ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Rezultati ankete: Da li se ovo ispostavilo kao tacno u primerima koje ste vi pratili?
da 3 37.50%
ne 5 62.50%
Glasači: 8. You may not vote on this poll

Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Sunce/uran u opisu bracnog partnera
Old 24-07-2017, 18:18   #1
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno Sunce/uran u opisu bracnog partnera

U kojoj meri se na konkretnim primerima pokazuje da je ovo aspekt koji aplikacijom ukazuje da je partner ozenjen i da ce se razvesti u orbisu aspekta, odnosno separaciji da je bio ozenjen?Da li So kao signifikator ukazuje na to iako nije neposredno vezan za seriju 7? Jel imate neke primere iz prakse? U kojoj meri se ovo moze uzeti kao pravilo?
Submit to Digg   Sunce/uran u opisu bracnog partnera Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-07-2017, 18:45   #2
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

Pozz Natašarijana,
Ja imam So90Ur..I to je aplikacija.Imala sam vezu duugu sa zauzetom osobom.I to u trenutku ulaženja u vezu sa njim on još nije bio oženjen.Posle par meses se oženio.Moja najveća ljubav.Dupla Vodolija.Na kraju se razveo ali mi nismo ostali zajedno.

Old 24-07-2017, 19:01   #3
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Koliko dugu? Tebi je orbis 6 stepeni. Kod tebe je i specificna ta postavka, jer ti je So u Vodoliji, spaljena Ve i na vrhu 8. To je moralo dati tu pricu veze sa ozenjenim muskarcem. Dodatno zbog ovog ekstremnog straha koji nosis vezano za brak, zato si i mogla tako da ga dozivis, kao naj, jer sama zauzetost njegova te je oslobodila tog straha od vezivanja u ozbiljnom smislu,koji ide kroz genezu zbog ovog u 4. Dodatno sto ti je Sa u Lavu. Doduse retro, mozda to nije zavrsena prica, moralo bi dataljno sve da se pogleda.

Old 24-07-2017, 19:22   #4
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Mi smo bili 7 god u vezi.Počela sam sa njim kada mi je Neptun bio oko Sunca.I dok je prolazio So0Ve ja sam bila kao omadjijana.Bukvano 5 god.Nakon toga smo baš krenuli da se svađamo,mirimo i krajem.2009.god prekinuli.2010.god se on razvodi.Nikada se nismo više vratili jedno drugom
Tokom 2010.god u moj život ulazi još jedan zauzet tip.Lav/Strelac.Nismo u vezi.Emocoje postoje.Godinama smp u kontaktu ali on je i dalje u braku.I ne verujem da će ikada izaći iz njega.Ovaj tip se i donekle ulapa u opis mog partneta gledajući derivatna polja
Tip je u sportu,radi dva posla,u politci je isto,karijera mu je veuana za zene jer radi sa njima u sportu.Imao je uspone i padove u karijeri.Egocentrik.Finasije mu bitne.Teško okazuje emocije.Distanciran.Mladolik izgledom jako.

Last edited by wanja; 24-07-2017 at 19:32..

Old 24-07-2017, 19:45   #5
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Meni je Sunce u trigonu sa rUranom, aplikacija. Nesto sve nailazim na komentare vezano za Sunce i Uran ovih dana, pa rekoh da istrazim to malo. Sada gledam drugaricama karte, uglavnom minorne aspekte sa Uranom im So ima, ali im ostale postavke ukazuju na to da je muskarac sa bracnim iskustvom. A evo imam i primera onih koje su udate za muskarce koji nisu bili u braku a imaju na primer Sunce kvadrat Uran aplikaciono. Tako da to ne mora biti pravilo, a toliko se pominje u pisanjima kao aksiom neki....

Old 24-07-2017, 19:47   #6
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Mada ko zna... mozda im to bude opis nekog drugog bracnog partnera... ))

Old 24-07-2017, 19:52   #7
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Pročitala sam da ako je Mars slab, a Sunce afliktovano sa Uranom ili Saturnom, rezultat može biti iregularna zajednica.

da...
Old 24-07-2017, 19:55   #8
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno da...

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Mi smo bili 7 god u vezi.Počela sam sa njim kada mi je Neptun bio oko Sunca.I dok je prolazio So0Ve ja sam bila kao omadjijana.Bukvano 5 god.Nakon toga smo baš krenuli da se svađamo,mirimo i krajem.2009.god prekinuli.2010.god se on razvodi.Nikada se nismo više vratili jedno drugom
Tokom 2010.god u moj život ulazi još jedan zauzet tip.Lav/Strelac.Nismo u vezi.Emocoje postoje.Godinama smp u kontaktu ali on je i dalje u braku.I ne verujem da će ikada izaći iz njega.Ovaj tip se i donekle ulapa u opis mog partneta gledajući derivatna polja
Tip je u sportu,radi dva posla,u politci je isto,karijera mu je veuana za zene jer radi sa njima u sportu.Imao je uspone i padove u karijeri.Egocentrik.Finasije mu bitne.Teško okazuje emocije.Distanciran.Mladolik izgledom jako.
Ti ces naci partnera za sebe tek kad se oslobodis straha od braka, zato su ti uvek naj ti ozenjeni, vezani, koji ne mogu da pruze brak. Taj cim se razveo i vi prekinuste, ali si mu nasla adekvatnu zamenu. Kod tebe je to problem, ekstreman stah od braka, zato privlacis takve partnere. Posebno sto trazis neobicnog muskarca, ocinske figure, koji je neuhvatljiv a vrlo istaknut drustveno.

Old 24-07-2017, 21:21   #9
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Evo stavicu moju kartu, nema veze sto je sa progresijama od nedavno, ako hoce neko da se osvrne na opis bracnog partnera.

https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.n...b0&oe=597924AA

https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.n...b0&oe=597924AA

Old 24-07-2017, 21:46   #10
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Ti ces naci partnera za sebe tek kad se oslobodis straha od braka, zato su ti uvek naj ti ozenjeni, vezani, koji ne mogu da pruze brak. Taj cim se razveo i vi prekinuste, ali si mu nasla adekvatnu zamenu. Kod tebe je to problem, ekstreman stah od braka, zato privlacis takve partnere. Posebno sto trazis neobicnog muskarca, ocinske figure, koji je neuhvatljiv a vrlo istaknut drustveno.
Ne,prekinuli smo kada sam otlrila da još neke njehove kombinacijr.Bila sam zapanjena.On se nije ni oženio posle toga.Uvek je u nekim dvostrukim vezama.
A da imam strah od vezivanja,imam.Jer sam navikla da živom sama.Inače nije bilo bitnih poznanstava posle njega.

Old 24-07-2017, 22:01   #11
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Evo mozes ti meni da pogledas opis bracnog partnera. Postavila sam kartu u predhodnom post-u.

Old 24-07-2017, 22:31   #12
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Registrovan: Jan 2009
leonardo je na dobrom putu
Standardno

Imam So 120 UR aplikacioni 9 stepeni...So vladar 12. u 6, u Vodoliji ; Uran vladar 6. u 2. u Škorpionu...nikada ovaj aspekt nisam posmatrala kao odnos sa osobom koja će se razvesti, već u kontekstu kakvog muškarca tj. partnera vidim pored sebe.

Old 24-07-2017, 22:35   #13
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
Quote:
Originally Posted by leonardo VIdi Poruku
Imam So 120 UR aplikacioni 9 stepeni...So vladar 12. u 6, u Vodoliji ; Uran vladar 6. u 2. u Škorpionu...nikada ovaj aspekt nisam posmatrala kao odnos sa osobom koja će se razvesti, već u kontekstu kakvog muškarca tj. partnera vidim pored sebe.
Da, tako i ja posmatrah, ali ovih dana nailazim na pisanja razlicita i svuda se pominje to kao opis, kao neki aksiom, a naravno da prati opis partnera, pretezno mislim da se odnosi na to kakva ce ocekivanja osoba imati od partnera u braku. Zelece od njega takav izraz, koji je opis tih aspekta.

p.s. Hoces da opises meni bracnog partnera?
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-07-2017, 22:45   #14
leonardo
Švrća

leonardo's Avatar

leonardo je offline
Registrovan: Jan 2009
leonardo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Da, tako i ja posmatrah, ali ovih dana nailazim na pisanja razlicita i svuda se pominje to kao opis, kao neki aksiom, a naravno da prati opis partnera, pretezno mislim da se odnosi na to kakva ce ocekivanja osoba imati od partnera u braku. Zelece od njega takav izraz, koji je opis tih aspekta.

p.s. Hoces da opises meni bracnog partnera?

Ambiciozan, obrazovan, možda čak i stranac kojeg preko posla upoznaješ, odnos pun strasti koji traje, podržava te u poslu..

Pije li vode ovo? Probaj ti meni

Old 24-07-2017, 22:54   #15
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by leonardo VIdi Poruku
Pitanje je koliko se moze tebi ovo uzmeti kao So 120 Ur ? Sada videh kartu... ja mislim da ne... Da sunce boji Ur zbog postavke u znaku da, ali trigon rekla bih da ovde ne vazi.... Da je moglo da nosi opis u tvojoj 8/9 godini da, zbog direkcija, ali ovako tesko da se moze uzeti u obzir, bar ne dok si u zemlji rodjenja.Nema ovo protok da bi moglo da deluje nesto posebno. Ne mora biti da sam u pravu. Pre treba uzeti u obzir sto su So i Sa u partilnom aspektu, to je kljucan opis So ovde, uopste konfiguracija, ali najznacajnije Sa zbog partilnog aspekta, to se znaci direktno odnosi na iskustvo koje tebi ide sa ovom postavkom.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
kao, kojoj, meri, ovo, ukazuje

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules