ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ode Maja u inostransto...ili ne:)
Old 14-11-2008, 18:38   #1
MAJA THE BEST
Početnik

MAJA THE BEST je offline
Registrovan: Nov 2008
MAJA THE BEST je na dobrom putu
Standardno Ode Maja u inostransto...ili ne:)

E cao svima! Sta radite, kako ste? Ceo zivot mastam da odem u to inostransto, da zivim, ili makar kao turista. Ali me nece A sad mi se pruzila prilika da idem kod drugarice ili kod brata (Nemacka ili Amerika) ali nemam pare i plasim se aviona.Jedino kad bi neki decko se pojavio i uhvatio me za ruku, pa mi zajedno putovali. A ja nemam ni momka
Pa sta ce pre da se desi tj ostvari momak ili inostansto?

Submit to Digg   Ode Maja u inostransto...ili ne:) Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-11-2008, 09:59   #2
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Stoji ti inostranstvo u ovom solaru sigurno 2009 godine!

Old 15-11-2008, 14:39   #3
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by MAJA THE BEST VIdi Poruku
E cao svima! Sta radite, kako ste? Ceo zivot mastam da odem u to inostransto, da zivim, ili makar kao turista. Ali me nece A sad mi se pruzila prilika da idem kod drugarice ili kod brata (Nemacka ili Amerika) ali nemam pare i plasim se aviona.Jedino kad bi neki decko se pojavio i uhvatio me za ruku, pa mi zajedno putovali. A ja nemam ni momka

Posto se plasis aviona onda bolje idi za nemacku,autobusom ali nesto ne vidim da tebi stoji zivot u inostranstvu tebi je ova godina vazna za karijeru nacices jako dobar posao koji ce te ispuniti a posle toga i ljubav sve ce se desavati jako brzo i imaces zelju da mozda nacinis drasticne promene u zivotu,ako studiras povoljna ti je godina i za ucenje

Old 15-11-2008, 18:47   #4
MAJA THE BEST
Početnik

MAJA THE BEST je offline
Standardno

joooj znaci nema inostranstva. Ja sam frizer po struci. Super znaci neki momcic ce da naidje. Konacno ! Jupiii. Sve mi se drugarice poudavase ,nemam sa kime da izlazim u grad vise.

Old 17-11-2008, 14:32   #5
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Registrovan: Apr 2007
saandraa je na dobrom putu
Standardno

@ mandrak: posto su meni i maji karte skoro identicne (ali ja nemam strah od aviona i zivim u inostranstvo)....cackala sam moj solar za sledecu godinu, i naravno da je i on skoro isti kao majin...e sada nemam namere da menjam posao ali sve je moguce, tj. ako se pruzi neka WOW sansa...sto da ne.

nego me interesuje po cemu si joj video novu ljubav u solarcu?

nagle promene ce nam se verovatno desavati zbog konjukcije UR/SO i opozicije sa SA, ili?

SOLARNA2011/2012

Old 17-11-2008, 17:28   #6
MAJA THE BEST
Početnik

MAJA THE BEST je offline
Standardno

saandraa a kako si ti otisla u inostransto? Jel dugo zivis tamo? A sto se posla tice, jedino moze da mi se poveca prihod u radnji posto sam frizer.Ali nemam nista tu da promenim, ili poboljsam. Jedino ako bude vise musterija Nije tema ovde, ali posto meni stoji vise od jednog braka, da li to vazi i za tebe? Posto smo bliznakinje po karti

Old 17-11-2008, 20:48   #7
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
@ mandrak: posto su meni i maji karte skoro identicne (ali ja nemam strah od aviona i zivim u inostranstvo)....cackala sam moj solar za sledecu godinu, i naravno da je i on skoro isti kao majin...e sada nemam namere da menjam posao ali sve je moguce, tj. ako se pruzi neka WOW sansa...sto da ne.

nego me interesuje po cemu si joj video novu ljubav u solarcu?

nagle promene ce nam se verovatno desavati zbog konjukcije UR/SO i opozicije sa SA, ili?
Da to su nagle promene koje sam tumacio...ti zivis u svom mestu rodjenja ili si otisla negde van wiene_koliko vidim tu si rodjena?

Old 18-11-2008, 09:43   #8
micione
Švrća

micione's Avatar

micione je offline
Registrovan: Mar 2008
micione je na dobrom putu
Standardno

Quote:

kraca putovanja su ti povoljna, kao i auto, autobus.. ali nemoj vodom! i rekla bih da ti u ovoj godini stoji (naravno ako uopste imas strah od putovanja bilo kakav) prevazilazenje istog. svakako ti stoji pojacana zelja za putovanjima. najbolje putuj radi karijere.
cinimi se iz tvog natala da volis dobro proverene tipove, nekog koga duze poznajes. ove godine ti stoji tip koga poznajes ili upoznjes preko prijatelja ili preko nekakve organizacije gde se ljudi slobodno okupljaju. ali, on bi mogao malo da ti kida zivce. putovanje sa njim ti je lepo aspektovano.

Old 18-11-2008, 09:47   #9
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Da to su nagle promene koje sam tumacio...ti zivis u svom mestu rodjenja ili si otisla negde van wiene_koliko vidim tu si rodjena?

pa vidis..imas pravo! nisam posmatrala to bas sa te strane ja sam rodjena u becu, zivela 10 godine u jugi pa se opet vratila za bec. znaci bilo kako da okrenemo...opet sam imala kontakt sa inostranstvom. ali nema veze

no pitanje: sledeci solarac, posto nam je aktivirana 10 kuca, moze li to da se odnosi i na drzavljanstvo a ne samo na posao? posto mi se mota misao da uzmem austrisko drzavljanstvo,s amo moram da se preracunom jer nije bas jeftino

@ maja ... eto vidis, iz astroloskog pogleda, ipak ne zivim u inostranstvo!

majo kakve su ti bile godine 2005, 2006 i 2007? se desavalo nesto bito?

Quote:
saandraa a kako si ti otisla u inostransto? Jel dugo zivis tamo? A sto se posla tice, jedino moze da mi se poveca prihod u radnji posto sam frizer.Ali nemam nista tu da promenim, ili poboljsam. Jedino ako bude vise musterija Nije tema ovde, ali posto meni stoji vise od jednog braka, da li to vazi i za tebe? Posto smo bliznakinje po karti

majo ja sam jedan brak vec "odradila" i bas po nasoj simbolici u karti! no nemoj to da te plasi ili obashrabljuje....i razvod je za ljude ! to je ono sto ti je mandrak rekao a i ja, mislim da nam je najgora planeta sto se tice partnera, ljubavi i itd. ovaj NE na DSC.

SOLARNA2011/2012

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:51..

Old 18-11-2008, 22:01   #10
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Bilo koja duza ili pak znacajnija veza se u nogim slucajevima moze tretirati kao brak(tj.ja tako posmatram) isto tako zivot u inostranstvu posmatram drugacije jer samom promenom prebivalista za nekih 100 km od mesta rodjenja postoje pokazatelji ,,inostranstva,, ako je neko rodjen u subotici i posle ode da zivi u nis,kragujevac,leskovac imace aspekte za zivot u inostranstvu sto nece biti pokazano ako ta osoba ode u ,, segedin,,sto predstavlja ,,pravo inostranstvo,,

Old 19-11-2008, 16:13   #11
MAJA THE BEST
Početnik

MAJA THE BEST je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by micione VIdi Poruku
kraca putovanja su ti povoljna, kao i auto, autobus.. ali nemoj vodom! i rekla bih da ti u ovoj godini stoji (naravno ako uopste imas strah od putovanja bilo kakav) prevazilazenje istog. svakako ti stoji pojacana zelja za putovanjima. najbolje putuj radi karijere.
cinimi se iz tvog natala da volis dobro proverene tipove, nekog koga duze poznajes. ove godine ti stoji tip koga poznajes ili upoznjes preko prijatelja ili preko nekakve organizacije gde se ljudi slobodno okupljaju. ali, on bi mogao malo da ti kida zivce. putovanje sa njim ti je lepo aspektovano.
Joj , evo meni se ponova vraca bivsi u zivot. Sa njim sa imala vezu prosle godine nekih mesec dana. Ali on ima devojku , dugu vezu. Volela bih da on bude taj koji ce se ponovo povampiriti, mozda sada uspemo. A on je iz Beograda, pa mozda budem putovala na relaciji Beograd-Kragujevac. E sto je babi milo to joj se snilo

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
majo ja sam jedan brak vec "odradila" i bas po nasoj simbolici u karti! no nemoj to da te plasi ili obashrabljuje....i razvod je za ljude ! to je ono sto ti je mandrak rekao a i ja, mislim da nam je najgora planeta sto se tice partnera, ljubavi i itd. ovaj NE na DSC.
Saandraa drago mi je da si ostala vedra i optimista, posle svega. Ali takve smo ja i ti Ali isto znas kakve smo ja i ti kad volimo, volimo do ludila, celim bicem. Samo ovo sto je rekao Mandrak da se i duga veza racuna kao brak, ...moja najduza veza je bila skoro godinu dana i nije bila nesto znacajna po mene. Misli da su ove krace veze ostavile veci trag na mene. Ljubim te puno!!!! Sad se moj bivsi opet javlja , zove, pa mi srce opet lupa,...nadam se da cemo se pomiriti. Ljubim te

Last edited by Vojvotkinja; 04-11-2010 at 09:52..

Old 19-11-2008, 17:26   #12
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
Standardno

drzim ti onda fige da sve bude kako treba! i ipak uzmi malo pamet u glavu :-)))

hmmm...traba i ja polako da pocnem da sredjujem svoj ljubavni (ne)zivot....

SOLARNA2011/2012
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules