ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Poppy Solar 2018

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Zivot je lijep, a ja jos ljepsa!
Old 08-01-2018, 20:19   #1
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Smile Zivot je lijep, a ja jos ljepsa!

I tadaaaaaaaaaaaaaaaaa
Da cujem predvidjanja za ovu najnoviju godinu solarnu
Unaprijed zahvalna na svim trudovima hihihihi

https://image.ibb.co/eKS3wm/ss.png
https://image.ibb.co/eOvOwm/sh.png
Submit to Digg   Zivot je lijep, a ja jos ljepsa! Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-01-2018, 16:16   #2
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Hahahahha nedjelju dana kasnije, nijedan jedini odgovor. Jes forum je pred gasenjem prakticno
Submit to Digg   Zivot je lijep, a ja jos ljepsa! Reply With Quote

Old 15-01-2018, 18:24   #3
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

mene je privukao naslov teme!
istina, ljudi slabo pišu na temama već neko vreme, ali ulogujem se skoro svakodnevno i uvek vidim da je nekoliko članova prisutno trenutno, a preko 20ak njih je dolazilo na forum tokom 24h. tako da su svi nešto stalkeri u stilu Ju u Sco.
videh ovo na tvom prošlom solaru.

pošto je sad krenuo novi, a ja sam govorila nešto do proleća da će se pokrenuti, baš bih volela da ti onda (poslovni) život bude lep, a ti još lepša i da se ostvare ove naznake.
a ima ih i u ovom solaru. nije ista planetarna postavka kao što smo pričale to oko organizacija za koje radiš, ali ima poveznica između kuća 1-2-8-10-11 tako da bi mogla da se nastavi ta priča u vezi stabilnije pozicije i zarade na tom mestu.
nešto što mi je još upalo u fokus je Ve0So u solaru. ne znam kakav ti je emotivni život, ali ova konjukcija (uz podršku drugih pokazatelja) najčešće ukaže na emotivne pomake. mnoge članice dožive neku romansu sa ovim aspektom. i meni je taj aspekt u solaru bio ostvarivanje veze.
može ti sve početi kao druženje, ali kad skapiraš da se rađaju emocije - ili ćete oboje želeti da drugi ne saznaju za vas - ili će jedno od vas skrivati osećanja od drugog. možda zato što ste radne kolege ili slično, pa da se ne meša poslovno i privatno.
pošto je 12. kuća kod tebe inače jaka, a u ovom solaru je isto naglašena i umešala je prste u razne aspekte života, prati kako će se to odigrati. da li kao daleko inostranstvo i život tamo i rad sa takvim ljudima, da li kao emotivni partner koji je isto iz tog kruga ljudi ili čak platonski odnos.
ili si ti prilično introspektivna i povučena. a verovatno će biti pomalo od svega što sam rekla.
u svakom slučaju, srećna ti nova rotacija i piši šta se dešava.

Old 15-01-2018, 20:09   #4
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Šta je ovo, kako je ovo moguće? Sa na 4stp Jarca, Ju na 21 sco, već?

Poppy, kakva je bila prošla godina? Imala si poklapanje prof asc na natalnim, trebalo bi da je došlo do nekog pomaka.

U ovom imaš takođe poklapanje, ali je u pitanju nat ose sa sol.kako će da ti ovo okine zavisi od xy fakotora.

Na poslu bi trebalo da dođe do promena, naglašen je ovaj Mo na Mc tu je Ma u 10. znaku od asc pa kontam da se nešto mora tu pomaknuti, gađa ti Ju i Sa, ajde Sa, ali Ju kao vladar asc bi morao da aktivira po tom pitanju. Ju se našao u 9. znaku od asc pa kontam da bi to trebalo da bude neka inostrana firma. Možda sve to bude išlo u nekom zamućenom svetlu- da nisu baš sve karte na stolu ali bi trebalo sve to da izađe na dobro. Ipak ovde Ju koliko god da je u sco slabaš u ovom slučaju ima termin i iznad horizonta je, a ujedno je i vladar sol/nat asc. Orbis je malo širi ali ipak hvata 90 Su, pa možda budeš bila sumnjičava, ili prihvataš sve sa zadrškom. Pride, Mo pika 180 na Su i Ma... emocije će biti na testu.

Što se tiče ljubavi, mislim da neće biti ništa ozbiljno. Su0Ve obećava samo po sebi, ali meni nekako nema dovoljno pokazatelja da bi se nešto valjano moglo realizovati. Mo ima 60 ka Ju, Sa veći je orbis ali uz neki tranzit moglo bi da okine i donese lepe prilike.

Ipak mi se čini da ćeš se baviti poslom i uspostavljanjem nekih svojih ličnih sistema vrednosti, nekako ovaj Mo u Lavu traži da se okrene sebi. Prof vladar asc je Ma, koji je u X kući, dobro položen. Ja bih igrala na tu kartu i iskoristila ga u punom sjaju kada je posao u pitanju, biće tu mogućnosti na pretek
Advertisement

Odgovor

Tags
godinu, najnoviju, ovu, solarnu, unaprijed

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules