ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
...posao, posao, posao...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Solar, hoće li se nešto desiti????
Old 18-09-2014, 08:37   #1
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno Solar, hoće li se nešto desiti????

Evo da i ja postavim solar za 2014/2015, kreće za mesec dana - u potpisu je karta

Najviše me zanima promena posla, hoće li je biti?
Ma zanima me sve, ljubav, zdravlje, promene, ma ko šta vidi, ako neko hoće da pokuša - zahvaljujem se.

Dosta mi je teško da ga tumačim jer ne znam odakle da krenem, preklapaju mi se kuće kao u natalu, nemam pojma baš kako da počnem analizu...

Hvala svima koji pokušaju
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-09-2014, 12:30   #2
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Draga lahadima,ima naznaka.Ja se slabo razumem,ali bih laicki rekla da ima sanse da promenis posao.10.solarna pocinje znakom jarca,ali se posle nastavlja-vodolija.Ako gledamo vladara,a to je Uran,on se nalazi u 12.solarnoj,u ovnu-da ne odes ti u neku instituciju tipa Vojska?...6.solarna ti je takodje naglasena,i nastavlja se znakom skorpije...Ma je u 8.soalrnoj-sto mu isto dodje,izmedju ostalog,i neko radno mesto gde postoji neka vrsta -opasnosti-...tj mesta tog tipa...

Sta ti mislis,nevezano za solar?

Old 18-09-2014, 12:56   #3
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Draga lahadima,ima naznaka.Ja se slabo razumem,ali bih laicki rekla da ima sanse da promenis posao.10.solarna pocinje znakom jarca,ali se posle nastavlja-vodolija.Ako gledamo vladara,a to je Uran,on se nalazi u 12.solarnoj,u ovnu-da ne odes ti u neku instituciju tipa Vojska?...6.solarna ti je takodje naglasena,i nastavlja se znakom skorpije...Ma je u 8.soalrnoj-sto mu isto dodje,izmedju ostalog,i neko radno mesto gde postoji neka vrsta -opasnosti-...tj mesta tog tipa...

Sta ti mislis,nevezano za solar?
Hvala ti na trudu svakako
Iskreno, ja ne znam šta da mislim, buni me to poklapanje kuća... Vladar desete je u sedmoj - kao i u natalu. Vladar šeste je u šestoj, opet nemam pojma, ne govori mi ništa... Vladar prve je u šestoj - kao i u natalu.

E sad, teško da ću otići u vojsku, ali je moguće da ću otići u neku instituciju, možda nešto vezano za lekove, to bi još bilo i super, pa se nadam da ćeš biti u pravu. Ovaj posao mi je postao neizdrživ stvarno, jedva čekam da ga promenim...

@ Mala Mia: Ne razumem pitanje. Kako misliš kako mi je urađena karta, na kom sajtu ili šta? Ako se na to odnosi - astro.com

Old 18-09-2014, 13:03   #4
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Nadam se da ces promeniti posao.Moze i institucija vezana za lekove!Uglavnom nesto tog tipa,posto je suvladar 10.solarne koji se odnosi na promenu posla u 12.kuci,a suvladar 6.solarne ti je Ma u strelcu.Strelac i jeste vezan za tu neku simboliku-humanost,pomoc drugima-lekovi.Vojna apoteka...Meni to pada na pamet,ali ti bolje znas gledati u solar,mada-sam znak vodolije u 10.solarnoj oznacava promene!

Old 18-09-2014, 13:08   #5
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Nadam se da si u pravu
Videćemo šta će se desiti već, pokušavam na sve strane da promenim posao ali za sada slabo nešto ide - kao i svima uostalom...

Sačekaću da vidim jel ima još neko nešto da kaže na ovu temu. Dosta mi je nezgodno za tumačenje zbog poklapanja i ponavljanja priče iz natala, valjda ima neko ko ume bolje...

Da, u ovom solaru imam Ve0So u vagi, koju inače nemam u natalu, ne znam šta bi to moglo da donese

Old 26-09-2014, 10:25   #6
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Može li neko da mi pomogne u vezi ovog marsa u osmoj (i solarnoj i natalnoj)???

U strelcu je, nemam pojma kako da ga tumačim i za koje dešavanje da ga vežem... Kvadrira mi natalni mars i to egzaktno!?

Old 26-09-2014, 11:41   #7
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

joj,bre,meni ovaj tvoj solar sve vuce na to da ces u ovoj godini imati neku avanturu,mozda se malo i zaljubiskas,i da ce ti to napraviti problem sa starim deckom,pa mozda i raskinete...solMo je zemljani kao i natalni,neces ti tu da odlepis,nego sve svesno i proracunato...a mozda ipak da zaboravis da sam bilo sta rekla

Old 26-09-2014, 12:03   #8
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Ahahahaha koja si legenda, riknuh od smeha sad
Veliki respekt za komentar, ko grom iz vedra neba Volim takve komentare najviše, hvala na odgovoru

Pretpostavljam da to kažeš zbog ove Ve0So, ili nešto vezano za Ju u petoj? Ili oba o.O Ili nešto treće?

Old 26-09-2014, 12:15   #9
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

sve zajedno i Ve0So i Sa na Dsc i kvadrat nat i sol Ma,Ju i Mo u petoj,Ur u 12k...sve mi se nesto cini da ce ovaj postojeci da ti postane tezak i smor i da ces malo potraziti djavola

Old 26-09-2014, 12:31   #10
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Moguće, odlepim i napravim sranje Ima smisla ovo što si napisala, i još umešano i peto i osmo polje, kukuuuuu.

Ako uletim u tako neku nebulozu, obavezno ću da prijavim ovde na forumu svoj ispad

Old 28-09-2014, 11:21   #11
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Sve isti solari, ti i Nouvelle, Caramaja i ja, da napravimo neku kompenzaciju ako ne stima .

Generalno mi se svidjaju postavke sol Asc na nat jer je to vec naucen obrazac ponasanja, funkcionises po principu koji ti je dobro poznat. Rekla bih neki stariji lik koji je malo autoritativniji da ce da umesa prste, pokusa da te osvoji, moguce da ga skontas preko posla ili te cak uslovi za ugovor ali ne bih rekla da ces imati komplikacije oko toga. Moguca operacija. Oba puta sa Ma u osmoj sam je imala. Nemirna psiha, nesanice, isto neki vid promene u porodicnom okruzenju.

Old 28-09-2014, 12:21   #12
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala na tumačenju
Ovo za operacije me iskreno ne bi čudilo pošto sam itekako sklona tome Već sam ih imala nekoliko, sve neke gluposti, ali opet bilo ih je itekako - nažalost...
Jao bože stariji lik, pohvaliću se ako se pojavi tako neko haha, dobićete feed. Obolim pa se upetljam u neko s*anje, strava

Interesuje me baš kako će se odvijati ovi isti solari, pisaću već na temi sigurno šta se dešava...

Old 28-09-2014, 17:34   #13
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Samo da ti promenis posao,pa javljaj draga!

I meni je jako bitno sta ce biti po pitanju posla kod mene...Daj da budu samo lepe vesti!
Advertisement

Old 28-09-2014, 17:42   #14
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Slažem se Andjo, samo da se tu nešto dešava, neki pomak, nešto... Ovako sam u začaranom krugu, mislim na posao.
Pisaću feed već, još mi solar nije ni krenuo a ja se već raspisala na temi haha

Old 27-10-2014, 12:59   #15
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Pretpostavljam da to kažeš zbog ove Ve0So, ili nešto vezano za Ju u petoj? Ili oba o.O Ili nešto treće?
Ja bih krenula i od dispozitora. Ako je Saturn uglovni, onda šta Mars vladar 7 u 8 znači. I tako redom
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules