ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

[Vojvotkinja] {Solarni povratak 2016}
Old 22-01-2016, 00:57   #1
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Arrow [Vojvotkinja] {Solarni povratak 2016}

Progresije, solar sa kucama i solar. Sta mislite?

Advertisement

Old 26-01-2016, 13:04   #2
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Dje si ljepotice i najbolja moderatorko na ovim astroloskim forumima.
Sta da ti kazem privatizujes se tokom narednog solara, sve su ti planete ispod horizonta, bavis se sobom i svojim licnim pitanjima. Sa muskarcima se ove godine neces razumijeti emotivno, kvadrat Marsa i Mjeseca, mozda jedino na putovanjima bude nekog mira (Mjesec vlada 9 kucom uglavnom). Iako je Mars u Skorpiji, definitivno te ocekuje jedna energicna mozda cak i seksualna godina (Mars u 1. kuci). Saturn jeste zaglavio u 2. kuci, ali moguce je da ces da smanjis sa jelom i dodatno smrsaas, a prihodi ce ti biti stabilni. Naravno, koliko potegnes toliko ces da zaradis. A daleko inostranstvo? Vladar trece u 11 - jUpiter jos povezan sa ovim nekim cvorom, casti mi neka karmichka pricha se otvara na tom putu, pa makar i zabjelo bilo.

Tek kad vidjeh preklopljene kuce, a ono Jupiter sa tim cvorom nad petom, zakmechace izgleda neka beba. :*
Submit to Digg   [Vojvotkinja] {Solarni povratak 2016} Reply With Quote

Old 28-01-2016, 12:08   #3
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Draga i poštovana sugrađanko, što se odnosa s muškarcima tiče, to je nakaradno otkako znam za sebe, tako da bi me samo čudile neke pozitivne prognoze i preokret, tj. moje preobraženje iz guske u lavicu...

Beba...da se ne smijem, zaplakala bih...
Sestra mi je trudna, ako to ima veze s mojom kartom...

Mislim da će i ova godina biti fur tamo, fur ovamo, a niđe s mjesta...Naravno, isključivi krivac ja i samo ja...

Ima li neko da me pomazi ili ošamari s dodatnim tumačenjem?

Old 28-01-2016, 18:04   #4
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Rado bih ti tumachila solar preko profekcija i tih tradicionalnih cuda, jer vidim da kod cura na forumu shljakaju, ali avaj - shpansko selo na granici sa Portugalom, eto tako su mi bliske i jasne. Mogu da ti ih izvucem i zakachim ovdje ako bude neko voljan da pogleda.

Old 28-01-2016, 22:41   #5
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Desavanja krecu na jesen, bitna sa pun energije . Nekako ces kunjati na prolece i leto , odmor tek kasno ide i sve ce te iscrpeti ... puno obaveza, zelja ali mogucnosti i vremena malo za organizovanje . Sve nesto u trku, mozda ces se vise baviti drugima nego sobom. vecinom oko porodice, mozda i Bebe koje stize ...

Posao ces mozda promenti ili mozda samo radno mesto, okruzenje , ne znam cime se bavis...
Ljubav da procveta u recima, net , sms, komunikacija ti lezi .

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Tek kad vidjeh preklopljene kuce, a ono Jupiter sa tim cvorom nad petom, zakmechace izgleda neka beba. :*
Zbog solarne 5 si milisla beba ?
Imam i ja taj aspekt u ovom solaru u 6 kuci , a tranz. u 8 polju ...vise je to vezano za sve zimske znakove sada ... a mozda bude nesto i od tog Ju0SMC ... ko zna ?

Old 29-01-2016, 20:18   #6
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Interesantna mi je konjukcija So i Mo u 10. polju. Mislim da ove godine možeš započeti nešto novo po pitanju posla. Pazi se pregorevanja ako već radiš, zato što ti je solarni asc u 6. polju i može da ukazuje na zdravstvene probleme.
Solarni Ju jeste u 5. polju ali ne vidim neke druge pokazatelje za ljubavno uzbudljivu godinu. Možda grešim

Old 01-02-2016, 09:57   #7
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Wink

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Interesantna mi je konjukcija So i Mo u 10. polju. Mislim da ove godine možeš započeti nešto novo po pitanju posla. Pazi se pregorevanja ako već radiš, zato što ti je solarni asc u 6. polju i može da ukazuje na zdravstvene probleme.
Solarni Ju jeste u 5. polju ali ne vidim neke druge pokazatelje za ljubavno uzbudljivu godinu. Možda grešim
Da! Taj mlad mjesec je stvarno divan u solaru! Upravo sad citam clanak o njemu na darkastrology:

Mlad Mjesec pada u dekadi 2 Vodolije, pomalo je lutalica ovdje i osjeca se izlovanim u domicilu Saturna, ali zbog toga ovaj Mjesec cini da rastemo jako brzo ako se cvrsto drzimo nekih djetinjastih obrazaca ponasanja koji nam vise ne trebaju. Mjesec u ovoj dekadi na tjera na emocionalnu nezavisnost. Dobra je pozicija za um i mastanje jer Merkur vlada ovom dekadom!

Sa Mjesecom ovdje pokusavamo da zanemarimo nase unutrasnje osjecaje i racionalizujemo svaki problem koji dodje do nas. To nas moze dovesti do problema sa zdravljem... Oni na koje ovaj Mjesec utice mogu da se zateknu u situaciji da igraju zrtvu u vezama...

Kopiram link: https://darkstarastrology.com/new-moon-february-2016/

Old 01-02-2016, 15:06   #8
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Desavanja krecu na jesen, bitna sa pun energije . Nekako ces kunjati na prolece i leto , odmor tek kasno ide i sve ce te iscrpeti ... puno obaveza, zelja ali mogucnosti i vremena malo za organizovanje . Sve nesto u trku, mozda ces se vise baviti drugima nego sobom. vecinom oko porodice, mozda i Bebe koje stize ...

Posao ces mozda promenti ili mozda samo radno mesto, okruzenje , ne znam cime se bavis...
Ljubav da procveta u recima, net , sms, komunikacija ti lezi .

Zbog solarne 5 si milisla beba ?
Imam i ja taj aspekt u ovom solaru u 6 kuci , a tranz. u 8 polju ...vise je to vezano za sve zimske znakove sada ... a mozda bude nesto i od tog Ju0SMC ... ko zna ?

Hvala puno, posao neka nastavi kao ovaj mjesec januar, koji je inače u mom poslu 'mrtav', ne bih se žalila..Krenuli smo lijepo, pa neka tako bude i ubuduće.
Radimo inače moj momak i ja zajedno (ja kancelarišem , a on tereniše) i sasvim ok funkcionišemo.
Za bebu, čisto sumnjam, zbog raznoraznih okolnosti, ali viđećemo...Niti je planiram, niti je želim, pravo da vam kažem.

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Zdravstvene kojeg tipa?
Pratim jedan sumnjivi mladež, evo nekoliko mjeseci, ja sam već sebi 'priheftala' melanom, ali doktor, za sada kaže da nema brige.
Za inovacije nijesma raspoložena, niti sam ih planirala, ali eto..ako se desi, prihvatam.
Kao što sma i kod Slađinog tumačenja rekla, samo neka me podrži ovaj zakup (nekretnine) ovako fino kao do sad, ja prezadovoljna!.

Hvala, curo, divne ste !

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Da! Taj mlad mjesec je stvarno divan u solaru! Upravo sad citam clanak o njemu na darkastrology:

Mlad Mjesec pada u dekadi 2 Vodolije, pomalo je lutalica ovdje i osjeca se izlovanim u domicilu Saturna, ali zbog toga ovaj Mjesec cini da rastemo jako brzo ako se cvrsto drzimo nekih djetinjastih obrazaca ponasanja koji nam vise ne trebaju. Mjesec u ovoj dekadi na tjera na emocionalnu nezavisnost. Dobra je pozicija za um i mastanje jer Merkur vlada ovom dekadom!

Sa Mjesecom ovdje pokusavamo da zanemarimo nase unutrasnje osjecaje i racionalizujemo svaki problem koji dodje do nas. To nas moze dovesti do problema sa zdravljem... Oni na koje ovaj Mjesec utice mogu da se zateknu u situaciji da igraju zrtvu u vezama...

Kopiram link: https://darkstarastrology.com/new-moon-february-2016/

maštanje..hahaha ja živim u oblacimaaaaa...

Old 01-02-2016, 22:38   #9
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Zdravstveni problemi, ako ih bude , u simbolici Venere...
Sad gledam, možda i bude ljubavna godina. Sa je u 7. polju, So0Mo, često se pominje kao razvod ili početak novog, ose Mc - Ic se preklapaju, a tu je i Ju u 5. polju, mada u Devici...
Ja nisam najbolja u tumačenju solara, zato ne uzimaj ovo zdravo za gotovo

Old 02-02-2016, 10:43   #10
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Da se i ja oglasim:
Asc u šestoj pa je ovo godina kad se baviš nekim svakodnevnim okolnostima, eventualno zdravljem... Ma je u prvoj i to u škorpiji, auuuu, nek ti niko ne staje na put Mislim da ćeš imati jaku volju ove godine da privedeš neke projekte kraju, ili ćeš imati dosta energije.
Što se tiče ljubavi, ja tu ne vidim neke promene - ko zna zašto je to dobro
Mislim da ćeš se više baviti poslom nego privatnim životom... Eventualno bi mogla da se baviš kućom, domom, možda neka selidba ili promena u okruženju zbog ove vodolije.

Old 04-02-2016, 15:36   #11
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

Ako ne može bolje, neka barem bude kao u prošloj...a noviteti mogu doći, koliko god zvučala nezahvalno i u ozbiljnoj vezi.....Znam zašto pričam...

Zahvaljujem puno!

Old 06-02-2016, 23:13   #12
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

u materijalnom smislu postavljas temelje za buducnost

sexa ce biti vazda mozda te partner bude nnagovarao da zatrudnis? a ti ces se lomiti... ni tamo ni 'vamo

para ce biti, ali vise za ulaganje

moguce neko preseljenje, kupovina nekretnine recimo..
dobri odnosi sa prijateljima

srecno|!!!

Old 12-02-2016, 12:16   #13
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Standardno

andjelika, meni za sada sve, u vezi bebe-trudnoće i preseljenja, kupovine nekretnine djeluje totalno nemoguće za desit se...
ali potvrdiću tvoje tumačenje, ili ću te demantovati...
Advertisement

Old 15-02-2016, 11:39   #14
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Konjukcija Mo i So u solaru moze doneti probleme sa muskracima, autoritetima , partnerom, Ocem ...
Sve mi lici na desavanja oko radnog mesta , promene ....

Tranziti
Old 10-05-2016, 17:22   #15
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Smile Tranziti

Samo da znas da u posljednje vrijeme samo gledam tranzite Ju, Sa, Ur - nemam zivaca za te minuciozne tranzitice, te hoce li donijeti ovo ili ono. Znaci, tebi je Ju trenutno kroz 5. polje - tu se nema sta puno objasnjavati, njegov prolazak kroz polja je toliko minoran, a ti nemas nista u zemlji, tako da ja samo vidim da ce biti nekih pomaka i desavanja na poslu/svakodnevnom zivotu cim uleti u Vagu (tranzit na Veneru, 5 stepen vodolije, fin trigon), a taj tranzit moze fino da povuce ovu nasu cuvenu konjukciju Sa/Ju prvo kroz dodir sa dispozitorom, a onda i sama Jupiterova konjukcija. - dakle aktivira ti 7. kucu, ali i 9. PARTNERSTVO! Jer Jupiter ce tokom ljeta praviti fin aspekt sa tranzitnim Saturnom koji ti je u 7. kuci.

Moje iskustvo sa tr. Sa u 7. je bilo stvarno super, bas sam ODRASLA. Cini mi se da i tebi treba nesto slicno da se desi, jer si ti partnerstva dozivljavala kroz prizmu 5. kuce, znaci zajebancija. Idemo dalje, jupiter ove godine povlaci neke koncice, nejako ali moze da bude znacajno.

Saturn ti je uletio u 7. ali je povukao i pitanja 3 kuce kroz aspekte sa tvojm slatkim mjesecom. Sta ti se tu izdesavalo mogu samo da pretpostavljam, lijepe neke emocije, lijepe stvari kod brace i sestara i lijepa komunikacija generalno. Doduse, tu je doslo do nekog generalno ambivalentnog stava, jer ti si se lijepo osjecala emotivno, ali ne i fizicki jer je Saturn radio 90 sa Marsom/Merkurom (ASC). Opet ti Saturn, zajedno sa Jupiterom aktivira cuvenu konjukciju, znaci pitanja 7 i 9. Partnerstvo/putovanja/religija - pazi nad 9. kucom ide Pluton debelo ces se promijeniti sto se tice bilo kakvih uvjerenja, cak i predrasuda koje imas, jos je sve to u Jarcu, znaci imace duuuuuugo temeljno preispitivanje i to vrlo vrlo nevidljivo o svakojakim idejama i vjerovanjima.

Uran ti za sada samo radi mali sekstil na Sunce, sto je lijepo, jer ti je lijepo kuci i u kuci ti je uranovski show. I 120 Neptun dispozitor Marsa i Merkura. E ovo je nesto sto ce da ti donese pokretanje pitanja 1. kuce, 5. kuce i 12. kuca - mozda trudnoca. I dalje vise ne znam
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules