ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Da li cu od septembra gajiti makove u Afganistanu? :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Poppy - Solar
Old 17-07-2008, 15:36   #1
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Wink Poppy - Solar

Postovani chlanovi,

Zavrsavam sa radom na jednom simpaticnom projektu 12. septembra. Koji su izgledi za novi posao?

Za ljubav ne pitam, jer me zaobilazi u shirokom krugu, a dobar posao ce samo kompenzovati taj minorni nedostatak.

Hvala dadiski na solaru

Poppy
Submit to Digg   Poppy - Solar Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-07-2008, 16:56   #2
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Standardno

Poppy, gde je tacno solarni ascident ( na kom stepenu)? Ne vidim kojoj natalnoj planeeti je blizi Saturnu ili Jupiteru?
To mozes da vidis na astro.com u pdf dodatnom fajlu.
Ali I solarna pada na VII natalnu i to u vagi...mirise na partnerstvo i to pre emotivno, nego neko poslovno..mozda ce biti obavijeno nekim tajnama...

Old 17-07-2008, 17:34   #3
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Red face

Quote:
Originally Posted by Pandora1974 VIdi Poruku
Poppy, gde je tacno solarni ascident ( na kom stepenu)? Ne vidim kojoj natalnoj planeeti je blizi Saturnu ili Jupiteru?
To vec treba da pitas dadisku, ja sam sad otvorila ovaj dodatni pdf, ali ne vidim bijele kobile (tako se kod nas kaze ) Uzgred, hvaalaa

Old 22-07-2008, 12:52   #4
Tanja_13
Obično gatalo

Tanja_13's Avatar

Tanja_13 je offline
Registrovan: Feb 2007
Tanja_13 je na dobrom putu
Standardno

Stize ti i sledeci posao ali nece biti zanimljiv kao ovaj(sem ako nije u pitanju posao vezan za zdravstvo) u pocetku ide dosta traljavo i moraces da ides po istom tragu ali posle tih prvih poteskoca ispasce bolje nego sto ocekujes,pozdrav!(....ako bude neka cisto seksualna veza uz to jos i tajna...javi mi...)

Old 22-07-2008, 13:33   #5
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Smile

Quote:
Originally Posted by Tanja_13 VIdi Poruku
(....ako bude neka cisto seksualna veza uz to jos i tajna...javi mi...)
OBAVEZNO! Sigurno necu zaboraviti

Sad mi je palo na pamet da upisem neki master/magistarske studije, jer eto meni nikad nije dovoljno uchenja/muchenja. Ima li toga u ovom mom solaru slatkom

Pozdrav i nadam se da vam odmor jos uvijek traje

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 11:05..

Jako puno mogucnosti, realizacija?!
Old 16-08-2008, 01:02   #6
Lotosov cvet
Obično gatalo

Lotosov cvet's Avatar

Lotosov cvet je offline
Registrovan: Jan 2008
Lotosov cvet je na dobrom putu
Lightbulb Jako puno mogucnosti, realizacija?!

Poppy, izvini sto si me cekala…puno obaveza, a ni raspolozenje me nije sluzilo…
No, da krenemo polagano

Solarni Asc u VII natalnoj kuci ukazuje da ti je dobra godina za sve vrste partnerstva, bilo emotivnog ili poslovnog i da ce to nekako biti isprepletano.
Solarni Asc u vagi, potvrdjuje i ovo…mozda cak i neka poslovna saradnja sa strancima.
Znas sta, meni ovo mirise da ces preko nekog poznanika ili prijatelja sa kojim si vezana nekim poslovnim projektom upoznati starijeg muskarca koji ce ti ponuditi neku vrstu (emotivnog) partnerstva.
Zatim druga solarna nagovestava kraj posla, nezaposlenost, neredovan priliv novca..
Kada sam videla da ti se poklapaju solarne III u IX I IX u III, uopste nisam bila iznenadjenja mogucnoscu da razmisljas o skolovanju. Jako dobar polozaj za ucenje, studije, filozofiju, teologiju i razvijanje svojih unutrasnjih potencijala…Mozda ces i ostvariti neku znacajnu prepisku sa nekom iz inostranstva ili ce te neko putovanje odvesti u smeru nekakvog istrazivanja. Nastavak III solarne u X kaze da ces favorizovati sve oblike pisanja i da ti neki papiri, rad na/sa njima moze pozitivno uticati na tvoj ugled i reputaciju, mozda malo nekih zakonskih peripetija ce biti.
Solarna IV u X natalnoj i X solarna u IV natalnoj…Kaze da postoji mogucnost da nastavak tvoje karijere zavisi od neceg od ovog sto cu navesti , a predstavlja simboliku IV kuce : nekretnine, zemlja, rudnik, gradjevina, roditelja, kuce…Posto je i polozaj solarnog MC u IV natalnoj, kaze nam da uskoro okoncavas posao kome si bila posvecena (i mnogo vise od toga, jer tu su u solarnoj konjukciji na istom stepenu Venera i Jupiter)…(Cisto informativno…cesto je ovaj polozaj MC u IV natalnoj karakteristican za ljude koji odlaze u penziju ili menjaju drasticno posao kojim se bave).
Postoji mogucnost (mada mala) da ces ti na nekom putovanju sresti nekog dovoljno interesantnog, pa ce ces mozda i razmisljati o promeni mesta boravka/stanovanja/zivota. Mozda ce biti i nekih malih briga i nezadovoljsta u tvom roditeljskom domu.
Kakva guzva u petoj solarnoj nad XII natalnoj u vodoliji. Tajna ljubavna veza koja ima tendencije da ne ispuni tvoja ocekivanja, nekako kao da tu nedostaje nesto, nemoj da te ovaj Neptun zavara pa da gledas kroz ruzicaste naocare celu ovu vezu.I nemoj ako krenu problemi u ovoj vezi da se isuvise nerviras!
Sesta solarna kaze da se ne upustas u neke samostalne projekte, to ti nece ici od ruke trenutno. Malo vise stavi akcenat na zdravu hranu, uredan zivot i ne dozvoli da preterano emotivno reagujes i time izazoves u svom organizmu stress i nervozu.
Sedma solarna ukazuje na aktivan drustveni zivot i tvoje dvoumljenje da odlucis zaista sta ces da uradis u svom zivotu: ono sto ti zelis ili ono sto ti okolina sugerise.
Osma solarna kaze da ce situacija po pitanju tvojih prihoda i posla biti znatno bolja pocetkom sledece kalendarske godine, pred kraj solara, Prihodi ili posao mogu imati nekakvu vezu sa donacijama, poklonima, nasledjem, novcem iz sudskih sporova i svim onim sto se moze smatrati pod simbolikom VIII kuce.
Deveta i deseta solarna su vec objasnjena kroz III I IV solarnu.
Jedanesta solarna kaze da ces ti verovatno naci drugi posao (perspektivan i prosperitetan) i to uz pomoc prijatelja, verovatno negde krajem godine.
Dvanesta solarna kaze da se iz nekog razloga opterecujes brigama za zdravlje i posao ( mozda cak i bez potrebe).
Sve u svemu solar ti je jako zanimljiv i raznovrstan. Kao da imas vise mogucnosti i sansi, a na tebi je da izaberes ono sto zelis…

Old 16-08-2008, 19:31   #7
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Registrovan: Oct 2007
katarina je na dobrom putu
Standardno

Očekuj neočekivane promene koje će ti udariti po živcima
Dosta preispitivanja i učenje orijentacije po haremu tvog unutrašnjeg Bića...
Emotivne krize....nažalost...
Ali i neka prilika, svakako...
Neko iz prošlosti. Iz karme ili tvoje prošlosti...
posao je ok

Old 18-08-2008, 12:22   #8
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Question

U toku prethodnog solara 2007-2008 sam prekinula jedno prijateljstvo i to mi se opet desava. Prosto imam problem da odrzim zenska prijateljstva sa vrshnjakinjama. Dje je kvaka 22?

(hvala na iscrpnom odgovoru Pandora )

Old 21-08-2008, 17:26   #9
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Smile

Moj solar je morao biti prepravljen, jer sam svoj rodjendan docekala u Padovi, Italija.

Ostavila sam stari i ovaj novi za poredjenje, ako ima nekih bitnijih razlika.

Jedino sto sam mogla da primijetim, kao pocetnik, prilikom poredjenja ova moja dva solara jeste da:

- II solarna pocinje u Vagi, a ne u Skorpiji

- solarno SO je u V solarnoj kuci, a ne u IV

- VII solarna pocinje i zavrshava se u Ovnu

- VIII solarna pocinje u Ovnu, a ne u Biku.

Da li to pravi neke bitne razlike u tumacenju?

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 11:07..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules