ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Šta će biti sutra? Tranziti, direkcije, solari...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

ima li negde ovde dece-solar 2012.
Old 02-05-2012, 17:53   #1
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno ima li negde ovde dece-solar 2012.

sta mislite o ovom solaru? ima li nekog novog, ima li dece?
pade mi na pamet, zbog omog smc na neptunu, ipak je on vladar 5-te.. uff, ili se sao tripujem

i hvala puno!!

http://i47.tinypic.com/166bziq.gif
Advertisement

Old 02-05-2012, 18:44   #2
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

po meni vixi za trudnocu je vazan mesec kao zenski pokazatelj iceres vezan je za decu njega nevidim ali mesec u XII bas mi negovori o trudnoci neznam dal li si u nekoj vezi ali vidim lepe stvari po pitanju partnerstva generalno i ljubavi ljudi oko tebe venera u Xi divno jupi u koj sa tvaojom VII a tu je i sunce mislim da ces se mozada ove godine pripremati za stvari koje ti dolaze i pustices neke drage ljude u tvoj zivot...zao mi je sto sam te razocarala ali nek i neko drugi odgovori nisi postavila kartu sa asteroidima postavi da vidimo gde je ceres.....pozzz!!!!
Submit to Digg   ima li negde ovde dece-solar 2012. Reply With Quote

Old 02-05-2012, 19:34   #3
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Sol Ne je u 4p jedan od pokazatelja trudnoće,a u tvom slučaju i sol Ur 0*Mer natalni takođe priča o istom

Old 02-05-2012, 20:02   #4
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci će postati poznat uskoro
Standardno

Hej Viksi
Bas sam htela da napisem ovo ali vidim da me je Kosmopolita preduhirila Ne u cetvrtoj kuci je jedan od pokazatelja a ja bih rekla i da bi Mo u Raku pa jos i u dvanaestoj kuci bas mogao biti signifikator dece. SMC u petom polju takodje.
Dopada mi se sto je dir. Ju na IC-u a Ju natalno vladar pete...sada su bas u egzaktnom aspektu

Old 02-05-2012, 20:39   #5
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

hvala vam, devojke, svako misljenje mi znaci

coko, ne razocaravas me, ne brini, lepo je sto mi najavljujes neke lepe stvari po pitanju ljubavi, jer toga odavno nema.. postavicu i kartu sa asteroidima, bez birge..
nisam ni pominjala direkcije, ali, ganci, fenomenalno si primetila dirigovanog jupija na ic-u, sad je egz.. ali on je kod mene u padi, pa tiu ja nesto ne obracam paznju na njega..

Hvala Vam!!

evo karte sa asteroidima..

http://i50.tinypic.com/35bgfb7.gif

Old 02-05-2012, 21:37   #6
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

ljubavi definitivno ima i to s nekim čovjekom kog poznaješ već i skim si prisnija ovih dana-neko prijateljstvo koje prelazi u ljubav -odnosno nešto platonsko prelazi u puteno...trudnoća moguća vrlo moguća ali potkraj solara a dok konačnp tranzitni SA pređe tvoj asc jedno novo razdoblje dolati za tebe draga ...sječaš se nekad smo pričale da sreća dolazi iza 40...
ljubim te puno draga i sretan ti rođendan!

Old 03-05-2012, 00:42   #7
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Licno ne vidim neke naznake za trudnocu ...

Ali svakako moze biti dobra godina. Takodje posao moze cvetati, ne znam cime se bavis ali moguce su razni usponi , boljitak ...
Ako se bavis nekim javnim poslom tu bi ti bilo procvata jer Je sol.Mc na 7 natalnoj , sola.Ju je tu a on vlada tvojom 2 kucom - novcem, mozes sve dobro unovciti.

Mo je u Raku , sol.ve 0 Ma natalni nisam sigurna sta bi to moglo oznacavati -ljubav ...

Tvoja putovanja mogu biti ok, ali se mogu naglo i otkazati.
Komunikaija ce ti biti jaka, pazi da recima nekog ne povredis, pogotvo prijatelje jer Me0Kiron , Me vlada 11 kucom ....

ps mislim da za trudnocu su jako vazni polozaji solarnih kuca na bitne natalne, poklapanje 5 i 8 kuce ili 5 na 8 , sam polozaj asc solarnog, kao i planete koje padaju na natalni asc , MO i vladar 5 kuce ......meni su u ovom solaru poklopljene neke od tih pokazatelja pa ako bude ...javljam ....ali ja sam pozzzz

Old 03-05-2012, 00:56   #8
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Kakva smč i Neptun, dete može da ti donese Sa0Mo. Inače, zanimljiva karta, liči mi na početak zajedničkog života. Svakako te očekuje novo životno razdoblje kad ti Sa stane na Asc. Sa srećom

Old 03-05-2012, 01:31   #9
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku

Njena karta je jedna od tih koja mi je ulivala sumnju u astro,jer sam mislila da je ona do sada trebala da ima potomstvo.
Pa i nije baš tako. Vladar 5. kuće je Ju, koji je u padu u Jarcu i na vrhu 3 kuće. Planeta koja se nalazi u 5. kući je Me, u T-kvadratu sa Ju, vladarem kuće i Ur, na vrhu 12. kuće. Ovakva pozicija može da znači pobačaje, kasnije potomstvo ili teško do potomstva.
U svakom slučaju poslednje 2 godine nisu bile vreme za trudnoću, jer je Sa aktivirao pomenuti T-kvadrat.

Mislim da Viksi u narednom periodu ima šanse da zatrudni i držim fige da se to desi

Old 04-05-2012, 00:47   #10
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Standardno

Hvala, devojke, i meni se cini da nece biti nista od toga.. mozda se stvarno desi neka ljubav, to je tacno, dosta putovanja i to onako iznenadnih, gde bi se moglo desiti da upoznam nekoga... mada ne mislim da je stranger..
privatni posao guram vec dosta dugo i lepo ja kazem da bi zene u ovoj zemlji konacno trebale da osnuju stranku, pa da vidis kako bi srbija procvetala.. a stvarno oko sebe imam dosta uspesnih i lepih zena u najboljim godinama, kojima obama sigruno ne bi odeleo, , pa bi dao neku kintu za ovu sicu ovde.. odoh ja u politiku, pa mi eto javnog posla, kad mi nisu dali da budem novinar.. mada bi me zene sa ovim mesecom u 12-toj tajno mrzele, hahaha.. salim se malko.. uglavnom posao ide svojim tokom, od prosle godine sam dozivela neko prosirenje, a i ove ce izgleda biti, mada imam problema sa radnicima, da ne lazem.. nikako da nadjem nekog ludaka, koji voli knjigovodstvo, koliko ga ja volim
selena, znas kako ti odavno rekoh: iz tvojih usta u bozije usi.. mada mi se sada niko ne muvau okolini, mozda se odnekud pojavi
tigic, ima istine u ovome sto si rekla za decu, mada mislim da je mnogo veca susa, bas zbog tog jupija u jalovom jarcu, koji nikako da se pokrene.. ovaj t-kvadrat sam uvek vezivala mnogo vise za kucu, svoj dom, koji na teske misice dobih konacno prosle godine.. ahhh, valjda ce se desiti neko klince, da pravi nered jos veci, nego sto vec jeste..
gracia, DIVNE ste!!!
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules