ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-09-2011, 00:08   #1
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Registrovan: Sep 2009
ordinarygirl je na dobrom putu
Standardno

E i ja sam odlucila da postavim svoj solar pa se nadam ako neko ima vremena i volju da mi prokomentarise.
Trenutno sam u nekoj skroz off fazi,ucenje ne ide,misli lete samo na jednu stranu,negativna energija u kuci,nezainteresovanost za sve...pa se pitam kad ce vise sve krenuti na bolje i da li ce se nesto po pitanju ljubavi desiti

Pa ko ima vremena nek zaviri
Unapred hvala
http://www.dodaj.rs/?2x/MZ/2LkCSKfs/...0119188066.gif

Friends,Family,Faith,Forgiveness and Forever

Last edited by ordinarygirl; 23-09-2011 at 18:16..
Submit to Digg   sweetdream or nightmare ? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-09-2011, 14:42   #2
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

ne cudi me draga sto se tako osecas...
imas u vagi konjuk.sunca i saturna...citat;
Godina velikih briga i izolacije. Mozda cete se odvojiti od muza, oca ili sina, ili cete brinuti zbog njih. Ova konjunkcija oslabljuje imunoloski sistem, uzrokuje probleme sa kostima, kicmom, zubima, narocito ukoliko se odigrava u sestoj ili dvanaestoj kuci (cak i ako je ova Solarna konjunkcija u natalnom 1,6,8,12.polju ili u navedenim Solarnim poljima) ili ukoliko su Sunce ili Saturn vladari bilo prve, seste, osme ili dvanaeste kuce Horoskopa Solarnog Povratka.
Ovaj polozaj je ogranicavajuci, odlaze pozitivna razresenja situacija i donosi intimno osecanje nesrecu.
Dobar je samo ukoliko je NATALNI ASC u Jarcu i ukoliko Saturn i Sunce u natalnom horoskopu nemaju nijedan nepovoljan aspekat. U tom slucaju, donosi napredovanje, promene na bolje, pozitivne promene planova, i ima dugotrajan i srecan uticaj na Vasu sudbinu.

Solarni Asc u Raku
Događaji će biti vezani za porodicu, porodična dešavanja, roditelje, vašu prošlost i/ili za nekretnine.Dobra godina za bavljenje politikom i za javni život pod uslovom da Mesec nije suviše aflikovan.Više ste nego inače rezervisani i tajnoviti u pogledu stvari koje se tiču samo vas.Zbog toga ste i emotivniji i ukoliko je Mesec bar malo aflikovan, bićete osetljivi i hiroviti, kajaćete se i bićete nostalgični,osećaćete besmisleno kajanje ili nervozu zbog toga što postajete stariji. Možda ćete kovati planove za starost.

MERKUR U KONJUNKCIJI SA VENEROM
Ako imate ovu konjunjunkciju i u radixu, posebno je znacajna. Ako je u istom znaku kao u natalnom horoskopu, natalni horoskop je naglasen. Utice na znacajne veze uglavnom sa mladjim ljudima.
Napomena: ova konjunkcija pojavljuje se samo pet do sest puta u zivotu.

Dodatno ti je i mesec na ASC a on trazi bliskost sa okruzenjem.

Neptun u 9 kuci(fax)...daje zamagljenu sliku,pa se ne snalazis bas najbolje,lenja si(lenjost je isto odlika neptuna)

Bice bolje ...proci ce i ova godina,
ne brini, samo ipak -ti daj sve od sebe:-)

Old 30-05-2012, 10:20   #3
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Hvala ti gasimetrija Jao vala ne mozes ni jedna godina da prodje bez tih porodicnih muka,mada meni i aspekti u natalu ukazuju na to.
Al' dacu sve od sebe,jer bice bolje nista nije vecno

Ja samo da napisem da sam imala operaciju,eto to mi je doneo ovaj solar...na svu srecu nije bila neka teska operacija

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
A sta si operisala..?
Interesantn nisi imala uopste kontakt MO i Ma..?

Meni se dopada sto ti je Venera na solarnom Ac-u.. To znaci da ces da se prolepsas.
Jasno ti je da u ovoj godini centar zbivanja ce biti kuci ljubavi 5k.
U kuci ce ti biti veoma napeto,Mars solarni ti je u konukciji sa Ic-om,to moze biti da ces malo vise da se sukobis sa ocem,ili ce ti jednostavno kuca i uslovi u njoj oduzimati puno energije.
Dobit mozes imati kroz majku,ili neko blisko okruzenje.Ako studias sto mislim da,imaces dobar period na faxu.Rekla bih da ce ti to zaokupljati paznju.
Rekla bih da u ovoj godini mozes uci u neku jako vaznu emotivnu vezu,zato sti ti vladar 7k ulazi u 1k.
Solarna 5k pravi koonjukciju sa natalnom 9k,pa opet ti i taj partner mozete da se poznate u inostranstvu,na fakultetu ili kad budes isla da zavrsavas neke papire (9k).
Mislim da ce ti biti bolja godina od drugih.
Srecno..!
Operisala sam zuc...ni ja nisam videla nikakvu povezanost u solaru.Za fax se radujem,a kako se ispoljava zavrsetak faxa u solaru? U emotivnoj sam vezi trenutno,a on ide u inostranstvo,mozda i ono So konj Sa predstavlja to odvajanje ili ta konjukciju 5k sa 9k. Ovo za stanje u kuci nista novo,vecito napeto i iscrpljujuce. Hvala

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
E sad sam ti gledala stvarno nista nije upucivalo na zuc.Osim u solaru 2011 imas Ic u Devici (stomak) na 12'02 stepena...Ako gledamo 13 stepen Device to su ti zucne arterije....

Sto se tice faxa,Jupiter ti je solarno u konjukciji sa Mc-om,pa zato kazem uspeh u studiranju,ako je pri kraju,zavrsices ti to draga..
Venera ti jeste u separacijama sa MA,JU,ME,pa eto ako je to zbog tvog emotivnog partnera.
Naglasena ti je 9k i ljubav u njoj,pa sam to nekako ubola...

Ma samo da se zavrsi drama sa mojoj desnom stranom stomaka...prvo operacija,pa urinarne infekcije,pa bolovi desne strane stomaka trci pa opet proveravaj sta je,pa bol u desnom kolenu.Psihicki sam izmrcvarena do kraja,u urgertnoj me svi znaju vec. Trebalo bi da zavrsim sledece godine fax,ako ne upisem master.
A za partnera,nadam se i verujem da je on taj pravi

Jel mislite da ce mi ovaj solar doneti prvi posao mozda ?

Evo ga moj novi solar, malo sam pozurila mozda. Interesuje me da li vidite nesto zanimljivo, da li ce biti neke ljubavi?
http://tinypic.com/view.php?pic=142b...5#.UjGQ9NLrwUg

Meni se ne svidja sto mi solarni ac u skorpiji, i jos sve nesto povezano sa osmom, dvanestom, prvom i sestom kucicom. Vladari solarnog ac Pluton u 2. solarnoj, a pada u 8. natalnu. Vladar strelca Jupiter otisao u 8 solarnu, koja zahvata prvu natalnu.. Mislite da ce doci do nekih transformacija i promena u samom mom zivotu, stavovima ili pogledima na svet ili ce biti nesto losije?

Sad nesto cituckam, da li nekom ovo mozda lici na trudnocu u solarnoj 5 mesec, vladar ac u 8, dok je pluton u 2 solarnoj kuci tj.u osmoj natalnoj, vladar solarne 5 mars otisao u 9 solarnu,tj. 4 natalnu ?

Jel moze neko da mi pomogne, ne vredi ja vidim neke stvari koje zelim da vidim dzaba kad sam subjektivna veoma? Hvala

Hoce stvarno biti toliko tesko zbog ac u skorpiji, nikako mi nije lepo pocelo...bas sam skrhana sa svih strana, razocarana u ljude i bezvoljna?

Last edited by Vojvotkinja; 23-12-2013 at 23:19..

Old 25-10-2013, 00:33   #4
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Meni se cini da ces u kuci biti vise nego obicno a i status moze lako da ti se promeni ne onako kako bi zelela.
Mada ljubav moze da te razveseli ....

Old 25-10-2013, 00:36   #5
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Au u kuci sam ja uvek provirim ponekad kroz rupicu Kako mislis da mi se promeni status?
Uvidjam sad da ce ovo definitivno biti godina transformacija sebe kao licnosti, jer ovako vise ne ide...ovoliko velika emotivnost mora se resiti. A ljubav nadam se uvek, izasla sam iz duge veze pre 2 meseca i patim sad jos

Old 25-10-2013, 00:45   #6
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Patnju ces mozda zameniti ljutnjom. Moguce da ljubav i osecanja dajes u drugacijem obliku , promena moze biti tu za drugo nisam sigurna bas.

Simbolika solara koji ce krenuti za mesec dana moze biti u Plutonu i Saturnu ali to moze lako da se preokrene jer je Saturn spor a Pluton sklon brzinskom tresku . Nisam nesto optimisticna. Jer su ti Bik i Skorpija zakljucani a Sa je sada tu u Skorpiji , otkljucavanje na polju simbola 6 i 12 kuce.

Old 25-10-2013, 00:46   #7
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

To je mene i brinulo najvise i brine me veoma, 6. i 12. em mi je saturn tranzitima pomrsio sve, em se ocekuje jos

Old 25-10-2013, 00:50   #8
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Budi spremna na potrese ali bar ces posle toga znati na cemu si i kuda sve to .

Potrebno je da odrastes , zvuci otrcano znam.

Bez obzira na sve Venera u solarnoj 1 i na 7 natalnoj je dobra postavka...

Old 25-10-2013, 00:57   #9
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Veruj mi potresi su krenuli, ja sam emotivno iscrpljena od strane i porodice i prijatelja i svih.Ne zvuci otrcano, potrebno je da stanem na noge konacno i da ne budem kao bambi na ledu. Suze vise nisu resenje, moram biti jaca.

Old 25-10-2013, 01:02   #10
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Test slaba ili jaca nisu merilo uspeha tj neuspeha. Treba da budes svoja .

Old 19-10-2016, 00:18   #11
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Kad mi je saturn presao stelijuma, neverovatno sam se promenila. Toliko straha je izazvao u meni, jeste me naucio nekoj disciplini. Ali me je uvukao u tamne misli u negativnost, zestoki pesimizam e to moram promeniti. Ne volim Saturn i bojim ga se, dobar je ucitelj ali i okrutan

Ja sam toliko radoznala pa cu da stavim ranije moj solar Zamena osa, ali me brine ovo osma solarna, na sestu natalnu
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

U proslom solaru tj. jos uvek tekucem nista znacajno Mada ocekujem da masteriram do rodjusa, to je jedino lepo. Ostalo svi smo imali zdravstvene probleme ja sam imala "operacije" zuba koje ni na kraju nisu bile operacije, ali su se tako vodile sto donekle moze i biti ono cega sam se plasila 8 solarna na 6 natalnu. Tata je imao operaciju i mamu ovih dana ceka operacija.
A evo i novog solara, pa ako neko hoce da pogleda... Ja ili sam pesimisticna ili previse optimisticna, objektivna nikako Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Evo ga i najnoviji Sta da ocekujem... Nisam zagledala previse, jer moram priznati da sam bas pozaboravljala i ono malo sto sam znala. Stoga nisam htela zelje i strahove da projektujem na subjektivno tumacenje ove karte.
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Last edited by Vojvotkinja; 21-10-2016 at 10:49..

Old 15-10-2017, 23:07   #12
ordinarygirl
Obično gatalo

ordinarygirl's Avatar

ordinarygirl je offline
Standardno

Da se ja nadovezem na moj prosli solar, tj. tekuci preminuo mi je otac. Sta mislite koji aspekat je ukazivao na to? Osim ovog poklapanja IC, DC I AC koje jel ukazuju na godine preokreta, bitne godine. Meni je svakako eto pre par dana nažalost godina obeležena tim događajem koji je u meni svakako doveo do promena.

Ja kacim mojim novi solar koji pocinjem za koji dan Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Logicna sled prethodnog je da se ovaj sada vrti oko papirologije i imovinskih odnosa....A da li ce biti nesto po pitanju ljubavi?

Old 16-10-2017, 12:18   #13
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Moje saučešće.
Iz solara, kvadrat solarnog Marsa i Jupitera ali to nije dovoljno da se desi takav ishod.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules