ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Sinastrija
Old 25-08-2006, 23:38   #1
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Registrovan: Aug 2006
destiny je na dobrom putu
Standardno Sinastrija

Ovo neka bude samo SINASTRIJA...znam da je pace vec otvorila nesto na drugom topicu, ali da izdvojimo teme, bice lakse drugarima za kuckanje... jubac
evo jednog primera sinastrije:
dvoje
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Last edited by Skorpija; 05-04-2009 at 12:55..
Submit to Digg   Sinastrija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-08-2006, 23:39   #2
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

hey... destiny ... trebam tvoju pomoc ..
znas mislim da sam upoznala moju drugu polovinu .. nekako se sve poklapa ... ooo da li je to on ...
pazi .... on je waga a meni je waga u sedmoj ... ja bik a njemu je bik u sedmoj ...pls .. halp me koliko mozes ... njemu je venera u 12 a meni u 3 sta s tim hm hm ...

honey
http://img96.imageshack.us/img96/9890/hajdigu0.gif

Old 25-08-2006, 23:41   #3
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Standardno

hajdic, e pa da vidimo sta kaze vagica (jao sto ih voleeeem)
meni je najpre upalo u oci par stvari: tvoj Uran kod njegovog AC, konjukcija Mars-ova , njegov Saturn na tvom DC, kao i konjukcija tvog Meseca i njegovog Saturna,a da ne zaboravim veliki trigon njegovog Meseca, oba Neptuna i tvog Merkura...no da mi to po srpski kuckamo
oboje ste jedno za drugo pravo osvezenje, novina, inspiracija u zivotu, privukli ste se na prvi pogled i dosta je tu iznenadnih postupaka i reci palo sa obe strane, veza sa mnogo "burnih" odnosa i dosta energije; on u tebi vidi nekoga sa kim bi mogao da opstane, zbog tvog temperamenta, ali emocije kao da ne pokazuje skroz, barem ne odjednom; komunikacija je odlicna i imate slicnih kulturnih i obrazovnih interesa, otvoreni ste u razgovoru; zanima me da li ste imali nekih zajednickih "avantura, pustolovina" za koje on nije imao podsticaja, a ti nisi znala pravi nacin, nesto skroz ludo?
nema sumnje da pozitivno uticete jedno na drugo i da lepe emocije postoje, ali bas zbog siline morati nauciti da kontrolisete tu energiju i da ne budete "slabi" jedno prema drugom, pa dodje do previse ugadjanja ili licemerja, dvolicnosti; imate mnogo medjusobnih aspekata koji naglasavaju romanticnost, originalnost, razumevanje, privlacnost; bili biste odlicni i za neki vid zajednicke poslovne saradnje, bas zbog kreativnosti i slicnih interesa...sve u svemu bas onaj zacin C bez koga se ne moze, ukus ne bi bio isti!

jubim te puno i javi sta se desava
mozda

Old 25-08-2006, 23:41   #4
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

sreco moja
sta reci a ne zaplakati
slatko si sve to opisala i je... tako je potpuno..
znas mene jako jako zanima nesto i to mi je jako jako vazno,mozda sam te to odmah trebala pitati....
na recima je jak ,sve funkcionise,obozava me ,lud je za mnom.. govori diskretno kako je jako bogat .. vidim da lav u njegovoj devetoj .. mars takodje,donosi da mu je otac uticajan i bogat,nadam se da ne laze .... nervira me ovaj neptun u njegovoj prvoj ili drugoj (nesto je na granici) da li taj neptun donosi lazi da li me on laze .. mada mi taj isti neptun govori da je to samo prividna laz , da mozda samo tako deluje ili ja sebe tesim aj aj aj
znam da nisi vracara da znas da li me laze ali ne znam malo sam skeptik,jer ako govori istinu mislim da je on covek mog zivota jer u svemu funkcioniramo ... ali na zalost jos uvek na daljinu ... tri meseca smo zajedno a videli se dva puta .... odlaze dolazak ovde u Bg (on je trenutno u Podgorici) i to me sve jako nervira ...
pls pls pls halp me!!! jako mi treba tvoja pomoc .. ucveljena hajdic

p.s nije mi jasno ovo sto si napisala .. u kom smislu hm hm
zanima me da li ste imali nekih zajednickih "avantura, pustolovina" za koje on nije imao podsticaja, a ti nisi znala pravi nacin, nesto skroz ludo?

honey

Old 25-08-2006, 23:43   #5
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Standardno

ovo je izgleda tvoj i moj topic...
njegov NE je u II kuci, njemu donosi novac kroz neki vid umetnosti (jako sirok pojam (nesto sa knjigama, usluge...) i svakako pomoc od oca, ali ce to morati da dokaze vremenom, i dosta ce biti odsutan od kuce zbog novca i posla...
a sto se tice iskrenosti, mislim da ne laze, taj njegov NE je u konjukciji sa tvojim a pritom zajedno grade veliki trigon sa njegovim Mesecom (iz IX kuce) i tvojim Merkurom (iz I kuce), znaci lepa zajednicka putovanja, puno uzajamnih lepih reci...e sad njegov Neptun je u kvadratu sa Saturnom (njegovim) a tvojim DC-om, odnosno tvoj Neptun sa njegovim Saturnom (uf al zvuci zamrseno ), sto bi reklo sledece mozda malo previse maste, a malo strpljenja, vreme ce pokazati svoje, ako si voljna biti stpljiva; mislim da je tu problem oko odlaganja puta (njegovog), ali samo malo strpljenja i moze to!
a ono sam pitala cisto kao dokaz toga da ste zajedno izuzetno stimulisani, slobodni, spremni na sve...na stvari koje ranije niste radili, ili barem niste smeli, sam osecaj koji budite jedno u drugom...
izvestavaj i pitaj!za tebe uvek...

jubac
mozda

Old 25-08-2006, 23:43   #6
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

destiny,
stvarno si bre ... uh!!!
i posle neka neko kaze da ne veruje u horoskop!!!
to sto mi ti kuckas ja bih ti rekla kad bi uz kafu caskale majke mi .... necu da ponavljam to sto si mi napisala ali stvarno je sve zaista zaista tako...jedno drugom smo veeeeelika inspiracija.. ja se u zivotu nisam osecala ovako svoja ... valjda covek treba da sazri da bi osetio nesto ovako ... ja se totalno pod njegovim uticajem menjam,postajem konacno svoja i izrazavam potpuno svoje bice ... ranije sam u vezama bila sputana i nesrecna a mislila sam da je to moja karma!! Ali AVAJ !!!
Mislim da je HVALA jako jako mala rec .. svu bih te izljubila sad
da, ja sam takva ... sigurno ces reci : hey, ma u redu je nisam ti bubreg dala ne moras se toliko zahvaljivati ! Ali ja sam takva, oduseve me ljudi koji mi posvete paznju onako iskreno i od srca ,bezrezervno aj ! aj!

Srce si moje

honey

Old 28-08-2006, 13:01   #7
magdalena
Obično gatalo

magdalena's Avatar

magdalena je offline
magdalena je na dobrom putu
Standardno

Moram da postavim jedno (mozda glupo) pitanje. Nije mi jasno u sinastijama, ko tu koga aktivira, tj. npr. - moje planete u necijoj kuci - da li moje plaenete aktiviraju njegovu kucu ili njegova kuca moje planete. Ili je uzajamno? I sta je jace? Npr. moja Ve, Mo, Ur, Pl - sve to u necijoj 5. Kako to deluje na koga?
Ne znam da li sam bila dovoljno jasna...

Old 28-08-2006, 13:47   #8
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Standardno

magdo jesi ti jasna, samo ti kuckaj...
to sto su tvoje planete u njegovoj V kuci, znaci da te dozivljava kao zabavnu, sarmantnu damicu, inovativnu i da umes bas da ga iznenadis postupcima i recima, a opet i ti nisi ravnodusna prema njemu - tako nekako je aktiviran taj odnos izmedju vas (ukoliko je musko u pitanju, a moze biti i u pitanju odnos majka-dete, s obzirom na mesec, pluton, veneru i sve to u skorpiji)...
jako je bitno obratiti paznju na aspekte izmedju planeta (izmedju dva horoskopa), narocito na konjukcije, lepe aspekte i kvadrate koji obecavaju siguran susret, jak odnos; kada se neke planete nadju u odredjenoj kuci (drugog horoskopa) onda se to odnosi na samu vrstu odnosa (ucitelj, roditelj, partner, drug, kum, dete, ljubavnik, supruznik...); bitno je obratiti paznju i na mes.cvor. koji pokazuju i na mogucnost susreta u nekom proslom zivotu kao i na odnos AS u odnosu na ostatak...
nadam se da ti je malo jasnije...

do kuckanja
mozda

Old 28-08-2006, 14:37   #9
magdalena
Obično gatalo

magdalena's Avatar

magdalena je offline
magdalena je na dobrom putu
Standardno

'ladno sam procitala: "znaci da te dozivljava kao sarmantnu, zbavnu domacicu..." Strasno!
- musko, musko je u pitanju
jedino Pl nije u Sco, vec u Vagi, ali svejedno - njegova 5.
thnx!

Old 28-08-2006, 15:00   #10
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Standardno

znam,znam...taj Pl dodatno pojacava energiju i intuiciju, predosecaje
a domacice moja, pa ljubav i preko usta ulazi, zato juris na recepte, hihihi...

jubac
mozda

Old 31-08-2006, 11:29   #11
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

destiny,
a da te pitam ...
jel neptun u drugoj ne govori o laznom novcu .. mozda neka varka ili sl.

honey

Old 31-08-2006, 11:42   #12
duholika
Prijatelj foruma

duholika's Avatar

duholika je offline
duholika je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by hajdi VIdi Poruku
destiny,
a da te pitam ...
jel neptun u drugoj ne govori o laznom novcu .. mozda neka varka ili sl.
hajdi sta ti je sa kartama?

Old 31-08-2006, 12:24   #13
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

uuups

imam problem izgleda .... kad sam se selila sa sajta na novi nesto sam zabrljala uh!!
sredicu to ...

hvala sto primetiste jub jub

honey
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-08-2006, 18:32   #14
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Lightbulb

sreca te ja sacuvala vec karte...
nego, hajdic, Ne je u Strelcu (tvoj u IX njegov u II kuci), i to samo pojacava mastu kad su putovanja u pitanju; njegov Ne je vladar IV kuce, sto bi u prevodu i bilo da mu je kuca u stvari put, nema stalan dom ili pak iz kuce dobija pare; dalje Ne u Strelcu je romanticar, narocito za divne vecere, a neka vrsta umetnosti mu je vid zarade novca, mozda malo treba da bude strpljiv...nemoj toliko strahovati, probaj bolje da ga upoznas i da uzivas u onome sto imas i vidis, a ne u onome sto nemas i ne vidis...mozete vi to!
nemoj zaboraviti da redovno izvestavas!
jubac
mozda

Last edited by destiny; 31-08-2006 at 20:02.. Reason: my mistake:-(

Old 31-08-2006, 19:56   #15
expulseza2
Banned

expulseza2 je offline
expulseza2 je na dobrom putu
Standardno

Ajd' mile moje da mi kazete koju rec o mom braku. Ima li tu iluzija, hoce li ikad biti para i nekih karijera, posto mi iz ove perspektive crkvenog misha to izgleda kao nesto tesko zamislivo? Rekose mi vec da ce nakon pocetnih teskoca u inostranstvu biti para, aja se pitam oce li te teskoce ikad prestati. Verujete mi da nije razmazenost, vec muke.Hoce li biti dece? I tako to.

Sinastrija
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 3 (0 član/članova i 3 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules