ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

oženjeni
Old 31-08-2008, 19:13   #1
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
Registrovan: Mar 2008
cancro je na dobrom putu
Red face oženjeni

Odavno mi se upucavaju uglavnom oženjeni, od neke 14. godine i moram priznati da mi je to već dosadilo.Nije problem kad ja znam da je oženjen jer znam odmah kako ću se postaviti, ali mi se i desilo da uđem u vezu ne znajući,pa saznam tek nakon 3, 4 mjeseca, a ja ga zavoljela ili u drugom slučaju (4 god poslije) sam se zaljubila (sreća nisam ga zavoljela ali je bio na dobrom putu)...ostale sam naravno odbijala, ali ne mogu vjerovati da od npr. 20 frajera koji su se vrtili oko mene 19 je oženjenih..
Vidi li se to slučajno u karti zašto su oko mene uglavnom oženjeni i hoće li to uskoro prestati

Old 31-08-2008, 19:26   #2
VIDANA
Obično gatalo

VIDANA's Avatar

VIDANA je offline
Registrovan: Jul 2007
VIDANA je na dobrom putu
Standardno

nisam ni ja neke bolje srece,pa ti preporucujem da se ne sekiras nego da odmah igras na tu kartu pa ces videti kako se onda oni sami razbeze...,
ali ,,pametno,,da igras...!

Old 31-08-2008, 20:14   #3
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

hvala...znam da nas ima dosta s takvom "srećom" ali stvarno dosadi. Nije mi problem kad ja u startu znam da je oženjen, ali kad se to vješto krije, e onda...a obično žive u drugoj državi pa se ne mogu raspitati, nego čitam između redova, hvatam na sitnicama,pa sad imam taj problem da ne vjerujem čak iako je frajer stvarno slobodan..a koliko ˝pametno˝znam igrati pa i ne znam baš, ali neka, učim na iskustvu. Otvorena sam za savjete

Drži mi se i ti,valjda će nam naići i pokoji slobodan,a po našim željama i zahtjevima

Old 31-08-2008, 20:25   #4
NENASAVIC
Početnik

NENASAVIC's Avatar

NENASAVIC je offline
Registrovan: Aug 2008
NENASAVIC je na dobrom putu
Standardno

Eh,drage moje, posto vidim da smo Vidana i ja slicnih godina, tesko je naci nekog slobodnog, one sto su ih ugrabile dobro ih cuvaju. A tek neki po nasim zeljama i kriterijumima . . . takvi su retke zverke. Ali ne brini draga moja Cancro, nisi usamljena . . .
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 31-08-2008, 20:30   #5
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

sve si u pravu, ali kako kažu, nada posljednja umire

Old 31-08-2008, 20:36   #6
NENASAVIC
Početnik

NENASAVIC's Avatar

NENASAVIC je offline
Standardno

Ma nada nikada ne treba da umre! Ne znam koliko godina imas, ali ne brini, doci ce u tvoj zivot onakav kakvog zelis i bice slobodan. Eto,ja ga jos uvek cekam, a dotle sam se bila posteno spetljala sa jednim koji nikada nece biti slobodan. Uzivaj u zivotu

Old 31-08-2008, 20:39   #7
Miraceti
Obično gatalo

Miraceti's Avatar

Miraceti je offline
Miraceti je na dobrom putu
Standardno

Dame moje nemojte tako pesimisticki. Ja sam 18 godina zivela sa Luciferom pa sam se spasila i Bog mi sad dao Andjela i super mi je. Ponekad na prvi pogled nism o svesni za kvalitete nekog partnera, zagrebite spoljnju farbu mozda se ispod krije svetlo dijamanta... dobri momci su tu samo je pitanje ko ima oci da vidi! Srecno...

Old 31-08-2008, 20:47   #8
NENASAVIC
Početnik

NENASAVIC's Avatar

NENASAVIC je offline
Standardno

Eh, ja sam se od jednog razvela pre vise od 9 godina i za to vreme nikako da nadjem nekog normalnog, tj. koji je normalan on je zauzet i tako u krug. Nisam pesimista samo osecam da moj gospodin Pravi nije trenutno na ovoj planeti.

Old 31-08-2008, 21:03   #9
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

Sve stoji, i to da će doći pravi ali i to da budem u fazi da mislim da u ovom životu neće, ili da sam propustila svog pravog ... naravno, ja sam uvijek optimista, ali ne mogu reći da nekad ne dođe i ona faza, zašto baš meni

Quote:
Originally Posted by Miraceti VIdi Poruku
Dame moje nemojte tako pesimisticki. Ja sam 18 godina zivela sa Luciferom pa sam se spasila i Bog mi sad dao Andjela i super mi je. Ponekad na prvi pogled nism o svesni za kvalitete nekog partnera, zagrebite spoljnju farbu mozda se ispod krije svetlo dijamanta... dobri momci su tu samo je pitanje ko ima oci da vidi! Srecno...
To je tako divno ja tako vjerujem u ljubav i volim ljubav i uživam kad su drugi sretni u svojim vezama nadam se da će vam biti super do kraja života.

Quote:
Originally Posted by NENASAVIC VIdi Poruku
Eh, ja sam se od jednog razvela pre vise od 9 godina i za to vreme nikako da nadjem nekog normalnog, tj. koji je normalan on je zauzet i tako u krug. Nisam pesimista samo osecam da moj gospodin Pravi nije trenutno na ovoj planeti.
Jeste,jeste, tu je on negdje, vidjećeš, ne brini

Last edited by dadiska; 12-11-2010 at 14:17.. Reason: spojeni postovi

Old 31-08-2008, 21:09   #10
NENASAVIC
Početnik

NENASAVIC's Avatar

NENASAVIC je offline
Standardno

Svi imamo te faze, evo ja vec skoro godinu dana mislim da sam svog gospodina Pravog propustila ili ga jednostavno i nema. Zato ne ocajavaj, nije samo tebe to snaslo.

Old 31-08-2008, 21:38   #11
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cancro VIdi Poruku
Odavno mi se upucavaju uglavnom oženjeni, od neke 14. godine i moram priznati da mi je to već dosadilo.Nije problem kad ja znam da je oženjen jer znam odmah kako ću se postaviti, ali mi se i desilo da uđem u vezu ne znajući,pa saznam tek nakon 3, 4 mjeseca, a ja ga zavoljela ili u drugom slučaju (4 god poslije) sam se zaljubila (sreća nisam ga zavoljela ali je bio na dobrom putu)...ostale sam naravno odbijala, ali ne mogu vjerovati da od npr. 20 frajera koji su se vrtili oko mene 19 je oženjenih..
Vidi li se to slučajno u karti zašto su oko mene uglavnom oženjeni i hoće li to uskoro prestati
Pogledala sam tvoju kartu, i da budem iskrena, nije mi jasno zašto te toliko saleću oženjeni.

Npr. ja, imam tipične pokazatelje- em mi je Uran suvladar sednog polja, em je u trigonu sa Suncem i u sekstilu sa Marsom.

A kod tebe Uran Uopšte nije povezan sa kućama partnera ili čak opiom budućeg ili onih koji će ti život opisati pre braka.

Ustvari, nisam ja baš toliki znalac astrologije, pa bi bilo lepo kad bi se neko učeniji uključio da nam objasni, pa da naučimo i neku sitnicu na tu temu.

Old 31-08-2008, 21:46   #12
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

Nije ni meni jasno,a eto, po njima to su već formalni brakovi bla bla bla...neki su možda i razvedeni, ali ja više nikome ne vjerujem.
I ja bih baš voljela ako bi neko pogleda,jer i ja nisam baš upućena mnogo u astrologiju, što kažeš možda nešto naučimo

Ti imaš tipične pokazatelje? I je li te stvarno dosta saljeću ili ?

Old 31-08-2008, 22:20   #13

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

ja imam isti problem već godinama...no kako netko reče...vjerojatno će i to proći
nego, pogledala sam kartu i problem bi moglo simbolizirati sunce u konjukciji s mjesecom u 5. osim toga ti imaš apl. trigon venere na dsc sa uranom....dakle...Imiširagić u jednom od svojih tekstova piše da konjukcija sunca i mjeseca kod muškarca daje tajnu ženu ( mjesec je sakriven od sunca u konjukciji ) odnosno u tvom slučaju bi moglo opisivati oženjenog muškarca koji taji ženu, k tome u prilog govori venera 120 ur apl. u 7. ljubav sa muškarcem koji će se razvesti ( trigon bi u ovom slučaju pričada da nebi bio buran razvod) ...eto upalo mi u oko...

U mom slučaju mislim da je zaslužan ur koji je vl.5 a smjestio se na asc. ne pada mi napamet niš drugo Osim moguće VE kao suvladarice 7. kuće u konjukciji sa Sa...bračni ugovor..
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-08-2008, 22:29   #14
cancro
Obično gatalo

cancro's Avatar

cancro je offline
cancro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
ja imam isti problem već godinama...no kako netko reče...vjerojatno će i to proći
nego, pogledala sam kartu i problem bi moglo simbolizirati sunce u konjukciji s mjesecom u 5. osim toga ti imaš apl. trigon venere na dsc sa uranom....dakle...Imiširagić u jednom od svojih tekstova piše da konjukcija sunca i mjeseca kod muškarca daje tajnu ženu ( mjesec je sakriven od sunca u konjukciji ) odnosno u tvom slučaju bi moglo opisivati oženjenog muškarca koji taji ženu, k tome u prilog govori venera 120 ur apl. u 7. ljubav sa muškarcem koji će se razvesti ( trigon bi u ovom slučaju pričada da nebi bio buran razvod) ...eto upalo mi u oko...

U mom slučaju mislim da je zaslužan ur koji je vl.5 a smjestio se na asc. ne pada mi napamet niš drugo Osim moguće VE kao suvladarice 7. kuće u konjukciji sa Sa...bračni ugovor..
hvala puno
Super si to primjetila

Ljubav s muškarcem koji će se razvesti, nekako sam imala osjećaj da kod mene i ne može drugačije,kad ni ne mogu upoznati slobodnog a da me zainteresuje,haha

Old 31-08-2008, 22:32   #15

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Ja povezala ono kaj sam čitala, a sad...vidjet ćemo jel to ta simbolika il će se ona nekako drugačije ispuniti...vrag si ga zna zato nemoj uzeti zdravo za gotovo...ljub
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules