ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Solarni Mesec na solarnom AC-u, solarni Pluton na natalnom IC- u?
Old 11-06-2010, 22:01   #1
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Neprilagodjena je offline
Registrovan: Sep 2009
Neprilagodjena je na dobrom putu
Standardno Solarni Mesec na solarnom AC-u, solarni Pluton na natalnom IC- u?

Pozdrav, narode. Odnedavno sam pocela da iscitavam tekstove o solaru i proucavam svoj. Upecatljivi su mi sledeci aspekti ; solarni Mo na solarnom AC- u, solarni Pl na natalnom IC i solarni SMC na solarnom IC- u. Pri tom je raspored solarnih kuca po znacima isti kao u natalnom. Sve sto sam uspela da zakljucim je da ce ove godine biti vaznih desavanja
Zamolila bih strucnije i iskusnije da pokusaju da protumace ove moje 'upecatljive' aspekte i posavetuju me na sta bi bilo pametno fokusirati energiju ove godine, posto sam jako konfuzna i dezorjentisana, uludo je rasipam i to jako frustrirajuce deluje na mene. Pre par meseci sam promenila mesto boravka, ali jos uvek osecam potrebu za nekom radikalnom promenom - radikalno dobrom
Submit to Digg   Solarni Mesec na solarnom AC-u, solarni Pluton na natalnom IC- u? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-06-2010, 14:44   #2

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

neznam da li si u vezi, no čini mi se da ćeš donositi odluke vezano za neki odnos i promjenu statusa.dakle ako nisi, ovo bi ti iznebuha moglo donijeti neki ozbiljniji odnos, koji će te uozbiljiti i natjerati na neke promjene okoline, a ako si već u takvoj vezi tada bi moglo donijeti preispitivanja i neke krize, odluke vezano za njih...s mjesecom na asc ćeš definitivno biti emotivnija i osjetljivija nego inače.
Submit to Digg   Solarni Mesec na solarnom AC-u, solarni Pluton na natalnom IC- u? Reply With Quote

Old 23-06-2010, 15:10   #3
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Standardno

Mislim da od ove doze emotivnosti ' nema dalje'
U ozbiljnom braku sam , i iskreno se nadam da nece biti kriza u nasem odnosu. Ima li nekih aspekata koji ukazuju na neki poslic, izludjuje me ovaj status ' domacice'. Ako nema nista od posla, razmisljala sam o tome da sa bacim na stvaranje potomstva, 'radi' me majcinski instinkt zestoko, a i kako nece pored Mo u Raku. Ima li nekih pokazatelja trudnoce ili je bolje da sacekam ?
Hvala ti puno na odgovoru

Old 23-06-2010, 15:25   #4

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Neprilagodjena VIdi Poruku
Mislim da od ove doze emotivnosti ' nema dalje'
U ozbiljnom braku sam , i iskreno se nadam da nece biti kriza u nasem odnosu. Ima li nekih aspekata koji ukazuju na neki poslic, izludjuje me ovaj status ' domacice'. Ako nema nista od posla, razmisljala sam o tome da sa bacim na stvaranje potomstva, 'radi' me majcinski instinkt zestoko, a i kako nece pored Mo u Raku. Ima li nekih pokazatelja trudnoce ili je bolje da sacekam ?
Hvala ti puno na odgovoru
hm....da, moguće posao prije ili pak težnja za njim....jer sa je prirodni signifikator za posao a i sol. mc ti pada na mo pa su tu moguća neka događanja i promjene, za trudnoću neznam...iako mislim da baš nije trenutak je vl.5 UR je u opoziciji sa SA koji prelazi preko asc, bojim se da on radi blokadu ili pak prepreke...

Old 23-06-2010, 15:47   #5
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Standardno

Teznja za njim , vec skoro dve godine. A s' obzirom da od pre 4 meseca zivim u Italiji, cini mi se da dok dobro ne naucim jezik nista od ozbiljnijeg posla. Da bar iskoci nesto honorarno pa da padne neka parica. Eeeeee.....
Do sada su zdravstveni problemi bili glavna prepreka, a sada jezik, nova sredina itd.
Ipak cu odloziti trudnocu za sledecu godinu Osim ako se ne desi ...Iako nisam strucna u tumacenju solara, narocito ne svog, imam neki osecaj da je sledeca godina povoljnija za to.
Hvala najlepse sto si izdvojila vreme za mene. Ako si raspolozena i ako imas vremena dragocen bi mi bio jos neki savet vezano za moj solar. Pozdravko.

Old 23-06-2010, 16:03   #6
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

pa tebi se vec desio solar.PL na vrhi IC!
pa rekla si da si se preselila u Italiju pre 4 meseca!...solarac radi i pre nego sto stvarno pocne

Old 23-06-2010, 16:18   #7
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Standardno

Angliana, dobro je ako se simbolika Pl na IC ispunila na taj nacin.
I taj odlazak tj. dolazak ovde se tako otegao da sam totalno vise odlepila. Ali tako to ide kod mene, nista ne moze glatko. Uglavnom za sve moram jako da se pomucim.

Old 23-06-2010, 16:37   #8
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

ti si se mucila do 25 god. i ti ode u inostranstvo..a ja se evo vec 35 god. mucim...i dalje...i inostranstva ni na vidiku....ni muskarca ni ljubavi ni normalnog posla...ni normalne zdrave kuce..
razumes sad?..35 god. i jos uvek silno zelim da odem u inostranstvo...i cvrc..i dalje sam tu..i dalje se mucim i patim...

Old 23-06-2010, 16:54   #9
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Standardno

Otisla DA, ali kako cu se snaci, da li ce mi odgovarati ovo podneblje, da li cu naci posao ( ako ga nadjem kakav ce to posao biti ), da li cu steci prijatelje, kako cu se prilagoditi- sve su to goreca pitanja kada dodje do tog famoznog odlaska u inostranstvo. Ja i nisam imala ambicije tog tipa, vec je silom prilika ispalo Mada bih slagala ako bih rekla da milion puta nisam bila u situaciji da pozelim da odem sto dalje iz Srbije, iz svima nama dobro poznatih razloga.
Pitanje je da li bi ti taj zeljeni odlazak doneo srecu i ispunjenost...Nekada se ispostavi da je dobro sto se nesto sto zarko zelimo ne ispuni. Ne kaze se zalud ' Ko zna zasto je to dobro'.

Old 23-06-2010, 17:57   #10
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

covek moze svakoj situaciji da se prilagodi...nemoguce da ne steknes prijatelje...to ide lako...za to ne brini...a i sve da nemas imas nas ovde na forumu....
blago tebi kad si otisla...eto..samo cu to reci...sve ostalo ce ti doci samo...vidis da nisi ni sama,imas muza sa sobom....bice ti mnogo lakse...

Old 24-06-2010, 15:14   #11
Neprilagodjena
Švrća

Neprilagodjena's Avatar

Standardno

Ma nema brige, ovaj moj flegmaticni Mo u Raku ne zna za strepnju i brigu )) He, he...
Angliana, hvala na podrsci

Old 28-07-2015, 17:00   #12
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Obe trudnoce su mi se desile kada sam u solaru imala sol Mo0AC solarni

Old 28-07-2015, 17:11   #13
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Fino je to znati. Ja imam solarni mo na sol asc u sco u solaru za tri godine. i još je tu i solarni jupiter, a sve to na natalnom merkuru u sco u 5.
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-07-2015, 17:20   #14
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Fino je to znati. Ja imam solarni mo na sol asc u sco u solaru za tri godine. i još je tu i solarni jupiter, a sve to na natalnom merkuru u sco u 5.
Huhu i ja ga imam u solaru za 2016/17, sol Mo u Lavu na sol Asc na natalnom Sa i sve to na 7 natalnu...

Old 28-07-2015, 17:33   #15
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Jedva cekam te solare

I bas mi je drago sto sam vas obradovala
Jel ovo nesto kao pred-mustuluk
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules