ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > Moderna astrologija > Uporedni horoskopi

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
Pluton i njegovi aspekti u sinastriji!

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

LinkBack Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Venera i Pluton (ljepotica i zvijer)
Old 27-04-2010, 18:08   #1
Obično gatalo

lullybully's Avatar

lullybully je offline
Registrovan: Mar 2008
lullybully je na dobrom putu
Red face Venera i Pluton (ljepotica i zvijer)

Ova tema je zamišljena kao posebna tema vezana uz Pluton i Veneru u sinastriji, sve nedoumice, iskustva različitih aspekata, poredbe s natalnim kartama (itd.), stoga lijepo molim moderatore da temu ne prebacuju ili spajaju s kakvom drugom

Zahvaljujem

Hm, mogla bih reći kako me u zadnje vrijeme jako intrigiraju sinastrijski spojevi Plutona s osobnim planetama (posebice Venerom) u sinastriji.

Naime, mnogi će se složiti kako je Pluton viša oktava Marsa. Trans, generacijska planeta sporog hoda. Međutim, u slučaju kada je naglašen ili značajan bilo u natalu, bilo u sinastriji, ne može proći nezapaženo.

Mnogi astrolozi tvrde kako spojevi Plutona i Venere mogu donijeti dublju i jaču strast od one prikazane spojem klasičnog Marsa i Venere, međutim, ono što se još jače veže uz spojeve koji uključuju Pluton jest – borba dominacije, sado-mazohističke igrice u kojima Pluton uvijek ima ulogu sadiste, dok, u slučajevima spoja s Venerom, Venera je ta koja trpi. Pa opet, neki kažu kako pravila igre teku ovako: dok je Venera „nedostupna“, nezainteresirana, Pluton je uhodi, trči za njom, opsjeda je i želi posjedovati, kada se Venera prepusti, kada padne u naručje Plutona, interes mu se naglo hladi i Venera postaje ta koja trči, koja opsjeda, koja pati za Plutonom, sve dok, jednog dana, totalno izmoždena, ne odluči otići, tada se uloge ponovo mijenjaju.

Da ne dužim, mogli bismo sada tu napisati čitavu priču na temelju spoja Venere i Plutona, no ono što mene konkretno zanima jesu vaša iskustva! Evo, neovisno o znanju, godinama iskustva, prisjetite se svojih fatalnih veza, potražite spojeve s Plutonom i pokušajte kroz svoj natal objasniti i svojim iskustvom pripomoći ostalima na ovom forumu da bolje razumiju spojeve s „fatalnim“ Plutonom.

Ako mogu poći od sebe, moram priznati da sam, u svom kratkom životu, imala par primjera plutonovskih spojeva.

1) Spoj koji je imao izuzetno fatalno djelovanje na mene, u trenucima tranzitiranja Plutona kroz moje 8.polje donio mi je odnos u kojem je Pluton partnera radio trigon na moje Sunce. Zašto sam ga jako osjećala?Zato jer je vladar mog 5.polja, moje sunce u 10.polju u kvadratu s mojim Plutonom na DSC u škorpionu. Stoga kada je tranz. Pluton prilazio mom Marsu (suvladaru natalnog Plutona na DSC) u 8. polju, u moj život uletjela je osoba od koje sam se oporavljala dosta dugo i svojim Plutonom na moje Sunce upravo aktivirala moj fatalni natalni kvadrat Sunca i Plutona. Kroz taj odnos na vrlo težak način naučila sam što šta o sebi i vezama, te se tranformirala poput feniksa pod krilaticom one "što te ne ubije, ojača te"

2) Slijedeća 2 spoja bila su vrlo interesantna iz razloga što sam ja bila sadistički Pluton. Ta 2 spoja nisu imala predznak ljubavne veze, ali su sa sobom nosila mnogo neispucane strasti i pomalo prljave privlačnosti, želje za čistim, životinjskim upražnjenjem strasti koja bi povremeno buknula s moje strane. Riječ je bila o konjunkciji (egzaktnoj u oba slučaja) mog Plutona i njihove Venere. (oba tipa bili su izraziti Plutonci). Nisam ponosna na sebe, no u tim odnosima shvatila sam što znači biti Pluton. Izrazita agresivnost, želja za apsolutnom kontrolom, iskorištavanjem i dominacijom nad Venerom. Sve je bilo u redu, dok su te dvije Venere plesale kako je moj Pluton naređivao, pače, kada bi, u početku, prije nego su prokužile moju igru, doslovno izgarale za mene, pošto ih je moj Pluton totalno zaslijepio, bile su mi pomalo i dosadne i uzimala sam ih zdravo za gotovo,no kada bih osjetila natruhe odvajanja ili „neposlušnosti“ automatski bih aktivirala nekakvu čudnu ljubomoru, želju za posjedovanjem i dominacijom. Testiranje „vjernosti“ na vrlo sadističke načine, ali bilo je, kao što rekoh i mnogo, mnogo neispucane, gotovo životinjske strasti i seksualne privlačnosti s obje strane, međutim, kada sam postala svjesna što radim, a teško sam to kontrolirala, jednom velikom svađom sam raskinula sve odnose. Mislim da je tako bolje i za te Venere i za mog ludog Plutona.

(venero pokori se! )

S druge strane, u međuvremenu sam malo prokopala internet i pronašla interesantna iskustva vezana uz aspkete Venere i Plutona, pa evo prenosim vam neka od:

O Veneri 90 Pluton:

Alexandra s astro-art.net foruma
Meni je Venera na 27 Strelca, pa svi oni kojima je Pluton na kraju Device i samom pocetku Vage ( a to su svi od 1967 - 1973) imaju 90° prema mojoj Veneri.

U SVIM slucajevima (kada su veze u pitanju, a imala sam primere sa "67, '69, '71, '72) nacin susreta je bio ono sto bi moja mama rekla "cista sudbina"! Prosto neverovatno da se tako sa nekim tek upoznas, kao da je neko namestio, kao da su se energije vukle, mamile i privlacile... i moralo je!

Odnos nijednom nije bio odbojan, mozda pre "osecala sam da moze da bude jako, pa mi je doslo da pobegnem!" ... ali sam ostala. I to je toliko jako, posebno kada su Merkuri uporedni dobri, kada ima dobre komunikacije (ili ME-VE odnos), jer sve izlazi kroz reci, dodire, gomilu pisama imam od svakog... a i oni od mene, bogami! I sve je u fazonu "only you"...

Medjutim, sta nije valjalo... sto ne moze da traje. Ko je prekidao - ja. (Venera)... Slucaj '69. naime jos uvek traje...

O spoju Plutona i Venere:

Supernova s madeinmontenegro.com foruma
Pluton je taj koji aktivira svu, da kažem prljavštinu, od animalnih strasti do izljeva ljubomore i posesivnosti, ustvari sve ono što nema veze sa ljubavlju već željom za posjedovanjem željom da nam se neko podredi i potpuno se preda....Ako je venera na sličnom fonu i ima predispozicije za proživljavanjem takvog iskustva (recimo ovo su škorpionske venere ili venere u ovnu, odnosno venere aspektovane plutonom u natalnoj karti ili osobe sa plutonom u 5. ili 7. kući), onda ona prepoznaje taj impuls plutona kao izazov i ono što nju pali, ona to prepoznaje kao ljubav i prepušta se. Ali, zamka je u tome, što pluton kada osjeti da je potpuno zavladao, može da izgubi interesovanje i da je jednostavno proguta, ili u suprotnom, ako osjeti da venera može samostalno funkcionisati, pojačava pritisak i stvara nove izljeve strasti da bi dokazao svoje interesovanje. Ali, pod ovim aspektima tenzija uvijek mora postojati da bi se osjećala privlačnost, dakle, venera uvijek mora pomalo izmicati da bi zadržala pažnju plutona, mada je to teško jer se ona u ovim vezama uvijek daje do kraja. Pluton će uvijek osjećati posesivnost i ljubomoru dok postoji opasnost ili strah od gubitka

Iskustvo Venere 90 Pluton s jednog stranog foruma (vrlo interesantno):

Moj bivši muž viđao se s jednom ženom 6 mjeseci. Njegov pluton radio je kvadrat na njezinu veneru. Ona je toliko bila opsjednuta njime da je uslijed njegove torture i sloma živaca završila u bolnici zbog pokušaja samoubojstva. Nakon par mjeseci, ponovo su završili zajedno. U međuvremenu, nakon što je isprva glumio frajera i u maniri plutona maltretirao sirotu ženu, sada je on postao taj koji je opsjednut njome.

Te za kraj jedan prigodan video koji opisuje spoj Venere i Plutona i njegovo razorno, patološko i posesivno djelovanje : http://horoscopicastrologyblog.com/2009/08/29/hard-venus-pluto-aspects-in-relationships/

p.s.
Simboliku patološkog odnosa Venere i Plutona odlično prikazuje film s Kim Basinger i Mickeyem Rourkeom – Devet i pol tjedana, pa tko nije gledao nek skoči do videoteke ili skine s torrenta

Izvolite, iznesite svoja iskustva!
Rasprava je otvorena!

Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-04-2010, 18:19   #2
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Hajde da probijem led...mahom nisam imala iskustva gde se dodoiruju u sinastriji Venere i Marsevi, ali ni taj aspekt nemam natalno. sa onima sa kojima imam dodir moram reci bilo kakav da je taj aspekt, lose prolazi, ne govorim samo o musko-zenksim odnosima. Dakle: porodica, sestre, brace, prijatelji, poznanici, komisije...
Moja Venera je u Strelcu 20`. Generacijski Pluton je na 24`Vage. Izvolite pogledajte...
Prilikom prelaska tranzitnog Plutona koji dakle ima natalno sekstil sa mojom Ve, aktivirala se veza na daljinu koja je trajala sve dok se "fatalni"-za oktavu ili vise, kako za koga, Pluton nije odmakao od Ve. Naravno u par veza pokazalo se koj je "glavni"...bar u mom slucaju - nije osoba sa kojom imam neki aspekt Ve i Ma, sto cesto povezuju da je nedostatak privlacnosti??? Da li je tako. Privlace me mladje osobe, a po generacijkom Plutonu to su otprilike osobe sa kojima u sinastriji postoji dodir sa mojom Venerom, dakle, orbis do 6`

Old 27-04-2010, 18:38   #3
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

koliki orbis bi uzeli za ovaj aspekt..s momkom imam ve90pl al orbis je 3°..dali da uzimam u obzir?? recite svoje misljenje posto je pl generacijska planeta..pa neki uzimaju veoma male orbise..

Old 27-04-2010, 18:54   #4
Obično gatalo

lullybully's Avatar

lullybully je offline
Standardno

Neki su vrlo striktni po tom pitanju, ali ja u slučaju aplikacije dajem fore do 5 po Duporovom receptu.

Očajna, lijepo zapažanje

Eto,nadam se da ćemo dobiti još sličnih povratnih infosa

Old 27-04-2010, 20:06   #5
Veštac

Marlen's Avatar

Marlen je offline
Registrovan: Mar 2009
Marlen je na dobrom putu
Standardno

Ma ja ne znam, imala sam neko 'simpatisanje' njegova Ve na mom Pl egz u mojoj 8 kuci. Izgledalo je vauuuuuuu kao fatalno nesto. I nista.

Psi laju, karavani prolaze...

Old 27-04-2010, 20:44   #6
Čarobnjak

pepuuu je offline
Registrovan: Sep 2007
pepuuu je na dobrom putu
Standardno

Pa cesto bede tako...sve nabrijano...a na kraju nista...pogotovo Ve 90Pl to je ipak aspekt zvan ljubavno prokletsvo ''Dao Bog da imao ,pa nemao ''

Old 27-04-2010, 20:53   #7
Obično gatalo

lullybully's Avatar

lullybully je offline
Standardno

Ne znam što vam to znači, nešto vauu, pa ništa?
U kojem kontekstu?

Recimo, kod mene konkretno Pluton je vrlo važan za ljubavne odnose, stoga kod mene bilo kakav kontakt s Plutonom - radi, međutim, postoji jedna stvar kod tih Pluton/Venera kontakata. Velika strast, požuda, ali neki puta ne dođe do realizacije. Ostane na velikoj, neiskorištenoj požudi.

Drugi pak koji su probali Ve/Pl aspekt, govore o nezaboravnom seksu iliti "prodiranju do kraja" (ma što god to značilo)

No, eto...tema je otvorena, nadam se da postoji još netko tko bi mogao potvrditi ili opovrgnuti neke od teza.

Eto, kod mene u natalu postoji i, uz Sunce(vladar 5polja) kvadrat Pluton(na DSC, vladar 7p) i Venera (vl. ASC) 60 Pluton (vl. 7p) ( čak mars kao suvladar 7p se nalazi u 8p LOL), stoga kod mene svaki manji trzaj koji pluton bilo tranzitno bilo sinastrijski radi se osjeti, čak i veći
orbisi koji neki možda ne uzimaju, a i nekako mi se sve priče vrte oko Plutona, Škorpiona, Plutonovaca itd.
Taman nedavno pomislih, eto konačno jedan koji nema veze sa Plutonom, kad ono njemu natalno Pluton u 5p i aspektira Mars i Veneru

Old 27-04-2010, 21:26   #8
Čarobnjak

pepuuu je offline
Registrovan: Sep 2007
pepuuu je na dobrom putu
Standardno

Ovo vauuu...mislim da zelis nesto tako jako da ti se cini doslovce da te iznutra kosti bole i da ti je vruce u kostima,krvi,psihi...ne znam kako jos da kazem...ha,ha,ha...
Kaj je najbolje osjecas se tako da ZNAS da i druga isto to prozivljava...a vi niste skupa...jedan prekine kad drugi Najvise zeli...drugi mrzi najace ,kad prvi voli...i to je ono...

Na tom putu se netko umori i skrene u drugom smjeru...u neku mirniju i sigurniju luku i zato cesto ne bude nista...

Druga ili druge mogucnosti su da je netko nedostupan u braku, zauzet...pa zato ne mogu biti skupa...uvijek prepreke....nekad jee razlog tome i prevelika ljubomora koja bude fatalna toliko da ljubav ne opstaje...prelazi u mrznju...pa jedan mrzi jer trpi teror,a drugi mrzi jer misli da ga prvi namjerno pravi ljubomornim...

Ljubav i mrznja koji se ispreplicu...
Advertisement

Old 27-04-2010, 21:26   #9
Veštac

Majana's Avatar

Majana je offline
Registrovan: Feb 2010
Majana je na dobrom putu
Standardno

Da znam podatke svih fatalnih tipova po mene bilo bi sjajno. Sa jednim je bila totalno čudna i neobjašnjiva seksualna energija koju nisam iskoristila jer je bio jednostavno idiot, ali me je užasno privlačio a ne znam zašto, čak nije ni moj tip, ali ja imam konjukciju Ve na 5* i Pl na 9* Škorpije, on je imao Pluton na 8*. Drugi sa kojim je bilo slično, ali obrnuto, i dan danas ludi, ima Pluton na 9* Sco. Dakle konjukcije njihovih Plutona i moje Ve0Pl.

Old 27-04-2010, 21:38   #10
Obično gatalo

lullybully's Avatar

lullybully je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Ovo vauuu...mislim da zelis nesto tako jako da ti se cini doslovce da te iznutra kosti bole i da ti je vruce u kostima,krvi,psihi...ne znam kako jos da kazem...ha,ha,ha...
Kaj je najbolje osjecas se tako da ZNAS da i druga isto to prozivljava...a vi niste skupa...jedan prekine kad drugi Najvise zeli...drugi mrzi najace ,kad prvi voli...i to je ono...

Na tom putu se netko umori i skrene u drugom smjeru...u neku mirniju i sigurniju luku i zato cesto ne bude nista...

Druga ili druge mogucnosti su da je netko nedostupan u braku, zauzet...pa zato ne mogu biti skupa...uvijek prepreke....nekad jee razlog tome i prevelika ljubomora koja bude fatalna toliko da ljubav ne opstaje...prelazi u mrznju...pa jedan mrzi jer trpi teror,a drugi mrzi jer misli da ga prvi namjerno pravi ljubomornim...

Ljubav i mrznja koji se ispreplicu...
Da, to je to

Najbolje opisano onom ... Tanka je granica između ljubavi i mržnje

Dobar je primjer i onaj video koji sam gore stavila.
Jedan dan: Volim te ljubavi najviše na svijetu, ne mogu živjeti bez tebe.
Drugi dan: Crkni idiote. Dabogda te vode odnijele i ribe pojele

Old 27-04-2010, 21:39   #11
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
damsel je na dobrom putu
Standardno

Evo još jedne koja u natalu ima Pl90So i Pl90Ve i mogu potvrditi ovo što je pisala lullybully.
Sa sadašnjim svojim dečkom upravo sam doživjela tu jaku jaku i užasno jaku privlačnost...u sinastriji je mojaVe 90 njegovPl (doduše s orbisom 6* ali aplikacionim pa se možda ipak može računati). S njim sam se i upoznala kad je tranzitni Pl bio 180* na moju Ve i bilo je baš nekako strašno za mene na samom tom početku...dok Pl nije izašao iz tog aspekta opozicije...a kojem smislu strašno...ono moram biti s njim, moram ga vidjeti...kao luda, što nikad nisam bila. Da mi je netko prije rekao da ću ja tako nešto osjećati prema nekom muškarcu...ma rekla bih mu "nema šanse" ali ipak eto...Bilo je tu svega i ljubavi i boli i suza i strasti ...mješavina svkakvih emocija. Dobro imamo on i ja još puno drugih aspekata koji govore o velikoj privlačnosti npr. egzaktni trigon Me-Ve...Ja sam jednostavno od kad sam ga upoznala doživjela kao nekakav preobražaj što se tiče mog odnosa prema vezama, ljubavi...
još uvijek trajemo...6 godina ali sad je to preraslo u nešto drugačiji odnos...ali i dan danas smo kao ovisni jedno o drugom (ali ne u smislu da se po cijele dane držimo za ruke i da smo 24h zajedno, ma razumijete me...iskre frcaju sve u 16 kad smo skupa...ali ne iskre od svađanja...
Tako da mislim da kod mene apsolutno pali taj kontakt Ve i Pl...možda baš zbog toga što ga imam i natalno pa su mi valjda takve veze i suđene!

Old 27-04-2010, 21:44   #12
Obično gatalo

lullybully's Avatar

lullybully je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by damsel VIdi Poruku
Evo još jedne koja u natalu ima Pl90So i Pl90Ve i mogu potvrditi ovo što je pisala lullybully.
Sa sadašnjim svojim dečkom upravo sam doživjela tu jaku jaku i užasno jaku privlačnost...u sinastriji je mojaVe 90 njegovPl (doduše s orbisom 6* ali aplikacionim pa se možda ipak može računati). S njim sam se i upoznala kad je tranzitni Pl bio 180* na moju Ve i bilo je baš nekako strašno za mene na samom tom početku...dok Pl nije izašao iz tog aspekta opozicije...a kojem smislu strašno...ono moram biti s njim, moram ga vidjeti...kao luda, što nikad nisam bila. Da mi je netko prije rekao da ću ja tako nešto osjećati prema nekom muškarcu...ma rekla bih mu "nema šanse" ali ipak eto...Bilo je tu svega i ljubavi i boli i suza i strasti ...mješavina svkakvih emocija. Dobro imamo on i ja još puno drugih aspekata koji govore o velikoj privlačnosti npr. egzaktni trigon Me-Ve...Ja sam jednostavno od kad sam ga upoznala doživjela kao nekakav preobražaj što se tiče mog odnosa prema vezama, ljubavi...
još uvijek trajemo...6 godina ali sad je to preraslo u nešto drugačiji odnos...ali i dan danas smo kao ovisni jedno o drugom (ali ne u smislu da se po cijele dane držimo za ruke i da smo 24h zajedno, ma razumijete me...iskre frcaju sve u 16 kad smo skupa...ali ne iskre od svađanja...
Tako da mislim da kod mene apsolutno pali taj kontakt Ve i Pl...možda baš zbog toga što ga imam i natalno pa su mi valjda takve veze i suđene!
S time da još moram dodati da čitavo vrijeme imaš osjećaj ko da će te ta neobjašnjiva bol, strah od gubitka druge strane pojest/usisat.
Mene za vrijeme dok me drmalo doslovno s vremena na vrijeme znala hvatati takva panika i takva nervoza da sam se željela ubiti samo da nađem mir.

Ono, u stilu ne mogu s tobom, a niti bez tebe, s time da je još k tome moj stelij padao u njegovu 8 kuću, pa je to bilo doslovno živo gušenje. Ubija te ta snažna energija, strah, ljubomora, opsesija...takve stvari nisu za svakoga, pa meni koja stvarno imam jak pluton koji radi aspekt sa svim planetama i ASC sem Marsa koji je u 8p prvi puta je bio takav šok da nisam znala s time izaći na kraj, naravno, nakon prvog puta sve je lakše, pa sam sada spremna u sličnim situacijama, ali ono, kao što rekoh...Strašno gušenje. Ne možeš bez njega, a istovremeno ne možeš niti s njim jer je mene, osobno, stalno hvatala paranoja da će me ostaviti

Možda selena kroz koji dan naleti na ovaj topic, ona bi mogla štošta reći o tim plutonovskim energijama
Ona je prava pionirka Plutona

Old 27-04-2010, 21:49   #13
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
damsel je na dobrom putu
Standardno

Da...ti to jako dobro i slikovito opisuješ...Upravo to, ja se u početku jednostavno nisam znala nositi s takvim osjećajem i to me ustvari užasno trošilo...ako me razumiješ... a tek sam nakon nekih 2 godine upoznala samu sebe u takvim situacijama i sad sam ipak nekako zrelija u tom odnosu.

Eto...pa se ti sad bori protiv nečega što ti je na nekakav način zapisano!
A kako vidim po primjeru lullybully hoće to i više puta u životu...baš takav tip veze nama koji imamo natalno kontakt Ve-Pl

Old 27-04-2010, 22:33   #14
Obično gatalo

anja28 je offline
Registrovan: Dec 2008
anja28 je na dobrom putu
Standardno

@ lullybully - super je sto si se setila da otvoris ovu temu.
Meni su licno sve veze tog tipa jako zanimljive, ne samo sto sam ja u jednoj takvoj, vec mi je interesantno koliko one mogu da izvuku iz coveka, koliko da budu stvarno duboke. Nekako, kao da upoznate sasvim novog sebe, nesto sto ide do same podsvesti. Ja sam nekako uvek i trazila te pomalo fatalne veze, mozda neobicne, nikada mi obicne veze nisu bile dovoljno zanimljive.
I sada sam sa osobom cini je Pl u konjukciji sa mojom VE i to traje, pa vec godinama sa duzim ili kracim prekidima (peppu je upoznata sa pricom, par puta mi je odgovarala. Veza sa apsolutno svim karakteristikama PL. Medjutim, ja verujem da uticaj PL ima veze samo sa tim kako je postavljen u natalu. Meni je na istom stepenu sa Marsom, i sve to u konjukciji sa VE (koja je vladar i 5 i 7). Pritom PL i MA vladari AC. I koliko god ja kao bezala od sve te fatalnosti i takvih tipova, nekako se uvek na kraju odlucim za te Plutonovske. I na kraju prihvatis da valjda tako mora. Sve u svemu, mozda bas taj nas PL i to kako ga mi dozivljavamo ima veze koliko cemo neciji drugi pustiti da zavlada VE. Sta mislite o tome?

Old 27-04-2010, 22:33   #15
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lullybully VIdi Poruku
Neki su vrlo striktni po tom pitanju, ali ja u slučaju aplikacije dajem fore do 5 po Duporovom receptu.

Očajna, lijepo zapažanje

Eto,nadam se da ćemo dobiti još sličnih povratnih infosa
Meni je samo potvrda onoga sto daje i natal kao prica. Mladji, fatalni, dakle mora imati taj dodir Pl-Ve..a jedino sekstil i dolazi u obzir, logikom.

Mada upotpunjuje se sa ostalim aspektima, recimo kod fatalnog prelaska Pl preko moje Ve, u nasoj sinastriji nema dodira Saturna tacnije i sa jedne i sa druge strane su potpuno neaspektovani ostali. Ali je njegova Ve imala 90` moj Pl. Venera mu je bila u Jarcu. I to je opis onoga sto sam u nastavku rasprave videla da Pepuuu navodi, "od ljubavi do mrznje..." ili od obozavanja do potpunog gadjenja!
Interesantan mi je ovaj uporedni aspekt, jer mi se sad odnos gde imam Pl60Ve; toplo-hladno; imamo uporedno ili razmenu recimo apekt koji natalno oboje nosimo Mesec60Mars, ali u zamenjenoj ulozi, i istim znacima, pa nam u sinastirji to dodju konjukcije njegov Mo0Ma-moj, i obrnuto. Tako, za sad samo cenim da oni rade u skladu sa tranzitima, i upotpunjuju ovaj glavni aspekt o kom raspravljamo, nadopunjuju ga, na ovaj ili onaj nacin.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules