ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pokazatelji kasnog braka
Old 17-07-2009, 00:28   #1
lastavica
Početnik

lastavica je offline
Registrovan: Jul 2009
lastavica je na dobrom putu
Standardno Pokazatelji kasnog braka

mala pomoc:elem,izvesna gospodja astrolog mi je tumacila natalnu ,ali nije mi lepo i detaljno objasnila aspekte...kazala mi je da cu u brak uci kasno i da treba da cekam do kasnih tridesetih jer to je bolje za mene...meni nije prijalo ovo d a cujem s obzirom na to da imam 23 god i da do sada nisam imala ozbiljnu vezu:ako jos uzmemo da brak u astroloskom smislu ne mora biti brak vec i ozbiljna veza,ispade po njjenom tumacenju da necu uspeti da ostvarim jista ozbiljno pre kasnih tridesetih(to je izracunala na osnovu pomeranja neke planete,kao i meseca tj pominjala je mesec tj njegovo kretanje u vezi sa brakom...)

ja molim za pojasnjenje*-koji su sve pokazatelji kasnog braka i da li je moguce da su mi aspekti tako grozni s obzirom da sam ja osoba koja zeli uci u brak i imati porodicu ,ali slozicete se 38-a je daleko!!prosto ne mogu da poverujem da nece biti neke prilike i pre(ili makar neke ozbiljnije veze) jer ja nisam strpljiva i ne mogu da cekam ovo vreme,mislim bolje onda i da se ne desava...jako mi je tesko i zelela bih znati na osnovu cega se to racuna i kako je to mogla da zakljuci??

ps bila je i kontradiktorna-pominjala je bracnu decu i 2012 kao sansu za drugo dete???!!!

molim za pomoc

hvala unapred!!
Submit to Digg   Pokazatelji  kasnog  braka Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-07-2009, 00:31   #2
nolita
Obično gatalo

nolita's Avatar

nolita je offline
Registrovan: Mar 2008
nolita je na dobrom putu
Standardno

hej, dobrodosla

ajd stavi natalnu u potpis, da mozemo naci gdje se to nalazi. ja sam ti bila isto kod astrologa koji mi je rekao da guram karijeru, da ljubav nece biti nesto...eventualno ako jednu sansu ulovim oko 32, i to je to, pa su mi dobri ljudi ovdje pomogli protumacit kartu i rekli da nije slika bas tako crna!

Old 17-07-2009, 00:41   #3
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

a ja cu da dodam, da kasne tridesete nisu uopste strasne, ni lose.. cak sta vise, uopste ih ne osecam.. to su nase glupe predrasude..

Old 17-07-2009, 09:00   #4
ajde
Obično gatalo

ajde's Avatar

ajde je offline
ajde je na dobrom putu
Standardno

joj i mi hocemo sve da znamo..
kako prolete godine i bude ti dobro kad pustis stvari da idu i uzmes najbole od ponudjenog
uh sto ser..
elem
i meni su tako davne 01 rekli.. udajes se sljedece godine.. bla bla .. sace to .. brak do kraja zivota..
i svi mi tako govorili..
i nista
ja sam godinama sama .. pih prodleti to ..
malo odes na more visis na internetu
i jos sam izgubila vrijeme nadajuci se i zivjeci od mastanja..
umjesto da sam se borila za stvari koje su mi dostupne i u kojima bi uspjela nesto

poenta.. ne opterecuj se..
sve sto sad izgleda strasno, jedino je strasno jer si saznala za to u pogresno vrijeme.. inace kad stvari idu same od sebe.. covjek se prilagodi i uziva.. samo sto trenutno nije svjestan sta sve sto mu zivot nosi moze voljet

ps ... nacu ti te pokazatelje malo kasnije

Old 17-07-2009, 14:23   #5
lastavica
Početnik

lastavica je offline
Standardno

znas sta,ako tek tad u 38 upoznam nekoga i budem sama(ja ne mogu sama) dragog tog cu upoznati na odvikavanju od alkohola u ustanovi...100%... a kako da tu natalnu stavim?rodjena sam 29.10.1985. u Beogradu,14.45

ps ako ti dragi astrolozi ne mogu da mi utrefe prognozu za narednu ili 2012 npr kako da mi utrefi za za 38??/a sta ako umrem tada???

Old 17-07-2009, 14:46   #6
ajde
Obično gatalo

ajde's Avatar

ajde je offline
ajde je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lastavica VIdi Poruku
znas sta,ako tek tad u 38 upoznam nekoga i budem sama(ja ne mogu sama) dragog tog cu upoznati na odvikavanju od alkohola u ustanovi...100%... a kako da tu natalnu stavim?rodjena sam 29.10.1985. u Beogradu,14.45

ps ako ti dragi astrolozi ne mogu da mi utrefe prognozu za narednu ili 2012 npr kako da mi utrefi za za 38??/a sta ako umrem tada???
pa eto.. odkud ti tamo u ustanovi
sta znas kako te put gdje odnese

nego..
ne sikiraj se malo sam oguglala na samocu pa se sprdam
evo ti karta... posle nek te neko nauci premjestit je.. jer cu je morat obrisat kasnije

http://i30.tinypic.com/a421pj.jpg

hm.. ukljesten znak u 7... vaga .. ko moja 6 .. ne boj se
vladar u 8.. nista strasno
mozda se to rijesi i prije .. za koju godinu 5 godina?? cak prije.. cim se otkljuca ta vaga .. prije nego kod mene

Last edited by ajde; 17-07-2009 at 15:31..

Old 17-07-2009, 15:42   #7
lastavica
Početnik

lastavica je offline
Standardno

Old 17-07-2009, 15:46   #8
lastavica
Početnik

lastavica je offline
Standardno

ovaj link je moja natalna ma gledaj nije frka meni da cekam ni do 33 pravu osobu pa da li cemo se vencati mi onda u 40 ili pre nije bitno vazno je da pocnem ozbiljnu vezu pre te 38-me... a sta znaci ta ukljestena vaga tj vladar u osmom polju??

Old 17-07-2009, 17:26   #9
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

e stvarno da se roknes, kada cujes ovakve budalastine.. imaces ti znacajnu vezu, koja u narednih dve-tri godine vec moze poceti.. trazices muskarca koji ce biti pouzdan, ozbiljan.. prema tome, batali gluposti i ne opterecuj se... a da li ces ulaziti u brak, ne znam da li ce to biti odmah, s obzirom na urana u prvoj, dosta ce to zavisiti od tvoje svojeglavosti i promenjivosti.. i zeno, sto se opterecujes time, bitno je da ti je lepo, a da li je potpisan papir ili ne, potpuno je ne bitno..

Old 17-07-2009, 17:48   #10
lastavica
Početnik

lastavica je offline
Standardno

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

EVO LINKA ZA MOJU NATALNU NE ZNAM DA LI SI GLEDALA PRAVU KARTU POSTO JA NEMAM NISTA U PRVOJ KUCI HVALA NA ODGOVORU

Old 17-07-2009, 18:15   #11
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Registrovan: Feb 2008
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
a ja cu da dodam, da kasne tridesete nisu uopste strasne, ni lose.. cak sta vise, uopste ih ne osecam.. to su nase glupe predrasude..
Amin
Nemam sta dodati na ovo, osim da seslazem.
A predrasude su cudo

Quote:
EVO LINKA ZA MOJU NATALNU
Lastavice, nema karte!

Old 17-07-2009, 18:24   #12
ajde
Obično gatalo

ajde's Avatar

ajde je offline
ajde je na dobrom putu
Standardno

hm.. pa sad tek uveza..
vladar 7 je merkur u 8, u konjukciji je sa saturnom, a oba su pod vladavinom ukljestenih planeta u 7..
jes malo komplikovano..
samo nek skontaju kad se to otkljucaje..
valjda cim saturn predje preko marsa i plutona..
ili progresivni mars..
al definitvino cim saturn odradi povratak a to je do 28 29... tako mislim

Old 17-07-2009, 19:13   #13
lastavica
Početnik

lastavica je offline
Standardno

za mene jesu lose jer ja imam tek 23...a emotivno sam vrlo frustrirana

ja sam kao kuce vezujem se...i ne zelim provesti zivot sama ili sa nekim tipovima koje ne volim....a trenutno mi liose ide na ljubavnom planu i imam strah od buducnosti,tj strah da se stvari nece izmeniti...nemam nista protiv kasnih tridesetih,ali zivot postoji i do njih a ne samo od njih...

pa ne vredi ne snalazim se ja sa kartama ovde znaci 29.10.1985.,14.45 Beograd
Naši sponzori
Advertisement

a
Old 17-07-2009, 22:41   #14
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno a

Quote:
Originally Posted by lastavica VIdi Poruku
za mene jesu lose jer ja imam tek 23...a emotivno sam vrlo frustrirana

ja sam kao kuce vezujem se...i ne zelim provesti zivot sama ili sa nekim tipovima koje ne volim....a trenutno mi liose ide na ljubavnom planu i imam strah od buducnosti,tj strah da se stvari nece izmeniti...nemam nista protiv kasnih tridesetih,ali zivot postoji i do njih a ne samo od njih...

pa ne vredi ne snalazim se ja sa kartama ovde znaci 29.10.1985.,14.45 Beograd

znas sta sam ja naucila,da svaki,ama bas svaki dan je zivot i da treba iskoristiti sve,pa i taj tren...20,25,.30,35,40 sasvim mi je postalo ne bitno,ko ti garantuje da ces sa 30 biti ono sto zamislis,niko!,vec uzmi stvar u svoje ruke,u ovom slucaju zivot..i ja kukam cesto po forumu,al dodjes do momenta kad postanes sam sebi vise dosadan i kazes e necu da kukam...zivot cu da ziv..ja tebe shvatam kako se osjecas,al kao sto kazes postoji zivot....i prije i poslje 20...zato samonaprijed..
a strah..pa i ja ga imam od mnogih stvari,al pokusaj da ga otjeras od sebe...sama sebi kazes necu da me icega vise bude strah...
sve ovo sam naucila od divnih ljudi ovdje,i zahvalna sam im na tome,al i iskustva koja nisu ni malo laka.....saljem ti pusu

Old 17-07-2009, 23:12   #15
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 će postati poznat uskoromandrak-21 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
e stvarno da se roknes, kada cujes ovakve budalastine.. imaces ti znacajnu vezu, koja u narednih dve-tri godine vec moze poceti.. trazices muskarca koji ce biti pouzdan, ozbiljan.. prema tome, batali gluposti i ne opterecuj se... a da li ces ulaziti u brak, ne znam da li ce to biti odmah, s obzirom na urana u prvoj, dosta ce to zavisiti od tvoje svojeglavosti i promenjivosti.. i zeno, sto se opterecujes time, bitno je da ti je lepo, a da li je potpisan papir ili ne, potpuno je ne bitno..

mislim da ce veza nastupiti dosta pre te 2-3 godine( viksi tebe citiram jer se slazem sa vecinom recenog.)
za tvoju utehu lastavice ja imam dosta pokazatelja za rani brak pa mi je bilo suprotno... mada muskarcima se dozvoljava(a ne znam zasto) vise godina a da nije kasno
viksi kaze da ti je tranzitni uran u 1.polju a kad je on tu, ti tek sazrevas postajes uzasno nervozna,nista ti ne odgovara zelis neke promene a ne znas koje i kako da ih sprovedes u samoj tvojoj licnosti....
Saturn upravo nailazi na bitnu tacku u tvom natalu tako de se moze kod tebe bas u ovom periodu dogoditi neko poznanstvo ili upoznavanje neke osobe sa kojom ili (preko nje) mozes upoznati nekog u koga ces se zaljubiti......i imas dobre direkcije bice ti vazna godina koja je pred tobom budi sigurna
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules