ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Solari članova Šta donosi solarna godina?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Moj solar 2015/2016 - student
Old 03-11-2015, 20:35   #1
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno Moj solar 2015/2016 - student

Pozdrav svima, volela bih ako neko moze da mi pogleda solar koji mi počinje za nedelju dana. Najviše me zanima učenje/studiranje, a ni ljubav nije na odmet. I naravno, ako vam nešto zapadne za oko
Saturn mi je ušao u 3. polje natalne što mi daje otežanu komunikaciju, a još ovaj mesec u lavu u konjukciji sa mojim marsom u lavu postala sam poprilično živčana u prethodna 2 dana E sad, ne znam kako se to odnosi na solarnu. Sunce mi je u 1. kući u solaru, da li to znači da ću raditi na sebi? I ova konjukcija marsa i venere u solaru u 11. polju, neka ljubav iz prijateljstva ili ću se zaljubiti u nekog koga znam? A stvarno ne bih mogla da odgonetnem vladara 9. polja(edukacije) u 12. Izvinjavam se ako sam se nalupala, ne razumem se baš najbolje u čitanje solara. Hvala unapred.
http://i68.tinypic.com/szhamd.jpg
Submit to Digg   Moj solar 2015/2016 - student Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-11-2015, 14:28   #2
Yasmines
Švrća

Yasmines je offline
Registrovan: Sep 2015
Yasmines je na dobrom putu
Standardno

Sto se ucenja tice, ovde je samo potrebno da se "zapne" imas dobre aspekte s tim sto se tebi uvek neke nepredvidjene stvari desavaju i odvracaju ti paznju. Ja bih rekla da ces imati nekih problema sa stanom/kucom ne znam gde trenutno zivis. Uglavnom ja bih rekla da ces se ili cesto seliti
Ili ces imati problema sa osobama s kojima zivis. Ako si podstanar problem sa gazdama i sl.
Merkur je vladar devete ja bih ga posmatrala kao da je u drugoj kuci jer je na kraju prve
Tako da ces od ovog posla ti vrlo brzo da prosperiras(po zavrsetku fakulteta)
Sta studiras? Posao bi trebao da bude vezan za neki vid komunikacije(trgovina, ekonomija, politika, knjizevnost)?
Ljubav... Hm.. Ja bih rekla da su sve veze onako.. neobavezne(do sad bile) Saturn na kraju 5.te verovatno si "tesko" podnosila raskide.
Sto se braka tice, nakon 25.e ti stoji brak i ja bih rekla da ces za neku god tek da ga upoznas. Ove godine nesto znacajnije tek od marta

Old 07-11-2015, 16:06   #3
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Pa da, meni je to generalno problem sa ucenjem, ili me mrzi ili mi nesto iskrsne pa mi ode vreme, a kad zapnem mogu i stene da pomerim. Studiram u Bgu, zivim u iznajmljenom stanu sa bratom. Za sada nema nikakvih naznaka selidbe ali ko zna, a nadam se da je nece ni biti.
Za posao i fakultet, studiram italijanski jezik i knjizevnost i zelim da budem profesor, tako da se nadam da ce mi se to ispuniti, eventualno gluma, moj mars u Lavu mi pomaze u tome
A za ljubav, imala sam 2 skroz neobavezne veze, nisu cak ni veze i jednu od 4 godine koja je nedavno pukla, bila je toplo-hladno, on je Devica/Rak s mesecom u Ribama. Ja svaki raskid/rastanak tesko podnosim, bude mi tesko da pustim te osobe iako znam da moram. Hvala ti puno, Yasmines!

Ako je još neko raspoložen da pogleda, ja se neću buniti
Imam konkretno pitanje, pošto ja inače pišem, imam baš lepe aspekte koji mi u tome pomažu, da li bi neko mogao da mi kaže da li ću nastaviti započete priče?

Last edited by Vojvotkinja; 14-11-2015 at 08:39..

Old 01-11-2016, 22:08   #4
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

E ovako, bliži mi se novi solar pa me zanimaju vaša mišljenja. U ovom proteklom solaru baš su me urnisali jupiter u 12.natalnoj i mesec u 12. solarnoj. Ja nisam mogla da se pokupim sa sobom, nisam nikako mogla normalno da učim kao do sad, pa sam malo pala s budžeta na faxu Baš sam bila živčana i mnogi su mi rekli da "nisam više ona stara", ali ja se nadam da će mi sad doći lepši period.
http://i64.tinypic.com/dqt6kn.gif
Kao što iz priloženog može da se vidi, sa sve jarčevskim podznakom i suncem i merkurom u 10.kući u mojoj drugoj natalnoj-samofinansiranje, kao i deveta solarna u prvoj, ova godina će mi definitivno biti fokusirana na fax.
Pitanje - da li ovo može označiti i dobitak nekog posla? Ja trenutno nemam ništa u planu, ali ovo mi je 4. godina pa možda i pronađem nešto čim završim, iako ću neke ispite sigurno vući još godinu dana. Zbog stanja finansija, sad sam još više motivisana da pomognem mojima po pitanju novca ali ne mogu da se rasplinjem na sto strana, i fax i posao, tako da ću sačekati da prođe još ova akademska godina. Vladar druge solarne je u drugoj u konjukciji sa mesecom, što potvrđuje moju želju, rekla bih.
U prvoj solarnoj mi je mars, mislim(i nadam se) da ću imati neke ludačke ideje, energiju, snagu koju ću iskoristiti na originalan način. Kao vladar 7. natalne sa sve sedmom solarnom u mojoj 10., mislim da ću biti u potrazi za momkom Po tom pitanju nisam nešto entuzijastična, a ne sviđa mi se ni ova venera u 12. Sve mi nešto liči da ću se zaljubljivati ali ništa konkretno se neće desiti.
Merkur u konjukciji sa Jupiterom, vladarom 3.natalne, a i sa suncem, 11.solarna u 3.natalnoj,mislim da će mi komunikacija ići od ruke. Bilo bi lepo malo da se pokrenem po pitanju socijalizacije sa drugima jer sam do sad vrtela iste ljude pa je sve već postalo dosadno, vrtimo iste priče a ništa se ne događa.
4.u osmoj, vladar u solarnoj 12-možda će neko iz moje porodice malo imati problema sa zdravljem.
Pluton mi se mota oko solarnog asc, mesec u ribama-rekla bih da ću doživeti neke promene, baviću se sobom, mada mi se čini da se to već desilo od kako je jupiter ušao u prvu kuću/izašao iz device. Moguće da će me malo mučiti neke "depresivne" faze, ali Bože moj, ne može sve biti savršeno Bar mi se čini da će mi biti, ako ne konstruktivna, bar aktivna godina.
http://i67.tinypic.com/24zayw5.gif
Evo i lunar koji počinje 2 dana pre toga, čisto da upotpunimo sliku. Sunce i merkur u 5., peta u prvoj-taman neku zabavu za rođendan da napravim, da se pokrenem malo Ova šesta lunarna i mesec u osmoj lunarnoj me možda malo budu kočili sa zdravljem(već sam "načeta", prehlada me vreba).
Ja sad ovde ispisah sve i svašta, slobodno me ispravite i dopunite, svaki komentar je dobro došao
Pitanje 2-pošto ne znam gde bih pitala, šta bi značio progresivni podznak u egzaktnoj konjukciji sa merkurom? A imam i preklapanje progresivnog meseca sa solarnim

Old 18-02-2017, 16:00   #5
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Prosto me sramota što su 3 poruke zaredom moje, ali pošto vidim da ste se aktivirale sa solarima, volela bih ako bi još neko mogao da priroda koji komentar
9. u 1. i sunce i merkur u 10. - fakultet je krenuo dosta dobro, nadam se da će tako i nastaviti.
Venera u 12. - ovo ni nije veza ali se vučem s nekim momkom hoće-neće, ne zna ni sam šta hće, ponašao se kao dete(sasvim slučajno je strelac kao i venera). (Skoro) niko ni ne zna za nas, a ja ni ne umem da definišem odnos. A i kad se sastanemo bude tajno.
Jupiter u 8. - umro mi je pas.
Asc u 4., vladar saturn, sol.4 u 8., vladar venera u 12 - porodično zdravstveni problemi - mama i deda su mi slabijeg zdravlja, nadam se da neće biti ništa ozbiljnije.

Old 18-02-2017, 21:39   #6
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Ne znam da li si blizu diplomiranja, ali ako jesi, mogla bi to da izguras Status bi trebao definitivno da se peoomeni

Ako zelis da smrsas, planete su na tvojoj strani
rekla bih da ce biti i para
S tim tvojim nejasna osecanja, lov u mutnom... ne bih ja to previse ozbiljno vrednovala

srecno!

Old 19-02-2017, 11:40   #7
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Da i ja kažem koju reč
Mislim da ćeš ove godine promeniti status, diplomirati ili se zaposliti. Em je So na MC-u, em je vladar MC-a pluton na solarnom podznaku, a to jeste neki uspeh ili transformacija. Možda bude i neki poslić u struci, mada mi sve pre više vuče na to da ćeš da diplomiraš i da to bude taj uspeh.
Što se tiće ljubavi, nisam baš sigurna kako će se odraziti ovaj Mo u ribama, koji je em vladar sedme, em je u konjukciji sa Ne i tvojim natalnim Sa. Ve je u 12-oj i sve mi to nekako vuče da ćeš ti imati malo "ružičaste naočare" ili da nećeš baš realno sagledati situaciju u kojoj si, eventualno da ti osoba sa kojom si šalje neke čudne ili kontradiktorne signale... Ne deluje loše, sve u svemu, mislim da ti neće biti dosadno

Old 19-02-2017, 18:58   #8
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Hvala vam!
Najverovatnije ću naći neki posao jer za diplomu se treba rasteretiti nekoliko ispita koje vučem a ne verujem da ću sve očistiti do sledećeg solara Ali ako budem diplomirala, svaka mi čast! Biću zadovoljna samo da nastavim ovako dobrim tempom.

Old 30-04-2017, 19:42   #9
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Standardno

Da dam neki kratki feedback:
-Faks je za sad ok, neću diplomirati ove godine ali ću se pozabaviti nekim (volonterskim) poslom u inostranstvu, a na leto možda budem davala neke časove. Videću još, ali svakako se nadam da ću se aktivirati po pitanju posla.
-Zdravlje je ok. Pokušavam da radim na mršavljenju, ove godine imam najviše kila do sad Moraću ozbiljnije da se pozabavim ishranom i nekim vežbama, baš sam van kondicije.
-Em mi je natalno venera u škorpiji(tajna), em 5.zauzima deo riba(mutno, tajanstveno), tu je i saturn, sad mi je i vladar 7. u 5. u ribama, još venera u 12.solarnoj - svi sa mnom hoće nešto tajno da se sastajemo, ne znam šta im je Previše aktiviranih lepršavih znakova imam pa ne mogu da stupim u neku ozbiljniju vezu.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules