ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...
pitanja,nejasnoće i td...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Progresivne karte
Old 03-08-2008, 16:53   #1
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Registrovan: Oct 2007
katarina je na dobrom putu
Exclamation Progresivne karte

E ovako, jeste da postoji tema sa direkcijama, ali nisam primetila da je specijalno funkcionalna...a svi nešto čeprkamo po budućnosti hajde onda da ovde postavljamo konkretna ali JASNA pitanja - i da ih astrološki tumačimo, da bi mogli ti isti odgovori i kasnije da posluže...Hajde da budemo funkcionalni i nesebičniDa se svi potudimo za sve, a ne kao gotovani...da čekamo...samooo za NAS....
Olakšajte sebi teške tranzite korisnim radom...

Submit to Digg   Progresivne karte Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-08-2008, 17:12   #2
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

E vidis meni je bilo glupo da pitam kako se te direkcije u opste gledaju i postavljaju karte za njih, u stvari cemu one sluze? Ugusih ja ali sta cu bolje da pitam,nego da posmatram!

Old 03-08-2008, 21:22   #3
TrilianSi
Moderator

TrilianSi's Avatar

TrilianSi je offline
Registrovan: Aug 2006
TrilianSi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dadiska VIdi Poruku
E vidis meni je bilo glupo da pitam kako se te direkcije u opste gledaju i postavljaju karte za njih, u stvari cemu one sluze? Ugusih ja ali sta cu bolje da pitam,nego da posmatram!
Dadi, primarne direkcije su ti stepen ua godinu, tj. pomeraš planete za onoliki broj stepeni koliko ti je godina ( broj stepeni - broj godina ) A sekundrane su dan za godinu,npr, za petu godinu života uzimaš tranzite od petog dana života i td. i td. Pogledaj prva stranice ove teme

http://astro.axisdraw.com/forum/sta-...direkcije.html

"Gledajte u budućnost...sastaćemo se... vi i ja... tamo..."

Old 03-08-2008, 22:12   #4
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

evo,i ovde postavljam isto pitanje,tako da moderatori slobodno mogu da obrisu post na temi Primarne direkcije

meni,za ovu godinu ili bolje reci za moju 22. godinu zivotu direktovani Pl dolazi na natalnu Ve i sve to u Sco u 8. kuci,zatim direktovano Sunce dolazi na natalnog Ne u 10. kuci u jarcu,zatim direktovani Mo pravi 90 sa mojom natalnom Ve...da ne govorim sto se tranzitni Ur srvcka oko mog ASC,cas ga napusti,pa se vrati,pa sve tako...dakle,ja bi trebalo da dozivim neke ozbiljne promene,zar ne?Moram reci da je bilo nekih promena,ali ne da sam ja sad promenila potpuno moje poglede na zivot...Evo,konkretno me zanima ovaj dir. PL na natalnu Ve-on bi mi trebao doneti neku fatalnu vezu,ali od te veze ni traga,sve neke kratke vezice od po mesec-dva,nije da nije bilo emocija,malo vise razocarenja,ali nista sto bi sad mene nesto znacajno promenilo...pa,mene u celoj ovoj prici zanimaju ove direkcije:
-dir. Pl na natalnu Ve
-dir. Sunce na natalni NE
-dir. MO 90 natalna VE
-tranztni Ur preko natalnog ASC
-tranztni Sa 90 natalno sunce

evo i solara za ovu godinu.meni je upao za oko natalni Mo 0 solarni ASC-visak emocija ili sta???

http://i36.tinypic.com/2ylle9c.jpg

I sta bi svi ovi aspketi zajedno smuckani mogli meni da donesu u toku ove i naredne godine???

Old 03-08-2008, 22:43   #5
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by TrilianSi VIdi Poruku
Dadi, primarne direkcije su ti stepen ua godinu, tj. pomeraš planete za onoliki broj stepeni koliko ti je godina ( broj stepeni - broj godina ) A sekundrane su dan za godinu,npr, za petu godinu života uzimaš tranzite od petog dana života i td. i td. Pogledaj prva stranice ove teme
Mogu li ja te karte napraviti na astro.com

Old 03-08-2008, 22:46   #6
mysty
Obično gatalo

mysty's Avatar

mysty je offline
Registrovan: Apr 2008
mysty je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ja gledam.i citam i nista ne razume.....Mala pomoc?

Old 03-08-2008, 23:04   #7
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Standardno

Pa ja sam Trili odmah ukapirala, znaci:

Primarne- planetu pomeris za stepeni koliko imas godina kod mene na primer 20 (samo ne znam koje pomeramo planete da li sve ili..............)
Sekundarne-na primer za moju 20 godinu gledam tranzite od 20-tog dana po rodjenju!

Tako sam ja ukapirala,ali mozeemo li napraviti ove primarne na astro.com ili moramo sami?

Jer si sad ukapirala!

Last edited by dadiska; 03-08-2008 at 23:53..

Old 03-08-2008, 23:41   #8
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Exclamation

meni,za ovu godinu ili bolje reci za moju 22. godinu zivotu direktovani Pl dolazi na natalnu Ve i sve to u Sco u 8. kuci,zatim direktovano Sunce dolazi na natalnog Ne u 10. kuci u jarcu,zatim direktovani Mo pravi 90 sa mojom natalnom Ve...da ne govorim sto se tranzitni Ur srvcka oko mog ASC,cas ga napusti,pa se vrati,pa sve tako...dakle,ja bi trebalo da dozivim neke ozbiljne promene,zar ne?Moram reci da je bilo nekih promena,ali ne da sam ja sad promenila potpuno moje poglede na zivot...Evo,konkretno me zanima ovaj dir. PL na natalnu Ve-on bi mi trebao doneti neku fatalnu vezu,ali od te veze ni traga,sve neke kratke vezice od po mesec-dva,nije da nije bilo emocija,malo vise razocarenja,ali nista sto bi sad mene nesto znacajno promenilo...pa,mene u celoj ovoj prici zanimaju ove direkcije:
-dir. Pl na natalnu Ve
-dir. Sunce na natalni NE
-dir. MO 90 natalna VE
-tranztni Ur preko natalnog ASC
-tranztni Sa 90 natalno sunce

evo i solara za ovu godinu.meni je upao za oko natalni Mo 0 solarni ASC-visak emocija ili sta???

http://i36.tinypic.com/2ylle9c.jpg

Joooj, joooj..opet halabuka!Komplikacijo, moja
Pluton koji će ti napraviti konjukciju sa Venerom je nagoveštaj vremena koje će biti na fazon: ''vruće-'ladno''...Kako u stvari funkcioniše ovaj proces? Dosegnućep neke ''vrhove'' i ''visine'' kada su u pitanju uopšte iskustva, a sa druge strane može biti vrlo verovatno da ćeš propustiti neka mala, a vredna, uživanja...I treba da zapamtiš da ova mogućnost dobitka zadovoljstva, neće biti tako ekspanzivna u smislu da ćete zagušiti sa leptirićima...Ovaj aspekt se često u direkcijama se često susreće ( posebno kada Venera seda na Pluton) u kartama žena u vreme začeća... Kako je u pitanju 8.polje koje se vezuje sa sex, a u Škorpiji, ovo pojačava mogućnost od neželjene trudnoće, pa se treba pripaziti...Isto, trebalo bi obratiti pažnju na položaj Ceresa i još neke aspekte...malo više se pozabaviti ovim pitanjem...U svakom slučaju Škorpija ima energiju koja je usmerena ka unutra,ako se ovo dešava na tački smirenja, energija će delovati najjače upravo ka unutra samog polja....i Pluton koji je oličenje transformacije, eliminacije i potreba za dubinom u škorpiji se najbolje prezentuje( inače je dnevni vladalac Ovna, pa ne bi bilo loše da obratiš pažnju šta je u Ovnu i gde se nalazi Mars...kao njegov dnevni vladalac...) - on će od Venere tražiti preispitivanja, daće mogućnost seksualnog sazrevanja ili možda nagovestiti samo upuštanje u seksualni život, koji će u svakom slučaju biti pomalo neobičnog pristupa, stidljivijeg,sa introvertnijim partnerom, ali ukazaće i na jačinu želje za spajanjem sa muškarcem na onom mentalnom nivou pre svega...On će ovde pokrenuti psihičko pročišćavanje i sazrevanje kroz čuveni ''dolinski'' orgazam...
Progresivno Sunce na Neptun - ovo je pomalo čudan i usporen period koji će ti omogućiti da se uhvatiš u koštac sa svojim snovima i da izbaciš na površinu neke stvari iz onih najvećih dubina - Pluton....- na svetlost dana koju su toliko čekale... Ovo je dobro vreme za donošenje nekih obećanja a loše za zapisivanje nekih ličnih težnji za sva vremena... Pusti stvari da same očvrsnu i kristalizuju se, pre nego što se ''potpišeš na njih...''
Neptun konjukcija Sunce je simbolična kao veoma bitna. Neptun ovde sve dovodi u kontakt sa visokim carstvima postojanja i svesti, njegov uticaj radi na onom unutrašnjem nivou, na svesnosti i dubljim nivoima spiritualnog razumevanja...čak ponekad (zavisno od ostalih i natalnih predispozicija) - transcedentalne kontakte... Verovatno da se mnogi osećaju kao potopljeni slanom vodom mora i daleko od mogućnosti da se zakače za kopno i pipnu ''zemlju'', ''stvarnost''...takođe, on daje oseaćj usamljenosti u svom sopstvenom svetu sa poteškoćama koje niko ne može shvatiti jer isključivo mi ih stvaramo i treba da se nosimo sa njima.. Intuicija je ojačana pod ovim aspektom kao i kreativno izražavanje, što je posebno povoljno za ljude koji se bavi nečim kreativnim... ali treba se čuvati da ne dođe do tačke na kojoj sve postaje nestvarno i čista maska...Prelaz na negativnu stranu energije je jako tanjušan....Ovo je vreme kada sva naša karmička fondacija dolazi u fokus...i važne promene koje mogu biti preduzete rezultiraće kompletnom transformacijom jednog života, uma, mišljenja i ličnosti...Ponekad ovaj aspekt daje previše sanjarenja svakodnevnog i pomalo budi u ljudima nepraktičnost pa se može očekivati i nerazumevanje od drugih ljudi...Neka fora ''ljubičasti oblaci u očima''...što može izazvati poteškoće... Posebno probleme sa nekim ko nam je nadređeni, sa prijateljem, sa ocem, suprugom ili nekim autoritativnijim... Reputacija se može promeniti u smislu da na neki način ''pati'' i osudeva sjajem... Naravno ovo će učiniti nekog i jako romatičnim i opijenim, muzika, umetnost, pesma, fotografija, meditacija, sećanja na prošlost ...- sve ovo može oživeti... Takođe čitanje literature o paranormalnim stvarima i sl... Telepatija, snovi koji predskazuju, predosećanja...ne treba zanemariti u ovom periodu... Ljubavne tajanstvene afere, neumesni pristupi ljubavi i vezama, neželjena trudnoća...sreće se pod ovim aspektom...Neko će naučiti da veruje više u sebe, shvatiće neke greške...a neko će možda pokušavati da pobegne od suočavanje i povlačiti se u svet snova i iluzija... Neko će se možda okrenuti više crkvi i religiji kao spasenju, a neko će možda tokom ovog perioda zaglaviti i u bolnicu ...sve zavisi od ostalih aspekata...
Progresivni Mesec kvadrat Venera - odlučivanje koga zaista gotivimo i volimo iskreno...želimo da mu udovoljimo...biće deo puzli ovih dana.... šta je to što ne štima kako treba i što nije za trud...više...Inače bežanje u zadovoljstva na kratke staze može dovetsi da toga da se žestoko potrlja nosem o asfalt na duuuugo...zalečenje... Izbegavaj neke ishitrene odluke i zaključivanja... Tvoj ljubavni i socijalni život biće na vagi promena zasigurno, možda čak i jako izazvan i buran...na neki malo teži i neprijatniji način...Nije dobro vreme za ulaganja, kupovinu i prodaju...I moraćeš da se osloniš pre svega na svoja stopala, nikako na okolinu...
Tranzitni Uran konjukcija Ascedent - sreće se samo jednom u 84 godine i tako da jednom u principu tokom života... Imaćeš jaku želju i potrebu za slobodom sada i mnogi tvoji dugotrajniji prijatelji, oni stari i pravi biće oduševljeni radikalnim promenama koje ćeš inicirati u svom životu za vreme ovog tranzita. Imaćeš želju da ispoljiš sebe na SVOJ NAČIN i niko niti jedna situacija neče moći da zavede neku vrstu ''restrikcije'' na ovu tvoju potrebu...posebno podrazumevam slobodu pod ovim... Možeš drastično promeniti život, svoju pojavu, životni stil...Pa i one manje bitne stvariromena kose, boje kose, odeće,modnog furanja, ishrane i bla,bla... Svi oni intimni i lični odnosi biće testirani pod ovim Uranskim tranzitom, oni ljudi koji ne budu bili ''sposobni'' da te prihvate kao novu ti, više neće biti u krugu tvojih najbližih prijatelja... Ljude koje budeš tokom ovog perioda srela, biće originalni, drugačiji, ne po normama i formalnostima... I deliće sa tobom i sličnima sebi nove i revolucionarne ideje, perspektive koje će prethodno biti odbijane od strane drugih... Mnogi ljudi tokom ovog prelaska preko Ascedenta se počnu baviti astrologijom ili prosto metafizikom... Tražeći informaciju negde dublje i dalje, iza, kao potvrdu svoje slobode koju traže...
Ovaj aspekt nije povoljan za venčanja i brakove, muškarci obično se odluče da žive malo slobodnije, manje pažnje posvećuju kući i počnu mnooogi i da švrljaju i bazaju daleko od njenih kapija...A žene postaju umorne od ograničenja i od vezanosti za šporet i usisivač, pa pokušavaju da svoj život same dovedu u svoje ruke i kontrolu... U svakom slučaju i jedni i drugi to mogu uspeti u ovom periodu - mislim na ono što već traže...Jaka prijateljstva i oni dobri brakovi će ovo pregrmeti, a oni lošiji će se sigurno završiti razvodimo pa i veze raskidima... Ovo je dobar trenutak da zaboravimo prošlost i pozdravimo se sa sećanjima i prestanemo živeti u njima...

Last edited by katarina; 04-08-2008 at 00:05..

Old 03-08-2008, 23:46   #9
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Može Dado i na astro.com-u...idi na my astro..pa napraviš kartu...pa na extended chart selection...pa progressed chart ili natal plus progressed chart.

Old 04-08-2008, 08:53   #10
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Progrresed chart izbacuje sekundarne progresije, a arc comb. i sekundarne (oznacene zelenom bojom) i primarne direkcije (oznacene plavom bojom), kao i solarne uglove.
Ja bih samo pitala sta bi dolazak direktovane Venere na natalni Neptun trebao znaciti ? Inace je to prvi kontakt direkovane Venere sa nekom natalnom planetom. Hvala...

Old 04-08-2008, 10:36   #11
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Progrresed chart izbacuje sekundarne progresije, a arc comb. i sekundarne (oznacene zelenom bojom) i primarne direkcije (oznacene plavom bojom), kao i solarne uglove.
Ja bih samo pitala sta bi dolazak direktovane Venere na natalni Neptun trebao znaciti ? Inace je to prvi kontakt direkovane Venere sa nekom natalnom planetom. Hvala...
Ovaj aspekt podstiče kreativnost, smisao za ljepotu i izvlači na površinu altruističku ljubav, uživanje u nekoj vrsti platonske ljubavi. S obzirom da se konjukcija dešava u XII kući u strijelcu,moguće je da ćeš pronaći neku ljepotu u svijetu duhovnosti i zavoljeti religiju, vjeru ili na neki drugi način uživati u ljepotama koje neće imati suviše veze sa spoljnim i materijalnim svijetom.

Old 04-08-2008, 10:55   #12
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by supernova VIdi Poruku
Ovaj aspekt podstiče kreativnost, smisao za ljepotu i izvlači na površinu altruističku ljubav, uživanje u nekoj vrsti platonske ljubavi. S obzirom da se konjukcija dešava u XII kući u strijelcu,moguće je da ćeš pronaći neku ljepotu u svijetu duhovnosti i zavoljeti religiju, vjeru ili na neki drugi način uživati u ljepotama koje neće imati suviše veze sa spoljnim i materijalnim svijetom.
Nesebicna ljubav... Itekako ce mi trebati kreativnost ako se zelim nastaviti baviti poslom kojim se bavim... hm...,ali to ima veze sa spoljnim svetom...
Hvala Supernova... Poz...

Old 04-08-2008, 11:24   #13
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Nesebicna ljubav... Itekako ce mi trebati kreativnost ako se zelim nastaviti baviti poslom kojim se bavim... hm...,ali to ima veze sa spoljnim svetom...
Hvala Supernova... Poz...
Da, ali samo radjanje ideje i kreativnost dogadjaće se na dubokom podsvjesnom nivou bez usiljenog materijalističkog podsticanja, znači biće ti lako da pronadješ inspiraciju i da se izraziš...a da li će se to manifestovati kroz umjetnost, muziku, slikanje ili bilo koji drugi način prenošenja ideje u konkretan oblik, to je stvar tvog opredjeljenja.
Naši sponzori
Advertisement

Za 100 mu gromova
Old 04-08-2008, 13:05   #14
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Standardno Za 100 mu gromova

Saturn koji će ti napraviti kvadrat sa Suncem doneće ti neko razočaranje u osobu koja ti je jako važna u životu ili možda u nekog ko ti je autoritet - otac, profesor,šef...Možda ćeš se osetiti nepotrebnom, nepoželjnom, zaboravljenom...blokiraće te nečija prednost prosto na onom delu puta koji si ti izabrala da budeš najbolja. Nedostatak energije, samopouzdanja biće primetno. Podršku od sopstvenog Ega nećeš verovatno spaziti na vidiku, ili prosto ne u dovoljnoj meri. Ipak, gubitak čvsrtine je neophodan u ovom periodu. Kvadrat se primeti upravo zbog različitim ograničenjima koja dolaze od ljudi i okolnosti. Finansijske blokade su moguće, posebno ako je Sunce vladar 2.polja. Isto, mogu se javiti problemi sa zubima, kostima i kožom - posebno ako neko ima ovaj natalni aspekt...Frustracije, poteškoće, sumnjičavbost i kritičke odluke...Mnogi neće prihvatiti tvoje ideje, na poslu ili uopšte...Situacije će te pogađati direktno. Točak promena će se ipak okretati brzinom puža, škripaće a možda se i zaustavi - Saturn...
Treba biti jak.
Nadam se da sam pomogla.

Old 04-08-2008, 13:18   #15
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
Registrovan: May 2007
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

E,pa prvo da ti se zahvalim na dugom i iscrpnom odgovoru!!!
A,pre nego sto krenem s objasnjenjima i pitanjima,zanima me je l nameravas da studiras knjizevnost,imas vrlo specifican nacin izrazavanja!!!
hm,sad bas gledam tvoju kartu-Boze,pa ti si 90. godiste!!! Kad nauci da ovako baratas sa progresijama,ja u tvoje vreme nisam ni znala sta je astrologija!!!sad verovatno zvucim ko baba!!!

Joooj, joooj..opet halabuka!Komplikacijo, moja
Pluton koji će ti napraviti konjukciju sa Venerom Ovaj aspekt se često u direkcijama se često susreće ( posebno kada Venera seda na Pluton) u kartama žena u vreme začeća... Kako je u pitanju 8.polje koje se vezuje sa sex, a u Škorpiji, ovo pojačava mogućnost od neželjene trudnoće, pa se treba pripaziti...
je l' znas da upravio ovih dana probijam glavu s tim da l sam trudna-jos bi mi samo to falilo!!!

Isto, trebalo bi obratiti pažnju na položaj Ceresa i još neke aspekte...malo više se pozabaviti ovim pitanjem...
ne pratim asteroide...
U svakom slučaju Škorpija ima energiju koja je usmerena ka unutra,ako se ovo dešava na tački smirenja, energija će delovati najjače upravo ka unutra samog polja....i Pluton koji je oličenje transformacije, eliminacije i potreba za dubinom u škorpiji se najbolje prezentuje( inače je dnevni vladalac Ovna, pa ne bi bilo loše da obratiš pažnju šta je u Ovnu i gde se nalazi Mars...kao njegov dnevni vladalac...)
Ovan mi se nalazi uljesten u okviru 1. polja, mars je u vagi-izgon u 7. polju...
- on će od Venere tražiti preispitivanja, daće mogućnost seksualnog sazrevanja ili možda nagovestiti samo upuštanje u seksualni život, koji će u svakom slučaju biti pomalo neobičnog pristupa, stidljivijeg,sa introvertnijim partnerom, ali ukazaće i na jačinu želje za spajanjem sa muškarcem na onom mentalnom nivou pre svega...On će ovde pokrenuti psihičko pročišćavanje i sazrevanje kroz čuveni ''dolinski'' orgazam...
Progresivno Sunce na Neptun -
Verovatno da se mnogi osećaju kao potopljeni slanom vodom mora i daleko od mogućnosti da se zakače za kopno i pipnu ''zemlju'', ''stvarnost''...takođe, on daje oseaćj usamljenosti u svom sopstvenom svetu sa poteškoćama koje niko ne može shvatiti jer isključivo mi ih stvaramo i treba da se nosimo sa njima..
tacno,osecam se prilicno razocarano po pitanju mnogih stvari i usamljeno,mada je to osecaj koji me vrlo cesto prati u zivotu,tako da ne znam koliko ima veze sa ovim aspketom...
Intuicija je ojačana pod ovim aspektom kao i kreativno izražavanje, što je posebno povoljno za ljude koji se bavi nečim kreativnim...
Da,sa dejstvom ovog aspekta pocela sam intenzivno da se bavim slikanjem kao hobijem...po pitanju intuicije imam je vrlo razvijenu,e sada to sto ja nju ne slusam poslednje 2 godine,to je vec moj problem
Ljubavne tajanstvene afere, neumesni pristupi ljubavi i vezama, neželjena trudnoća...sreće se pod ovim aspektom...
e,pa mene bas ovaj deo zanima...Vidis mene ovaj dir. Pl na nat. Ve i dir. Sunce na nat. Ne i jos dolazak tran. Pl na nat. Ne podseca na neku fatalnu ljubavnu romansu koja ce imati jaaaaaaaako los ishod po mene samu,bas zbog ukljucenosti malefika kao sto su Ne i PL...

Progresivni Mesec kvadrat Venera - Tvoj ljubavni i socijalni život biće na vagi promena zasigurno, možda čak i jako izazvan i buran...na neki malo teži i neprijatniji način...
da,vec je na vagi promene...taman jedan ode,eto ga drugi ..Inace nisam zaljubljive prirode,ali u poslednje vreme bas mi nesto nailaze muskarci u zivot...mada uglavnom sve te musakrce je pratilo razocarenje,i sve su to bile vezice od po mesec,dva...a meni treba jedna duboka veza,gde ce me taj neko osecati i razumeti...treba mi nesto baaaaaaas duboko,a ne neke igrarije...

Tranzitni Uran konjukcija Ascedent - Imaćeš jaku želju i potrebu za slobodom sada i mnogi tvoji dugotrajniji prijatelji, oni stari i pravi biće oduševljeni radikalnim promenama koje ćeš inicirati u svom životu za vreme ovog tranzita. Imaćeš želju da ispoljiš sebe na SVOJ NAČIN i niko niti jedna situacija neče moći da zavede neku vrstu ''restrikcije'' na ovu tvoju potrebu...posebno podrazumevam slobodu pod ovim... Možeš drastično promeniti život, svoju pojavu, životni stil...Pa i one manje bitne stvariromena kose, boje kose, odeće,modnog furanja, ishrane i bla,bla... Svi oni intimni i lični odnosi biće testirani pod ovim Uranskim tranzitom, oni ljudi koji ne budu bili ''sposobni'' da te prihvate kao novu ti, više neće biti u krugu tvojih najbližih prijatelja... Ljude koje budeš tokom ovog perioda srela, biće originalni, drugačiji, ne po normama i formalnostima... I deliće sa tobom i sličnima sebi nove i revolucionarne ideje, perspektive koje će prethodno biti odbijane od strane drugih... Mnogi ljudi tokom ovog prelaska preko Ascedenta se počnu baviti astrologijom ili prosto metafizikom... Tražeći informaciju negde dublje i dalje, iza, kao potvrdu svoje slobode koju traže...

Pazi ' vako...kao sto sam vec napisala meni je tranzitni Ur vec bio presao preko ASC,samo vidim da se sad nesto ponovo vraca i moram reci da sam mnogo burnije dozivela tran. Ur 90 nat. Ur...nisam mogla da se svrtim na jednom mestu,i bejah skroz luda i svoja,a uz to mi je doneo da mi se zivot okrene naglavacke,mada mnogo vise u negativnom smislu,nego pozitivnom!!!I naravno,popucase mi silna kvazi prijateljstva!!!

Saturn koji će ti napraviti kvadrat sa Suncem Ipak, gubitak čvsrtine je neophodan u ovom periodu. Kvadrat se primeti upravo zbog različitim ograničenjima koja dolaze od ljudi i okolnosti. Finansijske blokade su moguće, posebno ako je Sunce vladar 2.polja. Isto, mogu se javiti problemi sa zubima, kostima i kožom - posebno ako neko ima ovaj natalni aspekt...Frustracije, poteškoće, sumnjičavbost i kritičke odluke...Mnogi neće prihvatiti tvoje ideje, na poslu ili uopšte...Situacije će te pogađati direktno. Točak promena će se ipak okretati brzinom puža, škripaće a možda se i zaustavi - Saturn...
Treba biti jak.
Nadam se da sam pomogla.

kako je Sunce vladar 6. kuce-posao mislim da mi se ovaj aspekt ocitao u gubitku posla-dadoh otkaz!!!

Veliki pozdrav!!!
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules