ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moj solar
Old 22-10-2010, 14:20   #1
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno Moj solar

Nadam se da ce se sledece godine bar nesto desiti u mom zivotu. Sve je tako bezlicno zadnjih 5 godina da to nije normalno, kod mene se jednostavno nista ne desava....kuca poso poso kuca ljubavi ni na vidiku. Kada neko bude imao vremena neka pogleda
Attached Images
File Type: jpg astro_23gw_01_janja__20101022.38381.2431.jpg (60.7 KB, 14 views)
Submit to Digg   Moj solar Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-10-2010, 15:10   #2
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

janjo,

Ako su KARDINALNI ZNACI U SVA ČETIRI UGLA horoskopa solarnog povratka, to u celini ukazuje na veoma aktivnu godinu; mnogo energije je usmereno na kuću, partnera, rad i poslove. To može biti vreme kada ćete pokrenuti neke nove ideje ili poduhvate. Preporučuje se više fizičke aktivnosti nego obično. Nemojte uletati u situacije dok niste potpuno spremni za njih.
Solarni Asc u vagi
Ova godina vam donosi pomirenja i/ili udruživanja (partnerstva) sa ljudima s kojima niste u srodstvu.Više srece vam mogu doneti stranci nego clanovi porodice zbog toga što je ovo položaj svetovnog i društvenog života.Ovakav položaj se cesto srece u godinama kada stupate u brak ili stvarate bilo koju vrstu zajednice.

Solarni Asc u I natalnoj kući
Ovaj položaj vam daje puno slobode delovanja i posedujete potencijal da ispunite mnogo toga što postoji u vašoj natalnoj karti . Ukoliko ništa ne preduzmete , nemojte ništa ni očekivati . Posedujete slobodnu volju da sami odlučite . Solarni povratak ukazuje na aktivnosti koje se mogu uspesno izvršiti a koje postoje u natalnoj karti. Na vama je da ostvarite sopsvenu sudbinu.Planeta koja se nađe u prvoj kući horoskopa solarnog povratka težiće da vam ograniči slobodu delovanja u onoj oblasti koju ona simbolizuje i prema tome kako je aspektovana.Planete koje se nađu u ovoj kući pokazaće vam “tip” događaja koji će vam se dešavati te godine i koliko će biti ograničenja a koliko pomoći,već prema prirodi date planete. Ukoliko se neka planeta nalazi u prvoj kući horoskopa solarnog povratka, a nije u konjunkciji sa Asc, bićete podložni energijama te planete, odnosno pod uticajem onih oblasti koje ta planeta simbolizuje. Ukoliko je ova planeta u konj. sa Asc, sami ćete prouzrokovati događaje simbolizovane tom planetom.
Mesec u Blizancima
Uticaje Meseca u znaku Blizanaca osećate u vidu pojačane potrebe za komuniciranjem, razumevanjem i druženjem koje vam pruža priliku da razmenjujete ideje. Ovo je vreme kada možete da razvijate raznovrsna interesovanja, jer postajete beskrajno radoznali. Osećate da ste na svom terenu u svetu ideja i misli. Možda ćete morati da se, na neki način, izborite sa neprijatnim osećanjima u pogledu vaše mentalne sposobnosti. A sa tim se možete suočiti dok budete pokušavali da se bavite nekom oblašću koja pomera granice vašeg uobičajenog načina razmišljanja i širi vaše vidike.

Sa Mesecom u Biizancima, vi ste promenljivog raspoloženja i skloni tome da se dosađujete, potreban vam je snažan podsticaj. U ovom periodu ste nestalni, osećate potrebu za tim da budete stalno u pokretu, kako mentalno tako i fizički. Dobra ideja bi bila da ustanovite planove, koji su u tolikoj rneri fleksibilni koliko to vaš život bude dozvolio.
Možete poželeti da govorite o vašim osećanjima, da ih analizirate i detaljno preispitate kako biste bolje razumeii vaš unutarnji svet.

-------------
konjukcija sunca i venere u skorpiji u 1 solarnoj kuci
Bicete veoma osetljivi i dosta drustveni u toku ovog perioda.Vas krug prijatelja ce se znatno prosiriti i bicete dosta okrenuti ka uzivanju u svakodnevnim aktivnostima.Tezicete da popravite ili ulepsate svoju licnost,narocito kada je u pitanju vas stajling.Mozete shvatiti da u ovom periodu vise se okrecete ka luksuznim stvarima,s'toga pazite se da ne potrosite vise nego sto mozete ili imate. Takodje ovaj polozaj Venere povecava Vas licni magnetizam,tako da cete u toku ovog perioda uvideti da se dosta ljudi zanima za Vas. Imacete dosta prilika da zapocnete emotivnu vezu ili dosta ponuda za emotivnu vezu.Primacete nebrojeno mnogo poziva i odluka ce biti samo Vasa.Ovo nece biti godina samoce.

Ukoliko vec imate nekoga,tj.partnera ovo ce biti zaista harmonicna godina i mnogo cete vise provesti lepih trenutaka zajedno. Godina je dosta dobra i ukoliko imate nekih problema resavacete ih olako.Provod zagarantovan.
Bicete dosta predusretljivi,sretni i kreativni. Ukoliko se bavite umetnoscu,ovo je zaista uspesna i "plodna"godina za Vas.Potreba da se iskazete ili izrazite bice dosta snazna tokom ovog perioda.

konjukcija venere i merkura u 1 sol.
Utice na znacajne veze uglavnom sa mladjim ljudima.
Napomena: ova konjunkcija pojavljuje se samo pet do sest puta u zivotu.

Old 01-11-2010, 13:09   #3
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti od srca....Daj Bože da sve bude tako, jer mi je monotonije, nerviranja i samoce preko glave..........Samo jos jedno pitanje, da li cu da promenim stan ili ostajem tu gde jesam

Molim Vas,
Ako neko moze da pogleda da li cu u ovoj godini promeniti stan....jako mi je bitno

Last edited by Vojvotkinja; 01-11-2010 at 14:40..
Submit to Digg   Moj solar Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules