ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Zmaj konfig. JU-SA-NE-PL od ljeta 2013.
Old 04-02-2013, 11:52   #1
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno Zmaj konfig. JU-SA-NE-PL od ljeta 2013.

Zanima me kako gledate na ovu tranzitnu konfiguraciju koja će se formirati negdje u julu ove godine a 4 planete će formulirati konfiguraciju Zmaja u znakovima ribe/raka/škorpiona + jarca s PL u opoziciji i sekstilima..
+ još NE je u svom sjedištu, JU je egzaltiran, a SA i PL su u recepciji..

Što se događa ovom konfiguracijom?
Advertisement

Old 04-02-2013, 11:54   #2
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

A da staviš kartu?
Submit to Digg   Zmaj konfig. JU-SA-NE-PL od ljeta 2013. Reply With Quote

Old 04-02-2013, 12:24   #3
da igual
Veštac

da igual je offline
Standardno

evo karte: http://oi46.tinypic.com/t7j3pj.jpg

Old 05-02-2013, 16:16   #4
nouvelle
Veštac

nouvelle's Avatar

nouvelle je offline
Registrovan: Aug 2010
nouvelle je na dobrom putu
Standardno

Odlicno pitanje da igual Bas se pitam hoce li nam svima krenuti na bolje?..U zavisnosti u kojim kucama tranzitiraju ove planete i u kakvom su polozaju sa natalnim..Nadam se da ce biti pozitivnih pomaka...

Old 05-02-2013, 16:47   #5
da igual
Veštac

da igual je offline
Standardno

nema baš nekvih tekstova na netu vezanu za tu temu, ali smatram da bi ova konfiguracija trebala donijeti pomaka prvenstveno na globalnom nivou, a zatim naravno i ljudima privatno.
ljudi koji imaju planete u vodenim znacima do 10* će najviše osjeititi taj utjecaj, a promjene će se desiti shodno planetama koje će konf. aspektirati i kuće u kojima će se tranzitni planeti naći.

dalje, najveća snaga ovih tranzitnih planeta je u tome da su skoro pa svi jaki - JU je egzaltiran, pa će on svoje djelovanje ovdje najviše odraziti, NE je također u sjedištu, a SA i PL su u uzajamnoj recepciji..
PL će ovom opozicijom dati konkretnu akciju i ostvarenje trigona.
radujem se ovom tranzitu

jer mi povrh svega kači VE180SA :P

Old 05-02-2013, 17:57   #6
donalea
Druid

donalea je offline
Registrovan: Apr 2010
donalea će postati poznat uskoro
Standardno

da se oglasim povodom ovog vodenog zmaja,razmisljam o njemu vec dugo,jer mi solar za ovu 2013/14 pocinje bas u vreme kada je vodeni trigon egzaktan,Ju ce se naci tacno na mom natalnom Mo,i egzaktno na sol Mc,a Pl ce biti na sol Ic,takodje ce i sol Ma biti u 0 sa sol Ju i sol Mc, a sol Mo ce biti u 0 sa sol Pl i sol Ic,takoreci ispada da cu imati 3 velika vodena zmaja a ne 1, mislim da mi slede promene iz korena na vecini zivotnih polja

Old 08-02-2013, 10:35   #7
da igual
Veštac

da igual je offline
Standardno

Tebi će se baš nešto dešavati na seriji 4/8/12

Dira te direktno u dušu.. Možda se počneš duhovno buditi, što je zapravo lijepa i vrijedna stvar

Old 08-02-2013, 11:45   #8
donalea
Druid

donalea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by da igual VIdi Poruku
Tebi će se baš nešto dešavati na seriji 4/8/12

Dira te direktno u dušu.. Možda se počneš duhovno buditi, što je zapravo lijepa i vrijedna stvar
dovoljno sam duhovno probudjena ,to mi ne treba ,
kako je sol Mo vl Mc,a smesten je na sol Ic,i kako se sve desava na osi Mc/Ic gde je koncentrisana vecina planeta,i kako u sol 10 imam cak 6 planeta,sve licne,i plus imam mnogo bitnih tranzita i direkcija,kao sto su Sa0Ur i mnogi drugi...da ne idem u off dalje jer ovo ipak nije moja tema,ocekujem stvarno mnogo vise od duhovnih promena

Old 08-02-2013, 11:56   #9
da igual
Veštac

da igual je offline
Standardno

pa duhovna promjena je vrhovna i konačna promjena koja se može desiti čovjeku - zato i je došao na svijet, zato je 12 završetak ciklusa, zato je i VE egzaltirana u ribama, a VE je konačni cilj svakog čovjeka, postati ljubav
nema višeg od tog..

Old 08-02-2013, 15:27   #10
gagonija
Veštac

gagonija's Avatar

gagonija je offline
Registrovan: Feb 2011
gagonija je na dobrom putu
Standardno

Meni ce ju ici kroz desetu kucu, sa kroz trecu a ne kroz sestu...slusala sam i ja price o tom vodenom trigonu...i svi spominju promenu na globalnom niviou...meni su ju i ne vladari sedmog polja a sa petog....mozda mi konacno donese ljubav

Old 08-02-2013, 17:27   #11
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Uran natalno u Sco, Jupiter natalno u Raku na 1.47.... u to vrijeme Ju će ići 6 kućom, preći će preko natalnog Ma i Ju, a Ur će biti na nat Mo...a do kraja avgusta kada počinje novi solar, JU će biti egzaktno na DC u konjukciji sa Mo (vladarom 7k).
TranSa0natUr blizu Mc-a, Ne kroz 2 kuću a Pl blizu Asc-a...
Što li će se pokrenuti..??

Da [email protected] zanimljivo, kod tebe je i natalno vodeni trigon.

Last edited by bosi7; 08-02-2013 at 17:52..

Old 08-02-2013, 18:05   #12
da igual
Veštac

da igual je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by bosi7 VIdi Poruku
Uran natalno u Sco, Jupiter natalno u Raku na 1.47.... u to vrijeme Ju će ići 6 kućom, preći će preko natalnog Ma i Ju, a Ur će biti na nat Mo...a do kraja avgusta kada počinje novi solar, JU će biti egzaktno na DC u konjukciji sa Mo (vladarom 7k).
TranSa0natUr blizu Mc-a, Ne kroz 2 kuću a Pl blizu Asc-a...
Što li će se pokrenuti..??

Da [email protected] zanimljivo, kod tebe je i natalno vodeni trigon.
o pa tebe šiša sa svih strana
ali ovaj zmaj će ti najviše dobrobiti donijeti u području financija, posla i nekom simbolikom vezanom za 9. kuću.
moguće da će tu stić pomoć od prijatelja (egz. JU kao vl. 11.)..i još imaš JU povratak - a to sve će tebe mijenjati iz korijena - jer je PL u 1. kući, a i SA je vl. 1 - a u tranzitu je

samo ću dodati, da nejdem previše u off jer nije tema - tebe čeka i neka ljubavna štorija, baš intenzivna i emotivna, jer ovaj MO i SO, oboje 'pogođeni' mislim, ne znam tvoj status.. ali nešto će se ovdje na veliko zbivati.

moj veliki vodeni trigon je pri kraju vodenih znakova, tako da ga neće obuhvatiti, ali će zato pogoditi ovu VE180SA jer su unutar 10*
baš me zanima što će bit, pošto su aktivirane meni bitne emotivne planete, ali se trnazit dešava u ne baš emotivnim kućama - dobro ajde, osim SA u 5., i JU će nakon ovog izići na ASC

Old 08-02-2013, 20:23   #13
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by da igual VIdi Poruku
o pa tebe šiša sa svih strana
ali ovaj zmaj će ti najviše dobrobiti donijeti u području financija, posla i nekom simbolikom vezanom za 9. kuću.
moguće da će tu stić pomoć od prijatelja (egz. JU kao vl. 11.)..i još imaš JU povratak - a to sve će tebe mijenjati iz korijena - jer je PL u 1. kući, a i SA je vl. 1 - a u tranzitu je

samo ću dodati, da nejdem previše u off jer nije tema - tebe čeka i neka ljubavna štorija, baš intenzivna i emotivna, jer ovaj MO i SO, oboje 'pogođeni' mislim, ne znam tvoj status.. ali nešto će se ovdje na veliko zbivati.

moj veliki vodeni trigon je pri kraju vodenih znakova, tako da ga neće obuhvatiti, ali će zato pogoditi ovu VE180SA jer su unutar 10*
baš me zanima što će bit, pošto su aktivirane meni bitne emotivne planete, ali se trnazit dešava u ne baš emotivnim kućama - dobro ajde, osim SA u 5., i JU će nakon ovog izići na ASC
Da igual hvala na trudu.
Lijepo je ovo čuti za posao i financije, a i za ljubav, riječi ti se pozlatile...
Haha, istina, šiša sa svih strana kao što kažeš.
Nisam u vezi al ima dosta dešavanja, više nego što je ikad bilo, samo što je sve za sada još površno, nikako da se konkretizira.. Nadam se da će mi u tome pomoći i ove moje skorašnje dir i prog...imaću uskoro (sorry na malom off-u) Dir VE na nat. So - (11mj 2013 egzaktno)... dir.Ma je već prošao nat.Ve (st. iz egzaktnog),... biće tu još i taj JU preko 7k i SA preko 10k,.. Pl preko 1k...prog. MO je ljetos ušao u 7k a sedmoj se približava i prog JU, prog SO je na nat PL (vladaru 10k), prog. VE će doći na nat. ME (vladar 5k)...-6mj 2013 egzaktno ... sve to ulijeva nadu a i zanimljivo će biti pratiti sve ovo pogotovo uz ove tranzite.

Da, planete iz trigona ti prelaze 10 st... inače bi baš bilo zanimljivo vidjeti što bi se dogadjalo.
Mogla bi se i kod tebe desiti duža ljubavna priča, u inostranstvu (ili partnera od tamo), na nekom kraćem putu, preko komunikacije.. jer će ti Sa kao vladar 7k ići kroz 5k a Ve je vladar 5k i suvladar 11k - možda neka love story krene i kroz prijateljstvo- meni kad je prije par godina Sa išao kroz 5k ušla sam u dužu vezu...
Ju će ti doći na Asc.. pa ćeš vjerovatno u tom periodu osjetiti zadovoljstvio i dosta povoljnih okolnosti a on ti je i vladar ascedenta..a i Pl koji ti je suvladar 5k će ti biti blizu Dc-a...
Sa kroz 5, Pl kroz 7k a Ju kroz 1k...dosta šansi za nešto značajno- možda ljubavna romansa koja prerasta u brak... još ako imaš i neke dir i prog, tim bolje.
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-02-2013, 01:09   #14
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by donalea VIdi Poruku
dovoljno sam duhovno probudjena ,to mi ne treba. :-D
Hahah, Donalea lepo rečeno! I ja očekujem nešto konkretnije po mnogim pitanjima...aj da vidimo i to čudo da li će nešto zaista i da donese...

Old 09-02-2013, 16:23   #15
donalea
Druid

donalea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mimiza VIdi Poruku
Hahah, Donalea lepo rečeno! I ja očekujem nešto konkretnije po mnogim pitanjima...aj da vidimo i to čudo da li će nešto zaista i da donese...
tebi bas solar pocinje sa formiranjem ovog zmaja ,ne vidim ti podatke,ali vidim da ce sol Mo pasti oko nat Mc,a kako ti je natalno Mo vl asc,sigurno ce biti nesto znacajno,strpecemo se jos malo dok ne dodje vreme da postavimo solare ,

btw,nisam jos nigde naisla na tekst o globalnom uticaju ove konfiguracije
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules