskusna tako da nisam htela da lupam.I sad trenutno iscitivam neke clanke kako se gleda zdarvlje u natalu , progresije tranziti i tako to.
Ja sam se do sad uvek koncentrisala na ljubavne aspekte i tako to naravno. jebes zdravlje kad je ne znam " Sto me onaj nije zvao " ahahha ;-)
Tako da ni ne znam kao se u stvari tumaci natalna sa zdravstvanog aspekta. Ucim polako.Eto moja mi se romanticnost obila o glavu

I da jeste imala je jednu operaciju ,a sada joj zakazuju hemo terapiju. Posto nisu mogli sve da izvade hirurski. A ona je i pre 15 ak godina imala poverdu glave u saobracajnoj nesreci.

I da izvini ovaj deo nisam razumela ". Hajleg je Mo, anareta Ma."
Sta je hajleg a sta anareta? Ja za to prvi put cujem .
Obajsni mi ako mozes.
I da hvala ti sto si se ukljucila. :-)

Old 17-07-2015, 18:00   #4
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Hajleg je izvor zivota, a anareta rusitelj. Da ja ne bih nesto pogresno objaanila, ukucaj na google. Procitaj.

Old 18-07-2015, 20:32   #5
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Znam da nema veze sa tvojom prijateljicom konkretno, ali prosta simbolika astrologije je sljedeća: moj otac je dobio rak grla, srećom operisan je na vrijeme, ali je posljedica ta da su mu otklonili kompletan aparat u grlo: glasne žice itd... i on više ne može da priča. Otac mi ima Merkur na 29* Ovna, i mislim da je gubitak (29*) glasa (Merkur) upravo to.

Old 18-07-2015, 22:59   #6
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Noddy, kakvo mu je drugo polje i Venera?

Old 19-07-2015, 17:46   #7
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

II polje u Vodoliji, a Venera u Ovnu

Old 19-07-2015, 18:54   #8
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Pitala sam jer je glas iz grla vezan za drugo polje i Veneru. Merkur predstavlja glas kao misao, novost, poruku, ne kao glas iz glasnih zica.
To je moje vidjenje simbolike Me i Ve.
Venera tvog oca je u izgonu...sta mkslis na osnovu ostatka natala, da li bi Venera mogla biti ta koja je doprinela da tvoj otac ostane bez glsnih zica?

Old 20-07-2015, 08:43   #9
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Pitala sam jer je glas iz grla vezan za drugo polje i Veneru. Merkur predstavlja glas kao misao, novost, poruku, ne kao glas iz glasnih zica.
To je moje vidjenje simbolike Me i Ve.
Venera tvog oca je u izgonu...sta mkslis na osnovu ostatka natala, da li bi Venera mogla biti ta koja je doprinela da tvoj otac ostane bez glsnih zica?
Moguce.
Njemu Saturn retro iz II polja, opozicijom napada komplet VIII polje, a tu su Uran i Mjesec u Lavu, pa kad je usao Ju u Lava, moguce i da je aktivirao probleme sa zdravljem. Samo sto sam Ur uvijek posmatrao kao neki zdravstveni problem vezano za udare, ali opet Ur pravi kvadrat sa Venerom, pa je moguce i da se to odrazilo na problem sa grlom.

Old 21-07-2015, 02:25   #10
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Ja ne znam kada će ljudi shvatiti da su na ovom forumu bili zaista dobri tumači, i naravno oni koji su zloupotrebljavali njihovo znanje.i tumačenje.

Otvarani nalozi, kao npr.ovaj još 2014god., pa po potrebi se stavi karta s pitanjem zdravlja, ljubavi ili cega god. I onda se samo tumačenja dobrodušnika kopiraju i zalepe u ono što nekome naplate!!! Kada im ponestane inspiracije ili zato što nemaju ni znanja. A znaju da postave pitanje i da još i sugerišu koji aspekt i gde?!

Ukoliko je i ovo ta vrsta naloga, gnusno je i odvratno. Ne vidim zato što bi ste se primali i preuzimali odgovornost za tumačenje. Onaj ko postavi, je ušao po potrebi. Nije se ni predstavio, niti ima svoj neki "pečat" po kome se prepoznaje...a još mi je odvratnije da kaže: "VEZBAJTE"...alooooo, ko si da si?!!!! Vezbaj ti na svom životu, nije to plastična stolica, pa kao ajde vi vežbajte neko umire...

Old 21-07-2015, 02:34   #11
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Znam da nema veze sa tvojom prijateljicom .
A ni ona nema veze sa svojom prijateljicom, naočigled svih

A sto se tice oca i glasnih žica u pitanju su aflikcije Sa prema Me i Ma prema Me.

Muzika jeste da se sluša u amigdali ali se glas stvara i obrazuje u glavi i disanjem, kreće iz stomaka, a VE je finalni proizvod. Pa zato što je nešto "lepo", kako ga na kraju čujemo, svrstavamo pevanje pod VE. Tako mi rekoše neki muzičari školovani.

Last edited by elza; 21-07-2015 at 04:03..

Old 21-07-2015, 23:00   #12
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku

svrstavamo pevanje pod VE. Tako mi rekoše neki muzičari školovani.
Tako ti oni rekose...pa ako muzicari kazu da je Venera pevanje onda tu nema sta vise da se diskutuje o tome

Pa da, Merkur predstablja i mozak i pluca cak i stomak verovatno ( ne znam da li je devica ili rak)...
Znaci nista Venera, grlo, bik?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules