ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

saturnov povratak kroz 12. kucu - upomoc ili...?
Old 04-07-2013, 10:57   #1
scorpiorising
Obično gatalo

scorpiorising's Avatar

scorpiorising je offline
Registrovan: Jan 2008
scorpiorising je na dobrom putu
Standardno saturnov povratak kroz 12. kucu - upomoc ili...?

Krenuo mi je saturnov povratak kroz 12 kucu, u skorpiji...evo karte:

http://oi42.tinypic.com/t9gjzq.jpg

Preplasena sam, kako losom reputacijom Saturna i njegovog povratka, tako i samom pozicijom u Skorpiji u 12k...Jedina dobra vest je sto mi natalno Saturn pravi sekstil sa Suncem koje je u Jarcu...

Da li bi ovo moglo da znaci i osamljivanje (12k) zbog posla i napretka u karijeri (Sunce u 2k) a sve radi potvrdjivanja identiteta koji je podsvesno jako bitan (Sa u Skorpiji u 12k)...?

Nadam se da ovo ne znaci neku bolest, s obzirom da je 12k i kuca bolnica i osame...?

Hvala na pomoci

Last edited by scorpiorising; 05-07-2013 at 00:18..
Submit to Digg   saturnov povratak kroz 12. kucu - upomoc ili...? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-07-2013, 11:18   #2
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Nijedan saturnov povratak nije strasan, bas naprotivv vrlo je pozeljan kod natusa. Da se izgube stvari koje nisu potrebne ili su stetne i da se krene sa onim koje su dobre i korisne. Ne vidim zasto bi se plasila i 12 kuce. Pa on ti je vec 28 godina u njoj, jel ti bilo strasno. Nemoj se plasiti svog Saturna, treba samo da ga razumes. Za pocetak moras da kazes kojom kucom ti vlada. Ja ne mogu da otvorim tvoju kartu. Meni npr vlada V, a nalazi se kao i tebi u12. I jos je u izgonu u lavu, pa mi je ipaak povratkm doneo trudnocu I tebi ce doneti sigurno nesto dobro
Submit to Digg   saturnov povratak kroz 12. kucu - upomoc ili...? Reply With Quote

Old 05-07-2013, 00:23   #3
scorpiorising
Obično gatalo

scorpiorising's Avatar

scorpiorising je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Za pocetak moras da kazes kojom kucom ti vlada. Ja ne mogu da otvorim tvoju kartu. Meni npr vlada V, a nalazi se kao i tebi u12. I jos je u izgonu u lavu, pa mi je ipaak povratkm doneo trudnocu I tebi ce doneti sigurno nesto dobro
Hvala na pomoci+utesi

nadam se da ces sada moci da otvoris kartu, editovala sam link...evo ga jos jednom za svaki slucaj:

U svakom slucaju, SA u Skorpiji mi vlada ukljestenim Jarcem u 2. kuci, koja pocinje u Strelcu - tu mi je i Sunce u Jarcu, koje je u natalno u sekstilu sa sopstvenim vladarom Saturnom...

Ako je prociscavanje ideje i bolji fokus na profesionalni zivot - to je istina, trenutno radim na tome da upisem doktorske studije i nastavim akademsku karijeru - sto bi bila moja karijera iz snova...

Nikada nisam bila ovako fokusirana na nesto profesionalno, zrtvovala sam svasta i na jesen cu znati da li je uspelo - nadam se da ce me Saturn nagraditi, sta vi mislite?

PLasi me i simbolika 12 kuce oko hronicnih bolesti, sta vi kazete?

Hvala

Old 05-07-2013, 01:39   #4
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Mislim da se previse plasis,ipak nije Sa tako los.
Sa povratak donosi sa sobom neku dozu zavrsetka jednog ciklusa,sazrevanje.Kod tebe to moze da bude na duhovnom nivou(12.kuca) u kombinaciiji sa cenjenjem svojih licnih vrednost(2.polje).

Mada kod tebe je sa lepo polozen i mislim da nece biti tu nekih poteskoca.I preko tranzita te ne kaci izazovnim aspektima...za sad si mirna i samo napred

Old 05-07-2013, 14:35   #5
scorpiorising
Obično gatalo

scorpiorising's Avatar

scorpiorising je offline
Standardno

Hvala Snupy na utesnim recima, uspanicila sam se zbog te kombinovane simbolike Saturna, Skorpije i 12k...

Old 06-07-2013, 00:29   #6
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

12 kuca predstavlja i nase strahove, neprijatelje , unutrasnju licnost i Sa moze samo da ti pomogne da sa svim izadjes na kraj , naravno moze duze da traje ....
Uz Sa povratak usput daje i pogodnost da krenes u novo .

Bice sve jasnije kada ti stane na sam ASC.
Saturn ti je i suvladar 3 polja i tu se moze odraziti. Malo mozes biti drugacija , vise se povuci u sebe jer ce ti tako biti lakse i bolje .

Old 06-07-2013, 10:01   #7
sunce01
Veštac

sunce01's Avatar

sunce01 je offline
Registrovan: Nov 2010
sunce01 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by scorpiorising VIdi Poruku
Hvala na pomoci+utesi

nadam se da ces sada moci da otvoris kartu, editovala sam link...evo ga jos jednom za svaki slucaj:

U svakom slucaju, SA u Skorpiji mi vlada ukljestenim Jarcem u 2. kuci, koja pocinje u Strelcu - tu mi je i Sunce u Jarcu, koje je u natalno u sekstilu sa sopstvenim vladarom Saturnom...

Ako je prociscavanje ideje i bolji fokus na profesionalni zivot - to je istina, trenutno radim na tome da upisem doktorske studije i nastavim akademsku karijeru - sto bi bila moja karijera iz snova...

Nikada nisam bila ovako fokusirana na nesto profesionalno, zrtvovala sam svasta i na jesen cu znati da li je uspelo - nadam se da ce me Saturn nagraditi, sta vi mislite?

PLasi me i simbolika 12 kuce oko hronicnih bolesti, sta vi kazete?

Hvala
Super si odlučila što se tiče profesionalnog života, mislim da će ti se isplatiti... Sa ti radi dobar aspekt sa So tako da ne trebaš brinut... ja bih više obratila pažnju kad ti idođe u 1 kući i napravi ti 0 na Ve 90 Mo...

Old 08-07-2013, 00:19   #8
scorpiorising
Obično gatalo

scorpiorising's Avatar

scorpiorising je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Saturn ti je i suvladar 3 polja i tu se moze odraziti. Malo mozes biti drugacija , vise se povuci u sebe jer ce ti tako biti lakse i bolje .
Ovo je vec pocelo, u poslednjih par meseci, dok mi je SA isao preko MA0PL u 11k u Vagi - inace sam bas, bas drustvena (imam sirok krug poznanika, ali ipak znam ko su mi pravi prijatelji ) ali poslednjih meseci, sto zbog ogromne kolicine obaveza, sto zato sto mi tako prija - skroz sam se osamila i cak i kad imam malko slobodnog vremena, prija mi da budem sama -prijatelji mi kazu da sam postala totalno asocijalna

Quote:
Originally Posted by sunce01 VIdi Poruku
Super si odlučila što se tiče profesionalnog života, mislim da će ti se isplatiti... Sa ti radi dobar aspekt sa So tako da ne trebaš brinut... ja bih više obratila pažnju kad ti idođe u 1 kući i napravi ti 0 na Ve 90 Mo...
Sta bi to moglo biti sa SA0VE90MO???

Necu moci da radim stvari koje volim i ispunjavaju me (VE 0 SA u 1k) i zbog toga cu biti emotivno nezadvoljna, depresivna (MO 90 SA u 3k)?

Ili - ulazak u brak (zbog SA uticaja) sa nekim ko me nece emotivno zadovoljiti?

Ili...???pomozite, lupetam

Last edited by Vojvotkinja; 14-07-2013 at 19:31..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules