ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Sta mislite?
Old 18-04-2011, 14:12   #1
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno Sta mislite?

Pozdrav...ne znam sta se desava sa mnom, imam osjecaj da cu izluditi, krivim mo180pl. U vezi sam od godinu dana koja se blizi kraju kako vidim, al u zadnjih nekoliko sedmica imam kontakte s jednom osobom. Naime dopisujem se s njim preko interneta, svidja mi se kao osoba, izgled (preko slika), a najvise njegovo razmisljanje. Na pocetku su to bili njegovi savjeti za mene, a kasnije smo svaki dan sve vise kontaktirali da mi se sad stvarno uvukao ispod koze. Ne znamo se u zivo ali osjecam neku veoma cudnu povezanost izmedju nas, imamo kako sam primjetila po razgovorima veoma slicnih razmisljanja i shvatanja sto nemam s mojim momkom. Osjecam se kao da varam na neki nacin momka mada je ova nasa veza vec pri kraju, vec smo prekidali i mirili se, sad ponekad odemo na kafu i to je sve.

Mozete mi dat neki savjet, jel bio neko u takvoj situaciji, znam da je malo smijesno i svasta nesto al eto...nema neke povezanosti putem sinastrije al otkud onda takvo nesto, tu povezanost osjecam, isto kao mislimo isto razmisljamo o nekim stvarima. Ne vjerujem da cemo se ikad vidjet u zivo jer sam ja puna nekih kompleksa i loseg misljenja o samoj sebi a on mi se cini upravo suprotno. Razmisljam o njemu, njegovim rijecima ..nikako da izvucem iz glave, iz pameti.

sinastrija:
http://tinypic.com/view.php?pic=11b3yma&s=7
Submit to Digg   Sta mislite? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-04-2011, 14:29   #2
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Ja se ne razumem u sinastriju, ali ono sto vidim je da je njegovo sunce i mars na tvom Asc-u i pravi sekstil na tvoju veneru, pa nije ni cudo sto te toliko privlaci, ali znam sigurno da nije dobro kada se neciji mars nadje na Asc-u druge osobe...

Old 18-04-2011, 14:42   #3
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Standardno

da, i ja sam to cula...al nemogu opisat nikako tu neobjasnjivu silu koja me vuce ka njemu....razumijemo se cini mi se bez rijeci..

jos neko?

Old 18-04-2011, 15:00   #4
Kile Prshut
Obično gatalo

Kile Prshut's Avatar

Kile Prshut je offline
Registrovan: Aug 2010
Kile Prshut je na dobrom putu
Standardno

Mesecu u Biku (koleginice),

Ja se u sinastriju ne razumem (jos uzme kao da gledam ovu moju udatu i sve mi nesto bzvz a super smo, tako da dizem ruke), al cu ti reci ovako ko covek zena sta vec

To sto ti se taj tip toliko nenormalno virtuelno svidja moze da bude zato sto ti se veza ugasila, da ne kazem umrla (i sama kazes da ponekad popijete kafu-to je to - - kraj), pa trazis nadoknadu sa nekim drugim (sto ti je i uspelo)... Nista ludo i cudno i nemoj tako ostro o sebi.
A moze da bude i zato sto ste se mozda nasli i mogli biste da budete super!!
Mislim nista revolucionarno nisam rekla, al cini mi se da ni sama nisi na zemlji sa tom situacijom,pa eto malo realnosti od menevaljda ce koristiti.
Drzi se

Old 18-04-2011, 15:12   #5
idanaa
Obično gatalo

idanaa's Avatar

idanaa je offline
Registrovan: Sep 2010
idanaa je na dobrom putu
Standardno

Draga zemljakinjo.. ja nemam bas neko znanje u astrologiji ali mogu ti dati savjet iz zivota jer sam bila u potpuno istoj situaciji kao i ti..Ja sam bila u vezi 2,5 g.sve super,do neke 2.godine naseg zabavljanja,onda smo se poceli svadjati pa miriti i tako me to sve psihicki iscrpljivalo,onda sam upoznala momka koji me nenormalno privlacio,i ja ostavim svog momka zbog njeg..na kraju sam shvatila da mi je bolje sto sam prekinula sa momkom nego da sam zavlacila i sebe i njega..prekinula sam preko noci,bez da sam mu rekla razlog,kao da je ljubav nestala za tren,i nikada ni u jednom trenu se nisam pokajala.. a sto se tice tog momka koji me nenormalno privlacio,emocije su nestale isto tako naglo kao i sto su pocele,ali razmisljam da nije bilo njega ja se nikada ne bi oslobodila te duge veze koja me je psihicki unistavala..mislim da mi ga je poslao taj moj JU,iz 12.polja,vladar moje 5.kuce..moj vjeciti zastitnik
Gledam tvoju natalnu kartu i vrlo su nam slicne,Uran u 5.valjda cesto donosi naglo zaljubljivanje,ali isto tako i nagli nestanak svih ti silnih i burnih emocija..
Uglavnom htjela bi ti reci da se ne zaglavis kao i ja u nekoj dugoj vezi ako znas da nema neke buducnosti,bolje na vrijeme se toga rijesiti..
Eto toliko od mene...

Old 18-04-2011, 15:18   #6
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by idanaa VIdi Poruku
Draga zemljakinjo.. ja nemam bas neko znanje u astrologiji ali mogu ti dati savjet iz zivota jer sam bila u potpuno istoj situaciji kao i ti..Ja sam bila u vezi 2,5 g.sve super,do neke 2.godine naseg zabavljanja,onda smo se poceli svadjati pa miriti i tako me to sve psihicki iscrpljivalo,onda sam upoznala momka koji me nenormalno privlacio,i ja ostavim svog momka zbog njeg..na kraju sam shvatila da mi je bolje sto sam prekinula sa momkom nego da sam zavlacila i sebe i njega..prekinula sam preko noci,bez da sam mu rekla razlog,kao da je ljubav nestala za tren,i nikada ni u jednom trenu se nisam pokajala.. a sto se tice tog momka koji me nenormalno privlacio,emocije su nestale isto tako naglo kao i sto su pocele,ali razmisljam da nije bilo njega ja se nikada ne bi oslobodila te duge veze koja me je psihicki unistavala..mislim da mi ga je poslao taj moj JU,iz 12.polja,vladar moje 5.kuce..moj vjeciti zastitnik
Gledam tvoju natalnu kartu i vrlo su nam slicne,Uran u 5.valjda cesto donosi naglo zaljubljivanje,ali isto tako i nagli nestanak svih ti silnih i burnih emocija..
Uglavnom htjela bi ti reci da se ne zaglavis kao i ja u nekoj dugoj vezi ako znas da nema neke buducnosti,bolje na vrijeme se toga rijesiti..
Eto toliko od mene...
on ima ur u petoj ja ne, mada znam sta znaci naglo zaljubljivanje i isto tako naglo hladjenje, jer imam ve90ur i ma90ur.

da, upravo zbog toga, s momkom ne vidim jednostavno neku buducnost zato smo se i oddaljili i sto puta rastavljali ja jednostavno ne mogu vise ne vidim smisao, mada moram reci da ima tu ljubavi jos barem s moje strane al ovaj mi je poceo davat savjete, utjehu mada ja znam da nece nista biti s nama nemogu dokucit tu povezanost. Ja se sa svakom osobom brzo povezem osjecam i sta ja znam mozda tu lezi odgovor. Mozda sam dosla na forum da pitam sta mislite, jer stvarno po sinastriji nemamo aposlutno nista sto bi nas dovelo skupa pogotovo do upoznavanja u zivo al natalna njegova se mi svidja, ima sunce i mars u raku, a ja imam sunce u skorpiji i mars u ribama..sve vodeno.

Hvala curke

Old 18-04-2011, 15:28   #7
Kile Prshut
Obično gatalo

Kile Prshut's Avatar

Kile Prshut je offline
Standardno

Ma nek bude da ti je on samo okidac da ostavis decka i nadjes sebi nekog koji ima ono sto ti treba...kao taj tip. ili mozda taj tip (uprkos tome sto sinastrija i ne govori tako)

Old 18-04-2011, 15:34   #8
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Standardno

hahahaha nije okidac..ja sam već prije odlucila cvrsto da cu prekinut al eto kad volim ne mogu tako lahko da ga pustim od sebe...da bas sinastrija ne govori al nema veze, mozda jednostavno se razumijemo bez sinastrije...rodica mi je s momkom pet godina pa nijednog finog aspekta..to ne pokazuje uvijek sve, a mozda i da..ko ce znati.

Old 18-04-2011, 15:40   #9
Kile Prshut
Obično gatalo

Kile Prshut's Avatar

Kile Prshut je offline
Standardno

Ja mozda i nisam kompetentna da pricam o raskidima (zbog mog Ur 90 Ve),al nekako mi je iz tvog prvog posta delovalo kao da ti ta veza vise i ne znaci..pa samo ono kao intuicija me povukla da ti kazem sve to sto sam ti vec rekla.

A sinastriju cu da krenem da proucavam za jedno 5-10 godina kad BAS pokidam sve u vezi natala, jer opet se i u njoj gledaju odvojeno natali i kako su se aspekti manifestovali, pa tek onda aspekti, tako da....
U svakom slucaju zelim ti da resis sebe muke u skorije vreme i zablistas

Old 18-04-2011, 15:55   #10
idanaa
Obično gatalo

idanaa's Avatar

idanaa je offline
idanaa je na dobrom putu
Standardno

Ja svakako mislim kada dodje neko drugi,ili se pojave osjecaju prema nekoj drugoj osobi,tu nema ljubavi sa tom prvom osobom.. Ljudi cesto pomjesaju ljubav i naviku.. Govorim iz iskustva,to je moje misljenje..
U svakom slucaju,vrijeme ce pokazati svoje..

Old 18-04-2011, 16:18   #11
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Standardno

meni kad se desi ljubav ja se kunem svim i svacim da je to da nikad tako nesto nisam dozivjela al uvijek se dese razocaranja i neslaganja i naravno pomirenja-prekidi sto puta u vezi...a onda kao grom iz vedra neba osjecaji se smanje, ne znam dal je to mo180pl, ve90ur ili ve90sa nemam pojma...

ni sama vise ne znam sta osjecam...osjecam prema momku dakako ljubav al ne kao prije ne definitivno smanjila se a s ovim preko interneta..malo opsjednuta..tako lijepo covjek prica, svidja mi se sto se kontamo isto mislimo isto shvatamo a to je to..

da upravo tako cure..vrijeme ce pokazati svoje...samo zelim mirnu luku gdje nece biti ovoga sto se desava sad u svakoj vezi al izgleda da ce uvijek biti tako....

evo da se vam zahvalim na savjetima i da pitam dal se i tebi kile to desava posto imamo taj aspekat a i idanaa takodjer..udjes u vezu sva zaljubljena a onda te nekako to prodje, odnosno smanji se?? pa onda opet vrati pa sve ispocetka..

Nekad mislim da sam vjestica i da nemam osjecaja, da necu nikad voljeti onako iskreno kako zelim mada dok sam u vezi cini mi se

Last edited by Bosnian GirL; 18-04-2011 at 16:36..

Old 18-04-2011, 16:49   #12
idanaa
Obično gatalo

idanaa's Avatar

idanaa je offline
idanaa je na dobrom putu
Standardno

Meni se desavalo da postanem luda za nekim momkom,znaci opsjednuta sa njim,trcim za njim,gdje je i on,tu sam i ja,70% vremena mislim samo na njega, a kad shvatim da se i ja njemu svidjam ili ako zapocnemo nesto vise,ja bjezim glavom bez obzira. Mozda je za to kriv taj Uran koji ne voli vezivanja. A mozda i ta moja Venera u Djevici koja analizira svakog,i cim nadjem neku manu,meni to vise nije to. A vidim da je i kod tebe isto Ve u Djevici. I cesto mi se desavalo da gledam da JA imam neko dobro od te veze ili neku korist..u suprotnom,odmah u startu pisem da je propalo.. :/

Old 18-04-2011, 16:55   #13
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Standardno

da ..tako i ja..mozda ponekad previse gledam na sebe i svoje interese a na druge se ne obazirem. Tesko je zivjet s ovim..jer ja bih voljela neku trajnu ljubav ja sanjam o nekoj trajnoj vjecnoj ljubavi a to ne vjerujem ni da postoji ..znaci ako ne vjerujes kako ce ti se dogoditi...Vjerujem da postoji trajna veza samo izmedju majke i djece a izmedju partnera nikako.
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-04-2011, 17:10   #14
idanaa
Obično gatalo

idanaa's Avatar

idanaa je offline
idanaa je na dobrom putu
Standardno

Da,to je ta Ve u Djevici,koja vjecito trazi neko savrsenstvo,analizira i kalkulise,nikad opustena u ljubavi,previse razmislja,detaljise i naravno uvijek nadje manu u svemu. Ja samo nesto razmisljam da li mozda ovaj njen polozaj ublazava to sto je u mom slucaju ona na 2. stepenu,analogno znaku Bika. Mada ja je bas osjecam,i nimalo mi nije lako sa njom,nikako da pocnem uzivati u ljubavi,bez nekog suvisnog razmisljanja.

Old 19-04-2011, 03:33   #15
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

meni se ne svidja njegov Ma u Raku na tvom ASC... shto bi znachilo da bi on tebe mogao prilichno da maltretira.... Mars u Raku je sklon diktatorskom ponasanju u kuci, despot... ili da te stalno verbalno izaziva na svadju, chesto krajnje perfidno...
mada je tvoj Ma u Ovnu, pa mu ne bi bash ostao duzan...ako bi ovaj uopste smeo i da pisne...
privlachnosti ima i raznih potencijala, ali sa ovom So0Pl ce on svakako odigrati veliku ulogu u preobrazaju tvoje lichnosti, narochito vezano za porodicu....
njegov Mo u tvojoj 12. "chitash mu dushu", shto njega moze da plashi...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules