ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

molim pomoc
Old 11-04-2011, 14:35   #1
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno molim pomoc

Molim pomoć u vezi tumačenja ove karte.

http://i51.tinypic.com/24uwz9x.jpg

Ne mogu sama, jer sam previše subjektivna. I zanima me baš sve što vidite.
Submit to Digg   molim pomoc Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-04-2011, 17:44   #2
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Hajde nam reci prvo da li je muška ili ženska osoba u pitanju?

Old 11-04-2011, 17:59   #3
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Standardno

Ženska osoba. Radi se o mojoj kćerki. Ima 14 godina.

Old 11-04-2011, 18:02   #4
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

ne znam nista, pa je pogotovo ,... da ja tumacim nesto nekom poput tebe, ali se nekako osjecam duznom poslije tvojih silnih tumacenja ...pa bih rekla da je bas zivahna i pravicna i pretpostavljam da ima bogat unutrasnji zivot sa ovakvom dvanaestom..meni je ur vl dvanaeste, ona ga ima u dvanaestoj..a ja bih se s nojm druzila.pretpostavljam da je zivahna i pametna..a sad mozda ja lupam ali ...a vjerovatno je i slatka zbog ovog mo...

Old 11-04-2011, 18:09   #5
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
ne znam nista, pa je pogotovo ,... da ja tumacim nesto nekom poput tebe, ali se nekako osjecam duznom poslije tvojih silnih tumacenja ...pa bih rekla da je bas zivahna i pravicna i pretpostavljam da ima bogat unutrasnji zivot sa ovakvom dvanaestom..meni je ur vl dvanaeste, ona ga ima u dvanaestoj..a ja bih se s nojm druzila.pretpostavljam da je zivahna i pametna..a sad mozda ja lupam ali ...
Ne moraš se osjećati ništa dužnom. A i zašto bi, sve je to dobra volja.
I sigurna sam da dosta toga znaš.

Što se tiče karte, da živahna je i pametna. I pravična je ili bolje da kažem poštena - ono ne bi ona u školi nešto prepisala... A voli i pametovati i kritizirati i sebe i druge.

S punom 12. bi čovjek očekivao da bude zatvorena, ali ona to uopće nije. Vjerojatno zbog UR na ASC.

Old 11-04-2011, 18:16   #6
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

ja cu da pokusam, onako skroz amaterski, na prvu loptu...
rekla bih da je prilichno osetljiva, narochito na kretanje Meseca. Mozda i dosta konzervativna i jako stroga prema samoj sebi, odgovorna poprilichno, iako mozda spolja gledano uopste tako ne deluje.
josh je mlada, ali verujem da joj prilaze momci, samo je pitanje da li ih uopste konstantuje... chini mi se da ce dosta kasnije da udje u m/z svet u odnosu na svoju generaciju...
moze da naginje tajnim vezama, sa neobichnim mushkarcima, chesto i strancima, ali svakako tipovima sa jakim IQ-om, da ne kazem visokoobrazovanim...
nekko imam utisak da id iz krajnosti u krajnost. od extremne analitichnosti i dubioznosti, do krajnje povrshnosti.
rekla bih da je jaka lichnst, ali mora da nauchi da voli i ceni sebe na prvom mestu, a ne da konstantno sebi pronalazi gomilu mana...

Old 11-04-2011, 18:21   #7
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ognjenka724 VIdi Poruku
Ne moraš se osjećati ništa dužnom. A i zašto bi, sve je to dobra volja.
I sigurna sam da dosta toga znaš.

Što se tiče karte, da živahna je i pametna. I pravična je ili bolje da kažem poštena - ono ne bi ona u školi nešto prepisala... A voli i pametovati i kritizirati i sebe i druge.

S punom 12. bi čovjek očekivao da bude zatvorena, ali ona to uopće nije. Vjerojatno zbog UR na ASC.
nije ima ur u 12..pa u prvu,...da li pogledaj koje planete nisu joj so mo ili me u dvanaestoj pa da je zatvorena, vec ur i ne, pa je kreativna.humana..i to smisli pa izlozi..ali mi je bio zanimljiv horoskop i kad nisam znala da li je musko ili zensko, mora da je interesantna.. a mc u strelcu..pa mora izaci i objasniti kako bi trebalo da bude, a od toga ne voli prepisivati,...ne nije iz osjecaja duznosti, vec vise mi je krivo sto se ne mogu vise ukljuciti..zato sto bih voljela...

Old 11-04-2011, 18:22   #8
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Pa kao Škorpija/Vodolija trebala bi biti možda malo više tvrdoglava, onako kako ona hoće i nikako drugačije. Vodolije su veliki buntovnici, još sa MO u Vodoliji verovatno teško odustaje od onog što sebi zacrta. SO 90 MO možda govori o tom nekom neskladu njene prirode, ali meni je kombinacija ova dva znaka jako harizmatična ( možda jer je i sama imam )
Ali dubina Škorpije i visina Vodolije meni baš daje posebne ličnosti, nekada osobene.
Sad, vidim da joj je vladar u 12 polju i ima lepe aspekte sa SO i ME, što govori o njenoj inteligenciji, ali i 90 VE koja joj je vladar 3 polja, pa je možda nekada u razgovoru prilično otresita, ali ne stalno, jer joj je ipak VE u Vagi.

Ne znam kako joj se ispoljava vladar ASC u 12 polju, možda ni sama nekada ne pokazuje svoje pravo lice i svoj karakter. Možda se povuče nekada u sebe, Vodolije su inače tako, nekada ne shvaćene od drugih.

Ova VE 90 UR bi joj možda, kada bude bila velika mogla doneti neke vezice, nekonvencionalne, tajne, ali i teško održive.

Vladar 9 p. na MC0SO0ME ufff...biće jako ponosna osoba ali i veliki uticaj njene porodice na njen uspeh. Moguće i da joj muž bude jako uspešan lik, poznat ( jer je ME suvladar 7 polja ).
ME joj jeste u padu ali je debelo ojačan ovim PL kao vladarem 9 p. mislim da joj je fakultet zagaratovan i da će joj obezbediti jako veliki uspeh, pogotovo što je i MC u Strelcu, a JU u Jarcu, velika ambicioznost.

Verovatno je sada sklona povlačenju, ili je možda niko ne poznaje onakvu kakva je zaista, kao da skriva neki deo svoje ličnosti.

Old 11-04-2011, 18:23   #9
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
ja cu da pokusam, onako skroz amaterski, na prvu loptu...
rekla bih da je prilichno osetljiva, narochito na kretanje Meseca. Mozda i dosta konzervativna i jako stroga prema samoj sebi, odgovorna poprilichno, iako mozda spolja gledano uopste tako ne deluje.
josh je mlada, ali verujem da joj prilaze momci, samo je pitanje da li ih uopste konstantuje... chini mi se da ce dosta kasnije da udje u m/z svet u odnosu na svoju generaciju...
moze da naginje tajnim vezama, sa neobichnim mushkarcima, chesto i strancima, ali svakako tipovima sa jakim IQ-om, da ne kazem visokoobrazovanim...
nekko imam utisak da ide iz krajnosti u krajnost. od extremne analitichnosti i dubioznosti, do krajnje povrshnosti.
rekla bih da je jaka lichnst, ali mora da nauchi da voli i ceni sebe na prvom mestu, a ne da konstantno sebi pronalazi gomilu mana...
Nije to baš amaterski. Ovo boldano je baš opisuje.

Old 11-04-2011, 18:27   #10
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Ovo su prevelika očekivanja od sebe same. To obično daje PL na MC, ogromnu potrebu da se bude najbolji. Takvi su ljudi prema sebi nasuroviji!
Uh, znam taj osećaj...ja ga isto imam na MC. Više će kritikovati sebe nego druge i prema sebi će nekada biti brutalna, jer od sebe očekuje perfekciju.

A vladar ASC u 12 polju pa neka je to i UR on je uvek u 12 polju pomalo nesiguran...a MO u prvom daje i neku vrstu preterane emotivnosti.

Vladar 10 p. joj je u 12. i to JU. Možda se bude bavila nekim poslom koji ne zahteva javnost a opet će to da je učini na neki način veoma uspešnom.

Old 11-04-2011, 18:29   #11
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
MO u prvom daje i neku vrstu preterane emotivnosti.
illi daje da osoba vrlo lako ispoljava sta oseca...psiholozi kazu da je to zdravo

Old 11-04-2011, 18:34   #12
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Standardno

@alea: nije sklona povlačenju (bar se meni čini da nije) - rado bi se ona družila, ali istina je da ima problem s druženjem. Kao da ima manjak samopouzdanja. I sve je super kad se druži s 2-3 prijateljice, ali kad je veće društvo onda mi se čini da joj je neugodno nešto reći, kao da se boji da će ispasti glupa. I onda ispadne dosadna (to su njene riječi). To u stvari i je neka vrsta povlačenja.

Što se tiče otresitosti u razgovoru, mislim da je otresita samo kod kuće

@majabl: mislila sam napisati UR vladar ASC, a napisala sam na - tipfeler

Old 11-04-2011, 18:38   #13
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
illi daje da osoba vrlo lako ispoljava sta oseca...psiholozi kazu da je to zdravo
Jeste, moja ćerka ima MO u Lavu u prvoj kući. Svi znamo kako se ona oseća, čak i komšije
Advertisement

Old 11-04-2011, 18:38   #14
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Vladar 10 p. joj je u 12. i to JU. Možda se bude bavila nekim poslom koji ne zahteva javnost a opet će to da je učini na neki način veoma uspešnom.
A što misliš, čime bi bilo dobro da se bavi?
Ove godine upisuje srednju školu, gimnaziju. Osim toga završava i osnovnu glazbenu i namjerava u srednju. Ali nema još ideju čime bi se bavila.

Old 11-04-2011, 18:38   #15
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

pa da ali opet misim da to nema tolike veze i da ne znaci nuzno stidjivost ili povucenost..a vodolija na asc i jos mo u prvoj sa strelcem na mc..ipak mislim da joj je bitno da se svidi drugima i tu svoju kreativnost iz dvanasete pokaze...ja imam vl asc u 10 i vl 10 u prvoj..pa sam dstidljiva i povucena i nika niko nije nacisto sa mnom...a cak mi je i vl 12 u desetoj..a opet ..tako da to sto joj je vl prve u dvanaestoj znaci mozda da puno razmislja o sebi...

Last edited by majabl; 12-04-2011 at 09:03..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules