ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Solar

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Version 25.0 plus
Old 20-06-2017, 14:15   #1
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno Version 25.0 plus

Dakle, novi solar kuca na vrata.

Prošli se podsta ostvario, najupečatljiviji događaji su bili diploma i ulazak u vezu. Sve ovo se desilo tokom prve polovine solara, ostala polovina smor živi.

U ovom mi je fokus na poslu, hoće biti nešto za stalno, fiksna primanja i tako to? Ako vam nešto dodatno zapadne za oko,pišite

astro_31gw_1_ana_21762.4281.17552 — Postimage.io
Advertisement

Old 20-06-2017, 17:23   #2
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Let's see...

Znači, prije dan/dva/tri sam pisala da se, prema mom iskustvu, a i svemu čega sam se nagledala - 90% manifestacije planetarnih pozicija i aspekata odigrava kroz mundana solarna polja. Kroz natalna ... nekih 10%. Stoga solare samo što ne počnem razmatrati kao zasebne karte.

U predstojećem solaru su ti naglašena sukcedentna polja, u smislu da natalni sukcedentni kvartet izlazi na solarne uglove. (Iako ti je solarna 4./10. osa pozicionirana u znakovima natalne 4./10. ose, ipak dajem prednost whole signs sistemu, pa ću npr. solarnog Ju gledati kao vladara solarnog 7. & 10. polja.)

Što se solarnih polja tiče - naglasak je na 2., 5. i 7., pa mislim da bi na tim poljima moglo biti najviše dešavanja i eventualnih promjena. Također i na 10., s obzirom da solarni Ju u konjukciji sa solarnim Mo vlada i 10. solarnim poljem.

Vladar solarnog ASC je otišao u 2. polje, u konjukciju sa vladarom solarnog 6. polja - fokus na zaradu i (naporan) rad. Kroz kreativne aktivnosti, s obzirom da je dispozitor u solarnom 5. polju, te u znaku Vage (što je također simbolika umjetničko-kreativnog izraza) i konjukciji s Jupiterom (vladarom 10. i 7. polja).

Promjena profesionalnog statusa kroz kreativni izraz (vladar 10. solarnog u 5. solarnom), eventualno je moguća i neka javna afirmacija kroz kreativni rad (u smislu npr. izvjesne izložbe radova isl.).

Što se partnerskih odnosa tiče ... u 7. polju se nalazi Saturn, koji je u skladnom aspektu (s odličnom recepcijom) s dispozitorom u 5. solarnom polju.
Vladari solarnog 1. i 7. polja nalaze se u kvadratu, ali i finoj recepciji. S tim što Jupiter (On) prima Merkura (Tebe) u egzaltaciju, a Merkur (Ti) Jupitera (Njega) u triplicitet, pa bih rekla da je dečko ona zagrijanija strana.

Nije isključeno da će partner u ovoj godini također biti fokusiran na zaradu, te da će u nekoliko navrata ići na neka kraća putovanja.

U kontekstu aktivacije natalnih polja - vladar 11. natalnog u 6. polju, ilitiga neki društveno-korisni rad (u smislu aktivnosti tipa volontiranja, rada u/za nevladine organizacije isl.). Također - aktivirano 3. natalno polje, gotovo sigurno ćeš u ovoj godini biti iznadprosječno u pokretu, on the road (ne samo u smislu kraćih putovanja, već i izleta, obilazaka isl.).

Pozitivno je što je solarni Sa u averziji prema solarnoj Veneri i steliju u Raku. Istina, aspektuje solarni Mo u Vagi, ali je u pitanju sekstil (uz prijem u egzaltaciju od strane Mr. Sa).

Na kraju - Venerica u sjedištu u Biku i 12. solarnom/1. natalnom polju. Kreativni rad u četiri zida, potom možda i dolaze stvari na svoje po pitanju posla, rada, afirmacije u javnosti (solarna Ve u široj konjukciji s vladarom 7. polja).

Zanimljivo je i to što se ovogodišnji profekcioni ASC preklapa sa solarnim ASC (u 2. natalnom polju), sa vladarom Merkurom u 2. solarnom, a 3. natalnom polju. Once again - akcenat na usmjerenost ka zaradi, te mogućnost #pokreta (kraćih putovanja isl.)

Btw - i progresivni ASC, zajedno s progresivnim Mo ti je stigao do vrha 2. natalnog polja, dok je natalni Me aktiviran progresivnim Suncem (a i progresivna Fortuna ti je trenutno u Lavu, u blizini natalnog Me), pa je za očekivati da će se pitanja zarade i materijalnih dobara definitivno aktivirati u predstojećem solaru.

Ne znam kako da tumačim konjukciju Venere s infamous Algolom. I ja u predstojećem solaru imam isti aspekt, pa ne znam šta da mislim. Any ideas?

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 21-06-2017 at 02:39..
Submit to Digg   Version 25.0 plus Reply With Quote

Old 20-06-2017, 17:31   #3
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Meni je ovde najupečatljivija konjukcija Mo i Ju u vagi, baš lepo Još u tvojoj petoj kući. Vidim da tebe zanima posao, ali meni ovo pre svega vuče na jednu lepu, ljubavnu godinu Ovo bi čak moglo da postane i nešto ozbiljnije, ne obavezno brak, ali možda zajednički život ili planovi za budućnost, nemam pojma...
Sunce je u drugoj i novac će i biti tebi u fokusu ove godine, i mislim da će ga biti. Za stalni posao ne znam šta bih rekla, neka pogleda još neko...

Old 20-06-2017, 21:28   #4
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

solarni Mars je na natalnoj Ve, to je uvek strast i zaljubljenost kad se spoje Ve/Ma, a uz to njih dvoje drže natalnu osu 1-7.
dispozitor im je Mo0Ju u Vagi. sve to podiže i širi priču o ljubavi i jedinstvu/harmoniji u tom smislu. dobro sam rekla priču, jer je sol.Ma 0 nat.Ve u 3. kući kako god okreneš - i to jeste pričanje/razgovor o nekom vašem toplom gnezdu (Rak-dom) ili makar o tome da svakodnevicu što više zajedno delite (dispozitor je u Vagi - zajednica, na vrhu 6.solarne, a i u 6.natalnoj.)
ako ništa drugo - planirate li da putujete (3.kuća) na more ovog leta (Rak -leto, more)? takođe vladar 3. je Mo 0 Ju vladar 7. - to je opet sa partnerom neka lepa komunikacija ili lepa destinacija.
i Merkur je u solaru tu uz Ma/Ve, pa još i uz nat.Mo jako blizu nat.IC, pa si ti (AC u Blizancima, Merkur) - ta koja će makar to putovanje da isplanira, ako ne razmišljaš o zajedničkim danima 24/7.

Old 21-06-2017, 11:43   #5
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Devojke hvala vam puno

Planiram da zagrzem za posao od septembra, jer šta sam uradila do sada-uradila sam, kreću odmori. Imam u planu da se bavim svojom strukom koja je kreativna pa se tumačenje u tom smislu poklapa. Planiram da prodajem neke svoje radove, ali to moram da vidim šta i kako i da li se isplati. Marsh mi je ulila najviše nade jer je pričala o temi koja me najviše muči
Marsh, ja sam jednom imala sol Ve 0 Regulus i bio mi je odličan solar, dobila sam razne nagrade i afirmacije. Sada za Algol ne znam.. Ako ništa, tebe hvata Ve0Mo, Ve60Ju ali Ve90Ve, čime ti vlada sol Ve?

A Ju0Mo me jako brine jer mi baca 90 stelijum(Lahadima, ajde da se menjamo sa Ju, tebi će biti u sco ) Mene je taj 90 Ju toliko ubio u pojam od kako je u Vagi, blokirana sam da bilo šta uradim toliko me je usporio i okinuo na stare zdravstvene probleme. Ne mogu ga još celu sledeću godinu

Što se tiče dečka, pa ne znam... Ne planiram ja ništa ozbiljnije sa njim jer mi se emocije još nisu dovoljno razvile(tu leži mali problem sve vreme) i ako smo skoro godinu dana zajedno. Veza je jako lepa i stabilna, lepo mi je ali mi nije još to to, tako da mislim da je pod znakom pitanja ljubavni život u solaru... ali to ćemo videli .
Rijanon je sve to lepo opisala, imamo neke planove ali šta znam... ne mogu ja da budem sa nekim 24/7

Old 21-06-2017, 14:35   #6
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Marsh mi je ulila najviše nade jer je pričala o temi koja me najviše muči
Pa fokusirala sam se na ono što pretpostavljam da te najviše zanima. I ne brini, što se polja prihoda tiče, definitivno će se nešto u narednosolarnoj godini pokrenuti, jer ti je 2. polje odnedavno aktivirano i u progresijama.
To što se stvari već nisu pokrenule, zahvali tekućem solaru.

Which brings us to ...

Quote:

A Ju0Mo me jako brine jer mi baca 90 stelijum(Lahadima, ajde da se menjamo sa Ju, tebi će biti u sco ) Mene je taj 90 Ju toliko ubio u pojam od kako je u Vagi, blokirana sam da bilo šta uradim toliko me je usporio i okinuo na stare zdravstvene probleme.
Ni tebi ni meni nikako ne leži Ju u Vagi, a reklo bi se ni mi njemu
Međutim, možda bismo trebale Ju u Vagi dati benefit of the doubt i razmotriti "big picture".

Solari se dosta "pitaju" i kada će izvjesne progresije "proraditi", a kamoli tranziti - koji su nekako bottom of the astrological food chain. Znači, dođu kao neki katalizatori progresija/solarnih aspekata, ali sami po sebi će imati neznatnu manifestaciju (eventualni izuzetak su Saturnovi tranziti).

Ju tokom naših tekućih solarnih godina jeste tranizitirao kroz Vagu, ali nam je u već svakako slabim aktuelnim solarima izgonjen u Djevici.
Tebi su u tekućem solaru aktivirana kadetna polja (solarnim uglovima), a vladar solarnog ASC je retrogradni i peregrini Saturn u 12. solarnom (8. natalnom), te u kvadratu sa svojim, jednako sj**anim dispozitorom (što bi bio isti taj Ju u Djevici).

Taj isti Sa u solarnom 12. polju tekućeg solara predstavlja tebe, te vlada i 2. solarnim poljem. Eto zašto ništa nisi mogla pokrenuti, odnosno, zašto se ništa nije pokrenulo na polju prihoda.

Kao šlag na tortu, vladar 2. natalnog polja (Me) je aplicirao ka #spaljenosti u Raku, dok je u predstojećem solaru u separaciji od So.

Ne znam jel' se ko aktuelni profekcioni vladar gleda solarni Mo u Biku ili solarni Mo u Škorpiji ? I Mo i Ma su lijepo postavljeni, ali u averziji s vladarom solarnog ASC - pa vjerojatno zato i nisu radili za tebe (barem ne u maniru u kojem bi ti željela).

Back to the Ju;

U aktuelnom solaru ti je u 9. solarnom polju, u konjukciji sa SMČ, što bi bila diploma. Al' više i nije mogao donijeti. S obzirom da dosad nisi imala najbolja iskustva s Jupiterom, usudim se reći - "od koga je i previše je".

(Gdje ćeš dalje, meni je Ju i natalno i u aktuelnom solaru i funkcionalni benefik, te i profekcioni vladar u aktuelne solarne. Istina, u aktuelnom solaru se potrefio u Djevici, ali u 10. solarnom i 1. natalnom (i široj konjukciji s progresivnom Ve). Spoiler alert - tokom tekuće solarne je donio samo i isključivo one big, fat nothing. )

Quote:
Ne mogu ga još celu sledeću godinu
Nećeš ni morati. Kao semifinalni argument u korist ove tvrdnje - Ju iz Vage kvadrira planete u Raku, al' ih i prima u egzaltaciju.

Kao finalni argument u korist ove tvrdnje - akcentovati ću činjenicu da mi se u solaru jedne od najboljih i najprosperitetnijih solarnih godina (2005/06.) ever Ju potrefio u Vagi.
Tadašnji tranzit Ju kroz Vagu također je započeo prethodne jeseni i malo je reći da mi nije godio (solarna 2004/05. mi je bila mnogo teška). Ali, stvar je u tome što je u toj infamous solarnoj 2004/05. - vladar solarnog ASC bio Sa u Raku, a Ju (koji je i tada bio profekcioni vladar) - izgonjen u Djevici u 9. solarnom. Enoguh said.

Quote:
Marsh, ja sam jednom imala sol Ve 0 Regulus i bio mi je odličan solar, dobila sam razne nagrade i afirmacije. Sada za Algol ne znam.. Ako ništa, tebe hvata Ve0Mo, Ve60Ju ali Ve90Ve, čime ti vlada sol Ve?

Solarna Ve vlada 3. & 8. poljem. Nešto kontam da bi u predstojećem solaru (bez gubljenja iz vida svega što može krenuti naopako ) ova moja solarna Ve trebala donijeti bar donekle stabilniju i prijatniju komunikaciju s mojom bližom i daljom okolinom.

Prethodnih nekoliko godina vladar 3. polja mi je redovno esencijalno i(li) mundano slab - te po pitanjima komunikacije ... "nikako na zelenu granu".
Posljednja dva solara mi je 3. polje bilo pod vladavinom Saturna i Marsa i mogu ti reći ... ne pamtim razdoblje u kojem sam se više svađala, raspravljala isl. Smor.

the natal chart

Old 21-06-2017, 17:33   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:

A Ju0Mo me jako brine jer mi baca 90 stelijum(Lahadima, ajde da se menjamo sa Ju, tebi će biti u sco ) Mene je taj 90 Ju toliko ubio u pojam od kako je u Vagi, blokirana sam da bilo šta uradim toliko me je usporio i okinuo na stare zdravstvene probleme. Ne mogu ga još celu sledeću godinu
Pa ne znam jel to do kvadrata jupitera ili nečeg drugog, nisam se udubljivala... Mada bi školski trebalo da bude "lenstvovanje", da se osoba teško pokreće. Nije klasična zakočenost kao kod Sa, već više neka lenjost.

Znaš kako, kad je meni Ju dva puta kvadrirao natalni merkur - oba puta su mi povećali platu (Me mi je vladar druge), tako da nemoj ti unapred da očajavaš, nikad se ne zna

Old 22-06-2017, 14:17   #8
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Lahadima, znam tebe Ju radi Tako da može da ti bude okidač

Marsh, ja doživljavam da je meni Ju slučajni malefik. Em vlada malefičnim kućama, em u znaku izgona. Ona je ovako dobro aspektovan, ali ne donosi ništa. Prethodnih par godina mi je bio okidač za neke baš teške i opsane životne situacije. Najgore je bilo kada je prolazio Rakom, a te godine bio vladar godišnje prof.

Još uvek tekući solar mi je delovao obećavajuće što se tiče posla, na mišiće ali ipak sam smatrala da može nešto pokrenuti. Doduše, nepogrešiivo se ostvario na polju partnerstva, em Ve povratak em prof asc na vladaru VII i još neki upečatljivi pokazatelji. Valjda sve mora da se dovede u balans, na jednom polju izgubiš na drugom dobiješ

Pa Marsh, tebi onda sol asc pada u nat VII, ali mi se čini da će te više odraditi na polju posla, ako sam dobro zamislila Sa će biti na sol Mc 90 sol asc i nat Ju, a profekcioni vladar je Ma na Su (vladar VI) a tu bi trebao biti i Me kao vladar sol VII... nagađam

Old 22-06-2017, 17:20   #9
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Quote:
Marsh, ja doživljavam da je meni Ju slučajni malefik. Em vlada malefičnim kućama, em u znaku izgona. Ona je ovako dobro aspektovan, ali ne donosi ništa.
Lijepo je aspektovan i sukcedentan, ali mislim da je problem što je u izgonu, a vladar ne-isuviše-benefičnog 8. polja.

Quote:
Prethodnih par godina mi je bio okidač za neke baš teške i opsane životne situacije. Najgore je bilo kada je prolazio Rakom, a te godine bio vladar godišnje prof.
Sjećam se da si spominjala citirano jednom prilikom.
To je, pretpostavljam, bio solar za razdoblje 2014/15., kada je Ju već bio pri kraju tranzita kroz Raka.

Odlično se i ja sjećam te solarne godine i to ne po dobru.

U tim solarima su nam se Ve i Me potrefili u Blizancima, Mars u Vagi, a retrogradni Saturn u Škorpiji.
Meni je te godine (drugu solarnu po redu) - profekcioni vladar bio upravo retrogradni Sa u Škorpiji.

Quote:
Još uvek tekući solar mi je delovao obećavajuće što se tiče posla, na mišiće ali ipak sam smatrala da može nešto pokrenuti.
Pa je vladar solarne 10. u Vagi bila mundano kvalitetna Venera, ali mislim da je opet problem bio što se zadesila u averziji prema znaku vladara solarnog ASC. Pa su je više odradili (definisali njeni ulogu u aktuelnom solaru) spoljašnji faktori, tipa Ve 60 Ju u 9. solarnom polju što ti ga dođe promjena statusa, ali iz studenta u diplomca. Odnosno, Ve 120 Ma (u solarnom 11., a natalnom 7. polju) što ti ga dođe promjena relationship statusa.

Quote:
Pa Marsh, tebi onda sol asc pada u nat VII,
Da. Posljednji put sam u solaru 2013/14. imala takvu mundanu postavku. Vladar solarnog ASC bio je Ju u Raku u 5. solarnom polju , u konjukciji s So (vladarom 6. solarnog polja) i Me (vladarom 7. solarnog polja). U progresijama sam tada imala progresivno Mo 0 natalni Mo, progresivni MC 0 natalno So, a u tercijarima preklapanje tercijarnih & natalnih polja i još svašta nešto.

ALI, ne lezi Vraže - profekcioni vladar retrogradni i peregrini Sa (u Škorpiji) - u 9. solarnom/3. natalnom.

Te godine je bilo dosta #priče - u kontekstu ljubavnih i profesionalnih pitanja, ali se ništa konkretno nije realizovalo.

S druge strane - po pitanjima 9. polja (visoko obrazovanje i to) - u tom solaru sam se naradila i nastresirala k'o tri tegleća konja.
(Okay, ne znam jesul tegleći konji fkt pod stresom, ali ipak ... )

Sad kad vratim film na to razdoblje, pitam se odakle mi tolika (psihička) energija da odradim sve na vrijeme i izađem na kraj sa svim spoljašnjim pritiscima. Može biti da je bilo do egzaltiranog i sukcedentnog vladara solarnog ASC.

Quote:
ako sam dobro zamislila Sa će biti na sol Mc 90 sol asc i nat Ju, a profekcioni vladar je Ma na Su (vladar VI) a tu bi trebao biti i Me kao vladar sol VII... nagađam
U pravu si. Solarni Sa (vladar 11. i 12. solarnog polja) je u konjukciji sa solarnim MC-ijom, te u sekstilu s vladarom solarnog ASC.
Veoma pozitivno je to što nam je u ovogodišnjim solarima Saturn u terminu i licu. Primjetila sam da je dotični relativno podnošljiv kada ima kakvo-takvo dostojanstvo, za razliku od situacija kada i gdje je peregrin.

Na stranu i solari, od sljedećeg mjeseca mi tercijarni ASC mijenja znak, tj. NAPOKON izlazi iz Vage i prelazi u Škorpiju - dok tercijarni Ma istovremeno seli iz Lava (12. natalnog) u Djevicu (1. natalno).

Vala, jedva čekam tu selidbu iz Vage u Škorpiju, s obzirom da mi je čitava ova faza stagnacije započela prije tačno tri godine - kada je tercijarni ASC tek zakoračio u Vagu, a intenzivirala se početkom 2016. - kada je tercijarna Venera ušla u Lava (12. natalno polje).

Što se tiče tercijara - primjetila sam da rade #obrnutom logikom u odnosu na solare/lunare.
Solarne/lunarne planetarne pozicije se redovno u najvećoj mjeri manifestuju u kontekstu mundanih solarnih pozicija, dok se progresivne/tercijarne planete više manifestuju u kontekstu natalnih polja kojim šetaju.

the natal chart

Old 24-06-2017, 13:16   #10
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Ne znam šta da ti kažem za tercijalne jer ja ih smatram minornim. Ako kažeš da šljakuaju, super... pročačkaću kada se sastavim sa vremenom. Ne znam koliko će pomoći Sa u "Povoljnijem dostojanstvu" nego inače s obzirom na to da će ti radi izazovne, pogotovo sa ugaonim JU... biće kao 2 jarca na brvnu, svako fura svoj film No, valjda ćeš postaviti temu, nije sve u Ju i Sa :P

Što se tiče Ju, neće on mene skoro pustiti... Prema firdarijama mi je vladar, potperiod Su je trenutno, od 22. avgusta prelazim u potperiod Ve, tako da kontam da ću prodisati.
Videćemo

Old 27-06-2017, 17:09   #11
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Standardno

Quote:
Ne znam šta da ti kažem za tercijalne jer ja ih smatram minornim.
Pa jesu minorne, ali su super pomoćno sredstvo za temeljitiju analizu progresivnih (sekundarnih) karti. K'o lunari za solare.

Quote:
Ako kažeš da šljakuaju, super... pročačkaću kada se sastavim sa vremenom.
Šljakaju.

Quote:
Ne znam koliko će pomoći Sa u "Povoljnijem dostojanstvu"
Ne samo meni, nego svima koji će ga u predstojećim solarima imati u kakvom-takvom dostojanstvu, a ne skroz peregrinog.

Stojim iza toga da je i u natalu i u solaru bolji esencijalno/mundano kvalitetan malefik, nego esencijalno nekvalitetan benefik (sve i kada je mundano snažan).

Što se tiče peregrinih malefika, ili malefika u izgonu/padu ...
Samo se ne mogu odlučiti jel' gore kad su na uglu, sukcedentni ili kadetni.

Što se Saturna k'o Saturna tiče ... vjerovala ti ili ne, zna biti daleko podnošljivi i kada je npr. samo u terminu.
U jednoj od gorih i težih i u jednoj od (naj)ljepših i (naj)boljih solarnih godina se oba puta potrefio u Raku.
What's the difference ?!

U prvom solaru peregrini Sa u Raku (u bliskoj konjukciji s natalnim So) je bio vladar solarnog ASC u Jarcu. Znači, peregrin, spaljen, a UGAON. Te u aplikativnom 180 sa solarnim Mo u Jarcu.

U drugom solaru je bio izvan domašaja Sunčevih zraka, u terminu i kadetan (3. solarno polje). Između ostalog, u averziji ka solarnom vladaru ASC (Ve u Lavu) i solarnom Mo u Blizancima.
Te godine mi je donio samo enormnu količinu eseja i seminarskih, al' sam prvu godinu fakulteta sam uspješno odradila.

Quote:
nego inače s obzirom na to da će ti radi izazovne
U tekućem solaru mi je radio kvadrat na solarnog Ju (vladara solarnog ASC i profekcionog vladara u izgonu i na uglu), te opoziciju na solarni Mo.
Znači, u pitanju je bio promjenljivi T kvadrat.

Sreća pa je bio u averziji sa solarnim Ma u Škorpiji i solarnim So/Ve/Me u Raku.
Ove godine je u averziji sa svim solarnim planetema osim s Jupiterom u Vagi s kojim je u sekstilu, te u averziji prema natalnim luminarima i natalnom Ma.
Jedini izazovni aspekt je solarni Sa 90 natalni Ju.

Quote:
No, valjda ćeš postaviti temu
Razmisliću.

Quote:
Što se tiče Ju, neće on mene skoro pustiti... Prema firdarijama mi je vladar, potperiod Su je trenutno, od 22. avgusta prelazim u potperiod Ve, tako da kontam da ću prodisati.
Videćemo
Meni se od solara mijenja vladar firdarijskog razdoblja, ne znam jesi nailazila na neke konkretne smjernice za tumačenje firdarija?

the natal chart
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
biti, hoä‡e, neĺˇto, polovina, smor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules