ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ljubav
Old 08-05-2016, 01:22   #1
Vergilije
Početnik

Vergilije's Avatar

Vergilije je offline
Registrovan: Apr 2016
Vergilije je na dobrom putu
Standardno Ljubav

Uvaženi i poštovani drugari, da li bi neko mogao da mi kaže nešto više o sadašnjim mogućim vezama i o partneru u karti.

Zbunjuje me potpuno ova Venera i kao vladar sedme koja mi je na nekim chartovima u 6 a u nekima u 7 kući. To valjda kaže da bi trebalo da ljubav donese na poslu?

moja natalna karta

Last edited by Vergilije; 08-05-2016 at 13:19..
Submit to Digg   Ljubav Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-05-2016, 19:42   #2
Ramsus
Švrća

Ramsus je offline
Registrovan: Aug 2014
Ramsus je na dobrom putu
Standardno

Pa ovako , ja sam pocetnik tako da ja samo mogu ovde da nagadjam ,a drugi koji znaju bolje nek me isprave.

tebi je venera u 6 ali je u tesnoj konjukciji sa descedentom, tako da mozemo da racunamo kao da je i u 7. svakako vazna pozicija pa je tako tebi ljubav jedan od vaznijih pitanja u zivotu.
Venera je u ovnu ali njen dispozitor mars je u raku tako da ove dve planete medjusobno dolaze u recepciju. Kazu da je ovan los polozaj za veneru (ja se ne slazem) i da je rak los polozaj za mars (opet se ne slazem) ali ove dve planete medjusobnom recepcijiom dolaze svaka na svoje mesto.
Kako je venera u 6 ti bi svog partnera mogao da upoznas preko posla , a kako je mars u 9 kuci to moze bit povezano sa inostranstvom ili obrazovanjem.
kako vidim ti si 93 godiste znaci moguca ljubav na fakultetu. Mada ni inostranstvo nije iskuljeceno, jer je 9 kuca simbol inostranstva , obrazovanja i slicno. A 6 kuca posla.

A ono sto je meni najzanimljivije jeste da su i ova venear i ovaj mars deo konfiguracije velikog krsta, sto se jako retko srece. To je znak velike napetosti u karti, velikih desavanja i problema ali i velike energije.
Imas ove na forumu temu knfiguracije pa pronadji veliki krst i pogledaj.

A ovaj krst su ukljuceni venar kvadrat jupiter u 12, tajne ljubavi mozda, i velika sreca u ljubavi ili mozda prevelko udovoljavanje i popustanje parneru. Ili ti mozes iskoriscavati svog parnera finansijski ili bi neko mogao da iskoristi tebe.
Venera kavadrat uran-neptun u 3 : ruzicaste naocari u ljubavi kad se zaljubis ne znas de teras , kvadrat sa neptunom takodje moze da zanci i obmane i lazi kao i da previse idealizujes partenra.
kavadrat sa uranom znaci da te privlace neobicne osobe osobe koje uvek odudaraju od svje okoline koje se po necemu izuzetno razlikuju. Posto ovaj uran ima i opoziciju sa marsom onda je to naglaseno.
Uran u ovakvim aspektima sa venerom i marsom moze da znaci da te prvlace stranci i osobe koje potpuno odudaraju od svoje okoline , ili da ti mozda volis da ekspirimentises na polju seksualnosti, posto uran takodje daje i preverzije. (ne brini to je zdravo )
takodje mozda ces nekad otkriti i da te privalce osobe istog pola jer je ovoj jos jedna od mogucnosti za taj aspekt.Versatilnost i seksualne slobode su klasicni za uranovske tipove.
A ako nije to ona ti vise tezis slobodnom vezama i ne volis da te neko ogranicava. Vise volis jurnjavu i zavodjenje nego dugu i monotonu stabilnu vezu.

A tebi je sad tranzitni jupiter u devici 11 kuci u sekstilu sa tvojim natalnim marsom i trigonu sa natalnim uranom i neptunom, tako da ti neka nova ljubav moze doci i iz kruga prijatelja.

Eto ja sam rekla svoje, ali kako sam pocetnik mozda sam se nalupala. Pa neka neko bolji pogleda pa nek me ispravi.

Old 10-05-2016, 19:46   #3
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Uvek Sa60Ve izvadi na kraju situaciju,
il sto se tice novca il ljubavi

Old 11-05-2016, 17:47   #4
Vergilije
Početnik

Vergilije's Avatar

Vergilije je offline
Registrovan: Apr 2016
Vergilije je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ramsus VIdi Poruku
Pa ovako , ja sam pocetnik tako da ja samo mogu ovde da nagadjam ,a drugi koji znaju bolje nek me isprave.

tebi je venera u 6 ali je u tesnoj konjukciji sa descedentom, tako da mozemo da racunamo kao da je i u 7. svakako vazna pozicija pa je tako tebi ljubav jedan od vaznijih pitanja u zivotu.
Venera je u ovnu ali njen dispozitor mars je u raku tako da ove dve planete medjusobno dolaze u recepciju. Kazu da je ovan los polozaj za veneru (ja se ne slazem) i da je rak los polozaj za mars (opet se ne slazem) ali ove dve planete medjusobnom recepcijiom dolaze svaka na svoje mesto.
Kako je venera u 6 ti bi svog partnera mogao da upoznas preko posla , a kako je mars u 9 kuci to moze bit povezano sa inostranstvom ili obrazovanjem.
kako vidim ti si 93 godiste znaci moguca ljubav na fakultetu. Mada ni inostranstvo nije iskuljeceno, jer je 9 kuca simbol inostranstva , obrazovanja i slicno. A 6 kuca posla.

A ono sto je meni najzanimljivije jeste da su i ova venear i ovaj mars deo konfiguracije velikog krsta, sto se jako retko srece. To je znak velike napetosti u karti, velikih desavanja i problema ali i velike energije.
Imas ove na forumu temu knfiguracije pa pronadji veliki krst i pogledaj.

A ovaj krst su ukljuceni venar kvadrat jupiter u 12, tajne ljubavi mozda, i velika sreca u ljubavi ili mozda prevelko udovoljavanje i popustanje parneru. Ili ti mozes iskoriscavati svog parnera finansijski ili bi neko mogao da iskoristi tebe.
Venera kavadrat uran-neptun u 3 : ruzicaste naocari u ljubavi kad se zaljubis ne znas de teras , kvadrat sa neptunom takodje moze da zanci i obmane i lazi kao i da previse idealizujes partenra.
kavadrat sa uranom znaci da te privlace neobicne osobe osobe koje uvek odudaraju od svje okoline koje se po necemu izuzetno razlikuju. Posto ovaj uran ima i opoziciju sa marsom onda je to naglaseno.
Uran u ovakvim aspektima sa venerom i marsom moze da znaci da te prvlace stranci i osobe koje potpuno odudaraju od svoje okoline , ili da ti mozda volis da ekspirimentises na polju seksualnosti, posto uran takodje daje i preverzije. (ne brini to je zdravo )
takodje mozda ces nekad otkriti i da te privalce osobe istog pola jer je ovoj jos jedna od mogucnosti za taj aspekt.Versatilnost i seksualne slobode su klasicni za uranovske tipove.
A ako nije to ona ti vise tezis slobodnom vezama i ne volis da te neko ogranicava. Vise volis jurnjavu i zavodjenje nego dugu i monotonu stabilnu vezu.

A tebi je sad tranzitni jupiter u devici 11 kuci u sekstilu sa tvojim natalnim marsom i trigonu sa natalnim uranom i neptunom, tako da ti neka nova ljubav moze doci i iz kruga prijatelja.

Eto ja sam rekla svoje, ali kako sam pocetnik mozda sam se nalupala. Pa neka neko bolji pogleda pa nek me ispravi.

Hvala puno svakako a ovo za Versatilnost sta li je vec jao nemoj da me prebadas kao boga te molim ionako sto god procitam pomislim da sam to ja pa onda sebe ubijam u pojam sa tim iako znam da to nije tako...

Takodje me zanima kako si ustanovila to da sam Uranski tip?

moja natalna karta
Submit to Digg   Ljubav Reply With Quote

Old 12-05-2016, 02:41   #5
Ramsus
Švrća

Ramsus je offline
Registrovan: Aug 2014
Ramsus je na dobrom putu
Standardno

Nemas razloga da sebe ubijas u pojam, ja sam samo navela neka od mogucih tumacenja a ti sam proceni gde se pronalazis.
I nisam mislila da si uranovski tip samo da ti i venera i mars imaju aspekte sa uranom.
Izmedju ostalog.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules