ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Zdravlje u natalnoj karti
Old 22-03-2015, 13:15   #1
Markos
Početnik

Markos je offline
Registrovan: Mar 2015
Markos je na dobrom putu
Standardno Zdravlje u natalnoj karti

Pozdrav svima, od malena sam bolesljiv, retko kada sam potpuno zdrav,
uvek me nesto zadesi i navikao sam da uvek bolujem od necega.. Interesuje me da li ce nekad doci period da vise necu imati tih problema ili ce me bolesti pratiti celog zivota? Na drugom forumu su ljudi primetili nesto cudno u mojoj natalnoj ali nisu sigurni sta znaci: Sunce 90° Pluton, oboje u svojim središtima, na 12°, vladaju sa 3. í 12. kućom.

Submit to Digg   Zdravlje u natalnoj karti Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-03-2015, 20:16   #2
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Registrovan: Apr 2013
tiramisu će postati poznat uskorotiramisu će postati poznat uskoro
Standardno

Nisam strucnjak za bolesti u natalu, ali vladar 6. ti je Saturn sto ukazuje na hronicne bolesti koje se vuku kroz zivot i sa kojima naucis da zivis. Pomenuti kvadrat Sunce-Pluton ima moj brat koji je kao ti bio bolesljiv u mladjem dobu i isto je kao i ti Devica Asc. Njemu je to donelo problema sa bronhitisom na prelazu na astmu, sto ima logike jer Pluton kao vladar treceg polja (Blizanci, pluca) ugrozava kvadratom Sunce (vitalnost). Kod njega je u pitanju separacija 3 stepena pa je on to pregurao tokom puberteta. Kod tebe je separacija ali egzaktan aspekt je u pitanju tako da verujem da ces imati problema i dalje ali kako odmice vreme da ce ti biti sve lakse i manje ucestalo. Plus tebi je Sunce u Lavu (brat ima So u Vodoliji, pa je preugrao) gde je jako, mozda bi bilo bolje da ima koju aplikaciju, no tako je kako je. Koji je problem u pitanju sa zdravljem?

U svakom slucaju nadam se da ce ti se javiti neko strucniji da iskomentarise.

Old 22-03-2015, 21:45   #3
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

odgovori mi dali si u periodu do tvoje desete godine imao problema sa zdravljem?
ili su se ti problemi aktivirali kasnije?

Old 22-03-2015, 23:17   #4
Markos
Početnik

Markos je offline
Markos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
odgovori mi dali si u periodu do tvoje desete godine imao problema sa zdravljem?
ili su se ti problemi aktivirali kasnije?

Koliko se ja secam, moji problemi su krenuli ja mislim posle desete godine,
dobio sam cir na dvanestopalacnom crevu, ali je doktorima trebalo vise od
10. godina da otkriju sta je u pitanju, tako da nije moglo da prodje ni nedelju dana a da ja ne zavrsim kod lekara, to mucenje i taj bol ne bih nikome pozeleo, davali su mi hiljade dijagnoza i lecili svim i svacim,
na kraju sam jednostavno padao u nesvest od bolova, ali na svu srecu to se resilo pre par godina, tacnije pre 3-4 godina. Posle toga su mi se javili neki problemi sa srcem ali nisu ostale neke mnogo vece posledice, ali imam visok pritisak koji lecim, tako da navikao sam da budem bolestan. Imam i neke probleme sa limfnim zlezdama ali se za sad nista ne zna...

Old 23-03-2015, 01:56   #5
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

imaš genetski predispozicije za probleme sa srcem, netko u obitelji mora imati isti problem.

ovo šta sam te pitala vezanop za tvoju 10 godinu jest prema firdarijama.
imaš ovdje firdarijski kalkulator online pa pogledaj. s obzirom da si spomenuo da te godinama muče određeni problemi, to mi je prvo palo na pamet.

od tvog rođendana 1999 je glavni vladar venera- ona je kod tebe u natalnoj karti u 12 polju i u padu, a to je izuzetno loša pozicija venere.

sve prije vladar je bilo sunce a ono je u lavu i u 11.

od 2007 je merkur, također u 12 polju ali u svom znaku- djevici- to se podudara sa tim kad su ti doktori postavili dijagnozu. taj merkur je 0 sa marsom.

2020 se opet mijenja vladar i to je onda mjesec i on više nije u 12 polju, polju bolesti i svega takvog.

imaš problema i sa nervozom i otuda problemi sa želudcem, probavom. posebno si nervozan,a to možeš popratit i sam, u periodu retrogradnog merkura. 5 si u danu rođenja a to govori da imaš kratak fitilj, naglo reagiraš i nemiran si. brzoplet i temperamentan. isto tako sklon si nepromišljenom trošenju novca u tom periodu.

problemi sa srcem, kako sam rekla su nasljedni jer imaš 9 na karmi, i to ukazuje između ostalog na ljubomornu i posesivnost. jako se vezuješ za bliske ljude. tko puno voli, njemu srce stradava, logično. problemi sa srcem su se javili u 18 godini života, pretpostavljam, nakon nekog emotivnog udarca.

ove brojeve spominjem jer sam numerolog i volim tako pogledat osobu.

Old 23-03-2015, 02:11   #6
Markos
Početnik

Markos je offline
Markos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
imaš genetski predispozicije za probleme sa srcem, netko u obitelji mora imati isti problem.

ovo šta sam te pitala vezanop za tvoju 10 godinu jest prema firdarijama.
imaš ovdje firdarijski kalkulator online pa pogledaj. s obzirom da si spomenuo da te godinama muče određeni problemi, to mi je prvo palo na pamet.

od tvog rođendana 1999 je glavni vladar venera- ona je kod tebe u natalnoj karti u 12 polju i u padu, a to je izuzetno loša pozicija venere.

sve prije vladar je bilo sunce a ono je u lavu i u 11.

od 2007 je merkur, također u 12 polju ali u svom znaku- djevici- to se podudara sa tim kad su ti doktori postavili dijagnozu. taj merkur je 0 sa marsom.

2020 se opet mijenja vladar i to je onda mjesec i on više nije u 12 polju, polju bolesti i svega takvog.

imaš problema i sa nervozom i otuda problemi sa želudcem, probavom. posebno si nervozan,a to možeš popratit i sam, u periodu retrogradnog merkura. 5 si u danu rođenja a to govori da imaš kratak fitilj, naglo reagiraš i nemiran si. brzoplet i temperamentan. isto tako sklon si nepromišljenom trošenju novca u tom periodu.

problemi sa srcem, kako sam rekla su nasljedni jer imaš 9 na karmi, i to ukazuje između ostalog na ljubomornu i posesivnost. jako se vezuješ za bliske ljude. tko puno voli, njemu srce stradava, logično. problemi sa srcem su se javili u 18 godini života, pretpostavljam, nakon nekog emotivnog udarca.

ove brojeve spominjem jer sam numerolog i volim tako pogledat osobu.
Sve je tako, nema sta da se mnogo doda... Majka ima problema sa srcem i moguce da sam od nje nasledio, u 18-toj godini mi je umro otac, raskinuo sam sa devojkom i izdesavalo se mnogo togaaa u tom periodu i tada je verovatno i stradalo srce, ali meni to i ne smeta toliko imam povremeno aritmije i tahikardije i naviko sam se... A da li se vidi jos nesto, sta me ocekuje u ovoj i nekim narednim godinama?

Old 23-03-2015, 20:06   #7
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

tvoja 27 godina je opet karmička, kao što već znaš, u broju 9. nebi rekla da će se ponovit nesreća iz 18 godine, ali će se odrazit na tvoje emotivno stanje točnije na problem koji vučeš iz 18- srce. moraš se prije 27 godine posvetit tome, dobro se raspitat kod doktora i zaliječit eventualne propuste od proteklih godina. pripremit se, bez straha. kad bi zanemarivao sebe i gurao pod tepih probleme o zdravlju, 27 bi ti "opalila šamar" po tom pitanju.
27 nosi i ljubavnu priču, karmičku naravno, moguće vezu iz prošlih života.

mislim i da bi do onda trebao riješit odnosno pomirit unutar sebe neke emotivne boljke iz 18 godine, oprostit eventualno nekome i pomirit se sa nekim stvarima i otpustit, i krenut dalje ležerno.

Old 23-03-2015, 22:53   #8
Markos
Početnik

Markos je offline
Markos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
tvoja 27 godina je opet karmička, kao što već znaš, u broju 9. nebi rekla da će se ponovit nesreća iz 18 godine, ali će se odrazit na tvoje emotivno stanje točnije na problem koji vučeš iz 18- srce. moraš se prije 27 godine posvetit tome, dobro se raspitat kod doktora i zaliječit eventualne propuste od proteklih godina. pripremit se, bez straha. kad bi zanemarivao sebe i gurao pod tepih probleme o zdravlju, 27 bi ti "opalila šamar" po tom pitanju.
27 nosi i ljubavnu priču, karmičku naravno, moguće vezu iz prošlih života.

mislim i da bi do onda trebao riješit odnosno pomirit unutar sebe neke emotivne boljke iz 18 godine, oprostit eventualno nekome i pomirit se sa nekim stvarima i otpustit, i krenut dalje ležerno.
Hvala ti puno Ginger... Krenucu kod lekara da vidim sta je i kako.. Samo me interesuje da li sam bio toliko los u proslom zivotu pa mi se sad sve to vraca, nisam valjda bio toliko los...

Old 23-03-2015, 23:51   #9
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

ja bi prije rekla, s obzirom da imaš ljubav (i umjetnost) na karmi, da si previše volio

sretno i bez panike

Old 24-03-2015, 00:56   #10
Markos
Početnik

Markos je offline
Markos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ja bi prije rekla, s obzirom da imaš ljubav (i umjetnost) na karmi, da si previše volio

sretno i bez panike
Jao ginger, pa i nije sve tako crno, kao sto ja mislim...

Old 25-03-2015, 16:01   #11
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Da li je ovo tema o zdravlju ili tema o konkretnom natalu, Markusovom?

Gringer, kako si lepo objasnila sve, razumljivo.

Pitanje. Da li se problem nasledjen od majke vidi kroz aspekt Meseca i vladara 4? Ili si do toga dosla drugacije?

Ja bih ovde dodala znacaj malefika u 4toj kuci. Svi aflikuju od Jupiter koji je vladar 4te...kako bese kojim poljem je predstavljena majka u muskom natalu? Cetvrtim?

Da li postoji tema na kojoj bih nasla uputstva o tome kojom planetom je predstavljen koji period zivota? Mislim na ovo sto je Gringer ovde pisala

Old 25-03-2015, 16:03   #12
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Da li je ovo tema o zdravlju ili tema o konkretnom natalu, Markusovom?

Gringer, kako si lepo objasnila sve, razumljivo.

Pitanje. Da li se problem nasledjen od majke vidi kroz aspekt Meseca i vladara 4? Ili si do toga dosla drugacije?

Ja bih ovde dodala znacaj malefika u 4toj kuci. Svi aflikuju Jupiter koji je vladar 4te...kako bese kojim poljem je predstavljena majka u muskom natalu? Cetvrtim?

Da li postoji tema na kojoj bih nasla uputstva o tome kojom planetom je predstavljen koji period zivota? Mislim na ovo sto je Gringer ovde pisala
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules