ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Silver Solar 2012/13
Old 20-08-2012, 17:03   #1
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno Silver Solar 2012/13

Jos malo pa pocinje novi, radujem se svemu novom . Pozdrav drugari.

Solar 2012/13 with houses:
http://tinypic.com/r/mt9glw/6

Solar 2012/13:
http://tinypic.com/r/j9c4jt/6

Last edited by silver006; 21-08-2012 at 14:12..
Submit to Digg   Silver Solar 2012/13 Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-08-2012, 19:28   #2
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Nisam u gomili ....
A moram ovde da virnem opet Cg ...

Zanimljiva godina te ceka je ASC pada na natalni So. Promena u kuci ti dolazi od mladjih ukucana ili ces sama nesto veoma promeniti.
Sola.Ur u 7 natalnoj moze oznacati pocetak ili kraj u simbolici 7 kuce ili same 5 jer njom vlada. Ne znam kakav ti je emotivni status ?
Imas i Ur60SA pre bi rekla emotivnost ti nece biti jaca strana ove godine, mnogo ces se zatvoriti sve ces sama moci , mislices mnogo o svemu .....
Povezujem sa sol.Ve koja ima aspekt sa Pl 60 koji je u 12 kuci - nesto novo u ljubavi, pomerices granice ....
Ve u samoj 10 vezano za posao je dobro, ako radis lako ces promeniti radno mesto jer sol.Mc pada na samu 6 kucu ....

Molim odgovor ?
svidja mi se solar nije los ...a tebi ?

Old 21-08-2012, 19:42   #3
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Standardno

Eeee hvala Sladjo puno. Tvoje tumacenje je mnogo bolje nego sto sama vidim, meni je izgledalo kao status quo. Nadam se da si ti u pravu . Simbolika 7 i 5 kuce je u stagnaciji, promena mi je potrebna, ali do nje ne dolazi vec dve godine nikako da se stvari definitivno zavrse. Sa kroz 12 i 1, UR na ASC, oba kvadrirao PL sa IC-a, pretpostavljam da je zato stagnacija u ciscenju. To da cu se zatvoriti takodjer traje (da se primetiti, nikad ranije nisam bila ni na jednom forumu). jedino sto je odlicno u poslednjih 10 godina je posao, ali na zalost to se menja(nije nas zaobisla kriza), malo me brine sto ce Sarurn kroz 2-za ocekivati je da se prihodi smanje, a o promeni posla nisam za sad razmisljala, mada znas i sama kako je u privatnim firmama-odluku donose drugi.
Hvala puno

Old 21-08-2012, 19:53   #4
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Mozda Sa uradi da malo pristedis, meni na to lici jer ide i retro kroz 2 kucu, toliko o tranzitima ....
Bice promena jer Pl kvadrira natalni Asc i Dc.
Posao ce biti ok jer sam Mc pada na 9 kucu i imas Ju - verovatno ces imati neke prilike da se dokazujes ...

Old 21-08-2012, 20:03   #5
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Ja ti zelim da uzivas sa Mo u hedonistickom biku i da se posvetis sebi
I mislim da ces sa So na asc a vl.12. kuce da malo izadjes out i da batalis introspekciju.
Jaka energija sa Ma u Skorpiji ali ce da bude cupavo sa opozicijom sa Mo.

Old 21-08-2012, 22:16   #6
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Ja ti zelim da uzivas sa Mo u hedonistickom biku i da se posvetis sebi
I mislim da ces sa So na asc a vl.12. kuce da malo izadjes out i da batalis introspekciju.
Jaka energija sa Ma u Skorpiji ali ce da bude cupavo sa opozicijom sa Mo.
U pravu si , skroz sam zaboravila da vidim gde joj je Mo ...mislim da joj to nece pasti tesko .....

Ipak i dalje na prvom mestu je posao i sve se tu nekako vrti ..mozda i zabava neka iskrsne tu, nece sve biti formalno ...

Old 21-08-2012, 22:39   #7
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Standardno

Divne ste devojke

Old 22-08-2012, 00:29   #8
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

shto se posla tiche, mislim da tu moze da bude samo neshto pozitivno, ali uz mnogo truda i zalaganja. ipak, novca ce biti
i ja mislim da cesh pre izaci napolje, nego se zabosti u kucu
moguca i neka lepa putovanja, Mo u Biku ce imati potrebu da uovoljava sebi na raaaazne nachine
mislim da cesh generalno biti dosta posvecena sebi, ugadjacesh sebi vishe, stavichesh sebe u prvi plan

mushkom svetu cesh biti jako privlachna
MEDJUTIM!!! mislim da cesh vishe biti zainteeresovana za zabavu, nego za neke ozbiljne priche.
shto kaze moja drugarica, koja okonchala 10 godina dugu vezu i sad luduje samo tako: "Do sad sam htela sve (brak, decu..), sad necu nishta!"
bicu slobodna da prognoziram mnogo shema i shemica

Old 22-08-2012, 16:21   #9
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Asc nad natalnom 12. kucom u Djevici definitivno naglasava neko usamljivanje ove godine, mada s obzirom da si ti Djevica, mozda vise bude naglasena ta servilnost, odnosno sluzenje drugima, sto kroz savjetovanja, psihologiju, i tome slicno! Kako ti se sunce nalazi u prvoj kuci u solaru, mislim da ces definitivno da privlacis paznju, htjela ti to ili ne J S obzirom da ti Lav vlada 12. kucom, a ta 12. pada tacno na tvoju 11, mozda ce ti se prijatelji mnogo vise obracati za savjete – meni lici da ces biti “draga Saveta” ove godine.

Mjesec u 9.kuci I to u biku, zamisli putovanja koja su vezana za neke kulinarske dozivljaje, ja te zamisljam u nekom selu u Italiji, kurs jezika kroz gastronomiju, ti i neke italijanske babe razvijate pastu :P I onda kada se vratis napises knjigu! Ne znam jesi li citala knjigu/gledala film Pod suncem Toskane?
Necu da ponavljam, naglasak je definitivno kroz solarni MC stavljen na karijeru, saradnju mozda sa strancima – samo nemoj da posaljes u tri lijepe – Mars u 3.kuci!

Old 22-08-2012, 17:24   #10
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Standardno

@Poppy, da te nema, trebalo bi te izmisliti divno bi bilo razvlaciti pastu, al ne sa babama vec sa nekim Dzejmi Oliverom u telu npr Dzordza Klunija. Nekako mislim da sam dojadila i bogu i narodu sa svojim "savetima" i sve se mislim vec duze vreme, a koji ce mi to djavo, pa ko kad alkoholicar kaze- od sutra ne pijem, i nazdravi u to ime, tako i ja kazem- od sutra pa opletem jos malo - u novom danu zaboravim na obecanje dato sebi. Hvala dusice

Old 22-08-2012, 17:32   #11
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
ganci je na dobrom putu
Standardno

@Poppy ali draga Saveta i slika... pa sad cu Silver tako da zamisljam a ti si kriva

@Silver samo nam ti pisi i savete i sve ja vooolim da citam, ti si drag covek

Old 22-08-2012, 17:40   #12
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Standardno

Lepu mi je sliku odabrala ima toga RETRO u meni, ne bunim se.
Hvala na komplimentu Ganci

Old 23-08-2012, 08:27   #13
ognjenka724
Druid

ognjenka724's Avatar

ognjenka724 je offline
Registrovan: Sep 2010
ognjenka724 je na dobrom putu
Standardno

U ovom solaru prevladava zemlja i promjenjivi element, dakle djevica. MO je u biku. Ono što prvo upada u oči je poklapanje solarne osi ASC/DESC s natalnom osi 12/6 i solarne osi 2/8 s natalnom osi ASC/DESC. SO se nalazi u 1. kući, pod vladavinom ME u svom sjedištu u djevici i na samom vrhu 1. kuće. Planete iz 12. natalne kuće sada su u 1. solarnoj.

Prilično si kritična osoba i prema sebi i prema drugima, ono nikad zadovoljna. Ali dok si prije svoje mišljenje zadržavala u sebi, izlaskom SO i ME u 1. kuću izražavaš ga naglas i zbog napetog aspekta i SO i ME prema JU pretjeruješ u tome. JU je u blizancima u znaku vlastitog izgona, pa izvlačiš najgore od toga i poslije ti bude žao. ME je spaljen od SO, pa ne vidiš jasno u čemu je problem. To naglašava i yod s žižnim UR na samom vrhu 8. solarne i 7. natalne kuće povezan s MA u škorpionu u 3. solarnoj i ME u djevici u 1. solarnoj – prosto „bodeš“ riječima.

Zbog položaja UR čini mi se da si ne tako davno prekinula neku vezu koja je djelovala obećavajuće. To je naglašeno i s opozicijom MO/MA i MO/SA, a također i s fiksnim T-kvadratom između MO/VE/MA(SA) što ti je na neki način poljuljalo samopouzdanje (VE u solarnoj 11, natalnoj 10. – kući UR 150 NE u solarnoj 6., natalnoj 5.) i uvjetno rečeno donijelo „siromaštvo“ (SA u 2.solarnoj, 1.natalnoj). Kako god bilo, odluka je bila dobra (SA na Spici, egzaltiran u vagi). Sada slijedi veliki zemljani trigon između MO/ME(SO) i PL na relaciji 1/4/9. Možda ćeš morati donijeti odluku o mjestu gdje ćeš živjeti, jer mi se čini da si trenutno u stalnom pokretu zbog posla, da ima mnogo kraćih putovanja (MA u 3.solarnoj, 2.natalnoj). PL je na samom vrhu 5.kuće, a tu je i TF, pa bi se mogla desiti neka fatalna ljubav, možda i povratak neke stare ljubavi (PL u retro hodu), ali uz dozu ozbiljnosti – ipak je to u jarcu, pod vladavinom SA.

Moguća je i trudnoća – MO u plodnom biku u natalnoj 8., vladar 8.MA dio MGT podržan od PL i SO(ME), SO vladar 12.solarne. Zbog onog fiksnog T-kvadrata bi moglo biti nekih problema, ali MO ima lijepe aspekte na SO i vladara karte ME, pa smatram da će se to povoljno riješiti. Moguće je da će biti potrebni neki lijekovi ili manji zahvat - MGT s žižnim PL prirodnim vladarom 8, podržanom od MA i NE.

JU je najlošije aspektirana planeta u karti, pa bi bilo dobro što je moguće više izbjegavati simboliku JU. Ne pretjerivati ni u čemu i nemati prevelika očekivanja. Vlada 4.solarnom, pa ako sam bila u pravu oko donošenja odluke o mjestu gdje ćeš živjeti, ne brzaj, ne očekuj previše i dobro promisli.
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-08-2012, 10:10   #14
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Standardno

Hvala Ognjenka! Jedino sto za sad mogu reci je da gotovo sve sto si napisala je na neki nacin moguce, ali i ne ovisi mnogo o meni- tipa- nemam nameru da menjam stan ili grad ali ako posao ne bude dobro isao, a za sad nisam zadovoljna, to cu morati, ocekivanja su mi svedena na minimum. U poslednje vreme sa samo bivsi i javljaju . A ovo za trudnocu, e toooo bi me bas obradovalo.

Old 06-09-2012, 07:47   #15
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Jupiter je tamo, Jupiter je ovamo, bla bla, trigon, T-kvadrat, Yod i ostalo, srecan rodjendan
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules