ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Nekretnine
Old 22-12-2008, 20:57   #1
nena1
Obično gatalo

nena1's Avatar

nena1 je offline
Registrovan: Sep 2008
nena1 je na dobrom putu
Standardno Nekretnine

Ovih dana pitanje nekretnina me opkruzuje sa svih strana. Sa ulaskom urana u 4 kucu, ja sam napustila svoj dom i odselila se. Evo moji roditelji sada prodaju stan, i kupuju drugi . I u uzasnoj su situaciji. Da li su pola para za drugi stan( kaparu) i drugu polovinu kad prodaju stari stan. Vreme istice , propasce kapara, stan stari ne mogu da prodaju... A cudno je da je to stan koji smo smatrali da ce da se proda brzo, a od kupaca ni traga ni glasa.....Izgleda da ce da odu u propast.
Pomozite savetima, da li je to zato sto su losi aspekti, pogresno vreme, koji aspekat da cekamo( imamo jos mesec dana fore). Kada kupiti a kada prodati stan a da ispadne sve dobro?
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-01-2009, 01:46   #2
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Da, Neno, veoma je moguce da ti se desi nekretnina, selidba, jer ti se Uran usetao u 4-to polje, a takva situacija ce bti narednih 7 godina. A sto se tice rofitelja, bilo bi dobro da mama to resava, jer je otac zapoceo tu pricu, ali ima nepovoljnu situaciju, posto mu vladar Saturn kvadrira cetvro polje, a i Neptuna, pa bi se njemu mogla desiti neka obmana. Ako i radi nesto on po tom pitanju, bilo bi dobro da e konsultje sa nekim, pre nego sto potpisuje neke ugovore ili pak uzima novac.

Old 03-01-2009, 20:38   #3
nena1
Obično gatalo

nena1's Avatar

nena1 je offline
Registrovan: Sep 2008
nena1 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Da, Neno, veoma je moguce da ti se desi nekretnina, selidba, jer ti se Uran usetao u 4-to polje, a takva situacija ce bti narednih 7 godina. A sto se tice rofitelja, bilo bi dobro da mama to resava, jer je otac zapoceo tu pricu, ali ima nepovoljnu situaciju, posto mu vladar Saturn kvadrira cetvro polje, a i Neptuna, pa bi se njemu mogla desiti neka obmana. Ako i radi nesto on po tom pitanju, bilo bi dobro da e konsultje sa nekim, pre nego sto potpisuje neke ugovore ili pak uzima novac.
Evo da se javim sa rezultatima. Moji su prodali stan, i to za dosta manje para nego sto vredi stan. Sto se tice prevare, kupac je pokusao da ih prevari, ali su oni uzeli advokata tako da su za dlaku izbegli mogucnost da im otme stan. Hvala viksi

nekretnine
Old 13-01-2009, 12:17   #4
aziza
Obično gatalo

aziza's Avatar

aziza je offline
Registrovan: Jul 2008
aziza je na dobrom putu
Standardno nekretnine

SUPER!Nko je otvorio i ovu temu: kažem to zato što sam baš u problemu.Dakle moja sestra i ja prodajemo stan i od tih para treba da kupimo dva !

Meni je Uran u četvrtom polju , već duže vreme sam opsednuta time da se selim!Ali bukvalno!Cela situacija me malo brine kako će se sve odvijati!
Inače , ovu pustolovinu sam započela u novembru 2008.

Sta mislite,hoću li uskoro uživati u svom novom stanu, ili se nervirati još dugo.dugo..?
Submit to Digg   Nekretnine Reply With Quote

Old 16-01-2009, 02:35   #5
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Sta mislite,hoću li uskoro uživati u svom novom stanu, ili se nervirati još dugo.dugo..?

Imam jos vremena do negde kraja februara 2010., a tada krece njegovo kretanje kroz peto.

Old 16-01-2009, 09:25   #6
mari
Obično gatalo

mari's Avatar

mari je offline
Registrovan: May 2008
mari je na dobrom putu
Standardno

eh i mene zanima ova tema! Viksi mila, jel se samo gleda kretanje Ur kroz 4? Ako je tako onda ja ima da ostarim cekajuci...Sta mislis, imam li sanse da ove godine odselim konacno od kuce???

Old 16-01-2009, 11:22   #7
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Mari, srce, moguce je, mada je najveca mogucnost realno da se to desi kada Uran bude usao u Ovna i pokrenuo tvog Meseca, vladara 4-te i 5-te. Trenutno ti pravi opoziciju sa sestom, kucom posla, bolesti, ali i svakodnevnice, pa ti bas razmisljas o tome. Moguce je da sama, podsvesno, pokrenes neke stvari, a da do realizacije dodje ulaskom u Ovna.

Old 04-12-2009, 15:05   #8
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Suprug i ja smo se uselili 1.9.2009. u nas prvi zajednicki stan, uzet na kredit.
No, po tranzitima ja kod sebe nista ne vidim vezano za pomenuti datum da se je tad nesto znacajno dogadjalo medju zvezdama...mada mi je natalni UR u 4 u Sco pa mozda je neki tranzit to pokrenuo...

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5[/quote]

Old 04-12-2009, 23:18   #9
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Tori, kako nema veze.. Uran ti seta osmima poljem, upravo poljem kredita, tako ste ga verovatno potpuno iznenada i dobili, a pri tome mislim da je to tvoj suprug odradio, naravno uz tvoju pomoc.. ma uzivaj, devojcice!!!

ovo je pitanje, koje me najvise muci u poslednje vreme.. da li bi neko pogledao i rekao mi da li je moguce da se i meni desi mogucnost uzimanja kredita (tacnije to bi uradila moja sestra), pa da se i kod mene konacno resi to pitanje.. uzdam se trenutno nesto u ovog jupitera, mada je sve po ovom pitanju jedan korak napred, dva nazad.. i hvala unapred!!

Old 04-12-2009, 23:34   #10
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Draga Viksi, jeste bas se tako i desilo Sve iznenada, i sama odluka da se kupi stan i dobijanje kredita i sve ostalo!
Nisam znala da je 8. polje polje kredita
Ja taj tr. UR kroz 8 kucu nikako da povezem sa tim nasim stanom, ja sam ga povezala sa nekom iznenadnom trudnocom...

A Viksi, ja bi ti rado dala bar neki komentar na tvoje pitanje, ali je sigurno bolje da to uradi neko iskusniji od mene

U svakom slucaju, imas moju podrsku Samo napred, krov nad glavom je jako vazan! Jos kad je tvoj, osecaj sigurnosti je neopisiv
Svi se nadamo i uzdamo u tr. JU, nadam se da ce ti doneti tvoje gnezdasce

Old 05-12-2009, 01:30   #11
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

hvala, dusice, iz tvojih usta u bozije usi.. inace ja odoh u ludaru

Old 05-12-2009, 13:42   #12
luna70
Švrća

luna70's Avatar

luna70 je offline
Registrovan: Oct 2009
luna70 je na dobrom putu
Standardno

Pitanje nekretnina koje i mene muci ovih dana. Ur je u V u konj sa Ve - dok je bio u IV, Pl je bio u II tako da su bile prilicne teskoce sto se tice novca i nisam realizovala pitanje selidbe, kupovinu stana. U IV je trenutno Ju na 22, Ne na 24, Lilith na 8. Ju uskoro ulazi u V, od sredine sledece godine sa Ur je VI (verovatno poslovne promene). Pre par dana sam dobila ponudu za stan u izgradnji, prilicno rizicno, stan prelep ali nezavrsen, a ja da podignem kredit za ovo ne smem. Kredit, nekretnine kako stoje stvari kod mene?

Old 13-12-2009, 08:50   #13
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Spominjete Ur u tranzitu kroz 4. kao razlog selidbe... Ako bi tako bilo, sta bi ja tek mogla ocekivati kada bude usetao u 4... jer ja sam se i sa tranzitom Ur kroz 3.kucu preselila tj. promenila mesto boravka, uselila se u nekretninu koju je moja mama nasledila, cak je i pitanje papira oko kuce koju sam nasledila posle tatine smrti , reseno.
Nekako ne mogu povezati Ur sa citavom pricom, osima ako 3.polje ne gledam kao polje rodjaka.
Dakle, ako imate nekakvu mogucnost da nesto nasledite, a Ur vam je u 3... eto nekretnine.
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-12-2009, 11:43   #14
smedjik
Početnik

smedjik's Avatar

smedjik je offline
Registrovan: Nov 2009
smedjik je na dobrom putu
Standardno

Solarni Ac mi je u 4 kući u konj sa merkurom,a kod progresija venera mi radi egzaktnu konjukciju sa merkurom i aktivira T-kvadrat uran 180 jupi,Sam uran mi tranzitno na vrhu 8 kuće.Za kredite nema šanse a vladar 4 kuće pluton mi je ušao u 5 natalnu i radi 180 sa nat uranom u 1 kući 0 Ac. Imali šanse da se maknem
SOLAR

Old 14-12-2009, 18:39   #15
Marlen
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Ja gledam Ju, i to povoljan aspekt sa natalnim Ju, cak i ove ozloglasene aspekte ponekad. Nista drugo me ne preseli, ni aspekti sa IC ni sa vladarima 4 kuce, bas nista. Jel moze neko da napise nesto iz teorije o tome.

Ja se npr. nadam nasledstvu jedne nekretnine od tetke, pa i da se udam na leto...selidba u svakom slucaju

Psi laju, karavani prolaze...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules