ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Opis partnera kroz natalni horoskop II
Old 04-01-2011, 22:27   #1
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno Opis partnera kroz natalni horoskop II

nastavite ovdje
Advertisement

Old 04-01-2011, 22:34   #2
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

e bravo cesarice, ovo mi je trebalo, odlican link

Old 05-01-2011, 01:29   #3
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Registrovan: Feb 2008
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Cmokic hvala na pojasnjenju oko jezika
I ovaj u mom chartu bi trebao da govori par stranih jezima

Quote:
a nale, ako imas vremena hoces da probas moj opis partnera
Evo Virgo, pokusacu
Upoznavanje u simbolici IV polja.
SA u Sco, dispozitor PL u Sco - tamniji i u tvom slucaju? Posto su i SA i UR kao suvladar VII polja u aspektu sa ME mislim da je moguce da bude mladji ali buduci da mi nikada nije islo odredjivanje mladji/stariji, nemoj me drzati za rec.
Opet Ovan na vrhu IV polja.
MA u Strelcu u konjukciji sa UR mislim da ce ziveti u zgradi,ne u kuci.
Mozda mu zanimanje bude povezano sa nekom opasnoscu?
Samo sam "zagrebala" udubicu se u analizu malo vise, uskoro
Submit to Digg   Opis partnera kroz natalni horoskop II Reply With Quote

Old 05-01-2011, 01:35   #4
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Ej cure smijem se i ja s vama igrati (uciti)?!
Kod Virgo me njezin partner asocira na jako duboku osobu netko tko ide u samu srz stvari. I cini se da ce imati dobre ostavstine Kroz borbu ali ce je biti.

Old 05-01-2011, 01:40   #5
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Registrovan: Feb 2008
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Buby VIdi Poruku
Ej cure smijem se i ja s vama igrati (uciti)?!
Kod Virgo me njezin partner asocira na jako duboku osobu netko tko ide u samu srz stvari. I cini se da ce imati dobre ostavstine Kroz borbu ali ce je biti.
Sto nas vise ucestvuje to je igra zanimljivija Dobrodosla
I meni se tako cini, a sta bi rekla za fizicki opis? Meni deluje kao osoba srednjeg rasta, sitnije gradje...

Old 05-01-2011, 02:02   #6
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Sa se nalazi na 11° stepenu na kome se nalazi fiksna zvezda Akruks,kao i stepen egzaltacije Urana.Otuda je dobra za istrazivace i astrologe i vezana je za okultne oblasti.Najveca moc stice se posedovanjem znanja iz oblasti 8 kuce!
Virgo moram ovo pitati jeli imas mozda problema sa vidom?
Znaci Sa je na stepenu Vodenjaka pa bi mogao biti visok, konjuk. sa Pl tamna kosa jos je Sa u Skorpionu opet potvrda da ce biti taman. Wow Virgo kakvog Sa imas..svog u sekstilima!!!! Nego njegov Ju u 12-oj kuci bi mu dosao kao andeo cuvar. Sta kazete?!

Old 05-01-2011, 02:48   #7
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Jesam li u pravu ili ce i ovaj moj govoriti tecno neki strani jezik ili mozda biti neki profesor/prevodioc? vladar 7 u 12, derivatnoj 6, tu su jos me i ju u konjukciji u jarcu... dosta latino americkih drzava je u znaku jarca,kao i generalno sve male i ne toliko razvijene drzave.jel tako ?

Old 05-01-2011, 14:56   #8
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nale 83 VIdi Poruku
Cmokic hvala na pojasnjenju oko jezika
I ovaj u mom chartu bi trebao da govori par stranih jezima

Evo Virgo, pokusacu
Upoznavanje u simbolici IV polja.
SA u Sco, dispozitor PL u Sco - tamniji i u tvom slucaju? Posto su i SA i UR kao suvladar VII polja u aspektu sa ME mislim da je moguce da bude mladji ali buduci da mi nikada nije islo odredjivanje mladji/stariji, nemoj me drzati za rec.
Opet Ovan na vrhu IV polja.
MA u Strelcu u konjukciji sa UR mislim da ce ziveti u zgradi,ne u kuci.
Mozda mu zanimanje bude povezano sa nekom opasnoscu?
Samo sam "zagrebala" udubicu se u analizu malo vise, uskoro
hahahaha, ja sad ovo vidim...ma super ti ide, i mislim i ja da ce biti tamniji, al znas to oko godina kod mene je sve moguce, mada me vise u zadnje vrijeme hoce ovi mladji...hvalati u svakom slucaju,eto jedino bi me interesovalo da li ce biti iz druge zemlje, mozda stranac ili iz mog kraja?

Old 05-01-2011, 16:22   #9
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by virgo84 VIdi Poruku
...eto jedino bi me interesovalo da li ce biti iz druge zemlje, mozda stranac ili iz mog kraja?
Hej Virgo imamo neverovatno slicnu kartu! Dobro mislim po rasporedu kuca i planeta u njima...
Pa posto je Sa0Pl u 4.k, moguce da ga upoznas preko roditelja (Sa u 4.), ili porodicnih prijatelja (suvladar Ur u 5, a to je njegova 11.k,znaci prijatelji), ili je poreklom iz istog kraja kao ti (4.k. su i koreni)...ima vise mogucnosti Medjutim posto je suvladar Ur0Ma u Strelcu, moguce da zivi u inostranstvu (plus je Ma vladar tvoje 10, a to je njegova 4.k!). Ali da bi se ispunila i simbolika Sa iz 4, moguce da ce on doci na "tvoju teritoriju",tj. u zemlju svog porekla i da cete se tako upoznati.
Imam iste aspekte kao i ti, ne znam da li imas kandidata koji bi se uklopio u ovu pricu, moj trenutni se savrseno uklopio, poreklo iz iste zemlje, upoznali se na vencanju (ipak je moj Sa u Vagi!) kumice (znaci opet porodicni prijatelji), on zivi i radi u inostranstvu i dosao je u Srbiju (4.k.) i to je to! Mi se upoznali, al jos nista da se desi medju nama...!

Old 05-01-2011, 16:29   #10
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Moguće Virgo. Vladar cetvrte u Strelcu, prvi pokazatelj, u njegovom jedanaestom, polju vazdušnog saobraćaja, u konjukciji sa Ur,različito poreklo, religija. Ve u derivatnom devetom, opet inostranstvo. Drugo, mislim da će možda u početku to smetati tvom ocu jer je vladar njegove kuće Ma u kvadratu sa tvojim So, a vladar tvoje kuće Ve u kvadratu sa vladarom njegove dvanaeste. Moguće neka tajna vezana za poreklo i porodičnu prošlost tog momka zasmeta tvom ocu ali kako je sam vladar sedme u povoljnom aspektu sa So, sve se prevazilazi, rekla bih trezvena ličnost.

Old 05-01-2011, 16:45   #11
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Interesantno. Vidis pozicija vladara u sedistu ukazuje na pojačane karakteristike samog znaka, medjutim kako je , preširokog orbisa, kvadratura sa Ur na snazi, a Ur je sve samo ne konvencionalnost, u nekom segmentu neće biti stereotipan. Iskreno liči mi na ozbiljnog, suzdržanog frajera. Vladar u Devici, So u prvom. Šesto, posao, garderoba u Jarcu, klasika. sa u trećem, odmeren govor. Ma0Mo u petom, verovatno nešto trenira, snaga. Evo šta Dupor kaže za Devicu:

Suzdržano držanje, šuplja leđa?!, dugi udovi, nežna koža, dugo lice, bojažljiv hod, zastajkuje, sivi ten, neizražena gornja usna, bujnija kosa, oprezan pogled, rezigniran izraz, hladan.

Old 05-01-2011, 16:53   #12
Dreamer
Obično gatalo

Dreamer's Avatar

Dreamer je offline
Registrovan: Jan 2010
Dreamer je na dobrom putu
Standardno

Cesarice ,je li se ovo sto si napisala odnosilo na Virgo ili na mene?
Ako je za mene, iskreno, meni takva osoba ne bi privukla paznju pogotovo ne ta silna hladnoca........

Old 05-01-2011, 17:01   #13
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dreamer VIdi Poruku
Kako mi je zanimljivo opis fizickog izgleda partnera, kako sve pohvatate, ja jos brkam loncice i nisam stigla da fizickog opisa
Ti ces imati urednog partnera koji je pravi cistunac.
Verovatno ce biti ono lepo musko.
Imace jako veliku sposobnost izrazavanja pa lako moze biti neko ko na nekakav nacin zivi od svog govora obicno advokati imaju skladan odnos marsa (ostrina) i jupitera(pravda) a kod tebe je izrazen odnos merkur i mars ostrina u govoru i sunce (pojava) pa bi on lako mogao biti neka javna licnost pogotovo sto je sve u 7 kuci javnosti.
to ne mora biti glumac ili televizijski voditelj, neko ko se bavi nekakvom drustvenom delatnoscu u velikoj formi kao sto je npr Marketing Manager u JAT'u takodje istupa u javnost jer se obraca kroz svoje poslovanje velikom broju ljudi i sl.

E sada ova stetna konjukcija meseca i Marsa gde je Mars jako slab moze znaciti da on nije neki latino lover, da u zivotu nije imao puno devojaka i da mu veze nisu isle od ruke.
U tom smisli (veruj mi poznajem licno ovu konjukciju) ne mozes od njega ocekivati neku preteranu inicijativu, cvece, bombone ili kojekakve druge oblike romanticnog izrazavanja jer prosto ... nema tu Macho crtu.

On moze biti tvrdoglav i da nece hteti da prizna svoje greske zbog kvadrata Urana na ovu konjukciju.
On mozda lose i nemarno vozi.
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-01-2011, 17:03   #14
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cesarica VIdi Poruku
Moguće Virgo. Vladar cetvrte u Strelcu, prvi pokazatelj, u njegovom jedanaestom, polju vazdušnog saobraćaja, u konjukciji sa Ur,različito poreklo, religija. Ve u derivatnom devetom, opet inostranstvo. Drugo, mislim da će možda u početku to smetati tvom ocu jer je vladar njegove kuće Ma u kvadratu sa tvojim So, a vladar tvoje kuće Ve u kvadratu sa vladarom njegove dvanaeste. Moguće neka tajna vezana za poreklo i porodičnu prošlost tog momka zasmeta tvom ocu ali kako je sam vladar sedme u povoljnom aspektu sa So, sve se prevazilazi, rekla bih trezvena ličnost.
Cesarice jesi li ti udata?

Old 05-01-2011, 17:04   #15
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Za tebe Dreamer, nemam običaj da citiram onog iznad sebe, samo se bespotrebno ponavlja. Nije to hladnoća nego kontrola. Mo0Ma je eksplozivnost ali u Jarcu je sankcionisana, usmerena konstruktivnije, moguće na sport. Planeta u sedistu je odlična, oblačenje klasično fenomenalno. Uglavnom crno, sivo ne kao novokomponovani metroseksualci. Ne priča milion na sat nego meri rečeno, usmeren na sebe, samouveren. Meni izgleda odlično.

@Cmokic

Nisam, gledala si mi davno, rekla si idealizovanje zbog So u devetom, cini mi se?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules