ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Osma kuca u sinastriji
Old 04-05-2014, 21:35   #1
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno Osma kuca u sinastriji

Samo po sebi osmo polje je izvor nasih strahova, ali i najvecih snaga da prebrodimo sva iskusenja. E sad ne bih znala kako da tumacim to u sinastriji, da li je to samo prerano vezivanje i upustanje u nepoznato i na kraju krajeva razocarenje za jednu stranu ili za obe? Ko tu od koga ima strah ili je pak obostrano? Da li se ovakve veze prekidaju iz straha, pa obe osobe pate ili prosto dodje do zasicenja kod jedne strane.. Ja imam dva primera pa ko voli nek izvoli...

http://www4.slikomat.com/13/0504/1xr-astro-.gif
http://www4.slikomat.com/13/0430/55m-5y331.gif
Submit to Digg   Osma kuca u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-05-2014, 22:16   #2
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

jedino sto ja znam za 8. polje u sinastriji je da osoba u ciju 8. kucu padaju planete jace reaguje, sto je i normalno...i uglavnom se nalozi zesce na osobu cija planeta je upala i zeli je za sebe...e sad sve naravno zavisi od planeta koje i upadaju i ostalo...Ve ce sigurno da pruzi jaku ljubav, So ponovo zelju da se ima ta osoba cije je So, znaci budi zelju za posedovanjem...neciji Ma nas takodje tera da uletimo u krevet...jedino Sa, Ur, Pl i ostalo mogu da prave problem...Ju ne mislim da moze doneti nesto lose...ali reaguje svakako vise osoba cija je kuca u pitanju i naravno sve zavisi od ostalih planeta i aspekata, takodje i od znaka u kome je kuca...uglavnom je sexualna zelja jaka ali npr. ako je Sa, dolazi do strahova nekih, mozda bas nas ta osoba sexalno blokira, koci...ako je Ne mozda se previse stapamo sa njom, mislimo da je prava a gresimo, Ur moze da donese neke prekide i tako to, neku tenziju stalnu, nervozu...previse je to velika oblast

nema to veze sa strahovima..kazem, jedino Sa moze da donese strah...sve ostalo nije tako strasno i da, jos kad Mo upadne u neciju 8. kucu sam cula da se ta osoba cija je kuca moze da se plasi da osoba sa Mo ima neke druge namere zasto je sa njom, jer ne vidi realno to Mo...to sam cula isto a Mo samo po sebi nije vidljivo, jos kad je 8. kuca onda tek...to da li ljubav umire ili ne umire nema veze samo sa 8. kucom svakako...

Old 04-05-2014, 23:07   #3
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Standardno

E ovako iz mog ugla, postavila sam dve razlicite sinastrije, u jednoj se puni moja osma, u drugoj partnerova osma, jedino sto znam je da sam ja za njima odlepila.E sad ne znam kako je njima, da li je eto ovaj prvi mozda manje reagovao na mene, a ovaj drugi bio kriticniji od mene..jadan on onda :'(

Old 05-05-2014, 13:18   #4
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
jedino sto ja znam za 8. polje u sinastriji je da osoba u ciju 8. kucu padaju planete jace reaguje, sto je i normalno...i uglavnom se nalozi zesce na osobu cija planeta je upala i zeli je za sebe...e sad sve naravno zavisi od planeta koje i upadaju i ostalo...Ve ce sigurno da pruzi jaku ljubav, So ponovo zelju da se ima ta osoba cije je So, znaci budi zelju za posedovanjem...neciji Ma nas takodje tera da uletimo u krevet...jedino Sa, Ur, Pl i ostalo mogu da prave problem...Ju ne mislim da moze doneti nesto lose...ali reaguje svakako vise osoba cija je kuca u pitanju i naravno sve zavisi od ostalih planeta i aspekata, takodje i od znaka u kome je kuca...uglavnom je sexualna zelja jaka ali npr. ako je Sa, dolazi do strahova nekih, mozda bas nas ta osoba sexalno blokira, koci...ako je Ne mozda se previse stapamo sa njom, mislimo da je prava a gresimo, Ur moze da donese neke prekide i tako to, neku tenziju stalnu, nervozu...previse je to velika oblast

nema to veze sa strahovima..kazem, jedino Sa moze da donese strah...sve ostalo nije tako strasno i da, jos kad Mo upadne u neciju 8. kucu sam cula da se ta osoba cija je kuca moze da se plasi da osoba sa Mo ima neke druge namere zasto je sa njom, jer ne vidi realno to Mo...to sam cula isto a Mo samo po sebi nije vidljivo, jos kad je 8. kuca onda tek...to da li ljubav umire ili ne umire nema veze samo sa 8. kucom svakako...
E vidiš kod mene je bilo obratno,ja sam sa svojim Mo upadala u njegovu 8. i ja sam bila ta koja nije bila sigurna u njegove namjere,još smo imali moj Ne180Mo (njegov),al ja sam inače naopaka u svemu pa očito i ovdje

Old 05-05-2014, 13:30   #5
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Standardno

Hoce to kad imas ve90sa. Znas me, znam te. XD

Old 11-07-2014, 00:00   #6
andjela pizelli
Švrća

andjela pizelli's Avatar

andjela pizelli je offline
Registrovan: Aug 2006
andjela pizelli je na dobrom putu
Standardno

U astrologiji je sve logicno, ako je 8. kuca kuca smrti, ako ti upadne mjesec u nju dusa ti "umire" sa takvim partnerom!!! Pluton ga tako lijepo sredi!!!

Old 11-07-2014, 00:18   #7
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

a ako ti upadne Venera?

Old 11-07-2014, 01:10   #8
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

...Moj Mo je u njegovoj 8.kuci...Jedino sto se mucim je daljina...pa me to muci...Ma ne mora to da bude bas tako

Old 11-07-2014, 03:18   #9
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
a ako ti upadne Venera?
Umreš svejedno

Old 11-07-2014, 10:03   #10
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela pizelli VIdi Poruku
U astrologiji je sve logicno, ako je 8. kuca kuca smrti, ako ti upadne mjesec u nju dusa ti "umire" sa takvim partnerom!!! Pluton ga tako lijepo sredi!!!
ne bi se baš složila,jer po meni vlasnik polja više osjeća planetu koja mu upada u neko polje. Kao kad nam neko uđe u 7. pa ga doživljavamo kao idealnog partnera. I 8. polje nije samo polje smrti

Old 11-07-2014, 12:42   #11
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Umreš svejedno
Znala sam da ima neka vruca voda da se otkrije :P

Old 11-07-2014, 16:28   #12
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

8.polje nije samo polje smrti,i ja to kazem,tako da...

Old 12-07-2014, 17:32   #13
makim23
Švrća

makim23's Avatar

makim23 je offline
Registrovan: Dec 2010
makim23 je na dobrom putu
Standardno

Gde ste našle moju slabu tačku. 8 kuća u sinastriji. Uvek padam na tipove u kojim moj stelijim upada u njihovu 8 kucu.

Do sada dva primera (i jedina) kada sam zapravo stvarno volela. Obojica su bili Jarcevi u podznaku, gde im moje So, Mo, Ve, Ma i Me upadaju u 8 kucu.

Ono sto mogu da kazem, pogotovo za ovog drugog (dodatno jos njegov Ma 0 moj Mo u 8) jeste intenzivna privalčnost i osecaj pripadanja od momenta od kada sam ga ugledala. On je stalno bio u fazonu da me zagrli i uvek je govorio "Ovo je samo moje". Sa sexualne strane izueztno jake strasti i mnoogo dobre intime i sexa. Međutim, slažem se za "smrt" duše (Mo) kada se nađe u 8k. Naime posle toliko strasti dolaze i svadje, da bi na kraju prekinuli za svagda svaki kontakt, sada već 2 godine.

Za svo ovo vreme, taj moj Mo je tražio takav intenzitet osećanja i ljubavi i pripadnosti i "stapanja" sa drugom osobom, ali na žalost nakon njega niko nije naišao. Moj Mo se polako ponovo budi iz te kome, ali ostaje mu negde duboko zapisan intenzitet svega vezano za tu osobu i sinastriju u kojoj dominira nakrcana njegova 8 kuca.

Dakle 8 kuća = intenzivno u svakom smislu
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-07-2014, 17:45   #14
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Moj MO pada u njegovu 8.kucu,i radi egzaktnu konjukciju na njegovo So u raku...Veza traje vec 5 godina.Otkako smo se 1.put videli,kao da smo se znali oduvek,i ne mozemo odvojeno...On jako brine o meni,tacnije-detektivski...Posto nismo blizu,po celi dan smo u kontaktu...a ja mislim da je i ljubomoran...To za svadje se sladjem,jer je imalo trenutaka kada smo se svadjali kao ludaci...Ja se nikada ni sa kim nisam posvadjala,al sa njim nekada...ali ipak opstajemo...Za svadje mislim da je to prosto postalo i normalno u 21.veku...a i ne svadjamo se mi oko neceg Bog zna sta,vec samo oko braka.On bi samo da ja odem kod njega,a ja sam tipicni strelac,i ne zurim sa brakom.

Moj smc pada u njegovo 7.polje,a njegov smc u moje 4.Pola mojih planeta u strelcu je u njegovoj 1.kuci...Moja 1.kuca je dakle u njegovoj 7.,i obratno,njegova 7.u mojoj 1.

Old 12-07-2014, 17:48   #15
makim23
Švrća

makim23's Avatar

makim23 je offline
Registrovan: Dec 2010
makim23 je na dobrom putu
Standardno

Andela,

definitivno podrzavam sinastrije u kojima postoji naglažena veza sa 8 kućom. Apsolutno nezaboravno iskustvo koje ostaje tokom celog zivota. Jedini uslov jeste da partner sa kojim imate takvu sinastriju ima stabilan natal i neostećen mesec i veneru, tj da i on bude u stanju da podnese intenzitet emocija i svega. U suprotnom definitivno vodi ka odnosu ljubav-mrznja i na kraju prekida svakog kontakta.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules