ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Tranzit Saturna kroz 12. kucu
Old 05-06-2010, 19:20   #1
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno Tranzit Saturna kroz 12. kucu

Volela bih da na ovoj temi pricaju svi oni koji su prosli Saturnov tranzit kroz 12 polje i ulazak u prvu kucu, kakva ste iskustva imali, kako ste se osecali, sa kim ste se druzili gde ste nalazili snagu??

Meni trenutno ulazi u 12 polje i znam da dolazi znacajan period u mom zivotu jer ce mi za koje vreme nagaziti i stelijum u prvom polju.
Osecam se kao u nekom vakumu totalno odvjojena od drustvenog toka jos mi prelazi preko Merkura pa mi je i komunikacija jako otezna ... sve nesto pocnem pa stanem (i ovu temu sam pocinjla 3 puta da otvaram i brisala) ono sto mislim kada kazem zvuci sasvim deseto i debilno, vise nikom nisam ni interesntna.
Sve u svemu nemanje energije, cilja snage i volje za nesto tumaranje i tako...

hajte molim vas komentarisite i djte licna iskustva, de se medjusobno pomognemo

pozdrav svima!!!
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-06-2010, 19:28   #2
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Mi imamo asc-e vrlo blizu, pa sada istovremeno prolazimo kroz taj tranzit.
Ipak, nase karte su suvise razlicite da bih mogla da ti dam neka precizna uputstva.
Generalno, zavrsavaj stvari koje mozes da se zavrsis, i neka ti to bude cilj, a ne zapocinjanje novih.
Meni je saturn u 12 kuci doneo veliku motivaciju za bavljenje ezoterijom, astrologijom, psihologijom, nesvesnim (mada sam i inace stalno u tome), svime sto je vezano za 12. kucu - veliku motivaciju, strpljenje i istrajnost. Kada god imam vremena, sistematicno se posvetim tome, i tenzija sama pada...
To se zove princip zamene energije.
Ako se setim jos necega dodacu...

Old 05-06-2010, 21:02   #3
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Registrovan: Jan 2009
Ramona je na dobrom putu
Standardno

Ja sam odrastala uz taj tranzit, to mi je period adolescencije koji sam po sebi nije jednostavan i jos sa SA... nije bas bajan bio.. SA kroz koju god kucu prodje ostavi svoje posljedice i nosis ih uvijek..

Old 05-06-2010, 23:48   #4
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Da,porastao je interes za neke dublje stvari,želja za otkrivanjem nekih dubina,podsvjesti,vračanje u prošlost.
Recimo dosta me oprala mašta,sanjarenje,
bilo je tu i suza i tuge i svačega...
igra sa strpljenjem,osjećaj da bilo koju želju da imaš,nije moguće da je ostvariš
Najintenzivnije je kad je bio na početku kuće i par stupnjeva od opozicije sa suncem...
a da ne kažem sada,još nije kraj,južni čvor,konj.sa asc.kažu da je žešće... ali neka...
samo on može na kraju svega donijeti onaj osjećaj,kada se sjedneš udahneš i osjetiš olakšanje za sto kila
Submit to Digg   Tranzit Saturna kroz 12. kucu Reply With Quote

Old 05-06-2010, 23:50   #5
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

upisala faks...

Old 06-06-2010, 16:51   #6
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Standardno

Ej ljudi hvala vam na feedbacku ... da, sve to stoji al taj osecaj frustracije - znate kada zaista zelite nekakvu promenu, ma promenu svega u zivotu i onda krenete i stanete kao da ne znate sta hocete pa ja bih malo ovo pa ono i na kraju zavrsite sami kod kuce ili za kompom i samoca i izolacija na ovaj ili onaj nacin i izdvojenost ... nekako niste ni za sta, katastrofa!

Old 06-06-2010, 23:13   #7
capella
Druid

capella's Avatar

capella je offline
Registrovan: Nov 2008
capella je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
upisala faks...
e i ja, pa mi smo fakat astrološki blizanci
sve nam isto...

Old 07-06-2010, 00:15   #8
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Standardno

ne znam zasto su mi temu prebacili ovde kada je ovo tema o tranzitima??

anyway...pisite svoja iskustva!

Old 16-06-2010, 01:05   #9
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Neprilagodjena je offline
Registrovan: Sep 2009
Neprilagodjena je na dobrom putu
Standardno

"Osecam se kao u nekom vakumu totalno odvjojena od drustvenog toka ... osecaj frustracije - znate kada zaista zelite nekakvu promenu, ma promenu svega u zivotu i onda krenete i stanete kao da ne znate sta hocete pa ja bih malo ovo pa ono i na kraju zavrsite sami kod kuce ili za kompom i samoca i izolacija na ovaj ili onaj nacin i izdvojenost ... nekako niste ni za sta, katastrofa!"
Potpuno isti slucaj kao sa mnom. Potreba za izolacijom, u nekim periodima samovoljna izolacija, a bilo je i perioda kada su me zdravstveni problemi zarobili medju cetiri zida. Par meseci pre nego sto je tranzitni Saturn usao u moje 12. polje, radikalno sam promenila nacin lecenja, inace hronicnog zdravstvenog problema. Taj period od 2-3 godine, sada dozivljavam kao jako tezak, ali i period prociscenja - telesnog i duhovnog. Uticaj Saturna se sam osetila i u smislu sto su se efekti lecenja jako sporo manifestovali, ali i pored svega toga, i pored svih muka koje sam prosla, ipak nisam odustala.
Takodje, kako Nedda rece. "Meni je saturn u 12 kuci doneo veliku motivaciju za bavljenje ezoterijom, astrologijom, psihologijom, nesvesnim (mada sam i inace stalno u tome) " . Bas u tom periodu ' prinudne ' izolacije sam se posvetila iscitavanju literature na temu astrologije, psihologije, pa cak i parapsihologije.
I imala sam utisak da me niko ne razume dovoljno, pa me to osecanje rezultiralo jos dubljim povlacenjem u sebe.
Ali sve vreme Saturnovog traznita kroz moju 12. kucu sam uzivala u divnoj vezi, koja, Bogu hvala i danas traje i krunisana je brakom . Promenila sam i mesto boravka i to mi je bilo jako potrebno.
Uskoro Sa ulazi u prvo polje, pa ne znam sta da ocekujem. Nadam se da ce biti neke promene na bolje, posto mi je to zaista potrebno .

RE Sa u 12
Old 30-06-2010, 23:35   #10
dragananssm
Početnik

dragananssm je offline
Registrovan: Jun 2010
dragananssm je na dobrom putu
Exclamation RE Sa u 12

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
Volela bih da na ovoj temi pricaju svi oni koji su prosli Saturnov tranzit kroz 12 polje i ulazak u prvu kucu, kakva ste iskustva imali, kako ste se osecali, sa kim ste se druzili gde ste nalazili snagu??

Meni trenutno ulazi u 12 polje i znam da dolazi znacajan period u mom zivotu jer ce mi za koje vreme nagaziti i stelijum u prvom polju.
Osecam se kao u nekom vakumu totalno odvjojena od drustvenog toka jos mi prelazi preko Merkura pa mi je i komunikacija jako otezna ... sve nesto pocnem pa stanem (i ovu temu sam pocinjla 3 puta da otvaram i brisala) ono sto mislim kada kazem zvuci sasvim deseto i debilno, vise nikom nisam ni interesntna.
Sve u svemu nemanje energije, cilja snage i volje za nesto tumaranje i tako...

hajte molim vas komentarisite i djte licna iskustva, de se medjusobno pomognemo

pozdrav svima!!!
Meni je saturn jos uvek u 12 u kojoj imam merkura u konjukciji s juznim cvorom u vagi. Doneo mi je da idem kod neuropsihijatra, da ne znaju da mi odrede sta se desava sa mnom, cesto su mi davali pogresne lekove od kojih se nikako nisam osecala bolje. Dosta puta sam zavrsavala na hitnoj i opet nista. U svakom slucaju nista dobro mi nije doneo. Cak sam i morala jednu godina faxa da stagniram, udaljila sam se od drustva, eh da kola su mi obili, ukrali mi sva licna dokumenta, a sto se tice bolesti, isla sam na sve moguce preglede i sve je u redu, al jbg to ti je Sa u 12.

Old 02-07-2010, 13:04   #11
jelka
Početnik

jelka je offline
Registrovan: Feb 2008
jelka je na dobrom putu
Standardno

ja prosla taj tranzit, i mogu ti reci da mi je bilo katastrofa, frustracije,strahovi,sve ono sto sam potiskivala izaslo na videlo, pa prosto nisam znala sta cu...Izolacija, potreba za samocom je bila jako izrazena, pokusavala dosta stvari da zapocnem,ali nista...Suocavanje sa svim svojim greskama,velika samokriticnost i depresija, kao i izgubljenost su obelezile taj period, kraj emotivne veze koja je bila jako destruktivna, i sve se ponavljalo i cinilo mi se nikad kraja... Ali draga sve to prodje, a kad izadje iz 12. osecas se mnogo zrelije, samostalnije, postavljas sebi prioritete koje mozes da sledis, tako da nije lose, samo sto treba izdrzati, pa samo hrabro!!! posle tog tranzita imam utisak kao da sam zapocela novi zivot i zaposlila se....

Old 08-07-2010, 00:53   #12
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by sinhro739 VIdi Poruku
ne znam zasto su mi temu prebacili ovde kada je ovo tema o tranzitima??

anyway...pisite svoja iskustva!
Iskustva su razlicita .Tvoja karta nosi samo konjukcije i sekstile .Nemas kvadrata opozicija inkonjukcija TR Uran iz 6-te kuce pravice opoziciju na tvoje natalne planete a Saturn konjukciju sa svakom po na osob i to ce te menjati na svim poljima do 2014 god ti ko nova .
Ne kazem da ces biti zadovoljna sobom i drugima moguce da ces biti razdrazljiva mozda i neodlucna preosetljiva ,u nedostatku samopouzdanja dodirnuce ti i profesinalne probleme a od 2014 g i malo finansijski briga
Tesko ti je bas zbog toga sto nemas kvadrate i ostalo pa si manje borbena .Proci ce to .

Old 18-07-2010, 12:45   #13
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
Tesko ti je bas zbog toga sto nemas kvadrate i ostalo pa si manje borbena
hej my friend daj molim te pojasni mi ovo da kad nema kvadrata u karti osoba je manje borbena?? prvi put cujem mada i tek kako osecam pritisak konjukcija koje uvek stavraju toliku energiju koja te prosto blokira!

hvala vam svima na komentarima!
Nije lak tranzit nema sta jako jako je sve cudno, potreba za samocom ma neki dani vam izgledaju kao u vakumu stvarnosti a ono sto je zaj**** jeste taj osecaj za promenom i za necim velikim da se desi kao kada skidate staru kozu sa sebe zelim da odbacim sve sa sebe i da krenem u nesto novo sa nekom obnovljenom energijom - ja se iskreno nadam da ce tako i biti!
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-07-2010, 14:44   #14
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

Moje iskustvo od pre 4.godine-najtezi period u mom zivotu.Napustila sam kucu u kojoj sam odrasla,krenula da zivim sa deckom(sadasnjim suprugom),danima plakala,bila u sukobu sa samom sobom ali i sa celim svetom.Sa familijom nisam imala kontakta duugo,duuugo vremena.I da smrsala sam za mesec dana 10.kilograma i izgledala kao zombi.Grozno-ne povratilo se.

Old 18-07-2010, 14:51   #15
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

ja sam u to vreme napustila faks,osecala se strasno usamljeno jer je tad saturn prolazio kroz raka,u blizancima je bas bio super a kad je usao u raka,fuj,drhtala sam sa kasikom u ruci na studentskoj menzi,jako sam bila nesigurna
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules