ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Solarni horoskop Lanna :)
Old 19-11-2015, 12:08   #1
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno Solarni horoskop Lanna :)

Cao svim astro forumasima Za mesec dana mi pocinje novi solar(kraj decembra)
ono sto sam ja zapazila je da cu imati Ve i Ma povratak. Ve je u solaru lepo aspektovana 60Me120Mo60Ju
Solarni asc u vagi i pada u 10 natalnu kucu na natalni Mesec. Sa ce biti egzaktno na natalnom asc, a Pl egzaktno na natal. Me(vladar 7 kuce) So je na solarnom IC.

sta vi mislite sta me ceka naredne godine

Dodaj.rs - Besplatno postavljanje slika - solar-2016-sa-ceres.gif
Submit to Digg   Solarni horoskop Lanna :) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-11-2015, 00:25   #2
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Lanna, mislim da ćeš ove godine biti fokusirana na to kako da promeniš svoj ljubavni status.
Previše si brižna, emotivna u nastojanju da ostvariš vezu i uspostaviš harmoniju na tom polju. Smatram da ćeš ostvariti vezu zbog ovog trigona i sekstila koji i sama pominješ.
Osim što si tako zabrinuta za svoj ljubavni život, biće naglašeni i odnosi sa porodicom, roditeljima, pitanja koja se tiču karijere ( ako o tome razmišljaš).
Ovo će biti veoma aktivna godina, puno energije ćeš ulagati.
Da li nešto učiš? Ako studiraš, smatram da ćeš biti dosta aktivna i na tom polju i ozbiljno pristupiti učenju.

Old 20-11-2015, 04:38   #3
nena1
Obično gatalo

nena1's Avatar

nena1 je offline
Registrovan: Sep 2008
nena1 je na dobrom putu
Standardno

Meni se cini kao jedna jako lepa godina. Donece ti promenu statusa. Ako nisi u vezi najverovatnije ces je zapoceti.Takodje promena mesta stanovanja moguca preko partnera. Mada poslovno isto znacajna godina. Mada tebi sada kod saturn predje preko tvog stelijuma u strelcu donece bukvalno desavanja na svim poljima zivota.

Old 20-11-2015, 12:58   #4
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Studiram,da ali sam na doktorskim studijama.Malo sam se sada vise angazovala oko ucenja pa se nadam da ce biti sve ok. Sa poslom sam zadovoljna,mislim da tu za sada,barem u narednoj godini nece doci do nekih izmena. nena1 moguce i promena mesta boravka,nisam to zapazila,al sve je moguce

Old 20-11-2015, 14:04   #5
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Meni se cini da imas nekoliko pokazatelja za nekakve promene profesionalnom planu, ne mora biti veliko, ali fokus moze biti na tome. Mozda zavrsis doktorat Asc solarni na nat. MC, vladar Ve je u povratku, onda dispozitor Mars u 1.sol i 10.nat... Jos ti je vl. sol MC-a u sol. 10. Sigurno ces se potruditi ove godine oko toga.
Mozda ce biti poteskoca sa pisanjem, jer je Sa u 3. i na Asc, jos pravi 0Ur, vl. 3.nat.? Dispozitor pravi ok aspekte i u 12. je kuci, mozda je bolje da se izolujes negde dok pises?
Zanimljiv ti je solar, ali nesto nemam inspiraciju, mozda bacim pogled opet kasnije...

Old 19-12-2015, 00:51   #6
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

makialele mozda i promenim posao ne mogu jos da zavrsim doktorske studije.Nisam jos sa ispitima zavrsila pa tek posle toga mogu da krenem da pisem doktorsku disertaciju. Nadam se da ce se nesto na ljubavnom planu promeniti.Sto se tice posla,to mi je ok,tu se ne zalim

Sta bi u solaru mogao da znaci trigon izmedju solarnog asteroida Ceres i natalnog Meseca(vladar 8 kuce)

Ne znam da li treba obratiti paznju na to.Orbis je 7*

Cao svima.Za nedelju dana mi krece novi solar.Kako se vama cini vezano za ljubav.Vidim da imam Ve i Ma povratak.Ve mi natalno vlada 5,6 i 10 kucom a solarnom 1. Asc u vagi pada u 10 natalnu kucu na Mesec. Solarna Ve dobro aspektovana Ve60Ju120Mo60Me

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
makialele mozda i promenim posao ne mogu jos da zavrsim doktorske studije.Nisam jos sa ispitima zavrsila pa tek posle toga mogu da krenem da pisem doktorsku disertaciju. Nadam se da ce se nesto na ljubavnom planu promeniti.Sto se tice posla,to mi je ok,tu se ne zalim
Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
Sta bi u solaru mogao da znaci trigon izmedju solarnog asteroida Ceres i natalnog Meseca(vladar 8 kuce)
Ne znam da li treba obratiti paznju na to.Orbis je 7*

Last edited by Vojvotkinja; 14-05-2016 at 13:07..

Old 16-01-2016, 13:30   #7
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Standardno

Orbis manje-vise, ali ne znam koliko je bitna ta sitnurija u solaru. Imas dovoljno zanimljivih polozaja i bez Ceresa

Old 16-01-2016, 14:20   #8
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Videla sam da neki stavljaju Ceres u solaru kada pitaju za trudnocu pa sam ga i ja stavila da vidim kako mi je aspektovan.Videla sam da je u trigonu sa natalnim vladarom 8 kuce(Mesec) pa sam htela da pitam.Videcemo sta ce biti u ovoj godini.Solar mi je tek poceo

Old 16-01-2016, 15:14   #9
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Standardno

Nisam bas neki znalac, ali od onih regularnih pokazatelja, imas ugaoni Mo (nat na solAsc i sol Mo blizu solMc), aktivirana ti je i 4. kuca (So0Ic).
Mozda je i pokazatelj to sto ti sol 8. i nat 5. (koje se preklapaju) vlada Ve, a imas Ve povratak. Ali nisam sigurna, mislim da ce drugi bolje proceniti.
Ako trenutno nemas kandidata za reproduktivni materijal, nadam se da ce ga biti ove godine

Old 16-01-2016, 15:36   #10
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

makialele nemam kandidata ali za trudnocu manje-vise.Nadam se da ce se resiti nesto po pitanju ljubavnog zivota(neki momak,veza...) imam i Ma povratak a neke clanice su mi rekle da i Ma mogu da gledam za momke i kao vladara 5 kuce jer je ovan 5 znak od strelca(moj podznak)

Old 16-01-2016, 15:50   #11
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

koliko ja vidim ovde je isto dosta ljubavi, emocija, moguca trudnoca i menjanje statusa, tj. mozda bitna veza, mozda trudnoca pa se svakako zivot menja...asc na mc, oba Mo ugaona i nagalsena vaga i rak, Ma na Ma, i Ve na Ve, i imas tacno Sa dolazi na Ur kod tebe na asc pa sto kazu moguca bitna velika zivotna promena, i sa Sa na asc svakako menjanje tebe i tvojih stavova, mozda i izgleda, a to sam vidjela i kod godina gde je moralo dosta da se radi, znaci dosta zauzeta godina sa dosta odgovornosti....

Old 16-01-2016, 15:52   #12
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Standardno

Pa nadam se da će 'upaliti' taj Ve povratak, a Ma joj je dispozitor, i on u povratku. Plus taj Mo koji je naglašen.
Da, ako gledaš Ma kao vladara 5. nat, onda ti se preklapa sa solDC, nije ni to tako loše Još je tu Ur (koji je i vl. 5.sol), nešto će te iznenada strefiti!
Ako ćeš da brojiš znakove od Asca, onda ti sol. Asc pada u nat XI polje (Vaga), a kažu da se ono aktivira u godini braka/trudnoće (ali opet mora da bude više pokazatelja). Ti svakako šalji update.

Old 16-01-2016, 16:30   #13
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Ja sam malo gledala i druge tehnike predvidjanja.Nije sad bas ovde to tema ali sam videla da mi je sada progresivna Venera(3*jarca) u konjukciji sa natalnim Suncem(4*jarca, orbis je 1*). Progresivni Merkur mi je egzaktno na natalnom Merkuru(14*jarca)( Me vladar 7 i suvladar 9 kuce). Takodje mi i direktivni Mars stoji egzaktno na natalnoj Veneri(24*skorpije u 12 kuci).Direktivni asc mi pada na natalnog vladara 7 kuce(Merkur)Te aspekte sam uocila da imam.Ne znam dal se za prog.Ve0So uzima u obzir ovaj orbis od 1* ili mora da bude egzaktan aspekt.
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-01-2016, 16:33   #14
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Ja sam malo gledala i druge tehnike predvidjanja.Nije sad bas ovde to tema ali sam videla da mi je sada progresivna Venera(3*jarca) u konjukciji sa natalnim Suncem(4*jarca, orbis je 1*). Progresivni Merkur mi je egzaktno na natalnom Merkuru(14*jarca)( Me vladar 7 i suvladar 9 kuce). Takodje mi i direktivni Mars stoji egzaktno na natalnoj Veneri(24*skorpije u 12 kuci).Direktivni asc mi pada na natalnog vladara 7 kuce(Merkur)Te aspekte sam uocila da imam.Ne znam dal se za prog.Ve0So uzima u obzir ovaj orbis od 1* ili mora da bude egzaktan aspekt.
koliko sam ja citala treba da bude manje od jedan, ali sve u svemu, moze da znaci da polako dolazi to vreme kad ce biti i svuda pise uvek da tada dolazi do braka ili do bas velike ljubavi...

Old 16-01-2016, 16:39   #15
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

hvala ti danice 91 i makialelei ja sam na nekim mestima nasla da treba da bude orbis manji od 1*.Ve ce doci na 4*jarca gde je moje sunce u novembru 2016.

U solaru mi je 5 kuca u vodoliji,vladar Uran mi pada u 7 solarnu kucu. Uran mi pravi 90 sa natalnim vladarom 7 kuce (Merkur) i 90 sa solanim Plutonom. Ne znam dal da racunam trigon sa nat. asc, natalnim Uranom i solarnim Saturnom (10*strelca). Dal je to veliki orbis za Uran koji je na 16* ovna.

Last edited by Vojvotkinja; 14-05-2016 at 13:07..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules