ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Sunce konjukcija Venera u solaru hoce li doneti ljubav?
Old 30-01-2010, 22:14   #1
interglossa
Obično gatalo

interglossa je offline
Registrovan: Nov 2009
interglossa je na dobrom putu
Standardno Sunce konjukcija Venera u solaru hoce li doneti ljubav?

Iskreno bih zamolila da mi neko pogleda solar

sto je babi milo to joj se i snilo...
znaci sve se nadam da cu izaci iz ovog sivila i imati ljubav.

p.s. kako se zna vremenski sta se kada desava u toku godine kroz solar?

natal sa solarom:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
Submit to Digg   Sunce konjukcija Venera u solaru hoce li doneti ljubav? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-01-2010, 23:09   #2
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

ono što ja vidim...neznam jel radiš ili što..ali mogla bi biti dobra godina za posao... solarni mars, vladar tvoje 6...je u konjukciji sa MC-om

još k tome, solarni MC ti pada na jupiter, koji je inače vladar tvoje prve

solarni uran je u konjukciji sa vrhom tvoje 5 natalne...dakle, ja se sikreno nadam da to može donjeti iznenadne promjene u ljubavi
e, pazi, uz to, vrh solarne 5. kuće ti je u konjukciji sa natalnom venerom )

moguće je da budeš više okrenuta sebi...i promjenjivih osjećaja...solarni mjesec u solarnoj 12, u konjukciji sa natalnim uranom...možda će čak na takve promjene utjecati netko iz tvoje obitelji...
Submit to Digg   Sunce konjukcija Venera u solaru hoce li doneti ljubav? Reply With Quote

Old 30-01-2010, 23:24   #3
interglossa
Obično gatalo

interglossa je offline
Standardno

hvala zvjezdice

da radim privatno tj. prevodim (ali ne zedne preko vode )

a ionako ceo zivot samo radim i crncim pa se ne cudim da opet arbeiten posto to izgleda jedino i umem normalno...

videla i ja tu solarnu veneru na vrhu 5...valjda ce mi nesto dati

a sto se tice urana samo neka bude pozitivno...jer mi je dosta gadjanja u stomak (natalno uran kvadrat mesec) a vidim da je sada na natalnom uranu plus opozicija solarni uran uuuufffff

a kako se gleda tajming u solaru...svasta sam iscitala ali ne znam tacno.

Old 30-01-2010, 23:38   #4
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

meni lijepo izgleda tvoj solar

evo, ja baš vjerujem da se ostvari što kaže solar, jer meni se već moj počeo ostvarivati, doduše i malo prije vremena nažalost

Ostvarila se i ljubavm tj pojavila se osoba opisana solarom

samo da potraje..

a za vrijeme stvarno neznam kako se gleda

Old 30-01-2010, 23:44   #5
interglossa
Obično gatalo

interglossa je offline
Standardno

Bas mi je drago da ti se pojavila ljubav opisana solarom...a zao za to sto vidim da ne pominjes i verovatno je lose i ruzno...

navijam za LJUBAV i da ti bude kako ti sebi zelis

Old 31-01-2010, 00:22   #6
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

mislim da bi i tvoj trebao proraditi po pitanju ljubavi...vidiš, ja sam sebi ljubav u solaru vidjela tek sada kada se dogodila pa sam obratila pažnju na povezivanje

a ovo ružno..solarni saturn mi je zgazio natalni mjesec...umro mi tata..

Old 31-01-2010, 02:34   #7
lollipop
Početnik

lollipop's Avatar

lollipop je offline
Registrovan: Jan 2010
lollipop je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku

meni lijepo izgleda tvoj solar

evo, ja baš vjerujem da se ostvari što kaže solar, jer meni se već moj počeo ostvarivati, doduše i malo prije vremena nažalost

Ostvarila se i ljubavm tj pojavila se osoba opisana solarom

samo da potraje..

a za vrijeme stvarno neznam kako se gleda
Hej Zvjezdice, a kako se vidi ljubav, tj osoba opisana solarom?

i sad sam procitala postove do kraja.
zao mi je zbog tvog tate, najiskrenije

moja natalna karta

Last edited by Vojvotkinja; 03-11-2010 at 15:49..

Old 31-01-2010, 02:47   #8
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Pa po položaju solarnih i natalnih planeta te kuća...

NPr..u mom solaru, ima i uplic urana i plutona.. ( naglo, neočekivano, onako magično )

pa tako nekako povežeš...npr meni je saturn tamo glavni tj upada mi solarna kuća na natalni saturn pa to ukazuje i starijeg muškarca...

Hvala za sućut.

Old 31-01-2010, 16:45   #9
interglossa
Obično gatalo

interglossa je offline
Standardno

Draga Zvjezdice evo sad sam procitala, moje saucesce.

Old 31-01-2010, 21:41   #10
Tanja_13
Obično gatalo

Tanja_13's Avatar

Tanja_13 je offline
Registrovan: Feb 2007
Tanja_13 je na dobrom putu
Standardno

Meni je Mars uvek u konjukciji sa MC-om donosio promenu posla,Mesec ti je u devici u 12 kuci pa ces se dosta baviti analizom i preispitivanjem same sebe i svojih osecanja,posto je 12 solarna smestena u 10 natalnu velika verovatnoca je da ce nesto tajno izaci na videlo a sve to jos dodamo konjukciju sa Uranom neki preokreti u vidu emocija(budjenje emocija,nepredvidljivost istih mozda cak i neko tek razveden useta u tvoj zivot ili ti kumujes tom razvodu/hipoteticki govorim...ima mali milion naznaka).Jos da dodam da ti je natalna Venera u konjukciji sa 5 solarnom kucom,da ti je solarna Ve u konjukciji sa Me natalnim(koji je vladar tvoje 7 i 11 kuce)...toliko od mene,pozdrav!

Old 01-02-2010, 00:32   #11
interglossa
Obično gatalo

interglossa je offline
Standardno

Hvala Tanja

iskreno sama sebi ne mogu bas nista da "vidim" jerbo sam subjektivna...tesko da ce se neko razvesti zbog mene ne daj Boze...a i nemam takvih ljudi oko sebe...odnosno svi moji kucni prijatelji su bas to kucni prijatelji deca porodicni ljudi itd....sto se posla tice...meni je posao vezan za ljude znaci privatno radim i uvek su moguci svakakvi obrti novi poslovi itd.

sto se ljubavi tice...AAAHHHH ta ljubav hoce li je vec jednom biti ????

Javljam cim se nesto pa makar i glupi telefon bude oglasio na temu ljubavi koje nema

Old 01-02-2010, 00:52   #12
Tanja_13
Obično gatalo

Tanja_13's Avatar

Tanja_13 je offline
Registrovan: Feb 2007
Tanja_13 je na dobrom putu
Standardno

Vazi posalji nam privatne poruke da bar znamo koji konpas drzimo,pozdrav i sve najbolje!

Old 01-02-2010, 02:19   #13
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
mislim da bi i tvoj trebao proraditi po pitanju ljubavi...vidiš, ja sam sebi ljubav u solaru vidjela tek sada kada se dogodila pa sam obratila pažnju na povezivanje

a ovo ružno..solarni saturn mi je zgazio natalni mjesec...umro mi tata..
Jako mi je zao zbog Tvog gubitka.. Da li se ovo uvek desava kad solarni Sa gazi Mo ili kako je to vec povezano?
Ja sam 2000-te izgubila nanu i ujaka u razmaku od 20dana. S obzirom da sam sad pogledala solarni povratak kod mog brata od ujaka, i njemu je te godine Saturn ali i Jupiter u Solarnom bili na natalnom Mo. Po Solaru mu je to bila 1kuca, a natalna 7ma. Vladar Soalrnog mu je Venera (Asc.pala u Bika).. a Venera mu se nasla tacno na natalnom Suncu.
Sad cu pogledati i od mladje sestre..
pa i od mame..posto je njoj majka/nana.
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-02-2010, 03:04   #14
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

hvala...

naravno da ne mora značiti nečiju smrt..ali svakako nije ništa ugodno. Korisno je da brojiš derivatne kuće npr za majku ili oca...ako te slučajno zanima za njih...

Npr.. meni je moja 4 kuća, prva očeva..i ako brojiš, njegova 8 kuća (smrti) je zapravo moja 11 u kojoj se i dogodila konjukcija tranzitnog saturna i natalnog mjeseca.

Ako opet brojiš...očeva 6 kuća ( bolesti) je moja 9ta..a tu imam konjukciju tranzitnog marsa sa kironom ( bolesti, gubitci, nesreće) a znaš i sama kakav je mars..

Još jedna simbolika...tati je vladar 12te upravo saturn..a 12 kuća je opasnost, tajno itd.. to ti je moja 3 natalna..a njegova 12ta.

i za kraj...tranzitni kiron je radio konjukciju sa mojom 3 kućom tj tatinim ASC

Old 01-02-2010, 03:13   #15
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

U svakom slucaju nista prijatno.. ni traziti tako nesto sad..!
Ali posto je ovo mnogo prijatnija tema i sam naziv..nadam se da ti je ljubav barem mnoooooooooooooooooooooogo nadoknadila gubitak!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules