ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > Moderna astrologija > Vežbaonica

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

LinkBack Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-09-2012, 15:42   #151
Veštac

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima je na dobrom putu
Standardno

Auuu baš mi je žao ovog dečaka Žao mi je uvek kad neko strada, a posebno dete Ja svoju smrt ne umem baš da protumačim, a imam uran u osmoj, u strelcu, dovoljno loše Jupiter je otišao u desetu, i pravi kvadrate sa Pl i Me (kuku meni) i kvadrat sa Asc, ali i trigon sa Ve. U prevodu - kako sam ja uopšte živa Jel ume neko to da mi poveže, ja sam previše subjektivna. Slobodno naišite čak i ako je loše (znamo da jeste haha)
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-09-2012, 17:40   #152
Švrća

Veneringa's Avatar

Veneringa je offline
Registrovan: Sep 2012
Veneringa je na dobrom putu
Standardno

ma nemoj se opterećivati time.uživaj dok si živa, a svi jednom moramo umrijeti
a ako te već zanima,jupiter ti je napadnut od plutona,tako da će smrt biti nasilna tj. neprirodna i iznenadna,neočekivana(uran u 8)
iako,imaš trigon venere i jupitera (aplikacija), a oni su benefici i u kritičnim situacijama spašavaju, pogotovo jer ti je venera vladar asc.
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-09-2012, 17:47   #153
Veštac

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala na odgovoru Ma ja se ne opterećujem, svi moramo da umremo, nego sam ja po prirodi radoznala i nisam od onih ljudi koji kažu "jao nemoj to da mi pričaš", pa me stvarno zanima kako ću umreti. Morbidna sam haha

Old 29-09-2012, 18:08   #154
Švrća

Veneringa's Avatar

Veneringa je offline
Registrovan: Sep 2012
Veneringa je na dobrom putu
Standardno

ma nisi, i mene smrt jako zanima.najvažnije je da te to što saznaš ne rastuži.meni je vladar 8. u 4. što može ukazivati na kraći život i uopće mi to ne smeta,dok bi to nekog drugog uznemirilo.

Old 29-09-2012, 18:47   #155
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

pa draga Lahadima nacekaces se jer ti je jupiter vladar 8.e .on vlada periodom od 56 do 70 a tebi je taj period odlicno postavljen u natalu,ali kad nastupi period saturna,to je posle 70.e, od starosti i neke vrste uzbudjenja oko radosnog dogadjaja,jer je sve u desetom polju,negde u javnosti,ne u kuci jer je mc da si medju ljudima,vidjena,krstenje dece ili bilo koji radostan dogadjaj,jupiter je u druzbi sa fotunom pa to mora biti nesto lepo,vrlo su pomirene energije u sve sekstilima,tako da,cini mi se lepe okolnosti sa unucima saturn u skorpiji je na dsc,prirodno polje venere tj zenskih organa,sam jupiter je arterija vodolija je eto iznenada,ali 10 o polje je metabolizam,jednostavno stop od starosti nista strasno ni lose ni bolno

Old 29-09-2012, 19:02   #156
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

a ja ? ja nemam ništa u 8 kući -ali mi je vladar 8 mars u škorpiji koji je ishodište T kvadrata?

Old 29-09-2012, 19:31   #157
Veštac

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
pa draga Lahadima nacekaces se jer ti je jupiter vladar 8.e .on vlada periodom od 56 do 70 a tebi je taj period odlicno postavljen u natalu,ali kad nastupi period saturna,to je posle 70.e, od starosti i neke vrste uzbudjenja oko radosnog dogadjaja,jer je sve u desetom polju,negde u javnosti,ne u kuci jer je mc da si medju ljudima,vidjena,krstenje dece ili bilo koji radostan dogadjaj,jupiter je u druzbi sa fotunom pa to mora biti nesto lepo,vrlo su pomirene energije u sve sekstilima,tako da,cini mi se lepe okolnosti sa unucima saturn u skorpiji je na dsc,prirodno polje venere tj zenskih organa,sam jupiter je arterija vodolija je eto iznenada,ali 10 o polje je metabolizam,jednostavno stop od starosti nista strasno ni lose ni bolno
Jao hvala, nikad ne bih protumačila to ovako S jedne strane što ne umem, a sa druge što kad sebi gledam vidim sve najgore haha. Puno ti hvala
Ja sam već počela da tripujem razne scenarije, kako će me razneti bomba, kako ću umreti od raka itd. Idiot Ali se u suštini ne bojim smrti i doživljavam je kao sastavni deo života, nešto normalno i što nas sve čeka ali sam radoznala strašno pa svima redom gledam kako će da umru... Super, umreću u javnosti i pokvariti ljudima dan. Bar će imati o čemu da pričaju posle

Old 29-09-2012, 19:58   #158
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
a ja ? ja nemam ništa u 8 kući -ali mi je vladar 8 mars u škorpiji koji je ishodište T kvadrata?
draga Selena,pa vidis mars i uran jedan pored drugog,svakako u trecem polju nesto sa disajnim organima moguce,skoprija je krv,mars takodje,neko pucanje ,embolija,,eventualno neki iznenadan dogadjaj na putu,uran velika vozila,ali pre mislim ,pluca,srce jer uran vlada 5.om,jos jedna opcija,kap jer on je iznenadna simbolika,period od 41.do 56.e jedan mozda nezgodan tranzit,posmatraj ekvidistance mars saturn u nekim solarima ili direkcijama,ali iznenadan opisan nacin

Old 29-09-2012, 20:18   #159
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

ja bih rekla srce budući da mi je u 24 godini nakon poroda otkrivena srčana greška...
prvi veći dio bolesti očekujem sad kad mi natalni saturn bude tranzitirao po Ma i UR kroz iduće dve godine , a ostalo nadam se da će ipak pričekati malo iako i ovaj solar mi nije tako bezopasan -puno hvala draga -morat ću da se požurim živjeti...

Old 29-09-2012, 21:14   #160
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

A kada je u pitanju lična smrt koji su najčešći tranziti? Koja planeta u prvoj, četvrtoj, osmoj? Šta simbolizuje duži bolavak u bolnici i smrt u šok sobi? Šta je pokazatelj za astmatični bronhitis?
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-09-2012, 01:42   #161
Veštac

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin je na dobrom putu
Standardno

LJudi ja se ne bojim smrti, ali se plasim da pate oni koji me vole..to mi je najveci strah..A i smrti sam gledala toliko puta u oci, tako da..Bili su pored mene aparati i bilo je strasno, ali se nisam dala, Mozda je to zbog mog So u 12. kuci

Old 30-09-2012, 12:42   #162
Obično gatalo

loreley's Avatar

loreley je offline
Registrovan: Dec 2007
loreley je na dobrom putu
Standardno

Drage uranija i agena evo citam vae odhovore na selenine posove..jer je to i moj otac..zanima me jel iskljucen promet..jer evo ja mu jucer jedva uzela kljuceve...

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
draga Selena,pa vidis mars i uran jedan pored drugog,svakako u trecem polju nesto sa disajnim organima moguce,skoprija je krv,mars takodje,neko pucanje ,embolija,,eventualno neki iznenadan dogadjaj na putu,uran velika vozila,ali pre mislim ,pluca,srce jer uran vlada 5.om,jos jedna opcija,kap jer on je iznenadna simbolika,period od 41.do 56.e jedan mozda nezgodan tranzit,posmatraj ekvidistance mars saturn u nekim solarima ili direkcijama,ali iznenadan opisan nacin
ajoj..znaci kao sto smo razgovarale sa sele..evo mene sad samo muci da ne bude nesto u prometu

Last edited by Vojvotkinja; 30-09-2012 at 17:42..

Old 01-10-2012, 06:55   #163
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

Uranija, a sta mislis kod mene? Vrh osme na 29 vage, ve u prvoj0 ju i 90 ne, sta otrovacu se. A posto je na 29, gledam i ma koji je u trecoj, pa bi to bio saobracaj..

Old 05-10-2012, 23:31   #164
Početnik

lala je offline
Registrovan: Dec 2011
lala je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lala VIdi Poruku
Znaci ja ke umram do 40ta posto vrn 8ma kuca mi je u lav
evo i moja karta

Old 06-10-2012, 02:23   #165
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

A Sa u 8. ili kao vladar 8., kako se tumaci? To bi u nacelu trebalo da predstavlja duzi zivot, zar ne?

Pl vladar 6., kvadrira planete u 8., Ve i Me, sta bi to moglo biti, mozda neka hronicna ili terminalna bolest vezana za reproduktivne organe? A posto je Me vladar 4., mozda ta bolest dovede do kraja zivota? Sad lupetam
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules