ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
nece opet valjda??

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Solar 2018
Old 16-07-2018, 23:01   #1
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Registrovan: Jan 2011
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno Solar 2018

Pozdrav,

Prvo sam se obradovala na novi solar jer sam u njemu videla bebu, ljubav, uspeh u poslu...onda sam ga uporedila sa solar od 2014 godine (kada mi se mama razbolela, hvala Bogu jos uvek je odlicno) pa sam se uplasila. Pomislila sam nece valjda opet?! Raspored planete je razlicit ali je raspored kuce ist pa sam se uplasila...Ako neko zeli da pogleda? A bas sam optimisticki raspolozena za ljubav i psihicki se bas bas dobro osecam ne bi da kvarim raspolozenje ...

http://i1216.photobucket.com/albums/...pszbxaw1e4.jpg
Submit to Digg   Solar 2018 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-11-2018, 19:42   #2
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Jel moze pomoc oko ljubav za ovaj solar? Mala nada

Old 09-11-2018, 14:41   #3
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

7 solarna ti je u blizancima,vladar Merkur koji ti pada u 5 natalnu kucu u konjukciji sa Suncem koje vlada 5 natalnom.Ne znam da li imas momka ali mi ovo deluje kao nesto povoljno za ljubav.(Vladar 7 solarne u konjukciji sa vladarom 5 natalne)
Solarni asc u strelcu(natalna 8),vladar Ju u skorpiji koji je u konjukciji sa natalnom Ceres i pada u 7 natalnu kucu.Jupiter kvadrira tvoje Sunce u 5-oj kuci koje je i vladar 5-te pa ce biti nesto na ljubavnom planu. Kada Jupiter i Saturn prolaze kroz 7 natalnu kucu donesu neke promene.Jedino sto je Jupiter od danas u strelcu a to je vec tvoja 8 kuca.Taj Jupiter ti pravi trigon sa natalnim Mesecom i to moze da pokaze trudnocu(moja drugarica je sada trudna i njoj Jupiter pravi trigon sa njenim natalnim Mesecom)
Venera solarna u vagi u svom sedistu na 0 stepenu oznacava i neki pocetak a pada u 10 solarnu kucu a 6 natalnu i pravi sekstil sa natalnim Uranom pa ti moze donete neke iznenadne neocekivane promene na poslu ako radis ili na ljubavnom planu.Za trudnocu se vezuje i to sto ti 5 natalna izlazi na 8 solarnu koja je u raku. I vladar 8 solarne (Mesec) ti pravi trigon sa vladarem 8 natalne (Pluton).Sunce i Merkur solarni ti kvadriraju natalni Ceres. Sunce i Merkur su u natalnoj 5 a solarnoj 8 kuci.Imas ti pokazatelje za trudnocu

Last edited by Lanna; 09-11-2018 at 15:03..

Old 10-11-2018, 23:46   #4
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
7 solarna ti je u blizancima,vladar Merkur koji ti pada u 5 natalnu kucu u konjukciji sa Suncem koje vlada 5 natalnom.Ne znam da li imas momka ali mi ovo deluje kao nesto povoljno za ljubav.(Vladar 7 solarne u konjukciji sa vladarom 5 natalne)
Solarni asc u strelcu(natalna 8),vladar Ju u skorpiji koji je u konjukciji sa natalnom Ceres i pada u 7 natalnu kucu.Jupiter kvadrira tvoje Sunce u 5-oj kuci koje je i vladar 5-te pa ce biti nesto na ljubavnom planu. Kada Jupiter i Saturn prolaze kroz 7 natalnu kucu donesu neke promene.Jedino sto je Jupiter od danas u strelcu a to je vec tvoja 8 kuca.Taj Jupiter ti pravi trigon sa natalnim Mesecom i to moze da pokaze trudnocu(moja drugarica je sada trudna i njoj Jupiter pravi trigon sa njenim natalnim Mesecom)
Venera solarna u vagi u svom sedistu na 0 stepenu oznacava i neki pocetak a pada u 10 solarnu kucu a 6 natalnu i pravi sekstil sa natalnim Uranom pa ti moze donete neke iznenadne neocekivane promene na poslu ako radis ili na ljubavnom planu.Za trudnocu se vezuje i to sto ti 5 natalna izlazi na 8 solarnu koja je u raku. I vladar 8 solarne (Mesec) ti pravi trigon sa vladarem 8 natalne (Pluton).Sunce i Merkur solarni ti kvadriraju natalni Ceres. Sunce i Merkur su u natalnoj 5 a solarnoj 8 kuci.Imas ti pokazatelje za trudnocu
Hvala punoo sto si pogledala. Nadam se da mi bar ljubav krene, nekako sam postala ocajna, bas sam dugo sama..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
bas, ljubav, sam, solar, uplasila

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules