ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
tko pogleda dobije pusu :))

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ozbiljna veza & brak u toku ove solarne godine?
Old 08-08-2011, 19:56   #1
nefertiti_h
Obično gatalo

nefertiti_h's Avatar

nefertiti_h je offline
Registrovan: Jun 2010
nefertiti_h je na dobrom putu
Standardno Ozbiljna veza & brak u toku ove solarne godine?

trenutno sam u vezi 2 mjeseca..premda sam se u njega zaljubila jos u 1 mjesecu ove godine

Zanima me mogučnost ozbiljnosti ove veze? brak ili kohabitacija - u smislu da ne mora biti zakonski ozvaničena, ali da je ipak energija "braka",ako me kužite ))

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...stx2=s=outs=24
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-08-2011, 21:27   #2
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Registrovan: Apr 2009
Vladarka je na dobrom putu
Standardno

pa ajde postavi solar, pa da vidimo

mozda bude kada ti SA dodje na asc. pa vidis stvari dosta ozbiljnije
JU ti je dao svoju ponudu jer se seta tu po tvojoj sedmoj, a bogami jos ce da bude tu nekih godinu dana jer ide u nazad....

evo ga kraci opis tvoga partnera:
sportski tip, ili nosi neku uniformu...mnogo je osetljiviji nego sto izgleda na rpvi pogled. Dobar polozaj, mozda i neka drzavna institucija , SA na kraljevskom stepenu.
Posao preko prijatelja i zahvaljujuci tudjoj podrsci, verovatno starijeg autoriteta.
dosta obrazovan, inteligentan
dosta proputovao
sklon misticizmu, interes za okultno
inace muz mora da ti bude bogat, pare na usi da mu ispadaju :=)

da li je poznanstvo doslo preko posla, jer je vladar VII otisao u drugu, a merkur bi da gadja 7. polje pa iz ovna na 10 st, da vam nije prvi razgovor bio o ambicijama, poslu, karijeri, nesto tog tipa?
da li si u 20. godini imala neku vaznu vezu , ljubav

ih bre...sto kod tebe to mora da bude fatalna ljubav, za sva vremena, ufff
sva si crno-bela, dobro da imas vagu za asc. da malo proba da izbalansira
Submit to Digg   Ozbiljna veza & brak u toku ove solarne godine? Reply With Quote

Old 17-08-2011, 21:41   #3
nefertiti_h
Obično gatalo

nefertiti_h's Avatar

nefertiti_h je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vladarka VIdi Poruku
pa ajde postavi solar, pa da vidimo

mozda bude kada ti SA dodje na asc. pa vidis stvari dosta ozbiljnije
JU ti je dao svoju ponudu jer se seta tu po tvojoj sedmoj, a bogami jos ce da bude tu nekih godinu dana jer ide u nazad....

evo ga kraci opis tvoga partnera:
sportski tip, ili nosi neku uniformu...mnogo je osetljiviji nego sto izgleda na rpvi pogled. Dobar polozaj, mozda i neka drzavna institucija , SA na kraljevskom stepenu.
Posao preko prijatelja i zahvaljujuci tudjoj podrsci, verovatno starijeg autoriteta.
dosta obrazovan, inteligentan
dosta proputovao
sklon misticizmu, interes za okultno
inace muz mora da ti bude bogat, pare na usi da mu ispadaju :=)

ovaj s kojim sam, je dosta osjetljiviji nego sto na prvu izgleda,dosta je osjecajan,a kada ga čovjek vidi na prvu,usere se ))) sportski tip bas i nije,ali je zgodan ( a ja pizdim sto se ne bavi sportom...hahahaha...to mi je totalno okidač )

e,sada na visokom je položaju i jako dobro zarađuje-to je istina...i upravo sa prijateljima pokušava da pokrene jos dodatno neki svoj biznis..uglavnom ima nos za novce i posao!
Kroz posao je poprilično proputovao!

Za sada nije nesto extra zainteresiran za mistično i okultno - ali kada mu ja pričam,barem sluša i zanimljivo mu je...premda jos uvijek ima malo otpor prema tome ( što mi čudo s obzirom da i on u natalu ima mjesec u škorpionu)

da li je poznanstvo doslo preko posla, jer je vladar VII otisao u drugu, a merkur bi da gadja 7. polje pa iz ovna na 10 st, da vam nije prvi razgovor bio o ambicijama, poslu, karijeri, nesto tog tipa?

da, s ovim sam se upoznala preko posla..i onda naravno,naše prve konverzacije su bile o poslu!

da li si u 20. godini imala neku vaznu vezu , ljubav

jaooo,pa ti gađaš neviđeno ))) da,veliku neostvarenu ljubav...i danas kada ga vidim sva se sasječem...čudno je to sve završilo..jako nedorečeno...premda slično i on odgovara ovim gore opisima...karijerista je,biznismen,jako dobro zarađuje....bivši profesionalni sportaš je...možda i on ponovno ušeta u život?

ih bre...sto kod tebe to mora da bude fatalna ljubav, za sva vremena, ufff
sva si crno-bela, dobro da imas vagu za asc. da malo proba da izbalansira
uf,da...po pitanju ljubavi kod mene mora sve da bude fatalano..nema mlakoga,..to ne priznajem...pa se nadam da ce mi i brak takav da bude!
ako ce biti sa jednom od ove dvojice,onda ce i biti takav

draagaaaa,hvala ti do groba!

edit: malo sam zeznula kvotanje...ali ovo boldano je moj odgovor...))

otišla sam na astro.com....i izabrala solar return chart,jel to to?

****jos samo da te pitam..ovaj kvadrat marsa i venere..da li to znaci da cemo imati brak pun svađa...i ovaj uran u 2.-oj - nagovještava razvod ili???tako sam znala čuti od jedne cure koja ide na neki tečaj astrologije...pa da provjerim kod tebe

Last edited by Vojvotkinja; 17-08-2011 at 23:35..
Submit to Digg   Ozbiljna veza & brak u toku ove solarne godine? Reply With Quote

Old 17-08-2011, 23:18   #4
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nefertiti_h VIdi Poruku

****jos samo da te pitam..ovaj kvadrat marsa i venere..da li to znaci da cemo imati brak pun svađa...i ovaj uran u 2.-oj - nagovještava razvod ili???tako sam znala čuti od jedne cure koja ide na neki tečaj astrologije...pa da provjerim kod tebe
Nije razvod zbog Urana u 2. već zbog kvadrata tog urana na Veneru...to je obično aspekt rastave...

Old 17-08-2011, 23:31   #5
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nefertiti_h VIdi Poruku

Da se ukljucim,ako ne smetam...kvadrat marsa i venere kao vladalaca 1.i 7.polja nagovestavaju jaku strast na pocetku veze koja vremenom prerasta zbog drugih problema u netrpeljivost.A to za Urana u 2.kuci kao znaku razvoda ti je rekla jer je 2.kuca ustvari 8. od 7.kuce,pa predstavlja smrt braka,tako da tu uran moze da donese i iznenadni prekid.Pozz

Old 17-08-2011, 23:37   #6
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Stvar je u tome da taj kvadrat Marsa i Venere ne znam dal uopče postoji....planete su u kompatibilnim znakovima radi se o separaciji 10 ...

Meni je zanimljivo ovo Sunce na 29st koji nije povoljan znak za brak, ali je u trigonu sa Marsom što opet jest dobar znak, al ipak separacija...pa onda ulazi to SO u Ovna i pod time u vladavinu MA , a taj MA u SCO u sjedištu...

Na puno toga me asocira ovo...možda čak na vraćanje više puta..

Old 18-08-2011, 01:19   #7
nefertiti_h
Obično gatalo

nefertiti_h's Avatar

nefertiti_h je offline
Standardno

jaooooo,kada čitam sve ovo...dođe mi da uopće ne uđem u brak..ako odmah na početku znam da ćemo se razvesti

jer ja vjerujem i priželjkujem da mi se dogodi velika ljubav..koja je neuništiva...a na kraju čorak
i d ali aspket uran kvadrat venera uvijek mora znaciti rastavu? jer ja sam krzo to primjetila da to meni daje neke "lude" ideje,kreativnost, da volim neobične ljude i nekonvencionlan život...čak me ne privlači brak u tradicionalnom smislu,nego vishe kao životno partnerstvo bez papira!

29 stupanj sunca loš za brak? zasto?

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Stvar je u tome da taj kvadrat Marsa i Venere ne znam dal uopče postoji....planete su u kompatibilnim znakovima radi se o separaciji 10 ...

Meni je zanimljivo ovo Sunce na 29st koji nije povoljan znak za brak, ali je u trigonu sa Marsom što opet jest dobar znak, al ipak separacija...pa onda ulazi to SO u Ovna i pod time u vladavinu MA , a taj MA u SCO u sjedištu...

Na puno toga me asocira ovo...možda čak na vraćanje više puta..
a na sto te jos asocira pepu?

****kvadrat mars i venere - tako mi je izbacilo na astro.com

Last edited by Vojvotkinja; 18-08-2011 at 10:41..

Old 19-08-2011, 15:34   #8
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Standardno

aha, ovo je solar i tranziti na njega.

pa 29 st je stepen zavrsetka (neki ga i zovu stepen placa, mis'im....), a tvoj muz je kao to SO.

ovo ti je srecna godina, jer ti je trigonski podznak (odnos natalnog asc. i sol.)
imala sam jedne godine ovakav solar, u 2. polovini od sept, okt da znas samo koliko sa prijatelja ispratila i rekla zbogom! To ti je od konj SO i UR u 11. promene na bolje.
MO u 5. hm..daje malo promenljivu sliku na polju ljubavi. Kao da nemas mira u vezi sa njim, stalno se nesto desava.

-eeee, moja ti, nikog vise ne interesuje brak na papiru ama bas! tako da ne sekiraj se.
kvadrat MA i VE ne postoji, a astro.com daje ogroman orbis pa ja napravim tamo gde je orb.factor /reduce-increase korekciju od -70, i onda je sve kako treba.
VE i UR imaju separacioni, tako da ne brini, ako ne potpises papir nema brige.

Za brak samo gledaj vladara sedme i znak koji je tu - on ti prica o braku!

Old 20-08-2011, 21:07   #9
nefertiti_h
Obično gatalo

nefertiti_h's Avatar

nefertiti_h je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vladarka VIdi Poruku
aha, ovo je solar i tranziti na njega.

pa 29 st je stepen zavrsetka (neki ga i zovu stepen placa, mis'im....), a tvoj muz je kao to SO.

ovo ti je srecna godina, jer ti je trigonski podznak (odnos natalnog asc. i sol.)
imala sam jedne godine ovakav solar, u 2. polovini od sept, okt da znas samo koliko sa prijatelja ispratila i rekla zbogom! To ti je od konj SO i UR u 11. promene na bolje.
MO u 5. hm..daje malo promenljivu sliku na polju ljubavi. Kao da nemas mira u vezi sa njim, stalno se nesto desava.

-eeee, moja ti, nikog vise ne interesuje brak na papiru ama bas! tako da ne sekiraj se.
kvadrat MA i VE ne postoji, a astro.com daje ogroman orbis pa ja napravim tamo gde je orb.factor /reduce-increase korekciju od -70, i onda je sve kako treba.
VE i UR imaju separacioni, tako da ne brini, ako ne potpises papir nema brige.

Za brak samo gledaj vladara sedme i znak koji je tu - on ti prica o braku!
hvala,vladarka )) utješila si me...a i pitala sam jednog astrologa,pa mi je objasnio kako kod mene taj uran i venera,nose nesto sasvim drugo!što sam ja nekako intuitivno i osjecala

inače,s ovim svojim sam prekinula...iz nekih "viših" razloga ne možemo da budemo skupa..i on i ja smo povrjeđeni...ali nikada se ne zna sto život nosi...mozda budemo opet skupa,a mozda jednostavno to mora biti tako!

eto,bas kako si rekla...taj MO u 5.-oj kuci u solarnom mi je donio turbulencije na emotivnom planu !

ali,znaci po solarnom ne vidiš ozbiljniju vezu ove godine?

hvala jos jednom na trudu

Old 22-08-2011, 00:02   #10
Vladarka
Obično gatalo

Vladarka's Avatar

Vladarka je offline
Standardno

pa ne garantujem ti za veze, ali znam da mesec donosi skoro uvek promenu

Iako je solarni - suncev povratak, MO je jako vazan faktor, i knjiski kazu da tamo gde se nadje da je to polje nemira.
Nije iskljuceno da se pojavi neko nov...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules