ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moja majka - Ve u sco, Ma u Lavu
Old 05-03-2012, 00:13   #1
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno Moja majka - Ve u sco, Ma u Lavu

Natal moje majke

http://i42.tinypic.com/34ovqzd.gif

Sa joj skoro tacno na Suncu,joj... ''odgovornost''

Last edited by Wicca; 05-03-2012 at 00:30..
Submit to Digg   Moja mama ( poludecu od nje ) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-03-2012, 00:59   #2
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

pa svakako odgovornost ali tranz saturn je doneo i gubitak.......

Old 18-08-2013, 01:55   #3
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Jel moze neko da baci pogled? ali neko strucniji,ne laik ako je moguce.
Iz nekog razloga moja mama prezivljava uzasnih godinu dana, koliko dobra je meni saturn u skorpiji doneo i donosi, toliko je njoj loseg

Moja mama ( poludecu od nje )
Old 20-10-2014, 17:52   #4
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno Moja mama ( poludecu od nje )

postavicu natal moje mame da neko tumaci. ja cu od nje da poludim, toliki dramaturg, panicar, sve teze i teze podnosim njene ispade tako da molim vas kartu da mi gledate da kazete zasto je ona takva

takodje bi volela sinastrije nase da gledate jer ja vise stvarno ne razumeme kako da njega panika i nervoza ne uticu na mene

Old 20-10-2014, 17:53   #5
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

i da dodam sa njom mi je vec pretesko,jer ima neki tranzit koji ovo opisuje

Old 20-10-2014, 18:02   #6
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Evo joj karta, neka neko tumaci jer cu ja da poludim

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Old 20-10-2014, 18:41   #7
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

U njenoj karti prvo primecujem konjukciju Urana i Meseca,sto mi daje za pravo da pomislim da je ishitrena-nagla osoba...

Kada vidim tvoj natal-Mesec u raku-i ti si verovatno emotivna dusica...

Ne mogu sada da pogledam bolje,nemam bas vremena,ali valjda ce neko pogledati...

To me podseca na mene i moju majku iz mog detinjstva-ona Mo u ovnu,a ja Mo u raku...Meni je delovala cudno,zivcano,nenormalno,i nisam je bas do skoro volela...Ako ja ne bih nesto uradila,znala bi da place,da vice,i tako da me prisiljava na svasta...Dugo nisam mogla da joj se suprotstavim,al zato sada joj kazem sve i ne interesuje me sta ce reci...mada se i ona promenila...Sada je mnoogo emotivnija...Ja ne pamtim da li sam je ikada poljubila....Opasna zena

Old 20-10-2014, 18:46   #8
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

E hvala ti andjo od srca makar neko da mi je odgovorio

nisam ja nest emotivna imam stelijum u jarcu i Sa0Ma dosta sam sabrana al ona mi skace po poslednjem nervu, tolko se trudim da budem prisebna samo zato sto ona nije al tesko mi je vise s njom

nisam doduse temu otvorila da se jadam vec neko astroloski da mi kaze sta koji moj s njom da radim, jako lose utice ona na mene

Jest, bas to, prisiljava, drami, postavlja mi ultimatume otprilike da il ce bit po njenom il ce da mi pravi paniku, stalno svaki dan neka histerija, ja ne znam koji mi tranzit ovo s njom radi,ionako mi nije lako ove godine al cutim i guram a ona na to samo dodaje svojom histerijom, jos da dodam tako je IRACIONALNA ne zna racionalno da razmislja, ne znam jel to od Meseca sto vlada trecom kucom al s njom nema logike, ona ako je ubedjena u nesto ona teera to ne mozes joj objasnit ....

dok mi Sa nije usao u prvu kucu mislila sam da imamo divan odnos a sve je gori i gori, bukvalno se raspada zbog njene histerije znaci ja ne znam sta u sinastriji ona i ja imamo pa da je ovako lose

Old 20-10-2014, 18:50   #9
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

I stvarno imam zivce kao konj, i trudim se da budem jako mirna i racionalna s njom al kad vec skoro pa ne mogu vise, ja nju i postujem jako i volim je ko majku ali nekad mi se cini kao da je ona dete a ja roditelj mislim ovo psihicki. Ja sam stvarno i mirna i sve ali neke stvari polako prevazilaze moju sposobnost, necu reci ajd tesko mi je s njom vec me jednostavno iscrpljuje jako me iscrpljuje.

Old 20-10-2014, 19:01   #10
SkorpijaGatalica
Početnik

SkorpijaGatalica's Avatar

SkorpijaGatalica je offline
Registrovan: Mar 2014
SkorpijaGatalica je na dobrom putu
Standardno

E pa mama ti ima Meseca kao vladara trece kuce, i to jos u Lavu, i to jos lose aspektovanog, njoj se hebe dal je nesto razumno ili nije ona ako je ubedjena u to onda je ubedjena, sve na osnovu emocija, nije racionalna....
nema zemlje uopste u karti, a ti imas mnogo zemlje, pa jos podznak pa jos i mesec tvoj u sedistu, nisi osoba koja place zbog svake sitnice naprotiv Sa0Ma cutis i cutis i guras i trpis prema tome ako se ti kao Sa0Ma zalis verovatno je zadnje doslo....

Zbog Jarca i Skorpije ti si verovatno dosta povucenija od nje i tvoj nacin resavanja je da napravis malu distancu izmedju vas i da se zatvoris u svoju neku ljusturu, a ona verovatno histerijom pokusava da probije to.... Sinastrija vam i nije najbolja, ja mislim da ona jednostavno ovakva kakva je ne konta tvoju hladnu i smirenu prirodu, skroz ste drugaciji tip licnosti nekako..ja mislim da si ti ko neki toranj od kamena i tvoja mama onako stapovima pokusava da ga probije.... Ne bih znala savet koji da dam na osnovu karti sem da moras da shvatis s obzirom kakav ti je natal da moras ti izigravati tu roditelja i napregni, napregni taj Sa u Jarcu budi hladna ko led ne daj da te ona poremeti svojim promenama raspolozenja.... Oslanjaj se na skorpiju i Jarca u sebi, verovatno sa Plutonom na podznaku i podznakom u znaku skorpije tebi su strasno odbojni njeni javni prikazi emocija, pred strancima, drugim ljudima, ti kad ti je nesto patis u tisini i imas averziju prema tom njenom pozorisnom prikazivanju svega...

dakle napregni taj Sa u Jarcu, vladar ti je trece, ti za razliku od nje jesi razumna i stalozena u razmisljanju, i SAMO nek te on vodi, kad god krene da histerise ti budi led led robot, znam da imas to u sebi lol taj Mesec te opozcijije to verovatno od majke dolaze, njene crne misli histerije uticu emotivno na tebe.... jel se to meni cini il njen mesec gadno aspektuje taj tvoj Sa0Ma? Verovatno ti nikad prva ne kreces ni u kakvu svadju, uvek ona zapocne ( kao mesec, brza planeta ) i onda naleti na planinu... svakako u svadji sa tobom ako se uopste i upusti odnosno ako se ti uopste i svadjas ( Jer Sa0Ma je jaaaako strpljiv,pogotvo u jarcu, tebe je jako tesko iznervirati ) samo ti mama izvuce deblji kraj, jednostavno ona pokusava da tebe kontrolise i dominira, a kako jedan labilan Mesec u Lavu da kontrolise jednog Sa0Ma u jarcu? nikako

Old 20-10-2014, 19:10   #11
SkorpijaGatalica
Početnik

Standardno

i sad tek vidim...njen Mo u Lavu na MC ahahah ona hoce tvoju karijeru da kontrolise, tvoj zivotni put, Mo u Lavu se suprotstavlja Sa0Ma u Jarcu...eh kuku obrao je taj Mo u Lavu bostan. Misli kako postajes starija, posto je Jarac u pitanju,da ces je jednostavno nadjacati, Bices samostalna, imaces svoj zivot svoj svoju karijeru svoju zaradu i jednostavno bices jaka i nece ti moci nista,mislim da ce jednostavno ovaj Mo u Lavu odustati, jer ne moze ona svaki put kad pokusava da tebe kontrolise nailazi na blokadu, jer ne mozes Sa0Ma u Jarcu ti da pomeris... vremenom ces je samo izgurati nekako. Ne mislim iz svog zivota al nece ti moci nista.

Old 20-10-2014, 19:22   #12
SkorpijaGatalica
Početnik

Standardno

jos jednu stvar da dodam,a nadam se da se neces uvrediti ali...Sa ti prelazi pvu, verovatno vam odnos i nije bio dobar, samo se to nikada nije primecivalo ( kad ti je Sa bio u 12toj kuci verovatno je bilo sve okej )

Old 20-10-2014, 19:27   #13
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti skorpijo mnogo.

Jeste, i ja zaista ovih godinu dana sam se trudila maksimalno da budem strpljiva sa njom, zaista koliko mogu a napisala sam vec da posedujem konjske zivce, ali jednostavno postaje previse, u smislu da me iritira i iscrpljuje, i sve ostalo sto si napisala je vrlo tacno.

jel mislis da cu ja ipak moci nekako da budem led prema njoj i da ne pokleknem, jer zaista vec pocinje da utice na mene na toliko negativan nacin.
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-10-2014, 20:27   #14
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Nisam našao ništa posebno interesantno u njenom natau ALI vam sinanstrija sasvim objašnjava napet odnos. Njeno SO je napadnuto od strane tvog stelijuma u Jarcu a i u kvadratu je sa tvojim MO pa tu imamo jedno vrzino kolo gde vas dve međusobno nervirate jedna drugu.
Ne znam konkretne siutacije koje se dešavaju i a i večeras nisam nešto astro raspoložen pa da izbunarim celu simboliku, samo konkrento mislim da je ovde problem.
Sa škorpijomgatalicom se slažem da je tebi sad malo čupav period zbog tranzita SA kroz prvu. Takođe postoji i stvar gde se sa njom ne slažem a to je MO0UR u natalu tvoje mame jer iako su u orbisu da budu u konjukciji nalaze se u dva različita znaka i samim tim se ne prepoznaju.

Old 20-10-2014, 20:45   #15
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Hvala Max sto si izdvojio vreme za ovo.
Nisma u principu neko ko trazi tumacenja cesto zapravo retko samo ovo mi je vec postao problem zato i trazim neke astro smernice.

Ja u principu nikad prva ne zapocinjem nista niti se svadjam jer nisam taj tip, meni moj Mars daje strpljivost tako da nisam ja ta koja nju nervira vec obratno. Ona je veliki dramaturg, panicar i menja raspoloyenja nekoliko puta u toku dana i to sve na meni iskalil. Sto ne bi bio problem, ali kada se to dogadja svaki dan, ceo dan, u periodu koji ni meni nije lak, moje strpljenje postaje tanko.

Jednostavno sam samo u potrazi za nekim astro savetom na koji nacin ja sa njom da se ophodim ili prema njoj da se ophodim a koji bi vi savetovali ( na osnovu njene karte ) da nekako smanjim tenziju. Mada mislim da je i bilo kakav pristup problem jer kazem, ona je iracionalna cesto,sve joj je na osnovu emocija i ne zna da se kontrolise.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules