ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
30-ti rodjendan :)

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Novi solar 2015 - Lahadima :)
Old 18-09-2015, 11:21   #1
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno Novi solar 2015 - Lahadima :)

E ovako, bando forumska : Meni je za mesec dana 30-ti rodjendan, jubilarni, matora sam hahaha.

Naravno, postavljam temu ranije jer sam radoznala... Neću biti skot, kopiraću odgovore koje sam dobila na ovu temu pre nekog vremena na temi "Solarni horoskop", da se ne bace a i da bude preglednije

Što se tiče starog solara, tj. ovog koji ističe, on je u potpisu i dalje ako nekoga zanima, bila mi je baš burna godina: prekid veze od 8 godina, ulazak u novu vezu sa starijim muškarcem, poboljšanje poslovne situacije (ugovor za stalno i veća plata), smrt tetke i svađa sa pola familije... To je bio feed, ne verujem da će još nešto da se desi za mesec dana, mada ko zna
Počela sam da učim programiranje, zanima me i kako će se to odvijati u sledećem solaru, ako neko zna...

Dakle, imam standardna pitanja - ljubav, posao, kome šta upadne u oči, neka napiše kako mu deluje solar... Hvala svima unapred, novi solar je u potpisu, 2015/2016...

Kopiraću u sledećem postu ono što smo već pisali
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-09-2015, 11:25   #2
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Imam pitanje vezano za moj sledeći solar - u potpisu je, piše solar 2015.

Zanima me kako da tumačim ovaj stelijum u drugom polju, u devici, gde su Ve,Ju i Ma. Na prvu loptu deluje obećavajuće, međutim, sve tri planete su u opoziciji sa ovim Ne iz osme...

Ja sad uopšte ne znam jel ovo dobro ili loše??? Jel ovo dobitak novca zbog jupitera i venere ili gubitak, prevara zbog te opozicije? Pojma nemam...
Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Auu..Lahadima, meni je stelijjm isto u Solaru tu negde kao i tebi. Baš mi je nezgodna postavka.
Tj.mislim da kad se sve sabere Ve u padu, Ju u izgonu, a MA u nikakvom dostojanstvu...
Baš me nervira. Još ako pogledaš dispozitor, apsolutni zbun. Meni jos Me povratak.
Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Meni prvo palo na pamet dobitak na srecu. Jer se malo preplicu peta i druga kuca. Ali nije tako najverovatnije.

Ja ne bih rekla da su sve planete u drugom solarnom lose. Venera je u svom terminu i licu i prirodnoj kuci. Mislim da bi bila u triplicitetu da je dnevno rodjenje ali nisam sigurna. Mars ima participirajuci triplicitet po Doroteju. Jedino je Jupi bez dostojanstva. I Ju i Ma su u Venerinom terminu...tako da ce ona presuditi. To su vladari MC, IC i petog sol. U sekstilu sa nat Me koji vlada drugim poljem. Znaci neki novac ce biti. Ne znam da li imas neke honorarne poslove ili neki hobi kojo bi ti doneo novac, zbog veze druge i pete kuce....
Posto su vladari IC, pete, osme i MC u drugoj, mpze li biti nasledstvo od oca IC i majke MC. Ili mozda promena statusa i preseljenje jer je konjukcija u promenljivom znaku

Ja sam sada svasta nagadjala, nwko iskusniji Neka kaze da li sam bila bar na pravom putu
Quote:
Ono što mi najviše bode oči je Sunce. Posto ti je Asc.u Lavu. A ono se našlo u sol.4, tj.natalnom 6. Na neki način daje podredjenost čitave godine, nemogućnosti delovanja u poslovnom pogledu.
MEni je taj stelijum u solarnoj 3, natalnoj 6! Možda sam prenaglila u vezi s tvojim. Bolje u 2-oj, nego trećoj.

Ne treba Mesec zapostaviti, koji je na natalnoj poziciji!
Kreni od toga...ali je i vladar 12-og u solaru.
Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Batali ovaj aspekt orbis je preširok. Ako već posmatraš transs. onda uzmi orbis od maksimum 2 stepena
Quote:
Pa ja taj Ne nisam ni gledala u odnosu na stelijum, baš me čudi što ga Lahadima zapazila. NE gledam samo ako se nadje na relaciji 5/11, u kombinaciji sa čvorovima.
Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
Moje skromno misljenje je da ne treba u startu tumaciti ni dobro ni lose vec izvuci simboliku. Prvo znak device uvek znaci nesto polovno, sitno, sve u delovima, stednju. Jupiter tu moze da nas povuce da potrosimo ali nema dobar kapacitet da se obnovi jer je em u devici a tu je i venera...da ne spominjem marsa koji voli da trosi. Dakle ja bih na tvom mestu skromno rasporedjivala budzet i stavljala malo sa strane (koliko se moze) prvenstveno zbog toga jer to pada u natalno sesto polje, a sesto polje osim posla i zdravlja mogu biti i radovi po kuci i u kuci pa mozda zatreba. Obzirom da je neptun u osam sto su krediti i pozajmice (a pada u 11. kuci pa opet mogu da kazem i da se vezuje za 'rizik' sa novcem u ovom slucaju) izbegni bilo kakve pozajmice (bilo da dajes ili uzimas) jer ces ili novac dobiti na kasicicu (devica, usitnjeno) ili ces ga tesko vracati. Zato treba malo stedeti.

Ovo mogu biti troskovi zbog izlivanja vode u kupatilu, zbog ves masine itd...ali nije nuzno losa postavka. Sa ovim samo treba pametno i bez rizika (devica) i zbog loseg aspekta sa neptunom ne upustati se u rizike i naglo trosenje.

To je ono sto meni izgleda po pitanju novca...a ima tu jos simbolike nevezano za pare. (inace imas i kvadrat sa natalnim uranom u osam, ja bih banke i pozajmice izbegavala u sirokom luku). Sta god da uradis na kraju je ok, jer dispozitor merkur daje ok stanje. Pogotovu jer veneru vodi u sediste. On tako pravi kvinkunks sa neptunom sto ipak znaci ako pravilno ne pazis o budzetu da ces situaciji morati da se prilagodjavas jer je neces do kraja srediti u ovom solaru. Zato izbegavati bilo sta u smislu "u sto je ovo super aj da kupim bas me briga sto ce da me cena kllepi oporavicu se"

I da treba ovde malo imunitet podizati, paziti zeludac, organe za varenje i ne preterivati sa hranom (obe krajnosti)
Ovo sam kopirala da se vidi ko je šta pisao na moje pitanje o ovom stelijumu u drugom polju.... Ponovo - hvala

Old 18-09-2015, 11:52   #3
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Meni zanimljiv ovaj tekuci http://oi59.tinypic.com/14nl2lz.jpg
Trazim taj prekid duge veze. Moze biti solUr180natVe...(imas natalni sekstil)

Upoznavanje negog novog, odnosno pocetak nove veze je naravno solVe0So.
Predpostavljam da ti je u solaru kada si upoznala bivseg So bilo taknuto u solaru. Mozda cak i Venerom i Saturnom.

Ako je u solaru bilo So0Sa, prekinulo se sa Sa0Satr. Jer osam godina je jako bliyu Saturnovog ciklusa od 7 god.
Sada veza pocinje sa So0Ve, a Saturn je na Saturnu, jos na DC, a So0Ve60Masol koji je vladar DC.

Da li novi partner ima veze sa tvojim poslom jer se konjukcija desava u sestom sol.?

Aktivirana sesta kuca. Solarna vrlo slicna natalnoj. Sa razlikom sto je sada i vl seste u sestoj I sto je vl AC (Ti) u sestoj kuci u sedistu , pa otuda i taj napredak u poslu.

Znam ja da tebe vise zanima naredni ali meni ovo lakse. I poucnije

A to za rad na internetu, ne bih znala kao se to trazi. Jer trebalo bi da je treca komunikacija. Ali internet je velika, globalna organizacija pa bi bilo 11. Ali i udaljeni ljudi, pa eto i 12. Pluton i Mesec kao mase.
Mada ti imas u tekucem solaru Mo(masa) u 5 (hobi, horarni posao). A Mo je vladar cetvrte (iz kuce).
Ali nisam sigurna koja verzija pokazatelja interneta je tacna
Submit to Digg   Novi solar 2015 - Lahadima :) Reply With Quote

Old 18-09-2015, 12:01   #4
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Prvo mrgud hvala ti što si se opet oglasila
E nema veze što gledaš stari solar, zato sam ga i ostavila da se nešto i nauči iz njega Posebno što je bio jako zanimljiv...

Ne, novi partner nema nikakve veze sa mojim poslom, njega sam upoznala na njegovom poslu - ušla sam u prodavnicu u kojoj on radi
Stara veza mi je pukla pri trećem prelasku Sa na natalni Sa - tačno saturnov povratak, maksimalno se ostvarila simbolika. Počistila sam sve što ne valja i guram dalje.

Što se tiče tvog pitanja, starog partnera sam pre 8 godina upoznala kad sam u solaru ISTO imala na natalnom suncu konjukciju Ve, ali i Ma tada. Dakle, tada mi je u petoj solaroj bio stelijum So0Ve0Ma u vagi, na natalnom suncu...

Old 18-09-2015, 12:14   #5
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Hello Lahadimka
Ovaj novi solar je malo manje inspirativan od starog, tako da ce godina biti manje turbulentna. Mislim da ces ti u ovoj godini imati svojevrstan povratak samoj sebi, odnosno sve ono od cega si mozda odstupila u nekom prethodnom periodu, sada ce da se vrati na staro. Ponovo samoj sebi postavljas i utvrdjujes sistem vrednosti i sredjujes svoj zivot. Vuce mi na finansijski dobru godinu, solidna zarada od dodatnih nekih poslova od kuce, a mislim da ces i aktivno traziti novi posao mimo ovog postojeceg. E sad ono sto se meni najvise svidja- mislim da ti u ovoj godini pocinjes zajednicki zivot sa nekim tipom. Ne znam koliko ti je ta nova veza ozbiljna ni da li je to taj, ali se meni ovde javlja osamostaljivanje tvoje i zajednicki zivot ( inace sve pogadjam)
Nista vise ne znam, aj uzdravlje

Old 18-09-2015, 12:28   #6
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by caramaja3008 VIdi Poruku
ali se meni ovde javlja osamostaljivanje tvoje i zajednicki zivot ( inace sve pogadjam)
Sto mi se svidja ova recenica. Ja cesto dok pisem tumacenje napisem ovu boldovanu, pa kad vidim brisem To me podseti na onog LJubisu iz devedesetih, sto je na TV tumacio nocu. Govorio je Javlja mise i okretao burmu na ruci.
I zaista mislim da mi se cesce javlja nego sto to natal kaze.
Dokaz je kada citam neka svoja tumacenja nemam pojma odakle mi to

Caramaja, predji na temu mog solara, mozda ti se javi nesto

Old 18-09-2015, 12:30   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

@ caramaja: E tebe sam čekala ko ozeblo sunce Ne stvarno, prošli put si pogodila sve, postaješ majstor za solare
Hvala za komentar
E pa ne znam, ovaj tip mi je za sada ok, pa ćemo polako da vidimo, ne žurim nigde.
Sviđa mi se što misliš da će mi po pitanju finansija biti dobra godina jer me to onako baš brine, nešto sam utripovala da ću imati gubitak, mada mi je Cor dala dosta dobar odgovor gore i objašnjenje pa me je utešila...
Da, planiram da tražim novi posao i dala sam se u učenje programiranja tj.web dizajna (dobro, za to treba vremena). To je jedina novost na tu temu za sada...

Imam u ovom solaru Mo0Mo u jarcu, kapiram da si zato napisala ovo "vraćanje samoj sebi"...

Hvalaaaaaaa!

Old 18-09-2015, 12:31   #8
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Uspesna godina, mislim da ce doneti dosta zadovoljstva
Para ce biti znatno vise
Slazem se da je vrlo moguc zaj. zivot sa nekim, pa ce i trudnoca bar biti razmatrana, ako ne i ostvarena u ovom solaru.
Jedino mi se ne svidja So0Ic....

Old 18-09-2015, 12:34   #9
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Andjelika - što ti se to ne sviđa? Mislim zanima me objašnjenje da nešto naučim jer nemam pojma na šta ciljaš...
Inače, hvala ti za komentar Konkretno i jasno hahaha

Old 18-09-2015, 12:43   #10
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Andjelika - što ti se to ne sviđa? Mislim zanima me objašnjenje da nešto naučim jer nemam pojma na šta ciljaš...
Inače, hvala ti za komentar Konkretno i jasno hahaha
Prijavljujem se i ja. I mene zanima.
Znamo da je IV maleficna ali ...
Mozda se Darling doseli kod tebe zbog gore pomenutog zaj zivota?

I zanima me odkud znate da ce biti vise para?

Old 18-09-2015, 12:46   #11
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Ju u sol 2. mora da donese pare

Bilo koja planeta na Ic-u mozrle da dovede do gubitka. Cesto neke bitne osobe.... Zato mi se ne svidja.

Moze, a ne mora, da se razumemo

Old 18-09-2015, 12:54   #12
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Standardno

Hvala za objašnjenje, nisam to znala stvarno... Možda budeš u pravu ali se nadam da nećeš :P Nadam se da neće biti nešto vezano za mamu, ona mi je najvažnija od svih...

Javljaću šta se dešava svakako... Obradovali ste me za te pare

Old 18-09-2015, 12:57   #13
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Ju u sol 2. mora da donese pare

Bilo koja planeta na Ic-u mozrle da dovede do gubitka. Cesto neke bitne osobe.... Zato mi se ne svidja.

Moze, a ne mora, da se razumemo
Ynam ya to Sa na mom IC je doneo gubitak brata.
Ali ovo So nije ugroyeno sem loseg poloyaja koji je odredjen natalom i uvek ce tu biti solSo.

Nadamo se da nece biti nista lose. Jedini aspekt je So90Mo
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-09-2015, 12:57   #14
andjelikadepeures
Mag

Standardno

So je na Ic-u, ppre moze da bude gubitak muske osobe....
Mada moze da znaci i preseljenje u lepsi stan, kucu...

Old 18-09-2015, 12:58   #15
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Ja bih dodala i renoviranja, prolepsavanje doma... a i posvecenost domu ove god jer je So vla ASC
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules