ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Povratak Venere i Marsa
Old 25-09-2014, 09:52   #1
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno Povratak Venere i Marsa

http://i57.tinypic.com/28utg1s.gif

Godina povratka i Ve i Ma, naravno, kao i u natalnom aspektu, i sada obrazuju 90 sto mi donosi ili borbenu ili ekstra dinamicnu godinu.
Ve mi se dopada, deli znak sa Ju i uskoro ih ocekuje i konjukcija. Do sada je moj vl Asc radio minoran posao u mom slucaju ali kako mu je prethodnica na jos jednu licnu planetu vec aktivirana (180 Mo), ocekujem desavanja.

Ono sto me brine su interakcija 8 i 5 i 11 i 8 kuce, izgleda mi kao nezeljena trudnoca ili zalostan ishod iste. Drugo, vl sol pete mi je R Ur u sedmom a sol sedme Ma o nat Ma, 0Sa, Mo. Kako sam ja pre par dana jednom jezivom i dugom svadjom okoncala svoju bivsu tragediju, ne znam ko bi od bivsih mogao da se povampiri i napravi mi haos jer ovde su neophodni konstantni radovi na odnosu i balans emocija i razuma da bi stvari funkcionisale.

To mi je primarno, ako nekom nesto zapadne za oko, ok .
Submit to Digg   Povratak Venere i Marsa Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-09-2014, 10:12   #2
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Pokušaću ja, i meni je prvo u oči upala povezanost 11-te, 8-me i 5-te kuće, plus mesec u škorpiji u padu, pa još 0 saturn i mars... Peta solarna u vodoliji. Ne mora biti trudnoća, mada sam i ja isto to pomislila u prvi mah, ovo može biti neka ludnica vezana za ljubavne veze, ko zna šta te čeka hahaha. Da preciziram - ljubavno-seksualno-prijateljske veze (5,8,11 polje i vodolija). Nema ti spasa :P

Sol Asc u vagi u devetoj natalnoj, lepo mi je ovo, Ve u lavu i njen povratak, mislim da ćeš procvetati, lepo se oblačiti, posvećivati pažnju SEBI, dopada mi se.
Ako ne uđeš u neku vezu ove godine, ja stvarno ne znam šta da kažem... Poprilično sam ubeđena da će to da se desi, daćeš nam feed, baš me interesuje...

Old 25-09-2014, 10:49   #3
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by cesarica VIdi Poruku
http://i57.tinypic.com/28utg1s.gif

Godina povratka i Ve i Ma, naravno, kao i u natalnom aspektu, i sada obrazuju 90 sto mi donosi ili borbenu ili ekstra dinamicnu godinu.
Ve mi se dopada, deli znak sa Ju i uskoro ih ocekuje i konjukcija. Do sada je moj vl Asc radio minoran posao u mom slucaju ali kako mu je prethodnica na jos jednu licnu planetu vec aktivirana (180 Mo), ocekujem desavanja.

Ono sto me brine su interakcija 8 i 5 i 11 i 8 kuce, izgleda mi kao nezeljena trudnoca ili zalostan ishod iste. Drugo, vl sol pete mi je R Ur u sedmom a sol sedme Ma o nat Ma, 0Sa, Mo. Kako sam ja pre par dana jednom jezivom i dugom svadjom okoncala svoju bivsu tragediju, ne znam ko bi od bivsih mogao da se povampiri i napravi mi haos jer ovde su neophodni konstantni radovi na odnosu i balans emocija i razuma da bi stvari funkcionisale.

To mi je primarno, ako nekom nesto zapadne za oko, ok .
Iako imaš Venerin povraćak mislim da ti to neće doneti ''povampirivanje'' stare veze, isto tako mislim da onaj stelijum u Škorpiji neće da se odnosi na to obzirom da je udrugoj kući.
Prvi put vidim kartu gde su i Venera i Mars na natalnim, veoma interesantno. U svakom slučaju Venerin povratak uvek donosi događaje koji su u skladu sa prirodom u kojoj ova planetica deluje, naravno ako sediš kući i kuckaš sa nama na forumu nema ništa od toga. Srećom po tebe tu je ovaj povratak Marsa (pa još u Škorpiji) koji će ti da dati dovoljno energije da se mrdneš
Pošto je ovo solarpa u njemu glavnu reč ima Sunce, ono je u 12oj kući, mislim da ćeš se posvetiti malo analizi svoje psihe i nekih stvari koje si činila nesvesno (ili svesno).

Imao sam sličnu postavku planeta kao ti pre koju godinu, isto mi je bilo SO u 12oj ali sam imao venerin povratak u solarnoj prvoj a natalnoj desetoj, dok mi je povratak marsa došao u toku godine. Mogu slobodno da kažem da mi je to bila možda i najlepša godina u životu. Započeo sam nebrojeno novih prijateljstva, jako lepih, obnovio neka stara, spanđao se s devojkom s kojom sam i dalje u vezi, bio na stotinu mesta, doterao liniju ... Ma, videćeš, biće ti super godina, nemoj ništa da se brineš

Old 25-09-2014, 11:26   #4
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Ljudi, hvala.

Iako je Mo u padu, bolji mi je nego proslogodisnji u Raku, ta emotivnost, preosetljivost, zelja za trudnocom, za brakom su me mesecima (tj ceo solar) drzali u agoniji sa bivsim. Prosto sam bila nesposobna na funkcionisem na racionalnom nivou + mi je on sam bio vl Asc u 12 kuci 0 Ju koji je sve to uvecao, napravio ekspanziju zelja, primarno zelju za njim.

Sad je Asc u Vagi, koji potvrdjuje potrebu za zajednistvom ali vl sol Asc je Ve u povratku, u Lavu, tako da ovaj put idem primarno glavom. Ne menja se mnogo toga u nacinu funkcionisanja, sredjivanje, mackanje, preterani izdaci sto se kupovine tice su kod mene konstantni. Kretanje isto. Prosli sol je vl Asc bio u 12 polju a imala sam izuzetno aktivnu godinu ali dva meseca zbog operacije i raskida sam bila malo pasivnija pa je simbolika verovatno ispucana na taj nacin.

Trosim mnogo. Primetim da mi pare samo klize iz ruku od starta solara. Sa nece biti bas velikodusan kao ni promenljivi Mo, Ma koji sankcionise ali Sa Ma udruzeni su ipak jedna jaka energija tako da ne brinem, resenja nekako sama iskrsavaju.

Da posmatram kartu udate zene rekla bih ovo je godina razvoda, mada kod mene nista nije iskljuceno pa ni da se ekspeditivno udam i jos brze razvedem. Sam start je poceo lose, ja sam konacno odgovorila na njegove pozive, imali smo zestoku svadju oko neke price koja je po njemu cista fikcija, on je bio jako pazljiv i tolerantan, kovao me u zvezde i izrazavao zelju za nastavkom komunikacije iako ja znam, i on to zna, da se vidja sa nekom. Kako je moj prag tolerancije 0 rekla sam mu stvarno svasta i mislim da je ovo sada definitivna tacka na moju tragediju. Opet me ta retrogradnost muci i polozaj vl sedme o Sa koji terorise prosloscu, i jeste Max u pravu, ali drugo polje pada na jedanaesto i moze da donese krajnju promenu sistema vrednosti u emotivnom smislu i smislu potreba jer ipak je ovde ovaj bedni Mo u padu u opticaju i manifestacija mora biti na planu veza. Mozda to bude neki ozenjen lik i seksualna afera, sve je pozeljnije od povratka na staro.

Old 25-09-2014, 13:20   #5
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Pazi 'vako, vladar Asc-a ti je Vaga, kardinalna, pa još i zaljubljiva, vladar joj je u vatrenom znaku u 11oj kući. 11-a kuća su prijatelji, društva, klubovi i slično, kreći se malo više po tim mestima, još da dodam da ti je natalni Mars baš u toj 11oj pa to možda bude i baš onaj pravi koji ti je zapisan u natalu

Što se tiče Mo u padu, Mo u padu je dobar po osobu koja ga ima u natalu ali loš po sve ostale, ove osob su energetski vampiri i teško pružaju pozitivne emocije ostalima. Konkretno mislim da u ovom slučaju solarni MO neće biti toliko u simbolici emocija već ostalih vladarstva. Na kraju krajeva vlada ti solarnim MC-om, pa u konjukciji sa MA i SA, možda smuvaš šefa

Old 25-09-2014, 16:57   #6
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

ja nisam neki strucnjak za solare ali posto draga cesarica uvek izadje u susret,da dam svoj skromni doprinos
sol Asc na Me,nat vl 7 i 9k meni vuce na nekog tipa koji ne mora nuzno da bude povezan sa inostranstvom vec i sa drugim gradom (meni je obicno naglasena 9k davala tipove iz drugih gradova),sto mi potvrdjuje i sol Ve kao vladarka Asc koja je na natVe koja je vl5k,a posto vlada i Mc-om,sto rece max,mozda bude sef ili neki potencijalni sef Ve samo u terminu,al opet bolje i to nego da je u losem dostojanstvu ili bez istog,pa jos u lavu u 11k zajedno sa Ju,mislim da ces se relativno dobro osecati,mozda ces imati vise samopouzdanja,prosirices krug prijatelja a mozda ces biti i onako malo lavovski gorda i nadmena ne dopada mi se Mo u padu,pa ma kako ljudima spolja izgledala jako,iznutra ces se boriti sa samom sobom (a i solSo ti je u 12k)...moguce da ces zbog ovog stelijuma u 2k na nat Ma vl.4 raditi kao konj i trositi dosta na kucu i porodicu...moguce da ce se onaj bivsi kog si pominjala,opet motati i pokusavati,ali meni nesto vise vuce da ce se pojaviti neko preko posla ko ima veze sa drugim gradom ili inostranstvom...
profekcija pocinje na polovini lava u kome ti imas svasta nesto,tako da bi trebalo da pratis i So i Ve,pa i ovog Ju,a od polovine godine i Me kad predje u devicu...krajem godine i profAsc staje na Ve,pa ce biti zanimljivo da l' ce sta da se desi...po profekcijama si verovatno trebala prethodne godine,u prvoj polovini biti usmerena na partnerstvo,mozda i opsednuta istim,a u drugoj polovini rasciscavala i sama sa sobom i sa tim tipom;sad bi trebalo to ciscenje da zavrsis i da se okrenes nekoj simbolici 9 kuce....
i naravno,prati ovaj Ve povratak (znas vec,po teoriji,Ve prelazi 45 stepeni za godinu dana,do sledeceg povratka,pa kad naidje na planetu ili ugao,sol ili nat,trebalo bi da da dogadjaj...ne znam da l' je to u proslosti radilo kod tebe)
to bi bilo onako s' brda s' dola,posto ja nisam sa solarima bas na "ti" puno srece ti zelim (i da budes dobra sama sa sobom,posto mi device smo vazda psihodelicne)

Old 26-09-2014, 10:15   #7
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Pazi 'vako, vladar Asc-a ti je Vaga, kardinalna, pa još i zaljubljiva, vladar joj je u vatrenom znaku u 11oj kući. 11-a kuća su prijatelji, društva, klubovi i slično, kreći se malo više po tim mestima, još da dodam da ti je natalni Mars baš u toj 11oj pa to možda bude i baš onaj pravi koji ti je zapisan u natalu

Što se tiče Mo u padu, Mo u padu je dobar po osobu koja ga ima u natalu ali loš po sve ostale, ove osob su energetski vampiri i teško pružaju pozitivne emocije ostalima. Konkretno mislim da u ovom slučaju solarni MO neće biti toliko u simbolici emocija već ostalih vladarstva. Na kraju krajeva vlada ti solarnim MC-om, pa u konjukciji sa MA i SA, možda smuvaš šefa
Haha, ovo boldovano me je poprilicno nasmejalo, moji sefovi su aseksualni metuzalemi tako da je ta opcija automatski eliminisana, moracemo traziti nekog drugog u toj simbolici, razmisljala sam cak i o promeni poslovnog statusa jer pada na sedmo i zahvata osmo polje, podrska, kako je javni sektor u pitanju, pada u Sko, prirodnog vladara osme kuce i obrazuje 0 vl cetvrte i sedme kuce. Aspekt je separacioni sto bi znacilo da je ta varijanta prolongirana, odnosno da ima korene u proslosti.

Jedno me brine ovaj R Ur u sedmoj iz pete, Vodolija i Ovan, znaci ishitrenosti i brzine. Da ne docekam konacno osvarenje zelje i da druga strana na taj cin odreaguje neprihvatanjem.

Za klubove i sl mesta si u pravu, tu se krecem, sad samo da cekam neku novinu jer sadasnja ponuda ne prolazi cenzus, hvala Max .

Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
ja nisam neki strucnjak za solare ali posto draga cesarica uvek izadje u susret,da dam svoj skromni doprinos

sol Asc na Me,nat vl 7 i 9k meni vuce na nekog tipa koji ne mora nuzno da bude povezan sa inostranstvom vec i sa drugim gradom (meni je obicno naglasena 9k davala tipove iz drugih gradova),sto mi potvrdjuje i sol Ve kao vladarka Asc koja je na natVe koja je vl5k,a posto vlada i Mc-om,sto rece max,mozda bude sef ili neki potencijalni sef Ve samo u terminu,al opet bolje i to nego da je u losem dostojanstvu ili bez istog,pa jos u lavu u 11k zajedno sa Ju,mislim da ces se relativno dobro osecati,mozda ces imati vise samopouzdanja,prosirices krug prijatelja a mozda ces biti i onako malo lavovski gorda i nadmena ne dopada mi se Mo u padu,pa ma kako ljudima spolja izgledala jako,iznutra ces se boriti sa samom sobom (a i solSo ti je u 12k)...moguce da ces zbog ovog stelijuma u 2k na nat Ma vl.4 raditi kao konj i trositi dosta na kucu i porodicu...moguce da ce se onaj bivsi kog si pominjala,opet motati i pokusavati,ali meni nesto vise vuce da ce se pojaviti neko preko posla ko ima veze sa drugim gradom ili inostranstvom...
profekcija pocinje na polovini lava u kome ti imas svasta nesto,tako da bi trebalo da pratis i So i Ve,pa i ovog Ju,a od polovine godine i Me kad predje u devicu...krajem godine i profAsc staje na Ve,pa ce biti zanimljivo da l' ce sta da se desi...po profekcijama si verovatno trebala prethodne godine,u prvoj polovini biti usmerena na partnerstvo,mozda i opsednuta istim,a u drugoj polovini rasciscavala i sama sa sobom i sa tim tipom;sad bi trebalo to ciscenje da zavrsis i da se okrenes nekoj simbolici 9 kuce....
i naravno,prati ovaj Ve povratak (znas vec,po teoriji,Ve prelazi 45 stepeni za godinu dana,do sledeceg povratka,pa kad naidje na planetu ili ugao,sol ili nat,trebalo bi da da dogadjaj...ne znam da l' je to u proslosti radilo kod tebe)
to bi bilo onako s' brda s' dola,posto ja nisam sa solarima bas na "ti" puno srece ti zelim (i da budes dobra sama sa sobom,posto mi device smo vazda psihodelicne)
Akcenat je na unutrasnjoj borbi, svakako. Posebno jer se Mo odvaja od Sa i jasno je na koga je ta borba tj unutrasnji konfikt usmeren.

Drugo boldovano je iskljuceno, bar preko posla ali i ja zbog Me pretpostavljam da ce biti neko ko nije odavde u igri.

Ako mislis na prethodni solar jer ja profekcije ne pratim, tacno tako su se stvari odvijale samo je to rasciscavanje bilo pod znakom pitanja upravo zbog nedefinisanosti situacije i osecanja, oboje smo bili i zainteresovani i ljuti, postoje neke stvari koje su sada kulminirale tako da se nadam da ce naci izlaz iz mog zivota.

Nisam pratila zaista nijedan povratak Ve ali , opet kazem, kod mene je solar jedina funkcionalna prediktivna metoda.

Psihodelirijum postaje srednje ime . Hvala puno draga moja solarna bliznakinjo :*

http://i61.tinypic.com/vrxbu0.gif Progresije

http://i62.tinypic.com/262l1y8.gif Solar bez natala

Old 09-11-2014, 12:36   #8
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Standardno

Gledam svoj solar, ovo peto u Vodoliji i vladar sedmog 0 Sa, lici li to na ozenjenog muskarca? Ako neko ima neko iskustvo vezano za pocetak takvog odnosa?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules