ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

prvi auto
Old 12-04-2014, 16:22   #1
vedrina91
Obično gatalo

vedrina91's Avatar

vedrina91 je offline
Registrovan: May 2011
vedrina91 je na dobrom putu
Standardno prvi auto

Kupujem svoja prva kola, iako imam dozvolu vec 5 god malo sam vozila i gledam da kola budu prilagodjena meni kao pocetniku. i tako ja pronadjem lepa , mala kola(reno klio)- iskreno se zaljubim u njih i onda pocne moj kosmar kola imaju par sitnica koje bi trebalo popraviti ali ja se bojim da ih kupim jer ne verujem prodavcu*vlasniku kola. prvo kad sam mu cula glas, a onda i kad sam ga videla dozivljavam ga kao loseg coveka i verujem da hoce da me prevari. moj deda koji mi kupuje kola, riba je kao i ja i njemu se ovaj cini kao veliki prevarant. aj ako neko hoce da pogleda moj natal, tranzite pa nek mi pomogne u odluci...sta bi ste vi ucinili? nadam se da sam pogodila gde treba ova tema da bude...i kako bi opste neko po mojoj natalnoj opisao moja prva kola
Submit to Digg   prvi auto Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-04-2014, 18:02   #2
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Što ne povedeš dečka ili nekog druga koji se razume u kola? Inače Reno Clio ti je odličan izbor za početak (moj savet 1.5dci verzija).

A koje ti je mane naveo? Imaj u vidu da su to automobili stari 10ak godina, svaki od njih ima manu.

Izvinjavam se, malo sam skrenuo sa astrologije, sa astrološke tačke gledišta gledamo drugu kuću, tebi je vladar Jupiter koji u ovom trenutku nije aspektovan ni jednom planetom mada ti je Lilit egzaktno na njemu. Lično nikada nisam tumačio tranzit Lilit tako da ne znam šta da ti kažem za tumačenje. Što se tiče laži i prevara, za to je zadužen Neptun a on ti ne pravi ni jedanbitan akpekt, jedino trigon sa Asc al to bi moglo jedino u tvoju korist da se završi.

Old 12-04-2014, 18:57   #3
vedrina91
Obično gatalo

vedrina91's Avatar

vedrina91 je offline
Standardno

rekao je da je paljenje problematicno zimi(a i sad nece uvek da upali iz prvog puta, nije radio servis, brave pozadine na vratima su mi polomljene za unutrasnje strane i auspuh se cuje malo glasnije. ne mogu da opisem, ali imam osecaj da hoce da me prevari-ja da prodajem kola ne bih zvala moguce kupce(on je mene vise puta zvao nego ja njega, kao da vidi kad dolazim), pokusava sve nekako da ubrza, a pritom nije neko ko je siromasan. hvala inace je klio 1.9 dizelas, 2001 god presao 180000- i to mislim da je vracao kilometrazu

Old 12-04-2014, 19:03   #4
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Pa vidis da sve znas. Meni samo dok citam ovo zvuci kao muljevina, a i puno je to problema, mada zavisi za koju cenu. Najbolje poslusaj Maxa, nadji nekog druga, decka ili koga vec ko se razume u kola, pa nek on da sud. Astrologija ti nije od velike pomoci u ovakvim slucajevima.

Old 12-04-2014, 19:04   #5
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by vedrina91 VIdi Poruku
rekao je da je paljenje problematicno zimi(a i sad nece uvek da upali iz prvog puta, nije radio servis, brave pozadine na vratima su mi polomljene za unutrasnje strane i auspuh se cuje malo glasnije. ne mogu da opisem, ali imam osecaj da hoce da me prevari-ja da prodajem kola ne bih zvala moguce kupce(on je mene vise puta zvao nego ja njega, kao da vidi kad dolazim), pokusava sve nekako da ubrza, a pritom nije neko ko je siromasan. hvala inace je klio 1.9 dizelas, 2001 god presao 180000- i to mislim da je vracao kilometrazu
1.9 dizel je još bolji, preporučio sam ti 1.5 prosto zato što je jeftinija registracija a i troši malo manje po gradu.
Iz ovog što si navela mogu samo da zaključim da je automobil u jako lošem stanju i savetujem ti da potražiš drugi. Pošto ne znam kakva je politika foruma što se tiče ostavljanja linkova piši mi pp ako hoćeš da te usmerim na neki sajt. Taj autić koji tražiš može da se nađe u jako dobrom stanju za pristojne pare. Iskreno i ja sam mislio da ga uzmem ali sam se na kraju ipak odlučio za Opel.

Old 12-04-2014, 19:09   #6
vedrina91
Obično gatalo

vedrina91's Avatar

vedrina91 je offline
Standardno

nemam ni jednog decka koji je automehanicar a ja se manje vise razumem, i svesna sam sta sve moze da bude kad je paljenje u pitanju- od grejaca do bosh pumpe... tj moze da me kosta i do 300-400 e kojih nemam + ove sitnice kao sto su brave, auspuh, i kljuc to je odprilike 100e. astroloska mi pomoc treba samo oko opisa mojih prvih kola, i ako je u tranzitu vidljiva neka prevara... pusticu link

Old 12-04-2014, 19:15   #7
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Standardno

Ok, mislio sam da ti treba savet i ovako al ok pošto kažeš da se razumeš astrološko sam ti rekao koliko sam mogao, srećno s autićem, u zdravlju da ga voziš

Old 12-04-2014, 20:02   #8
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Registrovan: Sep 2013
Bubičica će postati poznat uskoro
Standardno

Ne mogu da otvorim tvoju kartu. Osim vladara druge gledaš i Veneru, koja je kao prirodni vladar druge kuće isto gleda kao signifikator za kola, a posebno ako su luksuzna kola ili poklon. Isto možeš da gledaš i ostatak druge kuće, vladara drugog znaka u polju (Saturn?), sam znak Bika... A na kraju ako želiš da dobiješ konkretan odgovor na pitanje o kupovini, postavljaš horarno pitanje. Znam da nisam od prevelike pomoći, ali eto, da ti ukažem na još neke opcije. Inače, gomila ljudi koje ja poznajem, kupila je auto prilikom tranzita Saturna kroz treću - kupovinom auta se menja način na koji idemo na naša kraća putovanja, na koji učestvujemo u saobraćaju. A donosi i obavezu i odgovornost (često i kredit).

Old 12-04-2014, 20:10   #9
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

tip hoce da ti uvali krs
zato te i zivka
racuna da ste ti i deda ovce za sisanje, bez uvrede
otkaci ga i potrazi drugi auto

Old 12-04-2014, 22:05   #10
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
tip hoce da ti uvali krs
zato te i zivka
racuna da ste ti i deda ovce za sisanje, bez uvrede
otkaci ga i potrazi drugi auto
Apsolutno !! Taj auto nije presao manje od 300.000 km. 100%
To sto nece da pali na +18 stepeni nikako nije dobro otisao mu je motor skroz.Ne znam sa koliko novca raspolazes,za pocetak bih i preporicio neki automobil iz koga bi imala dobar pregled sa sto vise staklene povrsine tu spada i klio kao i pezo,206,korsa,ford fokus,wv polo,punto...i svakako dizel motor.Astrologija ti nece biti od pomoci znm ljude koji su promenili mnogo automobila i sve razliciti .i ja sam dosta automobila promenio i jedino sto su imali zajednicko je vozac tj ja

Old 12-04-2014, 22:31   #11
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Ja ovo ne razumem, nemam para za popravku, ali kupujem krs? Pa, bolje se smiri i sacekaj koji dan pa kad skupis jos koju paru, kupis malcice bolji auto, bar da upali iz prve. Ne treba ti tu nikakva astrologija...

Old 13-04-2014, 16:04   #12
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Sta se za auto ne gleda trece polje?

Old 13-04-2014, 16:17   #13
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by vedrina91 VIdi Poruku
Kupujem svoja prva kola, iako imam dozvolu vec 5 god malo sam vozila i gledam da kola budu prilagodjena meni kao pocetniku. i tako ja pronadjem lepa , mala kola(reno klio)- iskreno se zaljubim u njih i onda pocne moj kosmar kola imaju par sitnica koje bi trebalo popraviti ali ja se bojim da ih kupim jer ne verujem prodavcu*vlasniku kola. prvo kad sam mu cula glas, a onda i kad sam ga videla dozivljavam ga kao loseg coveka i verujem da hoce da me prevari. moj deda koji mi kupuje kola, riba je kao i ja i njemu se ovaj cini kao veliki prevarant. aj ako neko hoce da pogleda moj natal, tranzite pa nek mi pomogne u odluci...sta bi ste vi ucinili? nadam se da sam pogodila gde treba ova tema da bude...i kako bi opste neko po mojoj natalnoj opisao moja prva kola
Ja ne vidim di je tu problem?
Intuitivno si osjetila da čovjek nije u redu i toga se drži. To je super. Ima drugih prodavača auta. Nać ćeš drugoga Clia koji će bit lijep, očuvan i zdravih dijelova.
Sretno u potrazi
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-04-2014, 19:08   #14
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasha VIdi Poruku
Sta se za auto ne gleda trece polje?
trece polje bi bio nacin na koji upravljamo svojim autom.

Old 13-04-2014, 19:10   #15
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Citala sam da se kroz drugo gleda auto kao pokretna imovina,a kroz trece opis auta i svrha :/
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules