ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Promena mesta boravka kroz natalni horoskop
Old 09-12-2011, 13:17   #1
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno Promena mesta boravka kroz natalni horoskop

Na koji nacin mozemo videti promenu naseg mesta boravka i kako ce izgledati nas sledeci dom? Ako se malo potrudimo mozemo videti u natalnoj karti.

Cetvrta kuca je prvo mesto u kome boravimo ,dok ce svako nase preseljenje biti prikazano kucama 6,8,10..itd.Svaka planeta koja se nadje u kuci njen polozaj i aspektura ce ih opisati dok ce dispozitor detaljnije opisati ishod tih selidbi.

Analiza koju sam uradila 2010 godine .

Moj 1 dom
Moj 1 dom
Vrh moje 4 kuce su Ribe
U njoj se nalazi Saturn koji ukazuje na mali stambeni prostor,uslovi za zivot su otezani,cesto gladovanje u kuci,jedan od roditelja je bolestan,atmosfera u kuci je depresivna,hladna.Vodeni znak na vrhu 4 kuce ukazuje na vlagu i probleme s vodom,kuca se nalazi u blizini vode.
Opis mog 1 doma
Prvu kucu moj tata kupio je od cigana ( Saturn )i to je bila kuca koja je pravljena od blata (Saturn) znate ono suva slama ( Saturn )i blato (Saturn)pljuni pa zalepi.Kuca je bila mala ,u jednoj sobi zivelo je nas 5.U toj istoj sobi se i pralo i kuvalo i susio ves zimi pa je to jos vise povecavalo vlagu u kuci .Namestaj je bio star ,u kuci je bio,, smederevac ,, (Saturn) Kuca je bila blizu kanala (Ribe) .Tata je sam radio ,plata mala pa se vise gladovalo nego sto smo .A ,ja! kojoj se majka razbolela i ostala bez mleka. Da bi prezivela dolazila je iz komsiluka ciganka (Saturn)i dojila me a mleko je i Mesec Iz price roditelja kazu da su najgore bile noci (Saturn) kad se po celu noc cuje plac(Saturn suze )Tata je inace radio na istovaru dzakova (tesko) iz vagona jer Saturn je i Vladar moje 4 kuce Neptun nalazi se u 12 kuci (bolnica )a su vladar Jupiter je u 8 kuci (operacija)u konjukciji s Mesecom pa je majka vise puta bila operisana (cest boravak po bolnicama)a ostatak svog vremena provodila u kuci sa svojom porodicom jer uvek je govorila da ne zna koliko ce jos vremena ziveti. Mesec u 8 kuci doneo mi je strah da cu majku izgubiti pa i Merkur kvadrat Mesec ako je Merkur dete , kvadrat borba a Mesec majka odatle i nacin njene borbe da bi me prehranila a kasnije da joj ja kao dete vratim na adekvatan nacin.Ono sto tada nisam znala a to je da Saturn znaci dugo a u 4 daje i dug zivot pa moja majka danas ima 76 god.Jos uvek je prisutna moja borba da je odrzim u zivotu i ma koloko god ona god da ima ja sam uvek njeno dete.NJen kraj zivota ce i imati ispunjenu simboliku mog vladara 4 koji je u 12 (dom)ona se trenutno nalazi u privatnom domu ,obolela je od Alchajmera. Mnoge stvari ne zna ,ali ono sto sigurno zna je da svaki dan kad odem u posetu zna da sam ja njeno dete ,zna moje ime a meni to mnogo znaci.I da zavrsim moju pricu o mom 4 polju .Moje rano detinjstvo bilo je jako tuzno ali sve se to menja nakon moje 4 god.
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-12-2011, 13:32   #2
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Opis mog 2 doma

Kako Saturn vlada br 4 u mojoj 5 god ja se selim u moje 6 polje a to je Bik Tata je napravio novu koja je udobna svetla ,topla ,namestaj je nov.Kuca ima dvoriste ,veliku bastu sa povrcem i vocem jer gde je Bik tu je i hrana .Kako Bik voli i cvece tu je i terasa puna cveca .Kuca se nalazi u Vojvodini okolina Panceva a Bik vlada Vojvodinom.Kako Bikom vlada Venera tu je i harmonija Vladar mog 2 doma Venera nalazi se u x kuci u Vagi i ima konjukciju Sunce i moj otac postaje sef (Sunce) i ima dobru pa svojoj deci moze da priusti mnogo toga.
.Njegova deca sad imaju U to vreme i majka je boljeg zdravstvenog stanja.
Simbolike ima mnogo samo je treba pronaci .Eto ja sam opisala svoja dva doma .nakon toga imam jos 3 preseljenja.Kad budem imala vremena opisacu i njih.
Probajte i vi na ovaj nacin da opisete promene mesta boravka od vaseg 1 doma.verujte vrlo je interesantno .

Old 09-12-2011, 13:49   #3
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Opis mog 3 doma
U stvari predstavlja vrh moje 8 kuce a to je Rak pa je to stan koji moj tata dobija preko firme. U 8 kuci su Mesec konjukcija Jupiter .Sam Mesec ukazuje na promene a Jupiter na prosirenje, srecu.Konjukcija ove 2 planete ukazuje i da je to stan ali na maloj visini Strelac pa je to 1 sprat . Kako 8 kuca predstavlja deciju sobu tako ja prvi put u zivotu dobijam svoju sobu. Moja dva starija brata se , ljute ali sta ja tu mogu.Mesec sextil Venera koja je u Vagi u konjukciji Sunce pa je moja soba na visini ,prozracna i koja je zbog svog polozaja uvek imala najvise Sunca a Sunce je i zora pa me je ono budilo svako jutro.Moja soba bila je lepa i uvek su u njoj moja braca pravila razne
Sta se dalje desavalo opisuje Mesec sextil Venera u konjukciji Sunca Dobila sam sve uslove za normalan zivot.Opet je otac Sunce taj koji je sve obezbedio a majka je i dalje domacica (Mesec) Odrastala sam uz puno ljubavi
Ali ne lezi vraze .Taj isti u 8 kuci morao je da donese promenu A ,kako i ne bi kad je ovo bas kuca operacija i straha.Opet taj aspekt Merkur kvadrat Mesec Majka je ponovo bolesna i odlazi na operaciju 12 palacnog creva .Oporavak traje dugo ,a,ja dete od 12 god.Zeljna igre a taj isti kvadrat zamenjuje uloge s mojom majkom.Dete tj ja postaje domacica(Mesec) i koje vodi brigu o 3 muskarca i majci koja je sad kao dete(Merkur)u krevetu a dete treba i u skolu Ali moj Mesec je u Lavu on se bori i njegova osecanja su cista , iskrena i vatrena. i on sve izdrzi.Posle te operacije moja majka nikad se nije dovoljno oporavila.Tako da nas dve uvek ostajemo u kvadratu Tako da dragi moji evo vam detaljan opis kakvu tezinu i borbu moze da donese taj aspekt Merkur kvasrat Mesec
Nadam se da vam moje izlaganje nije bilo dosadno.
Moje sledece preseljenje je moja udaja a o tome cu kasnije.

Tekst pisan 16,7,2010

Old 09-12-2011, 13:59   #4
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja ne znam ni do kog polja sam stigla , a jos manje do kog cu tek stici.
U prvom domu rano detinjstvo, onda pre skole selidba u drugi grad, pa po zavrsetku srednje upis faksa i moj odlazak u treci grad i tu nastaje problem. Posto sam tamo pocela i raditi , da li taj grad racunati u mesto boravka ? Pogotovu sto sam bila podstanar koji se x puta selio. Odatle sam pre nesto vise od 2,5 god. otisla u 4 grad. Sada zivim u zgradi, pa bi mozda po tome moglo da se zakljuci u kom polju sam sada... A opet i drugi grad po redu je u opticaju , jer tamo je roditeljski dom.
Sa IC na stepenu Vodolije i Ma u Vodoliji , tesko da cu prebrojati moguce selidbe u nekom buducem vremenu.
Submit to Digg   Promena mesta boravka kroz natalni horoskop Reply With Quote

Old 09-12-2011, 14:05   #5
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Da nastavim sa analizom .
Moj 4 dom
Za moj 4 dom gledam vrh ( Device i vladaraMerkur kao i su vladara Vaga Venera ) moje 10 kuce
Udajem se i prelazim u stan svog supruga. Vaga vlada starim delom Beograda pa se tako i ovaj stan nalazi u starom delu tj na Karaburmi. Stan mali Merkur i na 3 spratu vaga vazduh .U 10 kuci je Sunce a ono je uvek centar pa je i stan na samoj staroj okretnici (kruzni tok)autobuske stanice (Merkur) Ispred zgrade su autobuska stanica ,telefon i trafika (Merkur)Preko puta zgrade su O.S. ,,Jovan Popovic..i obdaniste (Merkur)Stan se nalazi na Jugo/Zapadnoj strani pa je trpezarija na Jugu (Devica vlada od Juga ka zapadu )a Vaga vlada Zapadom pa su i spavace sobe na Zapadnoj strani .
U mom komsiluku preko puta ulice na razdaljini od 10 tak m nalazi se ogromna trafo stanica.U stvari velika u smislu sto ima puno trafoa na tom placu .Ceo plac je bio ogradjen zicom i svuda okolo su bile okacene table upozorenja ,,opasno po zivot,,bilo je tu i dosta obezbedjenja.
Sam pogled sa terase u meni je stvarao nervozu jer sam bila svesna da je stepen zracenja velik i da zelim da odem odatle.Onda me i ne cudi sto su mi u natalu Uran i Pluton konjukcija MC

Da predjemo na moj zivot u tom stanu.U X kuci Sunce konjukcija Venera jedan od lepsih aspekata tako da je moj odnos sa suprugom pun ljubavi,razumevanja.
Vaga je i kuca ugovora pa dolazi do sklapanja
Venera u braku prvo mora da uziva u toj ljubavi da se zabavlja
Nakon toga dolazi prva a posle skoro 3 god i druga
U stanu smo inace ziveli sa suprogovim dedom ,babom i suprugovom sestrom po majci.Zasto sve ovo navodim.?U mojoj 8 nat.kuci nalazi se Mesec konjukcija Jupiter a kako je 8 polje i2 polje partnera a sve to ukazuje na nasledstvo ,na dobitke koje dobijamo od drugih.S obzirom da je vrh ovog mog novog doma u Devici a ona ima simboliku sluzenja pa sam i ja u tih 10 god u tom stanu ispunila tu simboliku u smislu vodjenja kod lekara,snabdevanja lekovimai jos mnogo cime jer vrlo sam osetljiva prema starijim ljudima.U natalu Venera konjukcija Sunce ,zatim aspekt Venera sextil Mesec a Jupiter trigon Saturn deda prodaje stan i kompletan daje meni na ruke sa zeljom da kupim

na svoje ime jer kaze da sam to zasluzila zbog svoje humanosti i bolje cu sacuvati ja nego moj suprug .Razlog zbog kog je prodao stan je taj sto on mom suprugu nije bio pravi deda vec babin 2 muz tako da mi ne bi imali nikakva prava na stan posle njegove smrti.Na taj nacin zeleo je nas 4 da obezbedi.Ovde cu da zavrsim moju pricu sa mojim 4 domom.Ako vas zanima i moj 5 dom procitajte u nastavku ovog mog ,,romana,,

Old 09-12-2011, 14:13   #6
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Evo mene u mom 5 domu

Prodajom prethodnog stana ,ja dobijam od dede i suprug i ja odlazimo kod advokata da napravimo ugovor s kupcem o kupovini kuce. U kancelariji ,bez obzira sto sam ja dobila novac . insistiram da taj ugovor potpise moj suprug jer sam smatrala da je to nesto sto njemu pripada.Medjutim to nije bilo sanse i stalno je ponavljao kako je to dedina zelja .Ja se na kraju potpisujem kao vlasnik nasegOno sto tada nisam znala ,a to je da osoba koja u svom natalu ima Mesec u 8 kuci da ce pitanje imovine biti povezano sa smrcu neke osobe (poslednja zelja ,nastavljanje njihovog dela,zaostavstina i sl) tako da to tada i nije moglo biti drugacije.Nakon samo mesec dana deda umire (u bolnici)Vrh moje 12 kuce tj mog 5 doma je Skorpija pa ima simboliku da mogu postojati podzemne vode ispod kuce ,uslovi za zivot nisu zdravi ,kuca se stice nasledstvom,neko je umro u kuci ,osobi u kuci nije prijatno ,ceste svadje.Sva ta simbolika ispunjena je u ovom mom domu.Nivo podzemnih voda je velik pa to donosi ceste probleme sa septickom jamom jer to je ta Skorpija Posle vecih kisa voda se dugo zadrzava na placu pa tako strada i svo zelenilo .U kuci je pocela da se pojavljuje vlaga pa samim tim i uslovi nisu zdravi.Gde je Neptun tu su problemi s cevima i s vodom u kupatilu .U mom slucaju vise puta izbijalo crevo od bojlera u kupatilu pa voda siklja na sve strane .Jednom je izbila cev od vruce vode tako da smo morali da pustimo da sva vrela voda istece iz bojlera pa tek onda da udjes da zatvoris ventil od vode .Od pare se nismo videli (Neptun )a pustas da ti voda pravi poplavu u kuci .Ali ni to tada nisam znala da je to .zatim u ovoj istoj kuci umrla je Baka(Smrt skorpija )Sva ona harmonija koju sam imala pretvara se u :drama:Pocinju i nase prve U sustini ja sam ta koja jma zelju da ode a moje Sunce (suprug )je zadovoljan.Moram jos i ovo da vam ispricam.Jedna od lepih stvari koja se dogodila u ovoj kuci je sto sam ucinila jos jedno dobro delo.Vec sam napomenula da je mog supruga ocuvao deda a svog oca nikad nije upoznao.Podatak koji je imao je samo njegov nadimak ,da je sa Vracara i da je 70 tih god otisao za Nemacku.Nije se bez veze nasao ovaj Neptun u ovoj mojoj kuci ( Natalna 12 a po preseljenju 5 dom).Tajna .Moj suprug ga ima bas u 4 kuci .Ja znam da sam ja njegova sudbina i da sam ja bila ta koja je trebala njemu da pronadje oca i da je bas ovim preseljenjem u ovaj dom to trebalo ispuniti.I ovaj moj Merkur u Skorpiji daje dobre detektive.Moj aspekt u natalu Neptun,Jupiter trigon Saturn omogucio mi je da sa lakocom dodjem do cilja.Nikad necu zaboraviti taj osecaj ,tu nevidljivu silu ,intuiciju dok ga nisam pronasla.I nikad necu zaboraviti tu sliku njihovog prvog susreta.Moj suprug dobio je oca koji je bio uspesan sportista u R.K ,,Obilic ,,(iz kluba dobila sam ekipnu sliku)a u Nemackoj je bio uspesan golman .Odradjena je DNK analiza koja je potvrdila srodstvo .Iz razloga da drugi ne pomisle kako je on trazen zbog para mi smo insistirali na analizi pod sifrom a sa tim papirom sudski on nema nikakva prava.Ono sto je moj suprug nakon toga dobio ne meri se

Dobio je onaj deo sebe koji je uvek bio prazan.I kako on rece ,,Sad sam ispunjen covek,,.Dobio je i brata ,sestru ....celu familiju i vrlo je srecan.Jos jedan od razloga sto kroz moju nat.kartu verujem da sam to ja je taj sto sam u horoskopu Vaga koja vlada Nemackom ,moj asc Strelac vlada Studgardom gde je i ziveo njegov otac.Ne znam samo najbolje da povezem tranzite tj da li ga je pronasao moj Strelac ili vec koja planeta 2006 god?Ako neko zna neka mi javi .Meni samo ostaje da tezim mom novom preseljenju a da li je dobro s obzirom da je na vrhu 2 polja Jarac sto bi predstavljalo moj novi dom videcemo
Sve vas pozdravljam.

Old 09-12-2011, 14:17   #7
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Za sada, ja sam na Devici
II mesto boravka - a da li stanje mog vladara ME pokazuje NOVU kuću i to veliku?! Pa reći ću u nastavku kako je to išlo i kojim tokom, mislim da je simbolika upečatljiva.

a baš bih da se detaljno pozabavim i opisom prvog i drugog mesta prebivališta.

Super "vežbanka"..

Old 09-12-2011, 14:20   #8
skorpija3010
Veštac

skorpija3010's Avatar

skorpija3010 je offline
Registrovan: Jul 2008
skorpija3010 je na dobrom putu
Standardno

@jadranka, puno ti hvala za ovu temu! od srca, divna je. ja sa MO u 4. sam se selila vise puta.
izbrojala sam sadasnji dom: 12 kuca, pocinje u Ribama, vl NE u 8.
k u strijelcu. preselila sam se na Kipar. ostrvo, je l plaza mi je na 8min od doma, zgrada mi je modernija, ali gradnje prije 10god od prilike, ali ne znma sta jos pmogu da izanaliziram zi ovog>

please help, anyone?

http://de.tinypic.com/view.php?pic=650qb6&s=7

Old 09-12-2011, 15:24   #9
ochajna domacica
Mag

Standardno

Ja mislim da je tema veoma kreativna i da je zamišljena da svako analizira svoje, odnosno da dođe do opisa svoje kuće ili više njih.

Pa kako svako zna najbolje tok svog života, ne bih sada znala u čemu da ti pomognem Skorpija3010

A mislim da bi bilo super da kreneš od OPISA 4 i prvog doma. Pa da ih imamo sve na broju, baš ovako uredno kao što je i Jadranka R prezentovala svoje iskustvo.

Eto, nadam se da nećeš pogrešno shvatiti i naljutiti se bez razloga, samo mislim da nema šta ko da ti piše o Tvom domu kad ih ipak Ti najbolje znaš, zar ne?

MOJ PRVI DOM: Anglel in THE HOOD

IC/4 polje je svakako STAN, a kod mene i u prirodnom znaku Raka. Rak je i zgrada, tj.Mesec. A i stepen mog 4 polja analogan je znaku Jarca, te SAturn isto pokazuje zgradu. Poslednja separacija Meseca od Plutona ukazuje da je dom mojih prethodnika, srušen i tačno toliko godina pre mog rođenja 7god. U stan se uselilo 2 godine pre mog rođenja Možda to i ukazuje MO na skoro 2° Škorpijona. Naselje se nalazi na visokom mestu, te 7 polje analogno VAGI neretko bi pokazalo i ime tog naselja - VIDIKOVAC.
Naselje ima i groblje, nedaleko od moje zgrade. A kuća moje majke(koja je srušena) je bila tik uz ogradu groblja.
Naselje daleko od toga da je mračno, na visini jeste, ali je ravno. Preovladava boja - CRVENA..svestrana i Škorpijama, a ne znam da li ME kao dalji dispozitor MA, priča dalje tok da je fasada baš cigla(crvene boje kao što rekoh). Dispozitor MO je i Mars u Devici, pa stan je mali. A sprat je bio 6-ti.

Sada II dom - druga priča Preselila sam se pre 3 godine i dalje sa istom ekipom.

Last edited by ochajna domacica; 09-12-2011 at 15:58..

Old 09-12-2011, 15:38   #10
skorpija3010
Veštac

skorpija3010's Avatar

skorpija3010 je offline
Registrovan: Jul 2008
skorpija3010 je na dobrom putu
Standardno

necu se naljutiti, ) ali nijesam mislila da mi drugi pisu o mom domu, nego ako neko ima asocijacuju na vl 12 (to o cemu sam pisala ) tj. simbolika, jer recimo bezn pumpoa mi je jeako blizu kuce, a ne znam je li to

simbolika NE u 8, KONJ SA ma, itd...

http://de.tinypic.com/view.php?pic=650qb6&s=7

Last edited by Vojvotkinja; 09-12-2011 at 23:08..

Old 09-12-2011, 15:42   #11
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Za sada, ja sam na Devici
II mesto boravka - a da li stanje mog vladara ME pokazuje NOVU kuću i to veliku?! Pa reći ću u nastavku kako je to išlo i kojim tokom, mislim da je simbolika upečatljiva.

a baš bih da se detaljno pozabavim i opisom prvog i drugog mesta prebivališta.

Super "vežbanka"..
Vrh tvog 2 doma je u znaku Device.Ovo moze biti zivot u nekom potkrovlju ,blizu apoteke ,doma zdravlja ,bolnice .Mogao je neko izvesno vreme sa vama u kuci da boravi neki rodjak koji je bio bolestan.Ili neko od rodjaka iz unutrasnjosti ko dolazi na neka ispitivanja ,lecenja pa svraca kod vas i boravi dok ne zavrsi ispitivanja ,kontrole ili slicno .Ovaj stan u kome sada zivis ne bi trebao biti velik ali je uredan.U bilo kojoj kuci da se nadje Saturn ukazuje na problem.Jedan od roditelja moze biti bolestan.Saturn je na 15 ( Po Duporu kraljevskom stepenu )pa bi se moglo reci da na neki nacin tvoj otac uziva u ovom stanu .Zavodi red i disciplinu .U konjukciji s Merkurom u Vagi donosi losu komunikaciju izmedju vas dvoje. Posesivno zadrzavanje deteta uz sebe vrsi uticaj na tvoju psihu Ovo moze biti i pogresno doneta odluka po pitanju tvog braka.Po prilicno postoji mesanje rodbine ( Merkur vlada tvojom 3 kucom) u samom odnosu porodice.Sesta kuca je kuca tetki ,ujaka itd a ti opet razumes o cemu ti govorim. Ovo moze biti i tvoja losa komunikacija sa bratom ili sestrom a opet sve preko oca .Su vladar ovog stana je Venera u Strelcu koja je u 8 kuci analogna Skorpiji koja donosi dramaticna dogadjanja u ovoj kuci.Tezis slobodi ,odvajanju od roditelja ,osamostaljivanju .Mozda mastas i o zivotu u inostranstvu ali zbog konjukcije Venere s Neptunom ne vidis izlaz .

Quote:
Originally Posted by skorpija3010 VIdi Poruku
necu se naljutiti, ) ali nijesam mislila da mi drugi pisu o mom domu, nego ako neko ima asocijacuju na vl 12 (to o cemu sam pisala ) tj. simbolika, jer recimo bezn pumpoa mi je jeako blizu kuce, a ne znam je li to
Neptun vlada benzinskim pumpama i to je ta blizina sa kucom.Neptun u ovoj kuci moze imati simboliku cestog crkavanja sijalica ,pucanja vodovodnih cevi ,probleme sa cesmama koje cure.Mars zna da izazove pozare pa nije preporucljivo u ovoj kuci koristiti sporet na plin da se kojim slucajem ne zaboravi da zatvori boca .Neptun u kuci uvek ima tajni pa u porodici svako svakog nesto folira i maze.Mars inicira i svadje .Mars u strelcu su sve ostri spicasti predmeti pa pripazi kako rukujes tim stvarima.U kuci kao suvenir mogu biti macevi ,sablje .U kuci moze biti sakriven pistolj koji opet krije razne opasnosti od metka. .Ne smes na svoju ruku sama da se lecis jer mozes uzeti pogresan lekzbog Neptuna Ima jos puno takvih simbolika ,setices se i sama.

Last edited by Vojvotkinja; 09-12-2011 at 23:07..

Old 09-12-2011, 16:40   #12
ochajna domacica
Mag

Talking

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
Vrh tvog 2 doma je u znaku Device.Ovo moze biti zivot u nekom potkrovlju ,blizu apoteke ,doma zdravlja ,bolnice .Mogao je neko izvesno vreme sa vama u kuci da boravi neki rodjak koji je bio bolestan.Ili neko od rodjaka iz unutrasnjosti ko dolazi na neka ispitivanja ,lecenja pa svraca kod vas i boravi dok ne zavrsi ispitivanja ,kontrole ili slicno .Ovaj stan u kome sada zivis ne bi trebao biti velik ali je uredan.U bilo kojoj kuci da se nadje Saturn ukazuje na problem.Jedan od roditelja moze biti bolestan.Saturn je na 15 ( Po Duporu kraljevskom stepenu )pa bi se moglo reci da na neki nacin tvoj otac uziva u ovom stanu .Zavodi red i disciplinu .U konjukciji s Merkurom u Vagi donosi losu komunikaciju izmedju vas dvoje. Posesivno zadrzavanje deteta uz sebe vrsi uticaj na tvoju psihu Ovo moze biti i pogresno doneta odluka po pitanju tvog braka.Po prilicno postoji mesanje rodbine ( Merkur vlada tvojom 3 kucom) u samom odnosu porodice.Sesta kuca je kuca tetki ,ujaka itd a ti opet razumes o cemu ti govorim. Ovo moze biti i tvoja losa komunikacija sa bratom ili sestrom a opet sve preko oca .Su vladar ovog stana je Venera u Strelcu koja je u 8 kuci analogna Skorpiji koja donosi dramaticna dogadjanja u ovoj kuci. Tezis slobodi ,odvajanju od roditelja ,osamostaljivanju .Mozda mastas i o zivotu u inostranstvu ali zbog konjukcije Venere s Neptunom ne vidis izlaz .
JA živim u KUĆI a ne STANU.
MOJ DRUGI DOM iz koga tačno tako ne vidim EXIT, sem preko možda, posla, samostalnog, ON THE ROAD, ali potrebno je usavršiti ga.

Dolazak do ovog uopšte nije bio lak.
Plac je kupljen pre 15god.otrpilike. Papiri tadašnjih naslednika neuredni, neprenešeni. Moj otac uporan po cenu da ostanemo bez ičega svima njima plaća troškove prenosa, troškove prevoza, i sam odlazi tamo pozajmljuje novac, jer su svi bez novca i ne žive više na području Beograda- - da se prevedu papiri. Tri naslednika 8 ari, podeljenog na parcele.
MErkur i Saturn gledam kao KOČNICU u dolasku i usporen proces svega. Druga bi priča bila da sam se preselila i da je mogla gradnja biti započeta kada sam imala 15 god. Razumno i logično -različita faza života.
SA - isto gledam kao VLAST. Svaka promena vlasti je počevši od te 1999god. do 2006god., inicirala još novca i lažne nepravilnosti u vezi sa PREDMETOM koji je BAČEN u fijoku.
~ Kuća je započeta pa je rad obustavljen, pa je zatim neko ko je bacio oko na naš plac, podneo lažnu prijavu da nemamo dozvolu za gradnju. Dakle, sistem je uticao na zastoj pa i NE, tajni neprijatelji.

Ovde smo se uselili 2008god. Kuća u izgradnji Bez fasade, svuda PROKLETI BETON - SA. Razboljevala sam se u kontinuitetu. Slabili živci, fizička konstitucija, koža.

U čak ČETIRI navrata menjali smo majstore: pogrešan izbor moga oca! Pa ME i SA imaju dosta aspekata koji govore i o tome.

Jedan od preduzimača, mesto BR.3, zauzima i naš PRVI preko puta KOMŠIJA (ME - vl.3 i 6).

Kuća ME je u veličini od oko 400m2. ME0JU, rekla bih VELIKA. Meni je samo velika, ali NE I LEPA.Pošto je u Vagi, mnogi kažu da im se dopada. Ja ne delim mišljenje većine..ali ima potencijala da se pretvori u nešto. Umetničko delo - verujte mi nije.

Ima po spratu oko 120m2, i garažu/ložionicu, bočne prostorije od oko 70m2 - ukupno, ali ima mogućnost i podizanja poslednjeg sprata, tj.potrkovlja. Nema dva ulaza - za sada.
FASADA - prvljavo bela. Pored je PARK. Pored parka je APOTEKA. Preko puta su 3 fudbalska terena, a deli nas i kanal, koji protiče i vodi u Topčidersku reku.
Ako hoćeš orijentir u naselju to je VELIKA KUĆA na samom ĆOŠKU pored parka i poštanske centrale. PLAC je nakošen, ali karakterističan za VAgu. Ali je na čistini i jako vidljiv sa svake strane. Na njemu su bila dva jako stara BAGREMA, divlja s bodljama i jedna stara KRUŠKA. Dakle, posađsimo i drveće, voćke, te eto i simbolike te uz kuću.

~Prizemlje, PRVI i potrkovlje -visina kuće.
~Garaža je sa donje strane, desno od GLAVNOG ulaska u kuću. RAskrsnica je. Iznad je Avalski put, BULEVAR. Moja ulica nosi naziv DOKTORA(SAturn, zar ne?)
FEEDBACK: ~Od samog početka i ulaska u kuću, ponavlja se situacija kao i iz stana. Svaki dolazak na VMA i klinike, bolnice, kontrole, terapije ROĐAKA(ME) iz unutrašnjosti(SA) su KOD NAS u kući. Bez spavanja, jer uslova za to nema. Pa čak i do smrti očevog strica - mi smo stajalište, da ne kažem SVRATIŠTE. Nabrajam: očeva tetka, stric, brat, prijatelj, majčina neka rođaka, očeva rođaka sa ćerkom..na svake dve nedelje ove godine od aprila meseca, baš tako. Međutim, mesta za ostanak nema. Na spratu su 3 sobe, još nesređene, ja imam starijeg brata.
Dosta je bilo torutre. Odavde mogu da izađem sam trajno.
Razumela sam šta mi govoriš. Nemam ujaka, niti tetki rođenih.

~Sa ocem ne komuniciram uopšte. Ne zavodi ni RED ni DISCIPLINU, ja volim obe STRATEGIJE. SA je zavodio TORTURU. Ali to je radio u stanu.
~Sa bratom 11, stariji Uran i Mars(ja) imaju 90° ukazuje na vidan sukob, pa recimo u svemu. Suprotan ukus i način vrednovanja u životnom sitemu, pa i u odabiru garderobe, nameštaja - što ne moram da Ti objašnjavam. ON ima VE u Blizancima recimo, pa su to suprotnosti, ali sa težnjom pomirenja, svako zadržava pravo na svoj ukus bez nametanje svog. Ja idem na kurs masaže, a on VEĆ planira moj život kako ću ga voditi. Da se razumemo NEMA NIŠTA od tog načina BIK/JARAC.

Nisam razumela u vezi posesivnog zadržavanja deteta? Mene od strane roditelja? Ja zadržavam dete u sebi? Ili ja zadržavam posesivno dete uz sebe, ukoliko dođem do toga?
Jer ukoliko znam vladar 5 u 7, govori i o bliskosti sa partnerom što može inicirati problem u odnosu sa decom, ali i to da partner ima bliskiji i prisniji odnos s decom..što je po meni OK.

VENERA MI NIJE U 8...ili je ipak gledaš kao takvu, jer je ona na 20° 35'' a VRH 9 polja na 20°39'' - jer tu negde gubiim poentu trenutno, ali da, bilo je dramatičnih dešavanja. Možda njen stepen.

~Mene negde dalje intersuje PLuton u kombinaciji sa ME0°JU. I da, OBJAŠNJENJE kuće visoke ili na vidljivom jasnom mestu, jer dispozitor VENERA u Strelcu.
Ali činjenica je da OBA puta živim u novim, onda stanu, novo naselje, a sada novoizgrađena kuća, što mislim da i Mesec u 7-moj govori.

Naš dom je generalno - trajno rešenje. A položaj ME u Vagi mu poboljšava kvalitet ili doprinosi time lepoti. I još jedna POHVALA za Vas, jer sam ja ovime došla i do pomoćnog opisa kuće bračnog partnera.

Last edited by ochajna domacica; 09-12-2011 at 20:12..

Old 09-12-2011, 16:56   #13
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Koliko znam selila sam se 3 puta!
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-12-2011, 17:03   #14
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Je l' se racunaju i privremena preseljenja, radi studiranja? Ja nisam obracala paznju na to, jer kao, privremeno je i kratko, pa sam racunala da se uopste nisam ni selila (a i zvanicna adresa u licnoj karti mi je stara). Inace, ovako ukupno 6 puta menjala privremene stanove.

Old 09-12-2011, 17:08   #15
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by AutumnFlower VIdi Poruku
Je l' se racunaju i privremena preseljenja, radi studiranja?
Da li si tada bila prijavljena da živiš na toj adresi gde si se nalazila u vreme studiranja?
Smatram da je svaka promena koja se oseća i vidi u natalu.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules