ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Tranziti II dio
Old 21-07-2011, 13:05   #1
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno Tranziti II dio

Nastavljamo u istom ritmu
Advertisement

Old 21-07-2011, 15:38   #2
WolfWoman
Obično gatalo

WolfWoman's Avatar

WolfWoman je offline
Registrovan: Aug 2010
WolfWoman je na dobrom putu
Standardno

Bilo bi super kad bi mi neko rekao sta donosi tranzit Ju kroz 10. kucu?
S tim da je u opoziciji s natalnom Ve i Pl.

Ako ste vi svjetlost, sta vam tama moze, osim da ustukne pred vama?
Submit to Digg   Tranziti II dio Reply With Quote

Old 30-08-2011, 03:54   #3
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Pre par sati, kada sam otvarala prozor, prozorsko staklo je palo na mene i iseklo me po grudima (srecom, nije tako strasno). Staklo je inace vec pucalo i zalepljeno je, medjutim, vec godinu dana otvaram i zatvaram isti prozor, cak sam nekoliko puta bila i energicnija pri istoj radnji, ali mi se ovo ranije nije desavalo. Zasto bas sad, tj. ima li veze sa trenutnim tranzitima?

Evo karte
http://tinypic.com/view.php?pic=nfqr82&s=7

Osim toga, u poslednje vreme mi se desava da mi se televizor sam od sebe upali. Da li to mozda ima veze sa tranzitnim uranom? (ja sam cula da moze biti) Da li je neko imao slicno iskustvo?

Old 30-08-2011, 09:38   #4
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Meni to najvise lici na delo marsa,ali ne vidim nikakve bitne aspekte da pravi ,osim 150 stepeni na Sa ,vladara 4.polja.
Meni se desava da sinov auto na daljinski krene sam od sebe iako niko ne dira daljinski.Verovatno je povecan elektricitet u vazduhu,vidis sta se desava sve po svetu,kakve prirodne nepogode,mozda i na nas deluje.Zemljotresi istocno,uragani zapadno ,a mi izmedju svega toga.
Ili je to ili imamo duhove...nema nam treceg! haha

Old 30-08-2011, 10:19   #5
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Jel merkur jos uvek retro? ...u zadnjih nedelju dana pokvario mi se 2 puta modem za internet, pobrljavio mi mob, pali i gasi se ...desava mi se da saljem pogresne sms poruke...uzas

Old 30-08-2011, 10:26   #6
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Jel merkur jos uvek retro? ...u zadnjih nedelju dana pokvario mi se 2 puta modem za internet, pobrljavio mi mob, pali i gasi se ...desava mi se da saljem pogresne sms poruke...uzas
Nije,krenuo je 26.8. direktno.

Old 30-08-2011, 10:27   #7
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Već je direktan od subote

Old 30-08-2011, 11:02   #8
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Tranzitni Ma, vladaoc uklještenog Ovna u dvanaestoj kući, mi radi 120 na Ne iz sedme, a vladaoca dvanaeste. Natalno mi te dvije planete rade kvadrat. Da skratim priču nešto tajno postalo je javno. Pri tom je stacionarni Merkur takođe 90 natalni Ne. Šta da vam pričam. Neka je istina morala biti odkrivena.

Old 30-08-2011, 11:22   #9
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Tranzitni Ma, vladaoc uklještenog Ovna u dvanaestoj kući, mi radi 120 na Ne iz sedme, a vladaoca dvanaeste. Natalno mi te dvije planete rade kvadrat. Da skratim priču nešto tajno postalo je javno. Pri tom je stacionarni Merkur takođe 90 natalni Ne. Šta da vam pričam. Neka je istina morala biti odkrivena.
Posto ti je i Ju u 12.kuci trenutno,trebalo bi da ti to ide u korist.Ili gresim?

Old 30-08-2011, 11:39   #10
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Posto ti je i Ju u 12.kuci trenutno,trebalo bi da ti to ide u korist.Ili gresim?

Ju mi je u dvanaestoj, ali i aplikaciono 1 stupanj u konjukciji sa AC-om. I ja si nekako mislim da bi to trebalo biti dobro za mene. Ali ne znam još na koji način? Za sada nije ugodno. Natalno mi dispozitori tog Ma i Ne rade dobar aspekt. Trenutno tranzit jr odradio svoje. I ge čuda, naravno bio mi je jasan tek kada se desio!
Cijeli se taj haos dešava u mojoj petoj kući. Plus Ju na AC-u i Sa na So i Mo.
Ono što je ternutno akcija kod mene je taj festival koji organiziraju Englezi (Ma) stranci (Ju) a ja sudjelujem u tom projektu. I mislila sam da se taj aspekt odnosi na to, da će neka tajna biti odkrivena dok se to bude dešavalo. Međutim ne, radi se o mom emotivnom statusu.

Old 30-08-2011, 11:47   #11
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Ju mi je u dvanaestoj, ali i aplikaciono 1 stupanj u konjukciji sa AC-om. I ja si nekako mislim da bi to trebalo biti dobro za mene. Ali ne znam još na koji način? Za sada nije ugodno. Natalno mi dispozitori tog Ma i Ne rade dobar aspekt. Trenutno tranzit jr odradio svoje. I ge čuda, naravno bio mi je jasan tek kada se desio!
Cijeli se taj haos dešava u mojoj petoj kući. Plus Ju na AC-u i Sa na So i Mo.
Ono što je ternutno akcija kod mene je taj festival koji organiziraju Englezi (Ma) stranci (Ju) a ja sudjelujem u tom projektu. I mislila sam da se taj aspekt odnosi na to, da će neka tajna biti odkrivena dok se to bude dešavalo. Međutim ne, radi se o mom emotivnom statusu.
Septembar ce ti biti verovatno jako tezak zbog Sa na Mo,depresija ,bolest roditelja,mnogo obaveza.Ju od danas krece retro ,pa ti moze vratiti probleme u partnerskim odnosima od ranije,a sve ce trajati verovatno dok ti Ju ne udje u 1.polje na prolece.Mogu da iskrsnu i neki problemi sa kreditima ili nekim tudjim novcem.Koliko god emotivno ti lose bilo sad po pitanju partnerskih odnosa,deluje mi da ce to na kraju ispasti dobro za tebe sto se tako desilo.

Old 30-08-2011, 12:03   #12
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Septembar ce ti biti verovatno jako tezak zbog Sa na Mo,depresija ,bolest roditelja,mnogo obaveza
Sa već odlazi sa mog Mjeseca. Međutim dok taj tranzit traje ja se osjećam dobro. I prije dvadeset osam godina kada mi se dešavao desile su se naj ljepše stvari u mom životu. Ali kao što kažeš, kada Ju krene direktno, i kada Sa bude radio trigon sa natalnim Sa, negdje krajem godine,mislim da bi se onda trebala desiti neka prekretnica, neka odskočna daska. Samo ne znam zašto mislim da će se opet raditi o ljubavi?

Old 30-08-2011, 12:14   #13
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Sa već odlazi sa mog Mjeseca. Međutim dok taj tranzit traje ja se osjećam dobro. I prije dvadeset osam godina kada mi se dešavao desile su se naj ljepše stvari u mom životu. Ali kao što kažeš, kada Ju krene direktno, i kada Sa bude radio trigon sa natalnim Sa, negdje krajem godine,mislim da bi se onda trebala desiti neka prekretnica, neka odskočna daska. Samo ne znam zašto mislim da će se opet raditi o ljubavi?
Izvini,mislila sam da je Mo na 17 stepeni ,a u stvari je Vertex.Mislim da ce se krajem godine aktivirati neka ljubavna prica,ali posto Sa bas kad stigne u sekstil sa tvojom Ve ,krece retro,realizacija ce verovatno biti tek u drugoj polovini 2012 ,kad opet dodje do te tacke.Ovo moze da bude nesto preko posla ili svakodnevnih aktivnosti,jer ti je Ve vladalac 1. i 6..Pl ti 2013.pravi dobre aspekte na planete u 5.kuci i na sam dsc ,pa verujem da ce biti dinamicno.
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-08-2011, 12:22   #14
wanja
Veštac

wanja's Avatar

wanja je offline
Registrovan: Nov 2009
wanja će postati poznat uskoro
Standardno

i mene ceka taj tranzit Saturna na Mesec...za neki mesec...verujem da nece biti tako tesko kao sto neki govore..meni bas treba neka LEPA LJUBAVNA PREKRETNICA!!!
s obziroma da mi je Sa na Pl doneo sredjivanje doma,koji tranzit moze da utice na moj EMOTIVNI STATUS???

Old 30-08-2011, 12:30   #15
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by wanja VIdi Poruku
i mene ceka taj tranzit Saturna na Mesec...za neki mesec...verujem da nece biti tako tesko kao sto neki govore..meni bas treba neka LEPA LJUBAVNA PREKRETNICA!!!
s obziroma da mi je Sa na Pl doneo sredjivanje doma,koji tranzit moze da utice na moj EMOTIVNI STATUS???
Pretpostavljam da ce ti druga polovina sledece godine doneti lepa desavanja jer ti Ju ide 11.kucom i pravi trigon na dsc ,pa posle i na So0Ve u 7.polju i Pl 0 Mo u 4.
Pre toga ces verovatno raskrstiti sa nekim ljudima i vezama jer ti Sa iz 4.kuce kvadratira Asc-dsc, Ma i ide preko Mo.To je ove jeseni.Srecno!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules