ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Venerin povratak
Old 31-10-2015, 13:55   #1
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Registrovan: Mar 2008
Akarui je na dobrom putu
Standardno Venerin povratak

S obzirom da ove godine imam cuveni venerin povratak na 0 a, da li da se nadam necemu znacajnijem na ljubavnom planu, ili ce me zaobici i ovaj put?
Ako neko ima volje, po neku da napise, malo da caskamoo
Advertisement

Old 31-10-2015, 14:04   #2
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Meni su prethodna dva Venerina povratka (2000 i 2008 godine)donela dve velike ljubavi.Kod mene je to delovalo ali mozda i zato jer meni Ve vlada 5 poljem. Sad u solaru koji ce poceti za 2 meseca cu takodje imati Ve povratak
Submit to Digg   Venerin povratak Reply With Quote

Old 31-10-2015, 14:09   #3
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Akarui je na dobrom putu
Standardno

Znaci eto tebi Lanna i trece ljubavi
Radiii kod tebe samo tako, ipak je peta vezana za ljubaav..
Meni vlada sestim poljem kao i jedanaestim, ali i suncem, a i venera mi je natalno u sedmom..pa uvek mislim da ima neke veze..
Bice da ovaj povratak ce biti vise vezan za posao , ali opet otisla je u 12.kucu?

Last edited by Akarui; 31-10-2015 at 14:19..

Old 31-10-2015, 14:39   #4
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

da,mozda bude treca sreca
za sada je radio. Mozda kod tebe bude neka tajna veza jer ti je solarna Ve u 12 kuci,a opet pada u 7 natalnu(polje partnerstva,braka)pa bi nesto trebalo da bude.Dispozitor tvoje Ve je merkur koji ti je u konjukciji sa dsc

Old 31-10-2015, 14:53   #5
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

U novom solaru koji je u potpisu,i ja imam Ve povratak...al meni vlada 1.kucom i suvladar je 6...pa ocekujem nesto drugo.Bitno je i kakva vam je Ve,gde je,kakve aspekte ima.

Old 31-10-2015, 14:58   #6
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

andjela moja natalna Ve je neaspektovana,nema glavne aspekte,ima 3 sporedna. Inace je u skorpiji u 12 kuci.Meni vlada 5,6 i 10 poljem. Ne znam kako onda da pratim i sta kad je natalno neaspektovana.

Old 31-10-2015, 15:21   #7
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Akarui je na dobrom putu
Standardno

Andjela, kod tebe se verovatno vise odnosi venera na posao jerr je ujedno i vladar mc-a..Mada nam je mesec obema u cetvrtoj..i jeste nam teska emotivo...raznorazni razlozi..
Samo sto je meni u ovoj solarnoj ona vladar pete(vaga) i dvanaeste(bik) pa mislih neka ljubav...mada kada pogledam aspekte sa saturnom kao i natalnom i opoziciju neptun haha,pomislim i na neku platoniku..o boze u 35

Old 31-10-2015, 15:39   #8
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Question

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
andjela moja natalna Ve je neaspektovana,nema glavne aspekte,ima 3 sporedna. Inace je u skorpiji u 12 kuci.Meni vlada 5,6 i 10 poljem. Ne znam kako onda da pratim i sta kad je natalno neaspektovana.
Lanna , mislim da tvoja Venera nije neaspektovana . Jednom prilikom sam bila kod jednog poznatog astrologa na konsultacijama a imam i njegovu knjigu , on mi je objasnio šta znači neaspektovana planeta . Rekao mi je da se ne obazirem na to šta piše u tabelama ispod natalne karte . On bi ti rekao da su dve planete u konjukciji ako su u istom znaku iako nisu u istoj kući , dakle po njemu je ova tvoja Venera u konjukciji sa Saturnom , samo što je aspekt separacioni i u praznom je hodu , ne aspektuje nijednu planetu pre nego što napusti znak . On ne smatra da je konjukcija ako je jedna planeta na 29.stepenu jednog znaka a druga na početnim stepenima drugog znaka .Volela bih da znam šta je Venerin povratak , ako neko može da objasni . Imam šest knjiga iz astrologije a nisam na to naišla .

Old 31-10-2015, 15:54   #9
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Lanna , mislim da tvoja Venera nije neaspektovana . Jednom prilikom sam bila kod jednog poznatog astrologa na konsultacijama a imam i njegovu knjigu , on mi je objasnio šta znači neaspektovana planeta . Rekao mi je da se ne obazirem na to šta piše u tabelama ispod natalne karte . On bi ti rekao da su dve planete u konjukciji ako su u istom znaku iako nisu u istoj kući , dakle po njemu je ova tvoja Venera u konjukciji sa Saturnom , samo što je aspekt separacioni i u praznom je hodu , ne aspektuje nijednu planetu pre nego što napusti znak . On ne smatra da je konjukcija ako je jedna planeta na 29.stepenu jednog znaka a druga na početnim stepenima drugog znaka .Volela bih da znam šta je Venerin povratak , ako neko može da objasni . Imam šest knjiga iz astrologije a nisam na to naišla .
Pa ne znam to,prvi put to cujem. Na nijednoj karti mi se nije prikazalo da imam konjukciju izmedju Venere i Saturna.Meni je Saturn na 13 a Venera na 24 stepenu skorpije.Malo mi je to veliki orbis(11 stepeni) a nisu svetla u pitanju(mesec i sunce)
Venerin povratak ti se desava svake 8 godine.To je kada ti se solarna Venera nadje na istom mestu gde ti se nalazi natalna Venera,uz stepen,dva razlike.Ja sam to imala 2000,2008 i imacu sledece 2016 godine.Dakle svake 8 godine je Venerin povratak.

Old 31-10-2015, 16:02   #10
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Pa ne znam to,prvi put to cujem. Na nijednoj karti mi se nije prikazalo da imam konjukciju izmedju Venere i Saturna.Meni je Saturn na 13 a Venera na 24 stepenu skorpije.Malo mi je to veliki orbis(11 stepeni) a nisu svetla u pitanju(mesec i sunce)
Venerin povratak ti se desava svake 8 godine.To je kada ti se solarna Venera nadje na istom mestu gde ti se nalazi natalna Venera,uz stepen,dva razlike.Ja sam to imala 2000,2008 i imacu sledece 2016 godine.Dakle svake 8 godine je Venerin povratak.
Tvoju VE i SA povezuje zajdnicki vladar, tj MA.
VE i MA su u izmenjenim sedistima tj u recepciji, i obe su planete u svojoj sekti. Jeste orbis suvise velik za ove planete, SA i VE i bio bi snaznijeg dejstva da je u pitanju aplikacija, ali posto je u pitanju separacija pri cemu VE ne aplicira ni jednoj drugoj niti i jedna druga aplicira njoj, onda je tvoja VE u praznom hodu.
Iz mog iskustva, planete koje su PH donose razvlacenje, otezanje, i cesto nedovrsavanje zapocetog, kao da stvari stoje u mestu i stagniraju ponekad, jer nema sta da ih pokrene.
Separacije su vise "secanja" i utisci koje planeta nosi sa sobom, a aplikacije donose desavanja. Ovakvoj VE cesto kao da fali neko da joj pruzi ruku kada zapadne u svoje crnilo i zacarani krug secanja i drzanja u proslosti, ceznje, uspomena, kao da je neko drzi zarobljenom u proslosti,i onda je prisiljena sama da se cupa iz bedaka, da prozivljava sve teskoce sama i sama da ih prevazilazi, jer nema pomocnika sa strane.

Old 31-10-2015, 16:16   #11
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
VE i MA su u izmenjenim sedistima tj u recepciji, i obe su planete u svojoj sekti. Jeste orbis suvise velik za ove planete, SA i VE i bio bi snaznijeg dejstva da je u pitanju aplikacija, ali posto je u pitanju separacija pri cemu VE ne aplicira ni jednoj drugoj niti i jedna druga aplicira njoj, onda je tvoja VE u praznom hodu.
Iz mog iskustva, planete koje su PH donose razvlacenje, otezanje, i cesto nedovrsavanje zapocetog, kao da stvari stoje u mestu i stagniraju ponekad, jer nema sta da ih pokrene.
Separacije su vise "secanja" i utisci koje planeta nosi sa sobom, a aplikacije donose desavanja. Ovakvoj VE cesto kao da fali neko da joj pruzi ruku kada zapadne u svoje crnilo i zacarani krug secanja i drzanja u proslosti, ceznje, uspomena, kao da je neko drzi zarobljenom u proslosti,i onda je prisiljena sama da se cupa iz bedaka, da prozivljava sve teskoce sama i sama da ih prevazilazi, jer nema pomocnika sa strane.
Da , upravo to mi je i astrolog rekao za planetu u praznom hodu , slažem se razvlačenje , otezanje .

Old 31-10-2015, 17:05   #12
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ne znam sta da ti kazem Lana.Nije joj najbolje u 12.kuci i u skorpiji.Sta ti se desavalo ranije Ve povratkom,pa povezi nekako.
Nije ti Ve u konjukciji sa Sa,pa vidi se da je ogroman orbis...

Akarui,hvala ti,i ja se nadam da ce biti nesto za posao.Ne znam ni sama.Tebi mozda na ljubav kada je vladar 5.solarne...a meni bas vladar 10.solarne...

Old 31-10-2015, 18:23   #13
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
a ima li neko resenje za sve to? jeste to sve tako ali naopako da ce mi ceo zivot biti tako.Da necu uspeti da ostvarim vezu,brak....
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-10-2015, 18:46   #14
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Standardno

Lanna , ja sam sigurna da kod tebe može doći do braka jer je vladar sedmog polja Merkur u prvom polju , bračni partner dolazi po tebe , njegov dispozitor je Saturn u škorpiji u 11 polju prijateljstava .

Old 31-10-2015, 18:51   #15
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Lanna , ja sam sigurna da kod tebe može doći do braka jer je vladar sedmog polja Merkur u prvom polju , bračni partner dolazi po tebe , njegov dispozitor je Saturn u škorpiji u 11 polju prijateljstava .
ne znam dal tog Merkura da tumacim da mi deluje na 1 ili 2 polje jer je na samom kraju 1 polja.A kada se planeta nadje na kraju polja veci uticaj ima na naredno polje. Bio je sad jedan momak koji je bas dosta odgovarao mom Merkuru u jarcu i on je jarac u horoskopu ali se to sa njim zavrsilo. I njegov posao je merkurovsko zanimanje i dobro zaradjuje,bitna mu je ta materijalna strana a to sve odgovara opisu mog Me.Ali nista od toga za sada
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules