ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Solar Solar Solarcic moj 2009/2010
Old 02-09-2009, 16:49   #1
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno Solar Solar Solarcic moj 2009/2010

Prosli solar koji mi vazi jos nekih mesec dana je bio grozan, sa sve saturnom u 12-oj solarnoj kuci, i nista, ama bas nista lose mi se nije desavalo (na svu srecu), ali mi se nista ni pozitivno nije desavalo. Cela solarna godina mi je protekla u staticnom stanju. Nadam se da se nece nista lose desiti u narednih mesec dana, a onda da se pozdravim sa tim gospodinom "Status Quo" i prepustim se carima novog solarca

Posto ja nemam pojma da gledam solar, da li moze neko od vas da mi kaze nesto o mom narednom solarcu...

Molim lepo, samo pozitivne strane solarca uvazavam (ovo cisto da vas navedem kojim putem da idete, mala pomoc sugestije, nije na odmet)
Salim se, ali ipak budite blagi u iznosenju losih strana solarce, me je nezna dusica

Solarac

http://img17.imageshack.us/img17/9558/solar.gif
Submit to Digg   Solar Solar Solarcic moj 2009/2010 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-09-2009, 21:24   #2
bibi
Švrća

bibi's Avatar

bibi je offline
Registrovan: Dec 2007
bibi je na dobrom putu
Standardno

Draga tinna-bg
molila bih te da postavis odvojeno solarnu kartu kako bi mogla da se tumaci kao zasebna karta za godinu dana.Druga stvar je uvek postavi natal preko solara.
Jer ovako kao da gledam tranzit na dan tvog rodjendana i nista vise.
nevidim na kom je stepenu solarni asc,ali posto je u strelcu i negde je izmedju jupitera natalnog i treceg polja ,rekla bih da ovo moze dati jednu godinu putovanja,ucenja .
Jupiter na tvome marsu vladaru 7 kuce mogao bi da pokrene pitanje 7 polja,ako si udata ,mozda i krizu,ako ne onda neko poznanstvo ,muskarca koji je visok,zanimljiv,neobican.
Ali da ne bi ovako nagadjali.
Molim te postavi zasebno solarnu kartu ,a zasebno natalnu.
Hvala

Old 03-09-2009, 00:13   #3
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Bibi,

hvala puno na odgovoru.

Ovo prvo za putovanja i ucenje mi se mnogo svidja
Nisam udata, ali sam u vezi.

Evo zasebne karte solarca

http://img143.imageshack.us/img143/3482/solar1.gif

Juhu, meni je danas rodjendancic

Hoce li neko biti dobar i pomoci mi u tumacenju mog solarnog za ovu godinu

Solarnu godinu zapocinjem bolesan sa temperaturom, zanimljiv pocetak

Solarni asc mi je u strelcu, lepo, ove godine ce mi se vratiti moj urodjeni optimizam, posto mi je natalni jupiter u strelcu.
Solarni asc mi pada u natalnu drugu, a u konjukciji sa natalnom trecom kucom. Znaci te dve kuce ce mi biti aktivirane. Jos kad bih znala da ih povezem.
Druga kuca pored novca i nase pokretne imovine oznacava i nase stavove, kaako dozivljavam sopstvenu vrednost, a treca kuca, rodjake, komsiluk, kraca putovanja, nas nacin razmisljanja..itd Kao sto sam vec zakljucila bicu optimisticki raspolozena, mozda mi se dese neka kraca putovanja kroz koja budem nesto saznala (naucila), mozda mi komsinica da neku ideju, kroz koju mogu doci do novca..itd (lupetam )
Vladar solarnog asc-a, u konjukciji sa natalnim marsom (vladarem natalnog dc-a) Ovo mi se svidja A posto je jupiter u solarnom R, to onda valjda oznacava nesto staro, znaci ne neka nova veza, vec poboljsanje veze u kojoj se vec nalazim I ovo mi se svidja, pogotovo kako umem da navedem vodenicu na svoju stranu
Solarni dc pada na natalnog saturna (koji je R), ovo mi nekako potvrdjuje onu pricu od malopre. Mislim da mi saturn ovde ne donosi lose, zato sto je moj natalni dobro postavljen tj. dobre aspekte pravi
Solarna pete mi pada u natalnu sedmu i tu solarni mesec. Jos mi je solarni mesec u konjukciji sa solarnom petom, pa mi je ta solarna kuca naglasena (lepo, lepo).
Solarno sunce se nalazi u solarnoj desetoj, hmmm, znaci bicu upucena na karijeru, to mi se nesto ne poklapa sa mojom licnoscu (mene karijera ne zanima).
U solaru imam tri egzaktna aspekta mars sesktil merkur (u natalu imam mars trigon merkur) i mars trigon uran (i u natalu imam taj trigon), merkur opozicija uran (u natalu su u konjukciji) tako da mislim da ce mi ova tri aspekta biti vazna za sledecu solarnu godinu, jos samo da im nadjem znacenje (mala sitnica) Mars mi u solaru vlada petom kucom, a merkur desetom i sedmom. Uran mi su solaru vlada trecom, a u natalu petom kucom. Definitivno mi ti aspekti donose nesto u vezi ljubavi.
Ono lose iz solara je sto mi je solarna venera u opoziciji sa uranom (natalno su ove dve planete u konjukciji). Uran je R. Solarna venera mi vlada solarnom 11 i sestim poljem, a natalno vlada mojim asc-om i osmim poljem. Ovo bih povezala sa nekim prijateljstvom, dugovanjem, parama. Nikome ne dugujem pare, nadam se da ce tako i ostati. A mozda mi i donese neki kratki prekid ljubavne veze, a posto je ur R, onda se pomirimo
A imam u solaru aspekt mesec kvadrat mars (to imam i u natalu..bljak) nije morao bas taj aspekt da mi se ponovi..mesec mi je vladar solarne osme kuce, a mars pete..auu da ne ostanem trudna (sok, sok, sok)
Jos merkur (prirodni vladar dece) u egzaktnom sekstilu sa marsom (vladarem solane pete) i egzaktoj opoziciji sa uranom (vladarem natalne pete), a aspekti mi se ponavlaju iz natala...auuu
Pomagaj te, da li sam se bas mnogo nalupetala, ili sam bar malo na dobrom putu sa ovim tumacenjem

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 00:00..

Old 06-10-2009, 15:13   #4
nolita
Obično gatalo

nolita's Avatar

nolita je offline
Registrovan: Mar 2008
nolita je na dobrom putu
Standardno

a solarni jupi(vladar trece natalne) 0 natalni mars, koji je vladar sedme? moguce neko veselje po pitanju partnera, ili parner iz komsiluka.
tu je također i neptun, hm... ok, natalno nemas aspekata medu njima, ali mislim da se u solaru konjukcije bez obzira na natal prate...

(eto malo nalupetah, probat cu jos skuzit, sad begam, sefica se vratila)

Old 06-10-2009, 16:43   #5
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Vec imam partnera iz komsiluka

A natalno imam aspekt izmedju jupitera i marsa (juQma). Jedino sto znam za taj aspekt da spada u harmonicne aspekte, i ta to vise utice na neke talente, nego na dogadjaje, ali ko zna

U solaru imam sunce trigon jupiter, bas bas lepo, ali u natalu imam sunce sekstil jupiter, ali ogroman orbis i to separacion, pa ne smem da ga racunam, a tako bih volela da i njega gurnem medju aspekte u mom natalu
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules