ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

nasilje u natalnoj karti
Old 05-03-2011, 12:16   #1
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno nasilje u natalnoj karti

Kako se u natalnoj karti može prepoznati nasilnik?

To su definitivno MA i PL. I u lošem odnosu daju sklonost krajnjoj destrukciji, sadizam, uživanje u nasilju.

Ali i MA u nekim drugim znakovima, npr. loše postavljen ili retrogradan u 7. polju daje nasilje prema partnerima, ili npr. u vodenjaku je u namjerama i postupcima grub i nasilan jer u takvom fiksnom znaku toliko drži do svojih ideja da je spreman i na fizičku borbu. Ili možda čak i MA u raku, jer on je u svojoj biti kukavica. A i svi MA u raku su na neki način PTSP-ovci.

Kakvo je vaše mišljenje?
Submit to Digg   nasilje u natalnoj karti Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-03-2011, 12:46   #2
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Svojevremeno sam čula da je mladić sa ASC u blizancima i Ma na samom ASC maltretirao rodjenog brata.Isti Ma prima samo dobre aspekte iz natala,i od sporih planeta.Mislim da Ma iz 1p je recimo ljuta osoba,aspekti prema planetama iz odredjenih polja pokazaće gde je bes usmeren.Ima veze i iz kojeg polja dolazi Ma u 1p,pa nam kaže šta je uzrok takvih osećanja te,osobe.

Old 05-03-2011, 13:05   #3
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

a ja znam osobu sa ma u raku tacno na asc, a asc na 28 blizanca, ma na 1 raka..i nije normalno koliko je vjecito ljuta i nadrndana i nekako agresivna..a me u 12 0 kiron, tu je i so...

Last edited by majabl; 05-03-2011 at 13:18..

Old 05-03-2011, 13:29   #4
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ognjenka724 VIdi Poruku
Kako se u natalnoj karti može prepoznati nasilnik?

To su definitivno MA i PL. I u lošem odnosu daju sklonost krajnjoj destrukciji, sadizam, uživanje u nasilju.

Ali i MA u nekim drugim znakovima, npr. loše postavljen ili retrogradan u 7. polju daje nasilje prema partnerima, ili npr. u vodenjaku je u namjerama i postupcima grub i nasilan jer u takvom fiksnom znaku toliko drži do svojih ideja da je spreman i na fizičku borbu. Ili možda čak i MA u raku, jer on je u svojoj biti kukavica. A i svi MA u raku su na neki način PTSP-ovci.

Kakvo je vaše mišljenje?
Nedavno sam gledala kartu jedne osobe za koju znam da ume da bude agresivna i da je spremna da svoje tvrdnje i ideje isteruje do kraja...vecito u pravu i bez problema spremna da se fizicki obracuna, a o verbalnom maltretiranju da ne govorim....Osoba ima Ma u vodoliji, i meni je to na prvi pogled bilo cudno, ustvari nisam znala da vodolija ume da bude toliko agresivna, kako verbalno tako i fizicki.... sad citam sta si napisala i skroz se slazem sa tim sto si rekla za Ma u vodoliji.

Old 05-03-2011, 13:47   #5
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

a evo jedan od mnogih rođenih u tom kraju zemlje, svi pod istim nebom, šta li je Bog tada sejao : http://img806.imageshack.us/f/jedanodmnogih.gif/

Old 05-03-2011, 13:56   #6
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno

uf, ja imam Marsa u vodoliji, ali mi svi kazu da bi mi bilo bolje da cesce pokazujem zube, da se ubedjujem do besvesti to mogu, ali agresivnost....hmm...nije me jos niko opomenuo

Old 05-03-2011, 14:03   #7
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

A da li su osobe sa kvadratom plutona i marsa obavezno agresivne?

Old 05-03-2011, 14:05   #8
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

A možda ne signifikuje tu osobu(nije mu vladar Asc.niti kontakt sa vlad.), pa možda su prema toj osobi agresivni

Old 05-03-2011, 14:10   #9
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
A možda ne signifikuje tu osobu(nije mu vladar Asc.niti kontakt sa vlad.), pa možda su prema toj osobi agresivni
pl vlada XII, a Ma V... Ma egzaltiran...aplikacioni kvadrat... mada stvorenje je toliko milo, da mi dodje prosto nemoguce ali ko zna sta je u dubini

Old 05-03-2011, 14:15   #10
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by makilli VIdi Poruku
A da li su osobe sa kvadratom plutona i marsa obavezno agresivne?
moja mama i tata ga imaju oboje i oboje jesu, ana relaciji prva, sedma kuca, pa su tu pogotovo..

Old 05-03-2011, 14:27   #11
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Svojevremeno sam čula da je mladić sa ASC u blizancima i Ma na samom ASC maltretirao rodjenog brata.Isti Ma prima samo dobre aspekte iz natala,i od sporih planeta.Mislim da Ma iz 1p je recimo ljuta osoba,aspekti prema planetama iz odredjenih polja pokazaće gde je bes usmeren.Ima veze i iz kojeg polja dolazi Ma u 1p,pa nam kaže šta je uzrok takvih osećanja te,osobe.
Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
a ja znam osobu sa ma u raku tacno na asc, a asc na 28 blizanca, ma na 1 raka..i nije normalno koliko je vjecito ljuta i nadrndana i nekako agresivna..a me u 12 0 kiron, tu je i so...
Ne bi li Ma u prvoj Trebao biti dobar pokazatelj, jer mu je to prirodne kuća? E sada Ma u blizancima može biti mentalno okrutan, a Ma u Raku zna biti kukavica. Ako krenemo od teorije da se znak u kući ponaša kao da je u konjukciji sa vladarem te kuće onda je Ma u Raku opasan. Jer aspekt M0/Ma daje okrutnost, naročito prema slabijima i nemoćnima, ovo može biti kukavički Ma. Ne tvrdim da je to generalno točno. Opet sve zavisi od kuće, aspekata, dispozitora...
Pogledala sam natale svoje prijateljice i jednog poznanika. Ona je izuzetno mentalno agresivna. Draga ženica sa Ve u Ribama i Mo u Biku. Međutim njen Sa u Ovnu i Ma u Biku a sve u četvrtoj kući čine je, mislim da je to razlog, izuzetno mentalno agresivnom i agresivno nametljivom osobom. Drugi primjer iz mog arhiva je muškarac sa Sa i Mo u Ovnu, osma i deveta kuća. Agresivan je prema svojoj partnerici fizički i mentalno.

Old 05-03-2011, 14:36   #12
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Ja imam Ma180Pl i Ma90Sa ali nisam nasilna u smislu da ja nekoga napadam prva, uvijek reagujem kada sam napadnuta, možda ove loše aspekte kod mene ublažavaju i oni dobri koje imam sa Ma i Pl, jer imam i Pl120So, Ma60So, Ma0Ju i Ma120Ne. Fizičko nasilje nikada a verbalno kada se branim nikada ne odustajem, uvijek se odbranim.

Old 05-03-2011, 15:28   #13
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

hm... imam Ma180Pl i Ma180Sa. Sreca shto je moj Mars u Biku, pa mu mnogo treba da ga neko izazove na dvoboj, iako nikad nema problema da se suprotstavi nekome.
Ali zato kad me neko napadne, fizichki narochito, nemam mnogo milosti, chesto dodje i do pomrachenja svesti.
zato prva nikad ne napadam.

evo, ovo negde prochitah i sachuvah:

Quote:
Mars u Biku.

Mars u znaku kojim vlada Venera zna da bude veoma kontradiktoran. Za vas se moze reci da ste veoma strpljivi i trpljivi, skoro da ohrabrujete one koji ce vas uzeti zdravo za gotovo i pomisliti "da ce lako izaci sa vama na kraj". Ali nisu svesni koliko u tome mogu da pogrese. Jer, iako imate veoma dug fitilj - ako ga ljudi neprestano pale, vremenom moze doci do takve eksplozije kojom cete zaprepastiti svoju okolinu ali i sebe i posle koje mogu ostati takve posledice koje ce biti tesko ublaziti.

Zato bi trebalo da vec u pocetku vrsenja pritiska date do znanja takvim osobama da posledice toga mogu biti veoma stetne i po njih i po vas. Bik je tvrdoglav, pa ako budete dovoljno odlucni, oni ce ubrzo shvatiti da stvarno mislite ono sto kazete i da vise necete trpeti da vas zloupotrebljavaju.
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-03-2011, 17:20   #14
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by aldebaran VIdi Poruku
Ja imam Ma180Pl i Ma90Sa ali nisam nasilna u smislu da ja nekoga napadam prva, uvijek reagujem kada sam napadnuta, možda ove loše aspekte kod mene ublažavaju i oni dobri koje imam sa Ma i Pl, jer imam i Pl120So, Ma60So, Ma0Ju i Ma120Ne. Fizičko nasilje nikada a verbalno kada se branim nikada ne odustajem, uvijek se odbranim.
Isto je i kod mene MA180PL,ista sam takva,nikad ne napadam prva,cak se stresem od svadja,a verbalno mora biti moje zadnje.Ali sta se desilo za novu godinu,malo popila i krenula je opasana tuca,napali jednog druga koji mi je kao brat,ja sam prva krenula za njim,pokrivala ga rukama,branila,okrenula se prema nasilnim momcima drala im se,neka me sreca sacuvala,na mene nisu nagrnuli,ali dok su njega sutirali,posle sam videla cela mi je noga bila u modricama.Tako da neznam sta se krije u meni jer
vladar 6 i 12 u konjukciju.:

Old 05-03-2011, 17:45   #15
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Isto je i kod mene MA180PL,ista sam takva,nikad ne napadam prva,cak se stresem od svadja,a verbalno mora biti moje zadnje.Ali sta se desilo za novu godinu,malo popila i krenula je opasana tuca,napali jednog druga koji mi je kao brat,ja sam prva krenula za njim,pokrivala ga rukama,branila,okrenula se prema nasilnim momcima drala im se,neka me sreca sacuvala,na mene nisu nagrnuli,ali dok su njega sutirali,posle sam videla cela mi je noga bila u modricama.Tako da neznam sta se krije u meni jer
vladar 6 i 12 u konjukciju.:
Pa prva ne napadam, postoje situacije kada reagujem prva na nešto što se uopšte ne odnosi na mene, na primjer kada osobe koje su strašno arogantne i konstantno provokativne prema osobama za koje znaju da im se neće suprotstaviti i uzvratiti jer misle da se ne bi mogle izboriti sa takvom osobom, koliko god pokušavam ne mogu da se ne umiješam. Uvijek mi je izazov bio pokazati im i dokazati da to nije lijepo spustiti ih na zemlju, nekako se uvijek izborim sa takvim osobama i u mojoj blizini se uvijek ponašaju normalno jer znaju da će uslijediti reakcija
Ne znam ima li to veze sa ovim aspektom ali ne trpim aroganciju i nasilje prema ljudima u mojoj okolini, uvijek se suprotstavljam bez obzira ko je u pitanju i kakve posljedice to može imati. Na takve stvari reagujem prva pa sam strašno nezgodna za osobu "nasilnik"
A da prva napadam bez razloga, nikada.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules