ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Evo jedne karte ako neko zeli da vjezba
Old 08-01-2011, 17:31   #1
idanaa
Obično gatalo

idanaa's Avatar

idanaa je offline
Registrovan: Sep 2010
idanaa je na dobrom putu
Standardno Evo jedne karte ako neko zeli da vjezba

Evo ako neko moze da mi nesto napise o ovoj osobi,sta znaci ovaj steljum planeta u prvoj kuci,naglasena prva kuca... Sta nam govori da je ova osoba sportas,postoji li mogucnost drugog braka,i zbog cega povucenost ove osobe u sebe... Hvala svima na pomoci...

http://oi51.tinypic.com/14uja7l.jpg
Advertisement

Old 08-01-2011, 22:45   #2
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Je li ti to simpatija?
Submit to Digg   Evo jedne karte ako neko zeli da vjezba Reply With Quote

Old 12-01-2011, 22:05   #3
andjela pizelli
Švrća

andjela pizelli's Avatar

andjela pizelli je offline
Registrovan: Aug 2006
andjela pizelli je na dobrom putu
Standardno

vladar asc u IV kuci,jako bitna majka,dom,porodica,domovina
vladar kuce braka merkur u konjukciji sa plutonom,nije dobro za brak i dobro je,kako sam shvatila da je prvi odradjen
venera konjukcija uran,veze lako pucaju,a mjesec konjukcija saturn,moguca zena razlike u godinama oko 7(gore,dole)
mjesec u strijelcu,mogao bi da znaci zenu iz inostranstva(imala sam nekoliko takvih slucajeva)
mozda bi brak sa skorpijom mogao opstati,pa josh prijateljicom
sport moze da oznacava opozicija vladara Jupitera sa Marsom,pa vladar prima vibracije marsa
povucenost-sunce u XII kuci pa violi izolaciju,tako puni baterije

Old 20-01-2011, 00:08   #4
oliva
Početnik

oliva's Avatar

oliva je offline
Registrovan: Jan 2008
oliva je na dobrom putu
Standardno

Ja bih rekla da ovom čoveku strašno dobro ide sa ženama i da je na glasu kao tip kome žene same "padaju". Kako zbog mnoštva planeta u prvoj kući i zbog Meseca tamo, tako i zbog Marsa u Vagi - primetila sam da se oko tih muškaraca žene naprosto otimaju. Još mu je Mesec u Strelcu, maštovit, inspirativan, idealist i to odmah upada u oči, jer je u prvoj kući. Pomalo egocentrik, iz istih razloga, ali mu ljudi praštaju ono što drugima ne bi oprostili.
Ipak, on ima svoj svet, zatvoren je, iako deluje ekstrovertno, veoma je osetljiv i stidljiv, ali to nije da krije, nego ne prepoznaje ni sam kod sebe - Sunce u 12 kući bez aspekata. Jedini aspekt sa severnim čvorom u 4. kući - ne mora to odmah značiti da je vezan za majku, pre će biti da spada u one ljude koji moraju da izgrade sebi kuću, dom, sa sve baštom okolo i porodicu da bi se osetili dobro i sigurno. Mada, sve to može da se odnosi i na njegovu profesiju, ona može biti vezana za slične stvari - veoma je ponosan na ono čime se bavi.
Kad bi se bavio nekim sportom igrao bi u reprezentaciji, ako bi se bavio politikom - bio bi predstavnik u skupštini i sl.

Još Kiron u sedmoj, brak je ono što boli, ali i što mora da se prođe. Tek kada počne da misli o drugima i da brine o njima, biće dobro i njemu - što njemu nije ni malo lako sa krcatom prvom kućom. Prva veza ili brak : žena može biti starija
Sve u svemu, čovek koji je dobar, osetljiv, sebe ne poznaje, orijentisan na svoje ciljeve, u tuđe živote se ne meša. A trebalo bi ...
Bez obzira na sve, zvezde ga vole, ima sreće, dobri su aspekti Jupitera sa Venerom i Mesecom.

Eh da, tek sad videh i pitanje za sport, upravo ta veza prvog i cetvrtog polja pokazuje da bi mogao biti zagriženi sportista - četvrta kuća je u Ovnu, a i prva kuća je prirodna kuća Ovna, on mora da ispolji svoju ogromnu energiju i da se na neki način dokaže. pošto je Sunce u 12 kući, on, sa ovim rasporedom planeta, nema drugog izbora nego da identitet izgradi kroz vezu prve i četvrte kuće: sportista koji je omiljen u narodu. četvrta kuća je poreklo, narod, koren: ono što jesi kad se svi slojevi skinu. Još i Kiron u sedmoj kući navodi na takmičenja

Last edited by Vojvotkinja; 20-01-2011 at 08:33..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules