ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
Neptuneeee, skini mi se sa slucaja! :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-01-2009, 14:51   #1
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Wink

Posljednja 4 mjeseca proslogodisnjeg solara obiljezila je recenica: Poppy is
Dalje, ljubav - senza amoreeee, ali to mi nije toliko bitno, je li?
Paaa, evo i solara za ovu godinu

http://i40.tinypic.com/16hm49h.jpg
http://i43.tinypic.com/2ztanvq.jpg
http://i40.tinypic.com/2d2jdc7.jpg

Solarno Sunce se suncha u II kuci. Ne bih voljela da budem opsjednuta materijalnim stvarima ove godine, smatram da je to samo trosenje moje energije. Jedino sto bi bilo dobro, jeste da sebe nauchim jos vise cijeniti i to je to.

Ima li neko raspolozen da prokomentarise?
Ja sam prilicno subjektivna

Last edited by Vojvotkinja; 03-11-2010 at 23:50..
Submit to Digg   The Poppy Is Also a Flower Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-01-2009, 01:52   #2
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Talking

Druga solarna kuca u jedanaestoj natalnoj zarada ce zavisiti od saradnje sa prijateljima i od veza koje uspostavljate. Ukoliko je kuca dobro postavljena,okolnosti su povoljne za ostvarivanje vaših finansijskih nadanja. Ponekad ovaj položaj znaci da ce vam neki prijatelj tražiti pozajmicu ili da cete vi tražiti zajam od njega.

Treca solarna kuca u dvanaestoj natalnoj iscrpljujuca putovanja, zamorna papirologija, uznemirenost. Piscima ce biti teško da pišu. Sa dobrim položajem, povoljna za sve što je vezano za proucavanje okultnog.

Cetvrta solarna kuca u prvoj natalnoj dominirace stvari vezane za porodicu, dom ili nekretnine, prošlost i sl. Ovo je cesto znak da se u porodici nešto dešava ili da cuvate neke svoje tajne, a cesto u prvi plan dolaze pitanja nekretnina. Verovatno cete biti pod snažnim uticajem porodice, dobrim ili lošim.
Peta solarna kuca u drugoj natalnoj dobar položaj za dobitke na kockanju, lutriji, u špekulacijama i za trošenje novca na zadovoljstva jer ce novac potrošen na to ove godine doneti najviše zadovoljstva (ukoliko nema maleficnih planeta, posebno saturna). Ukoliko je to slucaj, nece pružiti toliko zadovoljstva ili ce ograniciti ono što smo prethodno pomenuli.

Šesta solarna kuca u drugoj natalnoj cesti prekidi prihoda i neredovni prihodi. Ovaj položaj umanjuje vašu radnu sposobnost, sem ukoliko se bavite profesijom koja je simbolizovana šestom kucom(bolesti, male životinje, male kooperacije i sl. )

Sedma solarna kuca u trecoj natalnoj razlike u mišljenju sa supružnicima i partnerima. Supružnik vam možda nece biti veran (treca kuca je kuca ljubavnika). Možda cete morati da ponovite neko putovanje ili da preduzmete još mnogo koraka da biste dovršili neku zakonsku proceduru.

Osma solarna kuca u petoj natalnoj kraj neke emotivne veze, smrt ili odlazak deteta od kuce, kraj umetnicke karijere. Sa dobrim planetama, sreca u kocki, na lutriji, u špekulacijama i sl. – u svakom slucaju, uvecanje kapitala.

Deveta solarna kuca u šestoj natalnoj loše za putovanja, osim zbog zdravlja ili službe. I u tom slucaju, kuca mora da bude povoljna, inace ce putovanja biti teška.

Jedanaesta solarna kuca u osmoj natalnoj shvatate da vaši planovi zavise od novca koji jos niste zaradili ili cete imati srece i dobiti na lutriji. Ponekad pokazuje nadu da ce se dobiti nasledstvo.

Dvanaesta solarna kuca u osmoj natalnoj i brige i strah od smrti, narocito ukoliko je osoba bolesna. Smrt nekoga drugog, brige zbog nasledstva, ulaganja.

Solarni asc u IX natalnoj kuci glavni dogadjaji ove godine bice vezani za neko putovanje, najcešce daleko. Planete u ove dve kuce, a narocito u devetoj, pokazace da li ce se to putovanje ostvariti. Ovo je dobra godina za studije posto proširuje vidike i donosi intelektualni razvoj. Ukoliko je deveta kuca aflikovana, ovaj položaj može dovesti do fanatizma ili do pogrešnih shvatanja vezanih za filozofiju ili religiju.

Solarni Asc u Strijelcu
Godina licnog razvoja, širenja interesovanja i sklonosti, novih ideja i projekata ili širenja poslova zbog cega cete se osecati slobodnim i nezavisnim. Pouzdana naznaka dugih putovanja. Godina donosi srecu i optimizam.Što je prethodni solarni povratak bio teži, ovaj ce biti bolji , ukoliko Jupiter nije teško aflikovan u solarnom horoskopu.

Solarni Mc u natalnoj VII kuci Ukoliko su solarni povratak, X kuca i natalna VII kuca dobro postavljene, sa dobrim planetama, aspektima i vladarima ova godina može doneti unapredjenje ili poboljšanje statusa u društvu kroz brak, partnerstvo ili poslovni ugovor.

Mesec u Ovnu Ovo je godina u kojoj prema ljudima i u situacijama reagujete otvoreno i iskreno. Ali, svakako ne i godina koju će obeležiti takt i diplomatija ili hladnokrvnost i promišljenost, jer ćete reagovati brze i spontanije nego obično. Ponekad ćete možda priželjkivati i žaliti sto u nekim situacijama iz prošlosti niste prvo izbrojali do deset, pa tek onda rekli šta osećate, ali ovo je definitivno period kada ste skloni tome da se izbrbljate. Glavna dobit od toga će se sastojati u čistim i poštenim odnosima između vas i drugih, u koje zaista možete imati poverenja i u koje se možete pouzdati. Drugi vas mogu opisivati kao "pravo osveženje".
Preporučljivo je da u ovom periodu preuzmete inicijativu u odnosima i uspostavite nove kontakte sa drugima. Spremnije ćete ulaziti u rizike na emotivnom planu, jer hrabrije i smelije ispoljavate i delite sadržaje vašeg unutarnjeg sveta; možete zaista snažno uticati na druge. Vaša intuicija je na visokom nivou, tako da je ovo pravi period kada bi trebalo da verujete svojim predosećajima.

SUNCE U KONJUNKCIJI SA JUPITEROM
Ukazuje na ambiciju, ojacava reputaciju, donosi novac.
Ako je ova konjunkcija aflikovana Marsom (ako su jedna ili obe planete sa njim u konjunkciji, 90, 180, 150), TO JE LOSE ZA ZDRAVLJE I DONOSI probleme sa cirkulacijom, trovanje krvi, cir, tromost I sl. Takodje ukazuje na godinu - INTERVENCIJE zakona, crkve.
Donosi preterivanje. Ako je na ASC, ova konjunkcija donosi uvecanje telesne tezine (u srednjim godinama u rw karti cesto ukazuje na trudnocu, u pubertetu na godinu ekspanzije fizicke mase ili visine).

MERKUR U KONJUNKCIJI SA MARSOM
Donosi greske u misljenu - bicete nemarni i mozete prouzrokovati probleme, cak i ako su Vam planete dobro aspektovane. Polozaj Solarne kuce pokazuje u kojoj oblasti se tako ponasate. Ako je konjunkcija u 01, 06, 08. ili 12. kuci, donosi rezove, opekotine, rane na rukama, sakama i grudima. Ako je veoma aflikovana, moze pokazati operaciju.

VENERA U KONJUNKCIJI SA URANOM
Nemiri u ljubavnom zivotu, nenadano ulazenje u problematicne veze narocito u ugaonim kucama ili u petoj kuci. U sedmoj kuci donosi rastanak, odvajanje razvod ili ozbiljnu iznenadnu uznemirenost.

MARS U KONJUNKCIJI SA JUPITEROM
Veliki i uspesan poduhvat, velika sreca. Moguc rizican, hrabar poduhvat u kome necete biti svesni opasnosti i posledica. Precenjivanje vlastitih snaga.

Ako su kuće OD 1. DO 4. naglašene ( tako što imaju u sebi većinu planeta, natalnih i solarnih), to je godina brige za sopstvenost, usredsređivanje na lične potrebe, želje i poslove.To je takođe godina u kojoj preuzimate odgovornost za svoje delovanje. Ne plašite se da izrazite svoje pravo Ja. Orjentišite se na sebe; radite ono što je bitno za vas lično.

PROMENJIVI ASCEDENT I KARDINALNI IC ukazuju da ćete možda biti veoma aktivni i povezani sa drugim ljudima, ali ne uvek i produktivni. Najvažnije je da utvrdite neke dostižne ciljeve.

(copy/paste rad )

Old 28-01-2009, 16:30   #3
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

a mozda ti MC malo razmrda ove "zaljucane" Ju i Sa?

Old 31-01-2009, 19:32   #4
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Registrovan: Jan 2009
Ramona je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Solarno Sunce se suncha u II kuci. Ne bih voljela da budem opsjednuta materijalnim stvarima ove godine, smatram da je to samo trosenje moje energije. Jedino sto bi bilo dobro, jeste da sebe nauchim jos vise cijeniti i to je to.

Ima li neko raspolozen da prokomentarise?
Ja sam prilicno subjektivna
solarni ASC u 9.kuci,a jos je i u Strijelcu bi mogao pomoci u zelji da naucis vise cijeniti sebe, jer ti daje mogucnost na nove i sire spoznaje...

to sto je Sunce u 2. nije nista lose, moze znaciti da ce ti materijalno stanje biti poboljsano u odnosu na prethodno, a ne opsjednutost materijalnim...

Old 15-02-2009, 20:15   #5
makialele
Obično gatalo

makialele's Avatar

makialele je offline
Registrovan: May 2008
makialele će postati poznat uskoro
Standardno

Poppy, ja sve ovo po nekakvom osecaju, pre nego po pravilima

sa So u 2. (i 11. nat.) i Asc u Str. i 9. kuci cini mi se da ces da preispitujes svoje vrednosti i svoje mesto u drustvu i siroj zajednici (drustvenoj i profesionalnoj) i gde i kome da se priklonis. A to moze imati veze i sa poslom (jer se delom tice opredeljenja). U tom smislu verovatno ces se otvoriti za neke nove stvari i mogucnosti, mozda ces zeleti da probas sa nekim novim idejama i poljima, sve to moze imati veze sa inozemstvom (mozda ovim bliskim ) ili daljim skolovanjem (plus sol 9 kuca u 6 nat - veza sa poslom...). Jos ti je i nat. Mc u Strelcu... Posto ti je 2. polje bas naglaseno, jos ti je tu i Mars (mnogo energije ces tu uloziti) verovatno ces previse brinuti o novcu i kako do njega doci, mozda osmislis neki kreativniji, osobeniji nacin da zaradis novac (Ju, vl. Mc u Vodol.). Ju ti pravi 60 sa nat. Ju i Sa, jos je u 2. kuci, valjda ce biti parica

A gledajuci Ve mozda bude i ljubavi...u sekstilu su sol. i nat. Ve, i sol. Ma0Ve (mozda bude neki mladji tip). mozda ces ga upoznati tu negde blizu, il' na kratkom putovanju (3. kuca)... nat. Mo u 1. sol i sol. Mo u 1. nat - verovatno naglasena osecanja, mozda ceste promene raspolozenja, ali sigurno i zelja da se zapocne nesto novo...

tol'ko za sad...

Old 18-02-2009, 10:45   #6
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Hvala makialele, vidjecemo, za sada je prvi mjesec solara obiljezilo jedno putovanje u blisko inostranstvo

Poppy is Sta da vam kazem, ocajna sam, jos jedan poraz, jos jedno NE sto se tice posla. Kao da sam gubava.

Ima li idje u ovom solaru neki znak da cu uskoro naletjeti na neki poslic?

Last edited by Vojvotkinja; 03-11-2010 at 23:51..

Old 02-03-2009, 20:19   #7
skorpija_strelac
Druid

skorpija_strelac's Avatar

skorpija_strelac je offline
Registrovan: Sep 2008
skorpija_strelac je na dobrom putu
Standardno

Hej, Popi, sad cu mozda u of, ali jel imas ti neke veze sa inostranstvom
vl 4 Me u 12,
vl 6 u 12
vrh 9 u strelcu
.....

jel ti posao vezan za nesto preko...a mozda bi i trebalo tako nesto da trazis ....!
Sunce u konjukciji sa Jmc ima moja najbolja drugarica..to sam zapazila mozda nema veze s mozgom ali i njoj je So vl 6(ali u 8 kuci)i ne moze da nadje posao
mozda taj cvor malo zeza
a mozda gresim

ne znam i ja trazim posao i valjda cu naci nesto

a Jupiter ti prelazi preko vladara 6, a vladar je 9
to deluje pozitivno....i meni prelazi preko Ju i aspektuje vladara 6...jedino sto mi se desilo je da sam odbila nesto zbog neceg drugog a sad me za ovo drugo ne zovu...ali opet nesto je doneo

jel ima sanse da zapalis preko ? da nadjes tamo posao?

Old 03-03-2009, 19:55   #8
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Da, imam veze sa inostranstvom, jer sam prevodilac - a, poslovi se uglavnom vrte oko stranaca, projekti i chuda.
Uglavnom mi se desava da apliciram i da ne dodjem do intervjua ili da me ne prime. SS, najbolje rade veze kao i uvijek.
A neke sanse da zapalim preko nema, jer ovdje nije lose kad imas dobro placen posao ko stranaca. Sta znam...ma neka nam je sa srecom potraga!!!

Old 03-03-2009, 21:14   #9
skorpija_strelac
Druid

Standardno

a da se prijavis za stjuardesu ?

dolaze neki 18.aprila u Hajat

Old 03-03-2009, 23:18   #10
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Smile

Quote:
Originally Posted by skorpija_strelac VIdi Poruku
a da se prijavis za stjuardesu ?

dolaze neki 18.aprila u Hajat
Rekla bih da sam matora za stjuardesu ili ti konobaricu u vazduhu

Old 03-03-2009, 23:22   #11
skorpija_strelac
Druid

Standardno

Quote:
ne, nisi
u Emiratima je do 30
znam da je jedna devojka sa 30 primljena na obuku

Old 04-03-2009, 19:13   #12
dadiska
Moderator

dadiska's Avatar

dadiska je offline
Registrovan: Sep 2007
dadiska je na dobrom putu
Standardno

Quote:
To nije losa ideja, slazem se sa skorpijom_strelac, a u ostalom te ''konobarice'' bas dobro zaradjuju, a sto je jos vaznije steces neko iskustvo! Probaj.............

Old 18-03-2009, 13:08   #13
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Hey, a ima li ovdje malo ljubavi za mene... mislim u ovom mom solaru?
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-03-2009, 13:33   #14
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
jer sam prevodilac - a, poslovi se uglavnom vrte oko stranaca, projekti i chuda.
Uglavnom mi se desava da apliciram i da ne dodjem do intervjua ili da me ne prime. SS, najbolje rade veze kao i uvijek.
dobrodosla u klub ...ja cu samo da potvrdim istu pricu!!...bez "veze" u ovoj zemlji Srbiji si totalno propao....
Quote:
jer ovdje nije lose kad imas dobro placen posao ko stranaca
tacno!

nego Poppy....ja i nista ne vidim tvoj solar...ne znam u kom si ga programu radila...ali meni je kad sam ga otvorila s brda z dola...sva sam se pogubila...ne znam gde sta da gledam...meni je ipak najjednostavniji za posmatranje astrodienst...pa postavi jedan link i do tog programa za solar...da vidimo ima li sta u ljubavi ove godine...mada ce pricu da ti potvrde i direkcije i progresije ako sama pogledas zajedno sa solarom

Old 18-03-2009, 14:47   #15
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Standardno

Najjache mi je kad me relativno mocni i dobro povezani ljudi potapshu po ledjima i kazu: Ma ne nerviraj se, bice posla!

Sa druge strane, svi govore da za nas uvijek ima posla. PA DOBRO DJE JE TAJ POSAO VISE?

Elem, karte uvijek radim u Kepleru, ali uradila sam i jednu za tebe u Astrodienstu Solar + Natal, nadam se da ces se snaci.

Jos uvijek nisam pocela da pratim progresije i direkcije, jer nemam literature, samo ovo osnovno sto sam sakupila sa neta.

Nisam bezveze postavila ovo love question, jer mislim da mi se neko vec smjeshka

http://i41.tinypic.com/35n7cbt.jpg
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules