ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?
zdravlje, zdravlje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

moja mama
Old 04-12-2010, 13:29   #1
aura
Švrća

aura's Avatar

aura je offline
Registrovan: Mar 2009
aura je na dobrom putu
Standardno moja mama

Bila bih vam puno zahvalna kada bi neko pogledao solar moje mame za ovu godinu. Ima puno zdravstvenih problema, pa ne mogu sama da rastumačim ovu VI kuću.

Unapred mnogo zahvalna-ja.

solar- http://
Submit to Digg   moja mama Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-12-2010, 17:32   #2
virgo84
Obično gatalo

virgo84's Avatar

virgo84 je offline
Registrovan: Jul 2010
virgo84 je na dobrom putu
Standardno

ja cu ti nesto pisati koliko ja to mogu da vidim, al opet za ove stvari je bolje da gleda neko ko je ipak strucnjak za te stvari...al sta sam ja zapazila da njena solarna 6 pada na njeno sunce koje je na kraju natalne 6 a to sunce ima opziciju sa mjesecom u ovnu koje se nalazi u natalnoj 12 na samom kraju..tu treba da povezes simboliku mjeseca i sunca i znake vage i ovna( to na astromedicini je objasnjeno ko cime vlada, kojim djelovima tijela) pa posto je 6 kuca solarna znas i sama ne bas sjajna kuca,jer je to pitanje zdravlja, zatvorenih instritucija a kako pada na sunce, a ono u svakom horoskopu i predstavlja nas, nasu vitalnost i cjelokupni organizam...u toj 6 solarnoj je i merkur koji je u konj sa suncem a on je vladar natalne 6, pa to i potvrdjuje da postoji mogucnost da joj mozda zdravlje malo bude ugrozeno, ili da je slabija nego inace...
dalje, tu se nalazi retro venera koja je je suvladar njene natalne 6 a i ukljesteni znak njenog natalnog asc pa je to licno sa njom povezano a u solaru venera je vladar 6 i ukljestena je u 12, pa me to navodi na simboliku da ce mozda da se lijeci, mozda da boravi i u bolnici na kratko a kako je u toj solarnoj i mars u 6, a taj mars se priblizava natalnom saturnu- e sad ja stvarno ne bih nista da tvrdim, tako da molim te nemoj ovo sto ja pisem da shvatis preozbiljno jer sam pocetnik, ja samo pisem kako mi se cini- mozda ona bude imala neku operaciju, eto na to me navodi ovaj mars, a jos da se vratim na tu veneru koja je u skorpiji retro....evo moja majka je u tom periodu imala hirursku intervenciju ginekoloski, ali na srecu su rezultati ispali dobro...tako da sam ja povezala sa jos nekih par situacija da upravo kada je venera isla kroz skorpiju direktno pa retro pa opet dir zene koje mozda imaju tendencije za te ginekoloske probleme su se tada zalile da im se to pokrenulo...znaci upale, ciste i tako to...jer skorpija vlada tim organima a venera je vladar tvoje majke( sunce u znaku vage) a i moja majka je vaga, al je ona 17 oktobar....
jos nesto sto sam primijetila njoj je neptun na vrhu 7 a on joj pada upravo u toj sestoj i povezan je aspektima sa suncem i merkurom...pa mozda sve to moze da dovede do neke zabune oko dijagnoze, pa eto neka i to dobro provjeri...vidis natalno joj je mars u 12 u ribama a sad je tu solarni mjesec, a jupi i uran su retro... i jos saturn solarni joj je tacno legao na natalnog merkura( opet vladar te natalne 6) pa je on mozda sve to i pokrenuo...

ja se iskreno nadam da ce biti sve ok, nemoj puno da se nerviras, mada znam kako ti je posto sam i ja jako osjetljiva kad je u pitanju moja majka...

nadam se da ce ti jos neko pogledat ovo ko ce moci polje da ti objasni dalji razvoj situacije....
veliki pozdrav

Old 06-12-2010, 11:34   #3
aura
Švrća

aura's Avatar

aura je offline
aura je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti veliko na iscrpnom odgovoru. I sam tako nešto gledala, mislim zaključci su nam slični.
Submit to Digg   moja mama Reply With Quote

Old 06-12-2010, 23:58   #4
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

AURA-Na odgovor Virgo 84 dodajem jos da je preko potrebno da mama obrati paznju na period od samog pocetka maja 2011 god pa sledeca tri meseca [MAJ JUNI JULI} Mozda da promeni i izabranog lekara ili da trazi dijagnoze od dva ili vise lekara .Ne znam na cega se momentalno zali ali ce joj se u tom periodu ponovo javiti i nakon ta tri meseca izlazi iz tog perioda ili resava nastale posledice iz proslosti ali se ne stvaraju nove .Poz za mamu i iskrene zelje da bude uspesno i bezazleno.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules