ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Neko prokletstvo, sudbina, sta li je...
Old 05-08-2015, 14:40   #1
Indila
Početnik

Indila je offline
Registrovan: Aug 2015
Indila je na dobrom putu
Standardno Neko prokletstvo, sudbina, sta li je...

Cao svima,
Nova sam na forumu i zelim da vas sve pozdravim...

Volela bih da mi iskusnije kolege pogledaju natalnu kartu i sedmo polje ...Jupiter uskoro ulazi u Devicu , pa me zanima ima li braka na vidiku?

Pozdrav svima :*

njegov natal:http://i62.tinypic.com/mkvqqd.gif
Submit to Digg   Neko prokletstvo, sudbina, sta li je... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-08-2015, 14:55   #2
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

A možda previše slušaš Tomu Zdravkovica

A da li ima partnera na vidiku, da bi bilo uslova za brak?

Old 05-08-2015, 14:58   #3
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Pa Toma je car
Ima partnera, ali to je konfuzija cista... bili tri godine u vezi, on se ozeni , bude u braku 6 meseci, razvede se u junu, u julu obnovimo vezu...ja bih iskreno volela da se ustabilimo , ali vrda mi nesto

Old 05-08-2015, 16:26   #4
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Svakako ti se uklapa neko ko je već bio u braku u priču natalnu.
Fiskni znak na DC i vladar SO u fisknom znaku, ukazuju da bi trebala da imaš jedan brak ti. Separacija Sunca od Jupitera da je partner imao zakonskih prepreka da bude sa tobom, pa to može da bude i verska razlika, kao i bračna obaveza.

Vladar 7 u9, takodje potvrdjuje tu priču. Po ovom što Ju prelazi preko Meseca, može da ti donese trudnoću, ukoliko ti želiš. Svakako kao Škorpiji, Devica je dva znaka ispred, pa je prirodno polje zdravlja, može dati i procvat, širenje, prolepšavanje, bez obzira na prirodu Jupitera u izgonu/padu.
Nama Škorpijama, obično prija, sve što drugima ne!
Mislim da se za mnoge kojima Jupiter odučuje u polju braka, isto to rešava u periodu od godinu dana, možda upravo ulazak u ponovnu vezu, par meseci pre prelaska Jupitera preko Meseca, jeste najbolji period, najčistiji za ostvarivanje trudnoće, takoreći najsvežiji pa te po ovom tranzitu za koji si pitala, može očekivati i brak. Možda u poodmakloj trudnoći. Ukoliko, naravno nema drugih prepreka za to. Fizički nemogućih.

Old 05-08-2015, 16:43   #5
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

E, slazem se ovo sto si rekla da nama Skorpijama prija sto nikom drugom ne.. Inace, on je Vodolija- Skorpija, ja Skorpija-Vodolija.. Moz' misliti...raskidamo , mirimo se, pa opet raskidamo, ali ne mozemo jedno bez drugog... A ja sam imala pre njega dugu vezu, pet godina smo bili zajedno, pa mozda po tome izgleda da sam bila u braku ... Dakle, kad Ju sedne na Mesec moze da se ocekuje trudnoca, a brak nakon toga? Ako sam shvatila dobro?

Old 05-08-2015, 18:10   #6
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Mesec jeste vladar većeg delog 5 polja, pa sa položajem u 7 može prvo doći trudnoća, pa onda u fazi trudnoće i brak. Tim pre što Mesec60Pluton je egzaktan aspekt, pa sve što tranzitira i aktivira jednu, aktivira ISTOVREMENO i drugu planetu.

eventualno, neki će ti reći da vladar 7, Sunce u Škorpiji, nema neko dostojanstvo. Dakle, ne mora da bude neki savršen partner i brak, ali svakako ljubav prema deci, možda presudi.

Old 05-08-2015, 18:14   #7
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Da , lepo si to primetila sa aspektom Meseca i Plutona.. e sad sto se tice drzanja, ovaj moj je bas dominantan lik, onako mocan, autoritet...jedino sto mojima moze da zasmeta jer je bio ozenjen Jupiter ce mi biti na Mesecu negde 4-5. septembra.. ako sam dobro izracunala stepene

Old 05-08-2015, 18:24   #8
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Možeš proveriti u efemeridima: http://www.astro.com/swisseph/ae/2000/ae_2015.pdf kad je JU tu, mada on deluje tek nakon 1°

Tvojima će svjedno pasti razvedeni zet, ali neka ti neko drugi potvrdi, mimo mog mišljenja. Tako da...nek se naviknu na tu činjenicu

Ja sam svojima to i te kako napomenula, ne kroz astro, već kroz životnu školu! Imam skoro pa 34god., pa da li mi je bitno da taj neki ne sme ili mora da bude bez braka?!

Ostale vrste predikcija nisam otvarala, kod Tebe, jer previše umaraju, a mogu biti sasvim kontradiktorne. Za sada oslonila sam se na očigledne tranzite. Ti si slučajno, pa u povratku SAturna, sad ti je baš direktno krenuo sa natalne pozicije.
Ono što je takodje upečatljivo, da će tranzitni JUpiter praviti 90° natalni Merkur, prvi vladar 5 polja/dece - pa možda u početku bude za njega, partnera, neželjeno ili neshvatanje i neprihvatanje te ideje, a možda i Tvoje.

Ukoliko dodje do trudnoće u nekom od narednih meseci, pogledaj kada tranzitni SAturn bude radio 90° na natalni Mesec(novembar/decembar), pa povedi računa da u tim nedeljama ne budeš hladna prema sebi, prema majčinstvu,prema majci...može doneti neprilika u takvom stanju. naravno uz tranzit Marsa npr.gde bude bio, a moguće da će biti u 8 polju/da ne dodje do prevremenog gubitka trudnoće.

Old 05-08-2015, 18:31   #9
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Onda me razuems oko razvedenog zeta, mada svi aspekti ukazuju da ce biti, ali znas kako je...konzervativni, tradicionalni roditelji... sta da ti pricam...
Pa da, Saturn izlazi iz Skorpije 18. septembra i vise neka se nosi, mnogo me je namucio.. Ja se ipak radujem tom Jupiteru u Devici od 11.8....da me malo vrati iz mrtvih.. volela bih da cujem sva misljenja iskusnijih kolega, ja tek ucim...a ovo oko trudnoce, mislim da si u pravu...razgovoarali smo skoro oko toga i iskrenoo, mislim da nije jos spreman za ocinstvo, posebno jer je skoro prekinuo brak,,,

Old 05-08-2015, 19:45   #10
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
vladar 7, Sunce u Škorpiji, nema neko dostojanstvo. Dakle, ne mora da bude neki savršen partner i brak, ali svakako ljubav prema deci, možda presudi.
Quote:
Originally Posted by Indila VIdi Poruku
e sad sto se tice drzanja, ovaj moj je bas dominantan lik, onako mocan, autoritet...
Mislila sam na planetu po dostojanstvu, ali nisam imala vremena d aopisujem. S obzirom da imaš znanja, to ti je poznato(So nije u triplicitetu, niti u domicilu), a opisan partner "držanje" "autoritet", "dominacija", moć-an, spada pod Lava na vrhu 7-mog, kao i karakteristike Škorpije.

E sad, drugi će valjda pogledati temeljnije. A po onom što tranziti nose, uvek može da se desi da nas previše optimizma prevari
Ne treba previše kalkulisati kad su emocije u pitanju i povoljni momenti, jer ko zn akoliko se može čekati na sledeće. Ipak Mesec u Devici jeste kalkulativan, pa može i da odredi sa dozom razuma, čemu se prepušta. Iako kažu da samo 2% razuma istinski odlučuje o ovim stvarima.

Old 05-08-2015, 20:24   #11
Indila
Početnik

Indila je offline
Indila je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mislila sam na planetu po dostojanstvu, ali nisam imala vremena d aopisujem. S obzirom da imaš znanja, to ti je poznato(So nije u triplicitetu, niti u domicilu), a opisan partner "držanje" "autoritet", "dominacija", moć-an, spada pod Lava na vrhu 7-mog, kao i karakteristike Škorpije..
Naravno, ovlas sam procitala , Lav sa skorpionskim osobinama slika partnera , a za Sunce kao vladara 7. u 9. se slazem sa tobom u potpunosti...

Quote:
E sad, drugi će valjda pogledati temeljnije. A po onom što tranziti nose, uvek može da se desi da nas previše optimizma prevari
Ne treba previše kalkulisati kad su emocije u pitanju i povoljni momenti, jer ko zn akoliko se može čekati na sledeće. Ipak Mesec u Devici jeste kalkulativan, pa može i da odredi sa dozom razuma, čemu se prepušta. Iako kažu da samo 2% razuma istinski odlučuje o ovim stvarima.
JEste sve to, Ali kad te Saturn godinama 'cedi" dovoljna je i mala doza pozitive, mali zracak pa da se pridignes... Zelim da verujem u ovaj tranzit Jupitera kroz moju sedmu kucu i srecan put zloci Saturnu

Last edited by Vojvotkinja; 24-08-2015 at 09:55..

Old 16-08-2015, 12:19   #12
Devojcica
Početnik

Devojcica je offline
Devojcica je na dobrom putu
Standardno

Indila, ne znam da li je sad ovo u okviru teme ali ovaj tip je sklon paralelnim vezama i prevari. Mislim da tezi slobodi sto ne iskljucuje ljubav, ali nemoj da budes baza i sigurna luka ako je vec sklon promiskuitetu

Old 17-08-2015, 02:11   #13
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Možda on ipak ne zna za šta da se odluči

Venera u padu, konjunkcija Mars u Ovnu- njega znaju strasti ponijeti veoma, štaviše jedino u to vjeruje, seks je nezaobilazan i uvijek ga preferira, prije nego degustaciju emocija.
E,sad, on je Mo na 29 Strijelca (neprava) konjunkcija Neptun- malo ima nezdrav pogled na odnose i emocije, i prima emocije na jedino njemu shvatljiv način, što ja vjerujem da tvoju Škotpiju i Mo u Djevici nervira, jer se kod tebe zna red.

Nadalje, njegova Ve 120 Ur i vladar VIII je Me 0 So u Vodoliji- previše eksperimentiše za muškarca, iščačkaj ti malo zašto se on razveo

Potom, Venera se kupa između Plutona i Marsa, nevažno je kuda troši strasti bitno je samo da ih troši i Mo se kupa između Ur i Ne- odnos sa majkom je konfuzan, neuredan i onda se psihološki manifestuje na njegov način doživljavanja stvari.

Toliko od mene
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-08-2015, 12:50   #14
Devojcica
Početnik

Devojcica je offline
Devojcica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Možda on ipak ne zna za šta da se odluči
Nadalje, njegova Ve 120 Ur i vladar VIII je Me 0 So u Vodoliji- previše eksperimentiše za muškarca, iščačkaj ti malo zašto se on razveo
Hahaha, moram da se nasmejem i priupitam da li je muskarcu kao takvom ikada PREVISE eksperimentisanja?

Ali da, salu na stranu, slazem se da on ovde ima vise signala da je tesko uhvatljiv i promiskuitetan je kao sto rekoh.

Old 17-08-2015, 14:51   #15
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Devojcica VIdi Poruku
Indila, ne znam da li je sad ovo u okviru teme ali ovaj tip je sklon paralelnim vezama i prevari. Mislim da tezi slobodi sto ne iskljucuje ljubav, ali nemoj da budes baza i sigurna luka ako je vec sklon promiskuitetu
Odakle takvo tumačenje?
I zašto da ne bude "mirna i sigurna luka"? nego treba da bude nemirna, burna luka, i da živi zarad lažnog mira u nekom lažnom braku, sa osobom koja nikada nije imala na papiru brak, jer je tak ČISTA? Ne razumem zato otkud takvi savetodavci, koji sebi daju za pravo da nekome sole pamet. Da te je Bog poslao da joj deliš savete, ne bi tako pričala, nego bi se zamislila nad sobom, šta konkretno Tvoj savet "znači"!

Koliko misliš da sam puta čula od nekog muškarca koji pokušava da me osujeti(a nisam ja ta koja je sujetna): "ako je varao svoju ženu, pa zašto onda ne bi i tebe?".

ma, neka, neka...bolje da ubijem ljubav u sebi, nije PROMISKUITETNO.
Ali je grešno!
Greška! Kao i tvoj savet iz ličnog iskustva! Zadrži ga za sebe!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules