ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Operacija:(
Old 05-08-2012, 16:47   #1
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Registrovan: Jul 2007
Ivanna je na dobrom putu
Standardno Operacija:(

http://www.dodaj.rs/f/36/pr/2MlETh1V...na20128549.gif
http://www.dodaj.rs/f/31/TH/1eRqLIpc/tranziti.gif

Za dva dana idem na operaciju,sve je doslo iznenada.
I naravno,interesuje me ishod...
Mislim da tranziti govore vise nego sam solar,zato stavljam obe karte.

Ja se astrologijom vise ne bavim,tako sam odlucila,ali eto,posto sam ocajna treba mi savet Hvala.
Submit to Digg   Operacija:( Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-08-2012, 17:03   #2
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Nisi napisala sta operises i na kom delu tela? Tada se moze preciznije videti ishod, mislim da ce sve proteci dobro za tebe.

Old 05-08-2012, 17:05   #3
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Uklanjaju mi mladez sa lica koji je poceo da se menja,sto naravno nije dobro.Posle operacije ceka me i iscekivanje rezultata,jer ce se mladez slati na analizu-da se vidi ima li malignih promena.

Old 05-08-2012, 17:19   #4
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

Sve te promene na kozi su maligne, ali za utehu jw cuti da karcinom koze retko kada dovodi u opasnost, on je potpuno izleciv. Jesenas sam i ja operisala neku promenu na kozi na butini, bilo je to kao ranica i vec je krvarila, nosila sam ja to 10 god. ali posle operacije (koja nije uopste teska)lekar mi je rekao da je sve otklonjeno i u redu, takodje je bilo na histopatologiji (sve oni to salju na taj pregled- i svi rezultati su kancerogeni) i receno mi je da je ta promena kancerogena. Tako da se uopste ne plasis i ne razmisljas; ti u natalu nemas predispoziciju za nesto ozbiljnije.Bice to sve u redu i ti ces kao i ja posle nekoliko meseci zaboraviti na to.

Old 05-08-2012, 18:00   #5
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Kako je moguce da sve promene budu kancerogene
Prosto ne mogu da verujem u to.Blago tebi kad se tako lako nosis sa tim-da su meni bilo sta slicno rekli,ja bih umrla od brige.

Inace,ovo ce mi biti drugi oziljak na licu-za to mogu da zahvalim mom asc na prvom stepenu

Old 05-08-2012, 18:14   #6
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

Tako mi je rekao specijalista u mom mestu, razgovarala sam sa njim i on kaze ( verovatno iz prakse) da su sve promene uglavnom kancerogene, a madezi na telu su tumori koji miruju-dok miruju. Moja koleginica je pre mene nekoliko meseci operisala isto na licu neku ranicu i to je bilo kancerogeno, pa mi je i ona rekla da doktori kazu da su sve te promene kancerogene.Mnogo sam citala i tako saznala da je rak na kozi najmanje opasan i potpuno izleciv.Evo kod mene skoro godinu dana od operacije i nema vise nista na tom mestu,ja idem na more i suncanje.moja koleginica takodje nema traga na licu i bila je na moru.Veruj mi nemas razloga za brigu, kada sve prodje reci ces mi da sam bila u pravu.U tvom natalu ne vidim nista sto ukazuje na veci problem.

Old 05-08-2012, 18:17   #7
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti puno

Old 06-08-2012, 00:53   #8
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Biće sve ok! Ne brini!

Old 06-08-2012, 16:03   #9
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku

Po meni bi ti kada budes starija mogla da obratis paznju na srce zbog ovog MO90UR.
Moja potajna zelja je da jednog dana umrem od srca,po meni,najbolja smrt Ali ko me pita...
Svejedno,volela bih da bude ovako kao sto ti kazes.
Hvala ti puno draga.
I tebi Gloria...

A ovo sto kazete za rak-ni malo me ne tesi,o tome ne smem ni da mislim.

Old 06-08-2012, 22:57   #10
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Ti si tako jedna pametna i razumna zena,ali sto volis da preteras sa nekim stvarima iz svoje karte-pa to je strasno!(ovo ti kazem ja koja sam tri puta gora-ali ja imam mesec u osmoj)
Kao prvo,zasto bi sa u 8 davao dug zivot a u 4.kraci? Zar sa sam po sebi nije dugotrajnost? Druga stvar,od kancera umiru i stari ljudi,cak sta vise taj kancer mu u starosti dodje i kao nesto normalno-zbog tih celija i sta ti ja znam.Ako se oslanjas na 20 stepen-opet nedovoljno.

I s obzirom da imas takav stav,da sve to pretpostavljas i slatko se nasmejes,e onda se ne sekiram ja za tebe.Jaka si ti

Old 07-08-2012, 11:11   #11
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Ivanna,
Vec su ti napisale clanice da ce biti sve u redu, a posto sam i ja imala ove godine hirursku intervenciju na licu da te posavetujem da kupis obavezno " Contratubex" za oziljke i to ako si u mogucnosti da ti neko donese iz Austrije, Nemacke, jer je taj odlican i mnogo jaci i bolji od ovog naseg razblazenog. Mazi 3 puta dnevno, minimum 6 meseci i neces imati oziljak. Moj se skoro uopste vise ne vidi, mada sam ga ja mazala sa ovim domacim, jer nisam uspela da nabavim iz Nemacke. Srecno

Quote:
Originally Posted by mirab VIdi Poruku
Sve te promene na kozi su maligne, ali za utehu jw cuti da karcinom koze retko kada dovodi u opasnost, on je potpuno izleciv. Jesenas sam i ja operisala neku promenu na kozi na butini, bilo je to kao ranica i vec je krvarila, nosila sam ja to 10 god. ali posle operacije (koja nije uopste teska)lekar mi je rekao da je sve otklonjeno i u redu, takodje je bilo na histopatologiji (sve oni to salju na taj pregled- i svi rezultati su kancerogeni) i receno mi je da je ta promena kancerogena. Tako da se uopste ne plasis i ne razmisljas; ti u natalu nemas predispoziciju za nesto ozbiljnije.Bice to sve u redu i ti ces kao i ja posle nekoliko meseci zaboraviti na to.
Uz duzno postovanje odlicnom poznavaocu astrologije Mirab , moram da je ispravim u ovome sto sam boldovala,jer je ona verovatno permutovala dok je pisala ( ne mislim licno na njen slucaj):
Uglavnom su sve promene na kozi beningne prirode, a retko koja je maligne. Mladezi jesu tumori, ali beningni ( bezopasni), a povredjivanjem, suncanjem i drugim uticajima, mogu postati maligne (zlocudne) prirode.
Posle svake operacije je tacno da se promena na kozi salje na histopatoloski pregled, ali su uglavnom takve promene beningne, a nisu kancerogene. Kancerogene promene su maligne ili zlocudne i lako ih je odstraniti kada su male, ali je problem kada hirurg nije siguran da je odstranio u celosti, onda se ide na hemoterapiju, zracenje i sl.
Ovo znam jer sam imala vise takvih operacija ( kod mene su bile beningne) i dobro sam upucena u to, a moja komsinica je na zalost imala maligni tumor na kozi i nije tako jednostavno, kao sto se misli.
natal http://www.dodaj.rs/f/1X/AD/49OJRxAu...alna-karta.gif

Old 07-08-2012, 13:02   #12
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

nena peric, ja sam mislila na sve promene koje postaju problematicne na kozi, od madeza i drugih promena...u razgovoru sa specijalistom koji me je operisao receno mi je da su takve problematicne promene uglavnom- kazem uglavnom, kancerogene.Na srecu ta vrsta raka je u vecini slucajeva izleciva, tek veoma retko se dogadja da to postane opasno po zivot.Mozda sam sada jasnija?
Zahvaljujem ti se na lepom misljenju o mom poznavanju astrologije, to me vise raduje jer sam veliki zaljubljenik u tu oblast ezoterije.

Old 07-08-2012, 19:02   #13
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Meni je koža puna mladeža, a ja osoba koja se uopšte ne sunča.
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-08-2012, 14:18   #14
Ivanna
Obično gatalo

Ivanna's Avatar

Ivanna je offline
Ivanna je na dobrom putu
Standardno

Prezivela sam operaciju,proslo je
Jos mi sad preostaje cekanje rezultata...

Jos jednom hvala puno devojke! Posebno zato sto je tema pogledana vise od stotinu puta a javilo se par vas,sto je za svaku pohvalu

Old 08-08-2012, 22:59   #15
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Super! Javi kad stignu rezultati.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules